XV Maraton Beskidy VIII Mistrzostwa Polski w Maratonie Górskim NW

05.11.2022

Miejsce: Radziechowy k/Żywca

Organizator: RKB „BACA” Radziechowy

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

VIII Mistrzostwa Polski w Maratonie Górskim NW

powrót do listy biegów zapisz się
Zgłoszonych / Registered: 51
Nazwisko Imie
Name Surname
Płeć
Sex
Kategoria Klub
Team
Kraj
Country
Miejscowość
Town
Wpłata
Payment
Płatność
online
status
Ballok Vladimir M M-V SKALITE SVK Skalite TAK
Bersztolc Agnieszka K K-IV NoWi Siedlce POL Sutno TAK SUCCESS
Bilińska Ewa K K-III NESSI TEAM POL Dąbrówka Zapłać
Cyrus Bogdan M M-IV Silesia Nordic Team POL Strzebiń Zapłać
Członkowski Krzysztof M M-III OLIMPIJCZYK SZCZEKOCINY POL Szczekociny Zapłać
Ficek Tomasz M M-III Press-Glass Biegamy i Wspieramy POL Wieprz Zapłać
Frąckowiak Krzysztof M M-IV ŚWIADOMI SIEDLCE POL Siedlce TAK SUCCESS
Garbuz Agnieszka K K-III POL Brzeszcze TAK SUCCESS
Grajny Piotr M M-IV Włóczykije Powiatu Suskiego POL Lachowice TAK SUCCESS
Gratka Beata K K-III POL Kojszówka TAK SUCCESS
Gratka Mirosław M M-III POL Kojszówka Zapłać
Hałas Marcin M M-II POL Czechowice - Dziedzice TAK SUCCESS
Jarych Jarosław M M-IV Dynamic POL Poznań TAK SUCCESS
Jasińska Aneta K K-III Forma na Ostro POL Ostrów Mazowiecka TAK SUCCESS
Kabata Jarosław M M-IV NORDIC SPORT 2021 POL Tarnowskie Góry TAK SUCCESS
Karpiński Sebastian M M-III Wesołe Górki POL Wyżyny-Zachód TAK SUCCESS
Kąkolewska Katarzyna K K-III Dynamic POL Poznań Zapłać
Kępa Andrzej M M-VI Family Team Kępa Sport POL Koszalin Zapłać
Kietlińska Małgorzata K K-III Forma na Ostro POL Ostrów Mazowiecka TAK SUCCESS
Knapczyk-Kania Gabriela K K-III WłóczyKijki Beskidu Makowskiego POL Bieńkówka Zapłać
Kołodziej Joanna K K-IV MALINOWE GWIAZDY POL Ruda Śląska TAK
Konik Grzegorz M M-IV KS KANDAHAR /OKB ZADYSZKA POL Przeciszów TAK SUCCESS
Kotowska Katarzyna K K-II POL Sokolów Podlaski TAK
Kowalak Robert M M-II Marsz Po Zdrowie POL Kostrzyn TAK SUCCESS
Kowalski Marek M M-IV POL Strzebiń TAK SUCCESS
Kurbieko Katarzyna K K-IV Forma na Ostro POL Ostrów Mazowiecka TAK SUCCESS
Macholc Piotr M M-V ŻÓŁWIK POL Dąnrowa Górnicza Zapłać
Makowski Jan M M-V POL Rybnik TAK SUCCESS
Marchewka Andrzej M M-V 13 Śląska Brygada OT Katowice POL Preczów TAK SUCCESS
Maślanka Iwona K K-IV POL Śmigiel TAK SUCCESS
Milert Jolanta K K-III Nordic walking Lyski POL Gaszowice Zapłać
Paczesny Seweryn M M-IV Waterjet-Tech POL Zduńska Wola Zapłać
Pasik Michał M M-III Kalisia Nordic Team POL Kalisz Zapłać
Pietrzyk Jarosław M M-II Nordic Team Częstochowa POL Częstochowa TAK SUCCESS
Rejowska Agnieszka K K-III NOWI SIEDLCE POL Sokołów Podlaski TAK
Rudnicka Agnieszka K K-III POL Krotoszyn TAK
Sanetra Joanna K K-II POL Żywiec TAK SUCCESS
Sawicka Anna K K-III Team Brothers POL Żywiec TAK
Sędek Agata K K-III Forma na Ostro POL Sójkówek TAK SUCCESS
Słowińska Alicja K K-IV ŚWIADOMI SIEDLCE POL Siedlce TAK SUCCESS
Sobkowski Janusz M M-VI Dudek Team POL Łodygowice TAK SUCCESS
Stańczyk Andrzej M M-V PoWoli do Celu POL Wola TAK
Stec Iwona K K-II POL Bielsko-Biała Zapłać
Szczygieł Adriana K K-III POL Bielsko-Biała TAK SUCCESS
Twardowska Monika K K-III Dynamic POL Poznań TAK SUCCESS
Ujejski Zbigniew M M-V Stowarzyszenie Kijomaniacy POL Myszków TAK
Wilczek Krzysztof M M-III Cidry Lotajom POL Zębowice TAK SUCCESS
Wiśniewski Roman M M-V POL Twardorzeczka TAK
Zdrzałek Alicja K K-III NORDIC SPORT 2021 POL Tarnowskie Góry TAK SUCCESS
Żmija Jola K K-III POL Zembrzyce TAK SUCCESS
Żuchowicz Elzbieta K K-V POL Dabrowa Gornicza TAK
W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: dudekedward@gmail.com