2. DYCHA POD KROKWIĄ

30.09.2022

Miejsce: Zakopane

Organizator: Stowarzyszenie Promocji Sportu, Rekreacji i Aktywności Fizycznej Flow

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

DYCHA POD KROKWIĄ

powrót do listy biegów zapisz się
Zgłoszonych / Registered: 79
Nazwisko Imie
Name Surname
Płeć
Sex
Kateg Klub
Team
Kraj
Country
Miejscowość
Town
Wpłata
Payment
Płatność
online
status
Atanasow Ancew Dawid M M50 POL Nowy Targ TAK SUCCESS
Barańska Renata K K40 Zabiegany Skaryszew POL Skaryszew TAK SUCCESS
Bartosik Wojciech M M30 POL Barlinek TAK SUCCESS
Binkowski Daniel M M20 POL Warszawa TAK SUCCESS
Bocheńska Justyna K K40 Zabiegany Skaryszew POL Skaryszew TAK SUCCESS
Bocheński Krzysztof M M40 Zabiegany Skaryszew POL Skaryszew TAK SUCCESS
Czajkowska Agnieszka K K40 Sokół Zakopane/SpeleoklubTatrzański POL Zakopane TAK SUCCESS
Danikiewicz Michał M M40 Biegam Żeby Żreć Więcej Ciastków POL Czechowice-Dziedzice TAK SUCCESS
Epting Robert M M40 POL Zakopane TAK
Frankiewicz Małgorzata K K40 POL Narama TAK SUCCESS
Frankiewicz Marcin M M40 POL Narama TAK SUCCESS
Frosztęga Michał M M30 POL Kraków TAK SUCCESS
Furia Pączuś M M20 Harnold running crew POL Cegłów TAK SUCCESS
Garlicki Marek M M30 STG Warszawa POL Warszawa TAK SUCCESS
Gąsienica-Roj Anna K K40 TG Sokół Zakopane POL Zakopane TAK SUCCESS
Głowacka-Prus Dorota K K30 #AdamCzerwińskiTeam POL Kraków TAK SUCCESS
Górka Bogumił M M50 Górka Team POL Zakopane TAK SUCCESS
Hajdyła Wojciech M M30 POL Bielsko-Biała TAK SUCCESS
Jachymiak Robert M M40 Gabinet Rehabilitacji Dzieci POL Nowy Targ TAK SUCCESS
Jezierczak Kamil M M30 POL Czarna Góra TAK SUCCESS
Jonek Bartłomiej M M30 Wartkie Zbóje POL Zakopane TAK SUCCESS
Kalata Janusz M M40 POL Poronin TAK SUCCESS
Kaliczyńska Wioletta K K40 Projekt1000up POL Rumia TAK SUCCESS
Karpiel Grzegorz M M40 POL Kościelisko TAK SUCCESS
Kąś Iwona K K40 TIK TEAM POL Kraków TAK SUCCESS
Klamerus Izabela K K40 POL Zakopane TAK SUCCESS
Krawiecki Mateusz M M30 Runmageddon Team POL Iława TAK SUCCESS
Krzyminska Elżbieta K K30 POL Nowy Targ TAK SUCCESS
Krzyminski Bartosz M M40 POL Nowy Targ TAK SUCCESS
Kubiak Michał M M30 POL Poznań TAK SUCCESS
Kubiak Aleksandra K K30 POL Poznań TAK SUCCESS
Kukliński Stanisław M M50 POL Chojnice TAK SUCCESS
Kunina Paweł M M50 ZAWIERUCHA TRAINING ACADEMY POL Jastrzębie Zdrój TAK SUCCESS
Łukasiewicz Aleksandra K K30 Zabiegany Skaryszew POL Skaryszew TAK SUCCESS
Łukaszczyk Szymon M M30 POL Zakopane TAK SUCCESS
Majdak Mariusz M M20 POL Bielsko-Biała TAK SUCCESS
Matyasik Jarosław M M40 HAFT-DEKO POL Nowy Targ TAK SUCCESS
Mąka Rafał M M40 Wartkie Zbóje POL Zakopane TAK SUCCESS
Mysiura Adam M M40 #AdamCzerwinskiTeam POL Chrzanów TAK SUCCESS
Nikiel Mateusz M M30 POL Bielsko-Biała TAK SUCCESS
Nogaj Marcin M M40 Zabiegany Skaryszew POL Skaryszew TAK SUCCESS
Nowacka Małgorzata K K40 NO NAME TEAM POL Koło TAK SUCCESS
Nowacki Krzysztof M M40 NO NAME TEAM POL Koło TAK SUCCESS
Nowak Michał M M20 Biegam Żeby Żreć Więcej Ciastków POL Czechowice-Dziedzice TAK SUCCESS
Nowak Marek M M40 Biegam Żeby Żreć Więcej Ciastków POL Ligota TAK SUCCESS
Nowak Justyna K K40 Biegam Żeby Żreć Więcej Ciastków POL Ligota TAK SUCCESS
Nowak Mikołaj M M40 POL Wrocław TAK SUCCESS
Olma Władysław M M50 Jastrzębie biegam bo lubię POL Jastrzębie - Zdrój TAK SUCCESS
Osiecki Jakub M M40 Tatra Running POL Zakopane TAK SUCCESS
Ostapczuk Marzena K K40 TG SOKÓŁ ZAKOPANE POL Nowy Targ TAK SUCCESS
Parzuchowski Paweł M M30 POL Kościelisko TAK SUCCESS
Pelowski Mateusz M M30 POL Chojnice TAK SUCCESS
Perlik Grzegorz M M50 POL Bydgoszcz TAK SUCCESS
Piszczek Piotr M M20 POL Głogoczów TAK SUCCESS
Piwek Adrian M M20 Stowarzyszenie Krwiodawców Fara Ino POL Inowrocław TAK SUCCESS
Pudzisz Ryszard M M50 MOK Mszana Dolna POL Ludźmierz TAK SUCCESS
Raczyński Jan M M50 POL Zalesie TAK SUCCESS
Ratajska Monika K K20 POL Poznań TAK SUCCESS
Rębisz Karol M M30 Zabiegany Skaryszew POL Skaryszew TAK SUCCESS
Sikora Anna K K40 POL Bojano TAK SUCCESS
Skowronek Marcin M M40 POL Zakopane TAK SUCCESS
Sobania Paweł M M30 ZABIEGANY SKARYSZEW POL Skaryszew TAK SUCCESS
Stępniewska Agnieszka K K40 Zabiegany Skaryszew POL Skaryszew TAK SUCCESS
Stopka Wiesław M M30 Wartkie zbóje POL Zakopane TAK SUCCESS
Strama Leszek M M50 niezrzeszony POL Zakopane TAK SUCCESS
Suliga Jarosław M M30 POL Ratułów TAK SUCCESS
Sypniewski Sławomir M M40 CETNAR TEAM POL Kościelisko TAK SUCCESS
Szymkowiak Norbert M M20 GALIBIER BIKEFUN TEAM POL Poniec TAK SUCCESS
Tartas Mariusz M M30 POL Warszawa TAK SUCCESS
Trojańczyk Iwona K K30 POL Bielsko-Biała TAK SUCCESS
Trzewikowska Paulina K K30 Ceironman POL Łódź TAK
Waksmundzka Kinga K K30 POL Waksmund TAK SUCCESS
Wielińska-Jachymiak Olga K K40 Gabinet Rehabilitacji Dzieci POL Nowy Targ TAK SUCCESS
Winiarski Adam M M50 POL Chochołów TAK SUCCESS
Witas Jacek M M40 POL Jaworze TAK SUCCESS
Witkowski Bartosz M M20 Kruk Running Team POL Suchedniów TAK SUCCESS
Wysocka Agnieszka K K40 Biegam Żeby Żreć Więcej Ciastków POL Czechowice-Dziedzice TAK SUCCESS
Wysocki Tomasz M M40 Biegam Żeby Żreć Więcej Ciastków POL Czechowice-Dziedzice TAK SUCCESS
Zelechowski Zbigniew M M40 Pasquale POL Zakopane TAK SUCCESS
Zgłoszonych / Registered: 46
Nazwisko Imie
Name Surname
Płeć
Sex
Kateg Klub
Team
Kraj
Country
Miejscowość
Town
Wpłata
Payment
Płatność
online
status
Baryła Piotr M M30 Ronal Polska Run POL Wałbrzych Zapłać
Behounek Leszek M M50 TG Sokół Zakopane POL Zakopane Zapłać
Bielecki Sławomir M M50 POL Kraków Zapłać
Chrobak Marek M M50 Rozbiegamy To Miasto POL Zabrzeg Zapłać
Chrobak Agnieszka K K40 Biegam bo Lubię Czechowice-Dziedzic POL Zabrzeg Zapłać
Czarnota Dariusz M M30 POL Wysoka Zapłać
Czernik Wojciech M M30 POL Banska Wyzna Zapłać
Czyż Grzegorz M M50 Grupa Azoty - Automatyka Tarnów POL Tarnów Zapłać
Dobrenko Edyta K K40 „Kärcher Team” POL Rybnik Zapłać
Domarecka Wioleta K K30 POL Dzianisz Zapłać
Gierasiński Pablo M M40 Nowa Huta Team POL Kraków Zapłać
Głód Aleksander M - KS Murzasichle POL Bukowina Tatrzańska Zapłać
Górecki Rafał M M40 UKS Melo Błonie POL Leszno Zapłać
Gracík Vlastimil M M40 Blachotrapez Námestovo SVK Oravská Jasenica Zapłać
Januś Mikołaj M M20 POL Michałowice Zapłać
Kaczmarek Anna K K30 POL Brzegi Zapłać
Kajdan Emil M M40 Zabiegany Skaryszew POL Skaryszew Zapłać
Kajdan Emilia K K30 Zabiegany Skaryszew POL Skaryszew Zapłać
Karolak Anna K K40 zabiegany skaryszew POL Skaryszew Zapłać
Karolak Rafał M M40 zabiegany skaryszew POL Skaryszew Zapłać
Kliś Adam M M30 FLOW POL Szczyrk Zapłać
Kolański Bartosz M M40 RUN FOR JFK POL Poznań Zapłać
Kopta Jerzy M M50 Biegamy Mimo Wszystko POL Kraków Zapłać
Kozak Robert M M40 RONAL POLSKA RUN POL Wałbrzych Zapłać
Kubas Grzegorz M M50 PAPESY POL Psary Zapłać
Lepiarz Sylwester M M20 Alpin Sport Team POL Wronów Zapłać
Machul Ewa K K30 POL Bielsko-Biała Zapłać
Malec Łukasz M M30 POL Niedzica Zapłać
Michno Krzysztof M M30 Kärcher Team POL Sosnowiec Zapłać
Nowakowski Izydor M M40 #AdamCzerwińskiTeam POL Wieliczka Zapłać
Opryszek Bogusław M M50 ITMBW Kraków POL Kraków Zapłać
Opryszek Bogusław M M50 ITMBW Kraków POL Kraków Zapłać
Orzeł Krzysztof M M40 Grupa ZUE POL Węgrzce Wielkie Zapłać
Oświęcimka Magdalena K K20 ITMBW Kraków POL Kraków Zapłać
Paluch Grzegorz M M30 POL Stary Sącz Zapłać
Podolski Mariusz M M50 POL Radomsko Zapłać
Porebski Patryk M M20 WKS Oleśniczanka Olesnica POL Wrocław Zapłać
Proń Adam M M40 IPRONMAN TRINFINITY TRIATHLON TEAM POL Katowice Zapłać
Radzikowski Leszek M M40 POL Warszawa Zapłać
Szumniak Hubert M M50 POL Libiąż Zapłać
Światowy Filip M M30 Ronal Polska Run POL Wałbrzych Zapłać
Świecak Robert M M40 Commandos Zwola POL Zwola Poduchowna Zapłać
Veretska Valentyna K K30 Lkb Rudnik UKR Nikolaev Zapłać
Witkowski Paweł M M20 KRUK RUNNING TEAM POL Kielce Zapłać
Wróbel Michał M M20 POL Dankowice Zapłać
Zabel Robert M M40 WKS Wawel POL Poznań/myślenice Zapłać
W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: biuro@flowpro.pl