XV Maraton Beskidy VIII Mistrzostwa Polski w Maratonie Górskim NW

05.11.2022

Miejsce: Radziechowy k/Żywca

Organizator: RKB „BACA” Radziechowy

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

XV Maraton Beskidów

powrót do listy biegów zapisz się
Zgłoszonych / Registered: 137
Nazwisko Imie
Name Surname
Płeć
Sex
Kategoria Klub
Team
Kraj
Country
Miejscowość
Town
Wpłata
Payment
Płatność
online
status
Albrecht Krystian M M-I GB Galopujące Ślimaki POL Jastrzębie-Zdrój TAK SUCCESS
Albrecht Arkadiusz M M-III GB Galopujące Ślimaki POL Jastrzębie-Zdrój TAK SUCCESS
Bałaj Jacek M M-III POL Łubie TAK
Baron Łukasz M M-III POL Leśna TAK
Bebak Krzysztof M M-IV POL Bobrek TAK SUCCESS
Bieszczad Patrycja K K-III POL Bielsko Biała TAK SUCCESS
Bilińska Ewa K K-III Nessi team POL Dąbrówka Zapłać
Bogdanowicz Beata K K-III POL Gdańsk TAK
Borkowski Aleksander M M-V MKL-Maraton Świnoujście POL Świnoujście Zapłać
Borowiak Piotr M M-III POL Bytom TAK
Bubel Alina K K-IV POL Wrocław TAK
Butanowicz Marzena K K-II POL Suszec Zapłać
Cander Katarzyna K K-III POL Moszczenica TAK SUCCESS
Celinski Tomasz M M-IV TUPTUś Otwock POL Otwock Zapłać
Dębska Małgorzata K K-IV POL Tychy Zapłać
Doczekalski Jarosław M M-IV GB. Galopujące Ślimaki POL Jastrzębie -Zdroj TAK
Dudek Edward M M-V Rodzinny Klub Biegacza BACA Radz POL Radziechowy Zapłać
Dziasek Kamil M M-II POL Andrychów TAK
Fajer Marek M M-V Zwik Myszków, BBB Myszków POL Myszków Zapłać
Flis Dariusz M M-IV ELEB POL Zabrze TAK
Flisikowski Radosław M M-III Forrest Gump KOścierzyna POL Nowa Wieś Kościerska 58 TAK SUCCESS
Frąckowiak Krzysztof M M-IV ŚWIADOMI SIEDLCE POL Siedlce Zapłać
Gancarczyk Bartosz M M-II POL Tychy TAK SUCCESS
Gaweł Bogdan M M-V Synthos POL Oświęcim-Zaborze TAK
Gnot Katarzyna K K-III Spartanie dzieciom POL Opole TAK SUCCESS
Golec Ryszard M M-IV KT Żywiec POL Żywiec Zapłać
Golec Aleksandra K K-IV KT Żywiec POL Żywiec Zapłać
Górecki Sławomir M M-III POL Bielsko - Biała TAK
Graj Tomasz M M-III POL Tychy TAK
Grundkowski Oskar M M-I POL Solec Kujawski TAK
Grzywacz Marcin M M-III MKS Czechowice POL Czechowice TAK SUCCESS
Hankus Łukasz M M-III POL Żywiec TAK
Heller Karina K K-III Poranny Beskid Run POL Skoczów TAK
Inglant Zbigniew M M-IV 100 MCP POL Chorzów TAK
Jakubczyk Piotr M M-III Parkrun Kędzierzyn-Koźle POL Kędzierzyn-Koźle TAK
Jastrzembski Edmund M M-IV Bydgoszcz Fan Maraton POL Gdańsk TAK
Jażdżewski Sebastian M M-III KB GOCH Bytów POL Ugoszcz Zapłać
Kaleta Jan M M-IV JW 2771 Rząska POL Kraków TAK
Karcz Grzegorz M M-III Będuska Brygada Biegowa POL Myszków TAK
Karcz Joanna K K-II Będuska Brygada Biegowa POL Myszków TAK
Kasierska Ewa Katarzyna K K-VI WKB META LUBLINIEC/ 100 MPC POL Poznań TAK
Kastelik Dariusz M M-III Sprintex Team POL Pietrzykowice TAK SUCCESS
Kaszuba Michał M M-III Grupa Nomax POL Piekary Śląskie Zapłać
Kłosek Jacek M M-II 100 Marathon Club Poland POL Racibórz TAK SUCCESS
Koczur Wiesław M M-III POL Kozy TAK SUCCESS
Konieczny Robert M M-IV POL Nakło Nad Notecią TAK SUCCESS
Kordiak Rafał M M-III DenisTeam POL Bielsko-Biała TAK SUCCESS
Kowalczyk Paweł M M-III KĘCKIE HARPAGANY POL Kęty Zapłać
Kowalczyk Maria K K-III POL Lipnica Mała TAK
Kowalska Agnieszka K K-III Runcross Rozgarty POL Toruń TAK
Kozik Tomasz M M-III Sprintex Team POL Brzuśnik TAK SUCCESS
Krause Dariusz M M-III Radlinioki w biegu POL Radlin Zapłać
Ksepko Renata K K-III UBS POL Bielsko Biała Zapłać
Kubas Grzegorz M M-IV PAPESY POL Psary Zapłać
Kuchta Mirosław M M-IV GKS KATOWICE POL Katowice Zapłać
Kupczak Tadeusz M M-V POL Brzuśnik TAK SUCCESS
Kupczak Bogusława K K-IV POL Brzuśnik TAK SUCCESS
Kurinnyi Bohdan M M-II SPARTANIE DZIECIOM UKR Murów TAK SUCCESS
Lasota Mirosław M M-V POL Wałcz TAK SUCCESS
Lasota Irena K K-VI POL Wałcz TAK SUCCESS
Ligowski Maciej M M-III POL Latchorzew TAK SUCCESS
Liszka Piotrek M M-V POL Bytom TAK SUCCESS
Luksza Radek M M-III MK Seitl Ostrawa CZE Ostrawa-Poruba TAK
Machlowski Ryszard M M-IV KKB DYSTANS POL KRAKÓW Zapłać
Majewski Maciej M M-IV POL Poznań TAK SUCCESS
Majkrzak Mariusz M M-III MOCNI POMOCNI POL Sucha Beskidzka TAK SUCCESS
Malewski Robert M M-IV KB.ORŁY Z KNUROWA POL Knurów Zapłać
Malinowski Zbigniew M M-V KOŁOBRZEG MORZEM DOBRA POL Kołobrzeg Zapłać
Malinowski Krzysztof M M-IV Powoli do celu POL Gilowice TAK SUCCESS
Małkowski Bogdan M M-IV Spartanie Dzieciom POL Murów TAK
Mańkowski Dariusz M M-IV 100 MCP POL Jastrowie Zapłać
Masiulaniec Agata K K-II Biegowy Świat/ UltraKrew POL Gdańsk TAK
Mazgaj Dawid M M-II SCI Górscy Entuzjaści POL Chybie TAK SUCCESS
Mazurek Artur M M-IV TREMONTI SKI&BIKE KARPACZ POL Czarny Bór Zapłać
Mędrala Czesław M M-VI TEAM MĘDRALA POL Bielsko-Biała TAK
Mierzejewski Piotr M M-II POL Myślenice TAK SUCCESS
Mierzwa Damian M M-II Klub 366 Witunia Weekend Maraton POL Sępólno Krajeńskie TAK
Mierzwa Adam M M-IV POL Lublin TAK SUCCESS
Mierzwa Aneta K K-III POL Lublin TAK SUCCESS
Mokrzycki Bogdan M M-III POL Krostoszowice TAK SUCCESS
Niemczyk Dominik M M-II Euroclear Running Team POL Krakow TAK
Olejnik Wojciech M M-II POL Żywiec TAK SUCCESS
Ozimiński Maciej M M-II POL Twardorzeczka TAK SUCCESS
Paczuski Piotr M M-III POL Sokołów Podlaski TAK
Pałka Krzysztof M M-III HRmax Żory POL Żory TAK SUCCESS
Pawleta Michal M M-III Niezrzeszony POL Gliwice Zapłać
Piechota Arkadiusz M M-II Arkadiusz Piechota POL Rydułtowy TAK SUCCESS
Pietrzak Marcin M M-III Runcross Rozgarty POL Toruń TAK
Pingielski Sławomir M M-III Radlinioki w biegu POL Radlin Zapłać
Pisarek Radosław M M-I POL Pawłowice TAK SUCCESS
Pobłocki Jan M M-V Grupa Trójmiasto Spartanie Dzieciom POL Gdańsk TAK
Podgórska Jola K K-III PARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLE POL Kędzierzyn-Koźle TAK
Potęga Grzegorz M M-IV POL Dabrowa Górnicza TAK SUCCESS
Ptak Tomasz M M-III Klub Biegacza Warta POL Wąsosz Górny Zapłać
Radło Paweł M M-I jurunners POL Zalesice Zapłać
Religa Andrzej M M-III Vege Runners POL Hecznarowice TAK SUCCESS
Rudnicki Paweł M M-III POL Krotoszyn TAK
Rykalski Damian M M-III KB MCKiS Jaworzno POL Jaworzno Zapłać
Ryłko Krzysztof M M-III Zadyszka Oświęcim/KS Kandahar POL Zaborze TAK SUCCESS
Rzechuła Sławomir M M-IV Niezrzeszony POL Bielsko- Biała TAK
Sawicki Marek M M-II SKLEPSONO.PL POL Radziechowy TAK
Sawicki Lucjan M M-III Team Brothers POL Żywiec TAK SUCCESS
Seruga Robert M M-II POL Rudzica TAK
Sewina Dominik M M-III POL Wałbrzych TAK SUCCESS
Siekierka Janusz M M-III ETISOFT RUNNING TEAM GLIWICE POL Slupsko TAK
Sikorski Wojciech M M-III POL Siechnice TAK SUCCESS
Sitarz Kazimierz M M-IV KS Forma Wodzisław śląski POL Rybnik TAK
Słaby Adam M M-IV Dla Żony POL Bierna TAK
Smoroń Barbara K K-III POL Wieliczka Zapłać
Sobol Magdalena K K-III POL Nakło Nad Notecią TAK SUCCESS
Sojka Adam M M-III Team Projekt Solartechnik POL Mikołów TAK SUCCESS
Sonakowski Roman M M-V Sprintex Team POL Słotwina TAK SUCCESS
Sosna Kazimierz M M-V POL Bieruń TAK
Stankiewicz Robert M M-II POL Radziechowy TAK SUCCESS
Straszewski Leszek M M-III Ks M.E.T.A. POL Czyżowice TAK SUCCESS
Stroczyński Paweł M M-III Tyskie Sinice POL Tychy TAK SUCCESS
Styczeń Grzegorz M M-IV GrzegorzBiegaTuITam/BiegowaKuźnia POL Bytom Zapłać
Styczeń Justyna K K-II ELEB POL Zabrze TAK
Svozil Libor M M-IV MK Seitl Ostrava CZE Hlučín TAK
Sypniewska Hanna K K-V Spartanie Dzieciom/ Ultra Way Team POL Gdynia TAK SUCCESS
Szczerba Andrzej M M-IV 100 MCP POL Sosnowiec TAK
Targosz Piotr M M-III Sprintex Team POL Twardorzeczka TAK
Tokarewicz Damian M M-III Zebry POL Zebrzydowice Zapłać
Troszok Radek M M-III POL Wisła TAK SUCCESS
Trybuła Stanisław M M-IV STF-ZP Orzeł Team Spytkowice POL Spytkowice Zapłać
Walendzik Wiesia K K-III POL Warszawa TAK SUCCESS
Waśko Paweł M M-III Centrum Masażu POL Bielsko Biała TAK SUCCESS
Włodarski Piotr M M-II Zryw Parzymiechy POL Aleksandria Druga TAK SUCCESS
Wolny Krzysztof M M-III Ultrakrew POL Zabrze TAK SUCCESS
Wrona Joanna K K-II POL Kraków TAK
Zajączkowski Sebastian M M-III Pampa Tesm POL Bielsko-Biała Zapłać
Zielonka Mariusz M M-IV Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych w POL Poznań TAK
Ziemiański Grzegorz M M-II mcp team POL Tarnów TAK SUCCESS
Zięcina Mateusz M M-I POL Brzeszcze Zapłać
Zmuda Krzysztof M M-III KS M.E.T.A POL Wodzisław Śląski Zapłać
Zwęgliński Andrzej M M-III POL Kędzierzyn-Koźle TAK
Żyrek Adam M M-II POL Żywiec TAK SUCCESS
W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: dudekedward@gmail.com