miniKierpce – biegi dzieci i młodzieży

21.08.2022

Miejsce: Brenna - Park Turystyki

Organizator: Ośrodek Promocji Kultury i Sportu Gminy Brenna

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

miniKierpce

powrót do listy biegów zapisz się
Zgłoszonych / Registered: 150
Nr Nazwisko Imie
Name Surname
Płeć
Sex
Rok
Year
Kategoria/Category Klub
Team
Kraj
Country
Miejscowość
Town
Wpłata
Payment
Bartnicka Milena K 2013 D3 POL Bielsko-Biała
Bartosik Nela K 2017 D1 KS Live POL Bielsko-Biała
Bartosik Pola K 2018 D0 KS Live POL Bielsko-Biała
Bielecka Zofia K 2010 D4 HUSARIA RACE TEAM BESKIDY POL Górki Wielkie
Bielecki Antek M 2014 C2 HUSARIA RACE TEAM BESKIDY POL Górki Wielkie
Bogacz Milena K 2010 D4 MKS Brenna Górki POL Międzyświeć
Bogacz Szymon M 2017 C1 MKS Brenna Górki POL Międzyświeć
Bok Tymon M 2015 C2 POL Zabrze
Bok Maja K 2010 D4 POL Zabrze
Broda Jakub M 2012 C3 POL Ogrodzona
Cebo Agnieszka K 2012 D3 POL Strzelce Opolskie
Czok Agata K 2015 D2 POL Strzelce Opolskie
Czok Karolina K 2017 D1 POL Strzelce Opolskie
Czyż Alicja K 2012 D3 POL Wilamowice
Dawczyński Maciej M 2010 C4 POL Tychy
Drąg Hanna K 2018 D0 POL Tychy
Drąg Tymoteusz M 2018 C0 POL Tychy
Drąg Lena K 2011 D4 POL Tychy
Dybczyńska Oliwia K 2013 D3 MKS Brenna-Górki POL Górki Wielkie
Dybczyńska Amelia K 2010 D4 MKS Brenna-Górki POL Górki Wielkie
Dzierbanowicz Malwina K 2008 D5 POL Skoczów
Fajfer Aleksander K 2011 D4 POL Skoczów
Fajfer Nina K 2013 D3 POL Skoczów
Ferfecka Nadia K 2017 D1 POL Górki Wielkie
Fieroch Leon M 2013 C3 Fierochy POL Turza Śląska
Fieroch Łucja K 2015 D2 Fierochy POL Turza Śląska
Fieroch Michał M 2018 C0 Fierochy POL Turza Śląska
Fieroch Faustyna K 2019 D0 Fierochy POL Turza Śląska
Gabrych Oliwia K 2012 D3 POL Jaworze
Gamański Kuba M 2014 C2 POL Bielsko-Biala
Gamański Bartek M 2016 C1 POL Bielsko-Biala
Garus Franciszek M 2016 C1 POL Czechowice-Dziedzice
Gibiec Julita K 2012 D3 POL Brenna
Glos Klara K 2020 D0 Hebe Wolf POL Międzyświeć
Głazowska Antonina K 2016 D1 POL Pogwizdów
Głazowski Filip M 2013 C3 POL Pogwizdów
Greń Oskar M 2013 C3 Husaria Race Team POL Tychy
Greń Jadwiga K 2014 D2 POL Brenna
Greń Filip K 2012 D3 POL Brenna
Greń Kajetan M 2020 C0 POL Brenna
Hajska Alicja K 2015 D2 Hajscy Team POL Rybnik
Hamik Krystian M 2011 C4 Hamster Team POL Chełm Śląski
Hanc Wojciech M 2016 C1 POL Cieszyn
Herliczka Dominik M 2008 C5 AML-FLY TEAM POL Gliwice
Herliczka Szymon M 2009 C5 AML-FLY TEAM POL Gliwice
Herliczka Oliwier M 2009 C5 AML-FLY TEAM POL Gliwice
Holeksa Jan M 2019 C0 POL Górki Małe
Holeksa Liliana K 2014 D2 POL Pogórze
Holisz Jakub M 2017 C1 POL Kowale
Janik Julia K 2018 D0 POL Pogórze
Janik Olaf M 2008 C5 POL Suszec
Jasiulek Brunon M 2009 C5 UKS Brenna POL Skoczów
Jaworska Zuzanna K 2018 D0 POL Ustroń
Jaworska Julia K 2010 D4 MKS Brenna Górki POL Brenna
Jaworska Klaudia K 2010 D4 MKS Brenna Górki POL Brenna
Jaworski Franciszek M 2016 C1 POL Ustroń
Jaworski Bazyli M 2012 C3 Jaworski team POL Ustroń
Jaworski Cyprian M 2015 C2 Jaworski team POL Ustroń
Jaworski Aleksy M 2017 C1 Jaworski team POL Ustroń
Kałuża Emilia K 2007 D5 POL Bielsko-Biała
Kałuża Maja K 2013 D3 POL Bielsko-Biała
Kałuża Hania K 2018 D0 POL Bielsko-Biała
Kapias Zuzanna K 2014 D2 Beskidy POL Bielsko Biała
Kapias Maja K 2019 D0 Beskidy POL Bielsko Biała
Kimak Lena K 2014 D2 POL Międzyświeć
Kimak Leon M 2012 C3 POL Międzyświeć
Klosek Jakub M 2010 C4 POL Mikolow
Klosek Olaf M 2017 C1 POL Mikołów
Kłósko Julia K 2012 D3 POL Brenna
Kłósko Lena K 2019 D0 POL Brenna
Korzonkiewicz Maja K 2017 D1 POL Czechowice-Dziedzice
Korzonkiewicz Paulina K 2019 D0 POL Czechowice-Dziedzice
Kovalov Matvii M 2016 C1 UKR Jaworze
Kruk Matylda K 2013 D3 POL Gliwice
Kryczek Amelia K 2014 D2 Urodzeni Biegacze POL Dąbrowa Górnicza
Kulig Emma K 2015 D2 KS Cieszyn POL Jaworze
Kulpok Martyna K 2014 D2 POL Ruda Śląska
Kulpok Antoni M 2013 C3 POL R
Lachera Antoś M 2015 C2 POL Zabrze
Laufernicka Martyna K 2017 D1 POL Górki Wielkie
Laufernicka Aleksandra K 2013 D3 POL Górki Wielkie
Ludwa Marcel M 2020 C0 POL Katowice
Ludwa Mikołaj M 2011 C4 POL Katowice
Ludwa Maksymilian M 2013 C3 POL Katowice
Malchar Nikodem M 2018 C0 POL Jaworze
Małyjurek Mikołaj M 2018 C0 POL Bielsko-Biała
Małyska Marek M 2011 C4 POL Ruda Śląska
Matros Filip M 2011 C4 LKS Pogórze POL Brenna
Matros Judyta K 2013 D3 LKS Pogórze POL Brenna
Matuszek Jakub M 2010 C4 POL Skoczów
Matuszek Maja M 2015 C2 POL Skoczów
Matuszny Piotr M 2009 C5 LKS Pogórze POL Pogórze
Matuszny Judyta K 2017 D1 LKS Pogórze POL Pogórze
Michalík Łucja K 2018 D0 POL Hażlach
Miedziok Hanna K 2014 D2 brak POL Goczałkowice-Zdrój
Miedziok Antoni M 2016 C1 Iskra Pszczyna POL Goczałkowice-Zdrój
Mikołajczyk Szymon M 2018 C0 POL Zaborze
Mikołajec Wiktor M 2013 C3 Wilk Szczejkowice POL Szczejkowice
Mikołajec Oskar M 2016 C1 Wilk Szczejkowice POL Szczejkowice
Moiczek Mateusz M 2011 C4 POL Skoczów
Musioł Liliana K 2017 D1 Musioły ze strychu POL Brenna
Niwa Franek M 2016 C1 Łowcy Pierożków POL Górki Wielkie
Nowak Julia K 2006 D6 POL Brenna
Nowak Paweł M 2011 C4 POL Brenaa
Nowińska Lucyna K 2015 D2 Brak POL Górki Wielkie
Ogiegło Jakub M 2017 C1 POL Jaworze
Orzechowski Maciej M 2016 C1 POL Knurów
Oziębło Maja K 2014 D2 POL Chorzów
Oziębło Adam M 2016 C1 POL Chorzów
Papierski Szymon M 2011 C4 Spytactiv POL Spytkowice
Peplińska Lena K 2018 D0 KB ORŁY Z KNUROWA POL Knurów
Pierończyk Zosia K 2017 D1 POL Tychy
Pindel Wiktor M 2016 C1 Łowcy pierożków POL Górki Wielkie
Pronobis Zofia K 2017 D1 PRONOBIS TEAM POL Wilkowice
Pszczółka Maciej M 2010 C4 Dziki Rój POL Wilamowice
Pszczółka Mikołaj M 2012 C3 Dziki Rój POL Wilamowice
Rosiek Olga K 2016 D1 POL Górki Wielkie
Rosiek Inga K 2019 D0 POL Górki Wielkie
Sakwerda Alicja K 2011 D4 BS Polonia Bytom POL Ruda Ślaska
Sakwerda Hanna K 2013 D3 BS Polonia Bytom POL Ruda Śląska
Samiotis Phoebe K 2013 D3 Dubiel Club POL Wodzisław Śląski
Samiotis Lexi K 2017 D1 Dubiel Club POL Wodzisław Śląski
Sikora Alicja K 2008 D5 MKS Brenna - Górki POL Brenna
Skalska Anna K 2014 D2 SP-54 Bytom POL Bytom
Sobel Milenka K 2010 D4 POL Żywiec
Spis Barbara K 2017 D1 POL Brenna
Stanieczko Natan M 2015 C2 POL Łąka
Strach Jan M 2013 C3 POL Brenna
Strach Krzysztof M 2018 C0 POL Brenna
Szturc Jakub M 2012 C3 POL Godziszów
Szturc Arkadiusz M 2015 C2 POL Godziszów
Szyszkowski Witek M 2016 C1 Szyszaki team POL Ustroń
Szyszkowski Tadek M 2018 C0 Szyszaki team POL Ustroń
Świder Konrad M 2006 C6 LKS Pogórze POL Skoczów
Targosz Gabriela K 2012 D3 Olza Cieszyn POL Cieszyn
Targosz Kamil M 2007 C5 Olza Cieszyn POL Cieszyn
Tokarewicz Iwo M 2016 C1 Zebry POL Zebrzydowice
Truszewska Hanna K 2016 D1 POL Brenna
Truszewski Stanisław M 2013 C3 POL Brenna
Twardzik Pascal M 2015 C2 Twarde Dziki POL Ustroń
Twardzik Jonatan M 2017 C1 Twarde Dziki POL Ustroń
Tyczyński Mariusz M 2014 C2 POL Pogwizdów
Ungehojer Jan M 2014 C2 POL Czechowice Dziedzice
Wascinska Jagoda K 2019 D0 POL Zabrze
Wojtala Blanka K 2018 D0 Brenna POL Brenna
Wojtyła Aleksandra K 2011 D4 LkS Pogórze POL Pogórze
Woś Szymon M 2017 C1 Scuderia Beboki POL Katowice
Woś Magdalena K 2012 D3 Scuderia Beboki POL Katowice
Żłobińska Agata K 2016 D1 POL Jasienica
Żyłka Milena K 2010 D4 POL Brenna
W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: k.gawlas@brenna.org.pl