TATRA FEST BIEG 2022

20.08.2022

Miejsce: Zakopane

Organizator: Stowarzyszenie Spotkania z Filmem Górskim

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

Tatra Fest Bieg

powrót do listy biegów zapisz się
Zgłoszonych / Registered: 365
Nazwisko Imie
Name Surname
Płeć
Sex
Kateg Klub
Team
Kraj
Country
Miejscowość
Town
Wpłata
Payment
Adamczyk Janusz M M-50 POL Mielec TAK
Andruszków Aleksandra K K-18 Wosiek Team POL Trzebnica TAK
Asperski Michal M M-35 Kandahar POL Kalisz TAK
Augustyńska Jolanta K K-35 Pol.Tow.Tatrzańskie/Visegrad Marato POL Nowy Sącz TAK
Badowski Aleksander M M-35 Marcin Świerc TEAM POL Warszawa TAK
Baranowski Andrzej M M-18 TriWawa POL Warszawa TAK
Barosz Natalia Paulina K K-18 POL Kraków TAK
Bartolik Piotr M M-35 POL Warszawa TAK
Bartosz Marek M M-35 JCI Running Team POL Kraków TAK
Bednarz Jakub M M-35 Bieganie na Szczytach/The Bez Team POL Zakopane TAK
Bergel Piotr M M-35 Supadupafly IRL Dublin TAK
Bernacki Bartosz M M-35 POL Łąka Prudnicka TAK
Będźkowski Marek M M-50 Siwy ultra Mors POL Ostrołęką TAK
Białobrzeski Sebastian M M-18 CityZen Athletics POL Poznań TAK
Binko Miłosz M M-35 POL Chorzów TAK
Blady Bogdan M M-50 POL Kraków TAK
Broll Romuald M M-35 POL Warszawa TAK
Bruners Kristaps M M-18 Virsotne/MARMOT LAT Sigulda TAK
Brzoza Piotr M M-35 B&B KIELCE TEAM POL Kielce TAK
Budny Ola K K-35 Kraśnik Biega/ No Pain No Gain POL Halinów TAK
Bułka Piotr M M-35 POL Warszawa TAK
Bytniewski Darek M M-35 Silesia Marathon Team POL Katowice TAK
Caputa Wojciech M M-35 POL Leszno TAK
Chmiel Przemysław M M-35 Albatrosy POL Warszawa TAK
Chomiak Katarzyna K K-35 Biegaj w Jedlinie POL Jedlina-Zdrój TAK
Ciepły Maciej M M-18 POL Wrocław TAK
Cieślak Paweł M M-35 BSCzady POL Gdańsk TAK
Ciszek Daniel M M-35 Street Run Radom POL Radom TAK
Curyło Tomek M M-35 POL Żory TAK
Czapski Piotr M M-50 POL Warszawa TAK
Czernecki Jacek M M-18 Carbon Silesia Sport POL Katowice TAK
Czosnowski Tomasz M M-35 Czosy się szwendają POL Gliwice TAK
Czyżkowski Rafał M M-35 Chłopaki z Nizin POL Warszawa TAK
Daniluk Krzysztof M M-35 Breaking3 POL Warszawa TAK
Darchuk Oleksandr M M-35 DRPT UKR Węgrzce TAK
Deiniuk Roman M M-18 UKR Warszawa TAK
Demby Michał M M-18 POL Poznań TAK
Dmuch Jakub M M-18 POL Trzebnica TAK
Dordzik Katarzyna K K-35 POL Gdynia TAK
Duduś Marek M M-50 KB Maniac Poznań POL Sława Wielkopolska TAK
Dyda Paweł M M-35 Vege kacap POL Kamienna Góra TAK
Dziemba Piotr M M-35 DYNAFIT EAGLES POL Bielsko-Biała TAK
Dzierżeńska Monika K K-35 Stajnia Balona POL Gdańsk TAK
Dziewior Arkadiusz M M-50 POL Gliwice TAK
Dziszkiewicz Grzegorz M M-35 POL Bielsko-Biała TAK
Dziurbejko Tomasz M M-50 POL Osowicze TAK
Efemberg Joanna K K-35 STAJNIA BALONA POL Szczecin TAK
Faron Robert M M-35 Hoka Garmin Team POL Zalesie TAK
Feliński Jarosław M M-50 POL Łódź TAK
Feodorów Wojciech M M-50 Reshape Runners POL Zabrze TAK
Ficek Roman M M-18 Hoka One One Poland POL Skawica TAK
Flądro Daniel M M-35 POL Wokowice TAK
Formela Kamil M M-35 Lubań Knapy POL Gdańsk TAK
Franusiak Marek M M-18 POL Częstochowa TAK
Freszel Krzysztof M M-35 BOERNEROWO BIEGA POL Warszawa TAK
Garus Łukasz M M-35 POL Bytom TAK
Gawin Marek M M-18 Infinity-Gym POL Kraków TAK
Gawron Tomasz M M-35 POL Lubsko TAK
Głowacki Stefan M M-35 POL Warszawa TAK
Gmiterek Tomasz M M-50 Biłgoraj Ultra Trail POL Lublin TAK
Golab-Nielsen Agata K K-35 DEN Horsens TAK
Golbiak Wojciech M M-35 POL Międzyrzec Podlaski TAK
Golec Tomasz M M-35 Bari Team POL Gdańsk TAK
Goławski Bartosz M M-18 POL Warszawa TAK
Gołębiowski Robert M M-50 Biegacze w Radomsku POL Radomsko TAK
Gołowicz Rafał M M-35 POL Warszawa TAK
Gorzkowski Paweł M M-35 STOPA Słupsk POL Słupsk TAK
Gradzi Dariusz M M-35 Krakowska Izba Adwokacka POL Kraków TAK
Grubich Damian M M-35 parkrun Grudziądz POL Grudziądz TAK
Gruszka Grzegorz M M-35 ENDURANCE TEAM POL Siemianowice Śląskie TAK
Grynfelder Rafał M M-35 skywalkproject.pl POL Warsaw TAK
Grzywiński Bartosz M M-35 Ramirent POL Toruń TAK
Gutt Piotr M M-18 KS Murzasichle POL Poronin Woj. Małopolskie TAK
Hankus Łukasz M M-35 POL Żywiec TAK
Herchel Arkadiusz M M-35 POL Grodkòw TAK
Herman Paweł M M-35 POL Mrzeżyno TAK
Horzela Błażej M M-18 POL Chorzów TAK
Howlett Ula K K-35 Bracknell Forest Runners GBR Bracknell TAK
Hubner Antoni M M-35 POL Warszawa TAK
Idzior Tomasz M M-18 POL Brzeziny TAK
Ignaszewski Krzysztof M M-35 Runner s Power POL Śrem TAK
Jackowiak Agnieszka K K-35 Runner s Power POL Śrem TAK
Jackowiak Szymon M M-35 Runner s Power POL Śrem TAK
Jadach Grzegorz M M-35 NOA POL Wrocław TAK
Jakieła-Rzadkosz Katarzyna K K-35 POL Gliczarów Górny TAK
Jakubczyk Paweł M M-35 POL Kielce TAK
Jakubowski Łukasz M M-35 POL Borucin TAK
Janczyk Ewa K K-18 POL Kraków TAK
Janiuk Jarosław M M-50 POL Białystok TAK
Janowicz Rafał M M-35 Miękki Żelek POL Warszawa TAK
Janusz Jakub M M-18 POL Nowy Sącz TAK
Jaremko Marcin M M-35 Lubań Knapy POL Gołubie TAK
Jeleń Mikołaj M M-18 POL Kraków TAK
Jeltema Bastin M M-35 WM Triself NED Krakow TAK
Jędraszek Damian M M-18 POL Łódź TAK
Jucha Michał M M-35 Biegiem po Piwo POL Łódź TAK
Jureczko Damian M M-35 POL Tychy TAK
Jurga Piotr M M-35 IM-POSSIBLE TEAM POL Puławy TAK
Juszczak Marcin M M-35 RaceFighter GOSiR Dębe Wielkie POL Cegłów TAK
Juszko Krzysztof M M-35 POL Warszawa TAK
Kajstura Katarzyna K K-18 Biegowe Beskidy POL Ustroń TAK
Kalinowski Piotr M M-35 POL Warszawa TAK
Karalus Sebastian M M-35 POL Krosinko TAK
Kasperska Barbara K K-35 BBL Gorzów POL Gorzów Wielkopolski TAK
Kaźmierczak Sławomir M M-35 KS Kandahar POL Łaziska Górne TAK
Kędziora Leszek M M-35 Oknonet Ultra Run Opoczno POL Opoczno TAK
Kępowicz Marcin M M-35 Pasieka Kempi POL Żabia Wola TAK
Kęsicka Agnieszka K K-35 RUNEDA POL Gdynia TAK
Kiełbus Mirosław M M-50 POL Rzeszów TAK
Kiełek Przemyslaw M M-35 Dogoń Grodzisk Mazowiecki POL Szczęsne TAK
Kincer Rafał M M-35 Royal Tulip Warsaw Apartments POL Warszawa TAK
Kitlas Dariusz M M-50 POL Sochonie TAK
Klonowski Sławomir M M-35 POL Wałćz TAK
Kłęk Stanisław M M-50 POL Bolechowice TAK
Kłopotek Marcin M M-35 Extreme Family POL Bartkowo TAK
Knurowski Marcin M M-50 POL Przedmoście TAK
Kocot Sebastian M M-35 POL Sosnowiec TAK
Kolasa Filip M M-35 POL Leszno TAK
Kołodziejski Jarek M M-35 Zdzisław i Grażynka POL Poznań TAK
Komar Anna K K-35 POL Brzezinka Średzka TAK
Komar Krystian M M-35 Prefa Group Team Sport POL Poznań TAK
Kopel Andrzej M M-18 #7UphillBand POL Kraków TAK
Kopel Rafał M M-35 7 POL Jasionka TAK
Kopiec Przemysław M M-18 POL Bieruń TAK
Korek Michał M M-35 MarcinŚwiercTEAM POL Dąbrowa Górnicza TAK
Kosmala Bartosz M M-35 KOSMALA Team POL Kraków TAK
Koślacz Tomasz M M-35 mAg POL Włodzimierzów TAK
Kowalczyk Bartłomiej M M-18 POL Warszawa TAK
Kowalczyk Mateusz M M-18 Minutka Trail / Przeworska Grupa Bi POL Przeworsk TAK
Kowalewska Małgorzata K K-35 The ART of Distance - Stelmach Team POL Banino TAK
Kowalewski Marcin M M-35 CRiIMTeam POL Gdynia TAK
Koza Robert M M-50 Carbon Silesia Sport POL Chorzów TAK
Kozarski Krzysztof M M-35 RK LEGAL TEAM POL Warszawa TAK
Kozłowski Paweł M M-35 POL Łazy TAK
Kozłowski Mariusz M M-35 POL Warszawa TAK
Kreczmanski Robert M M-50 Dream Run POL Zalesie Górne TAK
Kroczyńska Kinga K K-35 POL Kołobrzeg TAK
Kroczyński Sławomir M M-50 Biegolas POL Kołobrzeg TAK
Krok Jacek M M-35 ULTRASY! POL Lubartów TAK
Królewicz Michał M M-35 POL Siechnice TAK
Krzysztoń Tomasz M M-35 Ambitni Amatorzy POL Jaworznik TAK
Krzysztoń Marcin M M-35 POL Kraśnik / Lasy TAK
Krzyżewski Roger M M-18 POL Kraków TAK
Księżak Bartłomiej M M-35 Bieg Szlak Trafi POL Warszawa TAK
Kubiak Karolina K K-35 POL Wejherowo TAK
Kucharski Paweł M M-35 Planeta Nisko POL Nisko TAK
Kudła Joanna K K-18 Kudłate Makarony POL Warszawa TAK
Kura Patryk M M-18 POL Będzin TAK
Kurowski Wojciech M M-35 #razem POL Wrocław TAK
Kuśmierczyk Piotr M M-35 Rozbiegajmy Radomsko POL Radomsko TAK
Kuśnierz Julia K K-35 POL Koszalin TAK
Kuźmiak Stanisław M M-35 Żary Runners Team POL Żary TAK
Kwaśniewski Mariusz M M-35 SKL Stargard POL STARGARD TAK
Kwiatkowski Wojciech M M-35 TSA Sandomierz POL Szczytniki TAK
Kwieciński Norbert M M-35 POL Szczecin TAK
Lamek Andrzej M M-50 Aktywny Ostrzeszów POL Ostrzeszów TAK
Lasek Jakub M M-18 RMT Team POL Opole TAK
Laskowski Piotr M M-50 POL Warszawa TAK
Lasocki Marcin M M-35 Team ZabieganeDni / 12tri.pl POL Warszawa TAK
Lechonczak Piotr M M-35 POL Jaroslaw TAK
Lemański Damian M M-18 POL Rąbień TAK
Leszczynski Maciek M M-50 DYNAFIT EAGLES POL Bielsko-Biała TAK
Lewandowski Paweł M M-35 PGE Run Obrót POL Rzeszów TAK
Lichota Tomasz M M-18 POL Świdnica TAK
Luzar Rafał M M-35 POL Opole TAK
Łachacz Karol M M-18 Góral z Mazur Running Team POL Suwałki TAK
Łajtar Krzysztof M M-50 POL Komarówka Podlaska TAK
Łaskawska Justyna K K-35 POL Warszawa TAK
Łużny Bartłomiej M M-18 POL Kraków TAK
Maj Grzegorz M M-35 POL Kraków TAK
Majewska Joanna K K-35 PGE RUN Obrót POL Rzeszów TAK
Makarewicz Wiktor M M-35 Kudłate Makarony POL Warszawa TAK
Makarski Krzysztof M M-35 Przemyski Klub Biegacza POL Jarosław TAK
Malek Grzegorz M M-18 POL Zakopane TAK
Malinowski Dawid M M-18 Rudy i Kulawy POL Oleśnica TAK
Małachowska Izabela K K-35 Runners Team Quibl POL Warszawa TAK
Małyga Grzegorz M M-35 RMT Team PRO POL Wrocław TAK
Manjura Tomasz M M-18 CSC Adventure Academy POL Chorzów TAK
Marukiewicz Marek M M-35 Biegamdlazdrowia.pl POL Jelenia Góra TAK
Masewicz Grzegorz M M-35 KB Zofanna Gorzów Wielkopolski POL Gorzów Wielkopolski TAK
Masiarek Maciej M M-18 POL Piotrków Trybunalski TAK
Matacz Piotr M M-35 Kraśnik Triathlon Team POL Kraśnik TAK
Matlok Marek M M-35 ReShape Runners POL Zabrze TAK
Matuszczak-Szulc Iwona K K-50 POL Poznan TAK
Matysiak Łukasz M M-35 KOBYLA GÓRA TEAM POL Kobyla Góra TAK
Matyssek Karol M M-18 KS Kandahar / OdziezDlaMedyka.pl POL Katowice TAK
Mazur Emiliusz M M-35 KM PSP Koszalin POL Darłowo TAK
Mazurek Robert M M-35 LUBELAKY / LSB POL Lublin TAK
Michoń Kacper M M-18 Night Runners POL Konin TAK
Mierkiewicz Krzysiek M M-35 MkM Running / Stajnia Balona POL Warszawa TAK
Mikołajczyk Mirosław M M-35 Miraz Race Team POL Zabrze TAK
Mikołajczyk Bartłomiej M M-35 TG SOKÓŁ ZAKOPANE POL Katowice TAK
Misiak Bartosz M M-35 Dynafit POL Stronie Śląskie TAK
Miszczyk Roman M M-50 WKSB Aktywne Beskidy POL Bystra TAK
Młodzikowski Rafał M M-35 Słynni Kenijczycy POL Gniezno TAK
Moczulska Małgorzata K K-35 POL Żarów TAK
Moćko Jacek M M-18 DSV POL Ząbki TAK
Modrzejewski Adam M M-35 Klub Wysokogórski Warszawa POL Warszawa TAK
Mroczkowski Piotr M M-18 Maszeruj albo giń POL Poznań TAK
Muszyński Maciej M M-50 MM Power/Koliber Team POL Kraków TAK
Mycielski Mariusz M M-50 W Drodze POL Świerklaniec TAK
Myśliwiec Robert M M-35 Dziki & Wolny POL Rzeszów TAK
Narwojsz Arkadiusz M M-35 POL Rybnik TAK
Niedźwiedzka Anna K K-35 Niedźwiadki Biegają/WawrzynTeam POL Lubin TAK
Nowak Dawid M M-35 Siemianowice i Przyjaciele Biegają POL Siemianowice Śląskie TAK
Nowak Paweł M M-50 KB Supermaratończyk POL Kalisz TAK
Nowak Mariusz M M-35 POL Bielsko-Biała TAK
Ochocki Mateusz M M-35 Pozytywnie Zabiegani Kleszczów POL Kleszczów TAK
Odolak Piotr M M-18 Stanwex ll POL Sulejówek TAK
Odolczyk Jerzy M M-50 POL Warszawa TAK
Ogrodnik Tomasz M M-18 ultra_ogrodnik POL Poznań TAK
Okrój Krzysztof M M-35 lubań knapy POL Kościerzyna TAK
Olechnowicz Robert M M-50 RunFunSun POL Wrocław TAK
Olek Marcin M M-35 YuloRunTeamSiedlce/MarcinŚwiercTeam POL Siedlce TAK
Olkis Rafał M M-35 RMT Team PRO POL Wrocław TAK
Opoński Artur M M-35 CENTRUM EDUKACJI MUNDUROWEJ - EŁK POL Ełk-Barany TAK
Orzechowski Bartek M M-35 KW Warszawa POL Warszawa TAK
Osikowska Teresa K K-35 POL Zakopane TAK
Osojca Cezary M M-35 Brubeck/Black Diamond POL Wysocice TAK
Ostrowska Aleksandra K K-35 POL Zakopane TAK
Pabis Marek M M-35 POL Kobylanka TAK
Pająk Andrzej M M-35 Stay Insane / Biegam z ABS POL Przybysławice TAK
Pałka Tomasz M M-35 KB Parantela POL Limanowa TAK
Pałkowska Agata K K-35 POL Kraków TAK
Pałysa Robert M M-18 STANWEX II POL Józefów TAK
Pankiewicz Ireneusz M M-35 Siemianowice i Przyjaciele Biegają POL Siemianowice Śląskie TAK
Parwa Michał M M-35 Magazyn Na Szczycie POL Dziekanowice TAK
Pasternok Marian M M-35 Reshape Runners POL Zabrze TAK
Pelczyński Maciej M M-35 Słynni Kenijczycy POL Gniezno TAK
Pietrasiak Daniel M M-18 POL Sosnowiec TAK
Pietrzyk Agnieszka K K-35 POL Pyskowice TAK
Piwoński Adam M M-35 POL Góra Kalwaria TAK
Pluta Sebastian M M-35 Dzikie Mustangi POL Brzeźnica TAK
Podstawski Michał M M-35 POL Ruda Śląska TAK
Polak Stanislaw M M-50 SBG Podbieg Nessi Team POL Kraków TAK
Połubok Kajetan Połubok M M-35 KS Kandahar POL Tychy TAK
Popiel Andrzej M M-35 popsmart.pl POL Kraków TAK
Popko Łukasz M M-35 POL Lubań TAK
Popławski Piotr M M-35 PGB Sportowa Paczka POL Łosice TAK
Posman Rafał M M-35 POL Wałbrzych TAK
Prażanowski Sergiusz M M-18 POL Łódź TAK
Prčina Ivan M M-35 SVK Dolny Kubin TAK
Prokopiuk Grzegorz M M-35 SZWAGRY DWA POL Warszawa TAK
Proń Adam M M-35 IPRONMAN TRINFINITY TRIATHLON TEAM POL Katowice TAK
Pura Robert M M-35 POL Gorzów Wielkopolski TAK
Radyk Jakub M M-35 Przemyski Klub Biegacza POL Przemyśl TAK
Rajchert Joanna K K-35 POL Piaseczno TAK
Rębkowski Piotr M M-50 POL Otwock TAK
Rogórz Andrzej M M-35 stolform POL Wrocław TAK
Roguszka Marcin M M-35 POL Przesieka TAK
Romankiewicz Maciej M M-35 POL Warszawa TAK
Różanowski Łukasz M M-35 POL Bielsko Biała TAK
Różycki Marcin M M-35 POL Tychy TAK
Rudnik Tomasz M M-35 POL Wieliczka TAK
Rudziński Tomasz M M-35 Kuna w agreście POL Lubliniec TAK
Rutkowska Agnieszka K K-35 Zabiegany Wołomim POL Kobyłka TAK
Rutkowski Michał M M-18 POL Józefów TAK
Rybacki Dariusz M M-35 nauczyciel POL Sieradz TAK
Rzepniewski Łukasz M M-35 POL Warszawa TAK
Sacharuk Robert M M-35 POL Terespol TAK
Sadowski Rafał M M-35 KB SPARTAKUS BEŁCHATÓW POL Trzciniec TAK
Sajak Kamil M M-18 ROZBIEGANE DOBCZYCE POL Dobczyce TAK
Saliński Bartosz M M-35 AugusTeam/Wkurw_Team POL Katowice TAK
Sałkowski Tomek M M-35 BBKS ŁAWECZKA Wilanów POL Warszawa TAK
Sankowski Paweł M M-35 Placki Team POL Wojciechowice TAK
Schmidt Roland M M-35 Przedwojewski Team POL Kobiór TAK
Sedlak Michał M M-35 Marcin Świerc Team POL Gieraszowice TAK
Segeč Ivo M M-35 CZE Dobrá TAK
Sędecki Piotr M M-50 Biegam Więc Jestem POL Skierniewice TAK
Sierocin Jakub M M-35 POL Sopot TAK
Skalski Tomasz M M-50 SCANIA POL Warszawa Białołęka TAK
Sklorz Paweł M M-35 POL Katowice TAK
Skoneczny Artur M M-35 POL Tomaszów Mazowiecki TAK
Skrok Dariusz M M-35 Hardcore Holidays POL Namysłów TAK
Sławiński Patryk M M-35 Akademia Sportu Otwock POL Pogorzel TAK
Słomkowski Mateusz M M-18 POL Gdańsk TAK
Smoleń Janusz M M-35 Foxteam POL Gdańsk TAK
Smoleń Piotr M M-35 POL Kraków TAK
Smoliński Piotr M M-35 POL Piaseczno TAK
Sobczak Henryk M M-35 POL Nowy Targ TAK
Sobczyk Przemysław M M-35 TG Sokół Zakopane POL Zakopane TAK
Sofuł Tomasz M M-35 Lipiec Running Team POL Warszawa TAK
Sokalski Grzegorz M M-35 Mocno w Prawo POL Konstancin-Jeziorna TAK
Sokołowski Marcin M M-35 POL Mosina TAK
Solecki Krzysztof M M-35 Polski Klub Alpejski POL Kocmyrzów TAK
Sroka Lucyna K K-35 ultramaratonpodkarpacki.pl POL Trzebownisko TAK
Stachurski Piotr M M-35 DECATHLON RADOM POL Jedlnia Letnisko TAK
Stanowski Grzegorz M M-50 FOREVER YOUNG POL Łódź TAK
Stańko Michał M M-35 Franek&Lawina POL Bielsko Biała TAK
Starzak Paweł M M-35 Zlo$nik Biega POL Skawina TAK
Stopa Tomasz M M-35 Basajaun POL Warszawa TAK
Streich Tomasz M M-18 POL Wrocław TAK
Strzelczyk Mariusz M M-35 Projekt 1000up POL Gdynia TAK
Studencki Dawid M M-18 4TriTeam POL Kościelisko TAK
Sułek Wojciech M M-35 T.G. Sokół Zakopane POL Zakopane TAK
Surowiec Robert M M-50 POL Gorzów Wielkopolski TAK
Szala Krzysztof M M-35 80dni.pl POL Łaziska Górne TAK
Szczepańska Edyta K K-18 POL Kraków TAK
Szczotka Paweł M M-50 POL Warszawa TAK
Szkoła- Śnieżek Agnieszka K K-35 Przyszłam popatrzeć POL Kraków TAK
Szlęzak Edward M M-50 Ewelina Runners POL Katowice TAK
Sznajder Jarosław M M-50 Runprogress.pl team POL Dobczyce TAK
Szponder Artur M M-35 KBKS Radomsko POL Radomsko TAK
Sztefko Józef M M-50 Grupa Beskidzka GOPR POL Kozy TAK
Szydłowski Jacek M M-35 Anonymous Rebel POL Gdańsk TAK
Szyl Marek M M-35 Runners Team Quibl POL Warszawa TAK
Szymkiewicz Robert M M-50 Miedzyrzeckie Gazele POL Miedzyrzecz TAK
Świerczyński Kacper M M-35 Stajnia Crossfit POL Poznań TAK
Targiel Damian M M-18 Invictus 3City POL Gdańsk TAK
Tarnowski Marek M M-50 CityZen Athletics POL Zakopane TAK
Tęcza Dariusz M M-50 POL Jedlina-Zdrój TAK
Timofiejuk Paweł M M-35 Albatrosy POL Warszawa TAK
Tol Kamil M M-35 Kuna w Agreście POL Tanina TAK
Tomasiak Natalia K K-35 Salomon Team POL Krynica-Zdrój TAK
Tomik Małgorzata K K-18 POL Kraków TAK
Topolski Marcin M M-35 POL Jadowniki TAK
Toporczyk Daniel M M-35 Press Glass biegamy i wspieramy POL Tychy TAK
Trzaska Marcin M M-35 Wataha POL Kraków TAK
Trznadel Maciej M M-50 KS KANDAHAR POL Bytom TAK
Turlej Dariusz M M-50 Kondycja POL Warszawa TAK
Turlej Wojciech M M-35 POL Środa Śląska TAK
Tuszyński Zygmunt M M-35 PGE RUN Obrót POL Rzeszów TAK
Ulatowski Andrzej M M-50 RunBeardRun POL Toruń TAK
Wałczyk Krzysztof M M-35 21 BSP POL Łowce TAK
Warzecha Teresa K K-50 Runners Team Nysa POL Wilamowa TAK
Wawrzyniak Wit M M-35 ULTRAWIT POL Lublin TAK
Wierzba Jacek M M-35 Vegerunners POL Żmigród TAK
Wierzbicki Rafał M M-35 Weide Team POL Szczecin TAK
Wilk Katarzyna K K-35 POL Pleśna TAK
Wiśniewska Agnieszka K K-35 POL Białobrzegi TAK
Witek Adrian M M-35 POL Knurów TAK
Witek Justyna K K-18 POL Knurów TAK
Włodarczyk Michał M M-35 EVErRUN POL Łódź TAK
Włodarczyk Piotr M M-35 POL Kraków TAK
Wojciechowicz Jacek M M-35 www.studiotancapasja.pl POL Koszalin TAK
Wojciechowski Dariusz M M-35 Krakowiak Ultra Team POL Krosno TAK
Wojciechowski Krzysztof M M-35 Radlinioki w biegu POL Radlin TAK
Wojnarowski Marek M M-50 Polish Runners Club Ireland POL Szczereż TAK
Wolek Szymon M M-35 POL Tychy TAK
Wolwowicz Zbigniew M M-35 POL Nowa Dęba TAK
Wołoszyn Piotr M M-35 A na co to komu potrzebne POL Warszawa TAK
Wower Bartłomiej M M-35 CSC Adventure Academy POL Chorzów TAK
Woźniak Michał M M-35 runner_ultra POL Podolsze TAK
Woźniak Michał M M-35 Stay Insane POL Nasutów TAK
Wózniak Marcin M M-35 POL Gdańsk TAK
Wróbel Daniel M M-18 Wrututu Team POL Gaj TAK
Wróblewski Robert M M-35 POL Lublin TAK
Wujda Marta K K-35 Żary Runners Team POL Żary TAK
Wujek Marcin M M-35 Dzika Kuna POL Gostyń TAK
Wyrwas-Zygarłowska Izabela K K-35 KOBIETY BIEGAJĄ POL Poznań TAK
Zajkowski Mariusz M M-35 Power Training POL Warszawa TAK
Zakrzyński Paweł M M-35 CSC Adventure Academy POL Nowy Targ TAK
Zalewski Krzysiek M M-35 rura team POL Warszawa TAK
Zalewski Karol M M-35 RaceFighter GOSiR Dębe Wlk POL Wiśniew TAK
Zarzycki Maciej M M-18 Dogoń Grodzisk Mazowiecki POL Podkowa Leśna TAK
Zbijowska Ewelina K K-35 Franek&Lawina POL Bielsko Biała TAK
Zdunek Michał M M-35 Gmina Frampol POL Frampol TAK
Zielińska Iwona K K-35 POL Gdańsk TAK
Zieliński Dominik M M-35 POL Śrem TAK
Zimkowski Marcin M M-35 KGHM ZG RUN POL Głogów TAK
Zygmunt Paweł M M-35 POL Giedlarowa TAK
Żabierek Tomasz M M-35 POL Gorzów Wlkp. TAK
Żebrakowska Katarzyna K K-35 WarsztatRuchu Katarzyna Żebrakowska POL Trzebownisko TAK
Żuraw Wiktor M M-18 SBRT Wrocław/Mocna Grupa Cezara POL Wrocław TAK
Żyrek Adam M M-50 Beskid Żywiecki POL Jasło TAK
W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: biuro@mocgor.pl