10. Bieg o Breńskie Kierpce

21.08.2022 r.

Miejsce: Brenna

Organizator: Ośrodek Promocji Kultury i Sportu Gminy Brenna

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

10. Bieg o Breńskie Kierpce

powrót do listy biegów zapisz się
Zgłoszonych / Registered: 462
Nr Nazwisko Imie
Name Surname
Płeć
Sex
Kategoria Klub
Team
Kraj
Country
Miejscowość
Town
Wpłata
Payment
Adamoszek Daniel M M3 POL Katowice
Adamoszek Anna K K3 POL Katowice
Adamus Katarzyna K K3 Ultra Beskid Sport POL Mikołów
Adamus-Kowalska Justyna K K3 POL Przybędza TAK
Andrejew Piotr M M3 MGB-M POL Górki Wielkie TAK
Bajcar Beata M M4 Kobiety na 5+ POL Chybie TAK
Baranowski Łukasz M M2 POL Orzesze TAK
Bartkowski Ryszard M M6 POL Kowary
Bąbka Maciej M M2 POL Nakło Śląskie TAK
Bąbka Tomasz M M3 POL Tarnowskie Góry
Bednarek Adrian M M2 adrianbednarek.pl POL Bydgoszcz TAK
Besztocha Jadwiga K K2 Zen Running Team POL Lędziny TAK
Białecki Aleksander M M3 BiegaMYsłowice POL Mysłowice TAK
Bielańska Beata K K3 Huragan Ligota POL Katowice
Bielecki Paweł M M2 MGB-M HUSARIA RACE TEAM BESKIDY POL Górki Wielkie 43-436
Bilczewski Michał M M3 Kęckie Harpagany POL Kęty
Bizoń Łukasz M M4 POL Tychy
Błaszczyk Rafał M M2 POL Świerklany TAK
Błoński Marcin M M3 POL Bytom
Bogucki Piotr M M3 POL Katowice
Bok Rafał M M3 Reshape Runners POL Zabrze TAK
Borkowski Łukasz M M2 Biegaj z Grażyna POL Dąbrowa Górnicza
Borowski Piotr M M4 B&B POL Gliwice TAK
Broda Łukasz M M3 MGB-M POL Górki Wielkie TAK
Brutkowski Bartłomiej M M2 Klub wysokogórski Bielsko -Biała POL Bielsko-Biala
Brzeski Szczepan M M3 POL Bochnia TAK
Brzezińska Teresa K K3 POL Gliwice TAK
Brzeziński Łukasz M M3 LPP Team POL Kraków TAK
Buchholtz Tomasz M M3 MGB-M Poranny Beskid Run POL Górki Wielkie
Buczek Paweł M M2 SPLA Tychy POL Tychy TAK
Buczyński Adam M M3 Non Stop Trail POL Kraków
Budny Adam M M2 POL Czechowice-Dziedzice TAK
Bugiel Roman M M4 POL Tychy TAK
Bukowski Edward M M4 Centrum Kultury Kluczbork POL Kluczbork TAK
Burda Renata K K3 POL Rydułtowy TAK
Burda Marek M M5 MGB-M Pani POL Brenna TAK
Burnagiel Agata K K4 HRmax Żory POL Czerwionka-Leszczyny
Cabańska Dorota K K3 Kampinos Run POL Łomianki
Cały Patryk M M3 #KFD FALLOUT TEAM POL Wroclaw TAK
Ceglarski Adrian M M2 Jejkowice Biegają POL Jejkowice TAK
Chajdas Mateusz M M2 Inżynieria Biegania POL Katowice TAK
Chałupska Bożena K K4 Dubiel Club POL Pszów
Chmielewski Piotr M M2 K.S. Gronicek POL Sopotnia Mała TAK
Chorąży Michał M M2 POL Lachowice TAK
Chrapek Szymon M M1 POL Skoczów
Chrascina Marek M M1 Salomon CZE Jablunkov TAK
Cichocki Dawid M M2 Night Runners Pyskowice POL Pyskowice TAK
Ciemborowicz Karol M M2 #kfd POL Katowice TAK
Ciemny Wojciech M M3 Night Runners Pyskowice POL Pyskowice
Ciengiel Hanna K K2 POL Cieszyn
Cieślar Maciej M M2 POL Cieszyn
Cieślar Kasia K K2 Dream Team POL Ustroń
Cieślik Paweł M M3 POL Sosnowiec
Ciszewski Krzysztof M M2 POL Sośnicowice
Cituk Grzegorz M M3 42k Pro Team POL Tychy
Cyba Piotr M M4 POL Chorzów TAK
Czaja Ewa K K2 Biegam w KATO POL Katowice
Czapla Aleksandra K K1 POL Przeczyce
Czarnota Leszek M M4 POL Marklowice TAK
Czupryński Krzysztof M M3 NIEDOSZŁY MISZCZ POL Pogórze
Dalgiewicz Dariusz M M5 POL Łomianki
Damec Aleksander M M4 Ochajo Run&Friends Eko-Okna Runners POL Rybnik TAK
Danielczyk Damian M M3 POL Bielsko Biała TAK
Dawczyńska Wioletta K K3 POL Tychy
Dąbrowski Marek M M3 PORANNY BESKID RUN POL Pierściec TAK
Dąbrowski Michał M M4 Cinclus POL Świętochłowice
Deleżuch Wojciech M M3 Poziomki POL Niemce
Dobber Paweł M M3 POL Kędzierzyn-Koźle TAK
Dróżdż Piotr M M2 POL Boguchwałowice
Dubiel Joanna K K4 Dubiel Club POL Wodzisław Śląski
Dubiel Miłosz M M4 Dubiel Club POL Wodzisław Śląski
Durkalec Adam M M3 POL Tychy
Dutka Justyna K K1 MGB-K Świry Stela POL Brenna TAK
Dybczyńska Ewelina K K3 MGB-K POL Górki Wielkie
Dydek Sebastian M M2 POL Mnich TAK
Dylong Mariola K K1 POL Gliwice TAK
Dymek Dariusz M M3 WZ Gliwice POL Knurów TAK
Dzida Radosław M M2 POL Ligota
Dzida Dominik M M2 MGB-M Monia Team POL Brenna TAK
Dzieciątkowski Jarosław M M3 Opel Active Team POL Gliwice
Dziekanowska Agnieszka K K3 Klub Leniwych Biegaczy POL Knurów
Dziewiątka Marek M M5 POL Czechowice Dziedzice
Fabian Bogusław M M4 EVANLITE.COM POL Pyskowice
Fieroch Karol M M2 POL Turza Śląska TAK
Figura Andrzej M M6 POL Cięcina
Flisiński Łukasz M M3 Alpin Sport Team POL Sosnowiec TAK
Florys Jakub M M2 SeaHorses POL Ostrowiec Świętokrzyski TAK
Fojt Alicja K K2 POL Rybnik
Frankowski Dariusz M M4 SZAMANI W TRANSIE POL Bytom TAK
Frąc Dariusz M M3 POL Gliwice
Frąc Dariusz M M3 Łysy ???? POL Gliwice
French David M M5 MGB-M POL Górki Wielkie
Frosztęga Artur M M3 PM Judo Katowice POL Katowice TAK
Gabrych Arkadiusz M M2 Wiha runner POL Jaworze
Gajek Paweł M M2 SOCA - Soldiers of Cannabis Army ???? POL Czerwionka - Leszczyny
Gambuś Monika K K2 POL Kalety
Gawlak Barbara K K5 POL Goczałkowice-Zdrój TAK
Gawlas Dominik M M3 TJJakal Karvina POL Cieszyn TAK
Geitz Aneta K K3 Klub Leniwych Biegaczy POL Knurów TAK
Gęsiarz Bartłomiej M M3 POL Bukowno
Gibiec Tomasz M M3 MGB-M Nightrunner POL Brenna TAK
Gibiec Andrzej M M2 POL Skoczów TAK
Glajc Andrzej M M4 WYPAS RUN POL Pierściec TAK
Głowacka Katarzyna K K3 . POL Częstochowa TAK
Golda Krzysztof M M4 Ynowino POL Mizerów TAK
Golonka Marek M M4 POL Mysłowice TAK
Gołąb Ewa K K3 Klub Leniwych Biegaczy POL Knurów
Góra Marek M M4 POL Tarnowskie Góry
Góralik Sylwia K K3 TKKF UKLEJNA POL Jawornik, Myślenice, Myślenicki, Małopolskie TAK
Górecki Wojciech M M3 Pędzące Żółwie POL Czerwionka-Leszczyny
Górna Anita K K2 LPP Team POL Kraków TAK
Górniok Piotr M M3 Breńskie wilki POL Brenna
Greń Wacław M M2 Husaria Race Team POL Tychy
Greń Dorota K K2 POL Ustroń
Greń Radosław M M1 MGB-M AMPQ PRO EUROPE s.r.o POL Brenna TAK
Greń Agnieszka K K1 MGB-K Decathlon Kraków POL Brenna TAK
Greń Zygmunt M M5 MGB-M UKS Brenna-Górki POL Brenna TAK
Gruszka Tomasz M M3 POL Suszec
Gruszka Grzegorz M M3 ENDURANCE TEAM POL Siemianowice Śląskie
Grzegorczyk Monika K K3 Night Runners Zabrze POL Ruda Śląska
Grzędziński Patryk M M2 POL Kisielów
Grzybek Antoni M M4 POL Pierściec TAK
Gwardiak Mateusz M M2 POL Orzesze TAK
Hajda Justyna K K1 Mafia Team Lubliniec POL Radzionków
Hamik Rafał M M3 Hamster Team POL Chełm Śląski
Handzlik Artur M M3 POL Kęty
Heller Karina K K3 Poranny Beskid Run POL Skoczów
Heller Szymon M M3 MGB-M TATA STASIA POL Brenna TAK
Heller Ireneusz M M4 MGB-M STB POL Górki Wielkie
Heller Ireneusz M M4 MGB-M STB POL Górki Wielkie
Heluszka Monika K K3 . POL Kuźnica Lechowa TAK
Herliczka Renata K K2 AML-FLY TEAM POL Gliwice
Herliczka Tomasz M M3 AML-FLY TEAM POL Gliwice
Herzyk Damian M M2 MGB-M HD KOMPLEX POL Brenna
Hławiczka Tomasz M M2 POL Leszna Górna
Hławiczka Tomasz M M2 POL Leszna Górna
Hryniewicz -Kapias Monika K K2 GórskieFree POL Bielsko Biała
Hryńczuk Piotr M M2 NOA POL Wrocław
Imiołek Arek M M4 Piraci z Szsrloty POL Pilchowice
Izydorczyk Robert M M3 POL Tychy TAK
Izydorczyk Konrad M M1 POL Tychy TAK
Jachimczak Piotr M M3 POL Katowice
Jakubowska Renata K K6 POL Bielsko-Biała TAK
Janczyk Grzegorz M M3 Rybnicka Grupa Biegowa POL Rybnik
Janik Iro M M3 Ynowino POL Suszec
Jarczok Justyna K K1 POL Zabrzeg TAK
Jasiulek Kornelia K K3 POL Skoczów
Jaszkaniec Adam M M3 Hager Sport Team POL Katowice TAK
Jaśtal Piotr M M1 LKB Rudnik/AZS UJK Kielce POL Domaszowice TAK
Jaworska Karolina K K3 POL Babice Nowe TAK
Jelonek Łukasz M M3 Eko-Tech Running Team POL Tarnowskie Góry TAK
Jonkisz Dorota K K4 Nutrend team POL Czechowice Dziedzice TAK
Juda Artur M M3 POL Radzionków
Kacprowicz Jakub M M1 POL Gliwice
Kaczmarczyk Mariusz M M4 REXER POL Siemianowice Śląskie TAK
Kaczor Bastek M M4 Runhogs Tychy POL Tychy
Kaczyński Marcin M M2 POL Warszawa TAK
Kalinowska Jolanta K K4 POL Bielsko-Biała TAK
Kałuża Barbara K K3 Ultra Beskid Sport POL Bielsko Biała TAK
Kamejsza Olga K K2 Zabierzów Biega POL Jasienica
Kamyczek Grzegorz M M3 PBR POL Pierśćiec
Karasiewicz Krzysztof M M2 Prywatny POL Ustroń
Karcz Jakub M M2 POL Buczkowice
Kastelik Tomasz M M4 Wkurw_team POL Żywiec
Kastelik Dariusz M M3 Sprintex Team POL Pietrzykowice
Kaszuba Bartosz M M3 TTBB POL Bielsko-Biała
Kawulok Adrian M M2 POL Wilamowice
Kiepiela Dawid M M3 Klub biegacza Fartlek POL Jastrzębie-Zdrój
Kierat Zbigniew M M5 MGB-M POL Górki Wielkie TAK
Kierat Aniela K K5 MGB-K POL Górki Wielkie
Kisiecki Damian M M3 Huragan Ligota POL Tychy TAK
Klag Marian M M5 Top 33 POL Rybarzowice
Kloza Iwona K K3 Night Runners Pyskowice POL Pyskowice
Kloza Mariusz M M3 Night Runners Pyskowice POL Pyskowice
Kluczniak Mikołaj M M1 POL Gliwice
Knyps Adam M M3 OPONY SERAFINOWSKI POL Skoczów
Kocyba Henryk M M5 POL Wymyślacz
Kolasa Jarosław M M3 POL Pszczyna Jankowice
Kołoczek Agata K K3 POL Czechowice-Dziedzice TAK
Konieczny Justyna K K2 Night Runners Pyskowice POL Pyskowice
Konieczny Jacek M M3 Night runners Pyskowice POL Pyskowice
Konieczny Przemysław M M2 Biegam bo lubie POL Herby TAK
Konsek Jacek M M2 POL Rybnik TAK
Kopiczko Łukasz M M3 POL Rybnik
Kopiec-Krupa Beata K K4 POL Zabrze TAK
Kopta Jerzy M M6 POL Kraków TAK
Korzec Paweł M M2 POL Katowice TAK
Korzonkiewicz Michał M M2 POL Czechowice-Dziedzice TAK
Koscielnik Krzysztof M M3 Team Papry POL Tychy
Kotyla Irena K K2 POL Zielonki
Kowalczyk Paweł M M3 KĘCKIE HARPAGANY POL Kęty
Kozaczka Włodzimierz M M3 POL Gliwice TAK
Kozioł Adam M M3 POL Radłów TAK
Kozłowski Paweł M M3 Huragan Ligota POL Katowice
Król Przemysław M M2 FENOMEN POL Rybnik TAK
Król Piotr M M2 Socios Silesia POL Rybnik
Kruber Karolina K K2 adrianbednarek.pl POL Bydgoszcz
Kruczek Monika K K3 Pogoria Biega POL Dąbrowa Górnicza
Kryczek Piotr M M3 Team URODZENI BIEGACZE POL Dąbrowa Górnicza
Krzempek Leszek M M3 GBR Bracknel
Ksiądz Karol M M2 POL Kryry
Kubas Grzegorz M M4 PAPESY POL Psary TAK
Kubisztal Andrzej M M4 Cukiernia Kudelski Tarnów POL Tarnów
Kunina Paweł M M4 Klub Biegacza Fartlek POL Jastrzębie Zdrój TAK
Kurasiński Konrad M M2 MGB-M Świry Stela POL Brenna TAK
Kurek Jacek M M4 Świetlikowo POL Tychy
Kurinnyi Bohdan M M2 SPARTANIE DZICIOM UKR Murów
Kurto Marek M M3 POL Skoczów TAK
Kusy Rafał M M3 PBRun POL Międzyświeć TAK
Kuś Tomasz M M3 Radlinioki w biegu POL Marklowice
Kutek Arkadiusz M M3 MGB-M GARION TEAM POL Brenna TAK
Kwiatkowska Emilia K K2 Gang Anielic POL Legionowo TAK
Lachera Bogusław M M5 POL Zabrze
Lachera Marysia K K5 POL Zabrze
Lachowska Magdalena K K3 KS sprint POL Bielsko Biała
Lasek Dariusz M M4 Byledobiec Anin POL Kozy TAK
Linart Michał M M2 POL Cieszyn
Lisoń Julia K K1 INŻYNIERIA BIEGANIA TEAM POL Knurów TAK
Litwinczuk Gabriel M M3 Olkuszbiega.pl POL Klucze TAK
Litwinczuk Aneta K K2 Olkuszbiega.pl POL Klucze TAK
Lubszczyk Adrian M M2 Biegam Bo Kocham Ten Stan POL Żory TAK
Luty Legutko Anna K K3 #AdamCzerwińskiTeam POL Kraków TAK
Łachan Patryk M M3 wkurw_team POL Wrocław TAK
Łapa Aleksandra K K3 4A POL Pszczyna
Łapa Julia K K1 Aktywna Pszczyna Runners Team POL Pszczyna
Łoaza Krzysztof M M3 Night Runners Pyskowice POL Pyskowice
Łoboda Marcin M M3 Świry Stela POL Ustroń TAK
Łysek Grzegorz M M3 MGB-M POL Górki Wielkie
Mach Sebastian M M3 Poranny Beskid Run POL Goleszów
Madusiok Marcus M M2 MGB-M POL Brenna TAK
Madzia Andrzej M M2 MGB-M POL Brenna TAK
Mai-Matacz Sabina K K2 RUNHOGS Tychy POL Tychy TAK
Majcherczyk Mateusz M M2 Biegaj z Grażyna Wolszczak POL Sosnowiec
Majewska Gizela K K4 POL Pyskowice
Malewski Robert M M4 KB.ORŁY Z KNUROWA POL Knurów
Malinowska Aneta K K3 Dream Team POL Cieszyn
Malinowski Krzysztof M M4 PoWoli do Celu POL Gilowice TAK
Małek Adam M M3 POL Orzesze TAK
Marcinowski Krzysztof M M3 POL Zabrze TAK
Marczak Sebastian M M2 POL Wola
Marecka Zofia K K3 Runprogress Team by Tomasz Kawik POL Kraków TAK
Markowski Adam M M3 STUDIO FITNESS BEATA POL Mikołów
Maryjosz Adrian M M3 Niezrzeszony POL Żory TAK
Maryniok Marian M M5 SEGURIDAD POL Żory
Mastalska Marzena K K2 Opel Active Team POL Zabrze TAK
Matuszewska Katarzyna K K4 POL Gliwice TAK
Matuszny Marek M M1 POL Dzięgielów TAK
Mazur Marek M M3 POL Jastrzębie-Zdrój
Mazur Krzysztof M M3 STELLANTIS ACTIVE TEAM POL Gliwice
Mendel Beata K K3 STUDIO FITNESS BEATA POL Mikołów
Mertas Dominik M M3 Silesia Marathon Club POL Babice TAK
Miąsko Renata K K4 12tri.pl / TeamZabieganeDni POL Warszawa
Miśkiewicz Mariusz M M3 Stanczak team POL Cieszyn TAK
Mleczko Monika K K4 POL Bielsko-Biała TAK
Moiczek Przemysław M M2 POL Skoczów
Motoszko Tomasz M M3 Speleoklub Bielsko-Biała POL Katowice
Możdżeń Janusz M M2 POL Drogomyśl TAK
Mrowiec Bernard M M4 MKS SMS VICTORIA RACIBÓRZ POL Tworków
Muniak Katarzyna K K3 QAT Doha
Musialik-Czaja Dorota K K2 Vege Runners POL Bielsko-Biała TAK
Musiał Bozena K K3 POL Zabrze TAK
Muszyńska Bożena K K3 Team Papry POL Bieruń TAK
Mynarski Damian M M2 POL Krakow TAK
Namiota Urszula K K5 Maratończyk Debica POL Dębica
Niedoba Paweł M M1 MGB-M Uks Brenna-Górki POL Górki Małe TAK
Niestroj Łukasz M M2 POL Racibórz
Nittner-Łysek Marcelina K K2 MGB-K POL Górki Wielkie TAK
Niziołek Małgorzata K K3 Runprogress Team by Tomasz Kawik POL Kraków
Nosiadek Tomasz M M4 POL Rybnik
Nowak Michał M M1 Klub Leniwych Biegaczy POL Bielsko-Biała TAK
Nowak Michał M M1 Biegam Żeby Żreć Więcej Ciastków POL Czechowice-Dziedzice
Nowak Anna K K3 POL Kraków
Ociepka Daniel M M3 POL Sosnowiec TAK
Ocylok Adam M M4 POL Ruda Śląska TAK
Oczkowski Wojciech M M3 POL Bielsko-Biała
Olejnik Franciszek M M1 Inżynieria Biegania TEAM POL Katowice TAK
Oliwa Edward M M5 ITMBW Kraków POL Kraków
Olma Władysław M M4 Amator POL Jastrzebie - Zdrój TAK
Olszewski Jarosław M M2 Bimber Squad POL Kozy
Opryszek Bogusław M M4 ITMBW Kraków POL Kraków
Orocz Magdalena K K2 POL Bieruń TAK
Orzechowski Artur M M3 Klub Leniwych Biegaczy POL Knurów TAK
Orzeł Krzysztof M M3 Grupa Zue POL Wegrzce Wielkie
Oslislok Paweł M M2 SOCA POL Czerwionka
Osows4 Katarzyna K K3 POL Gliwice
Ostrowski Zygmunt M M5 POL Tychy TAK
Ozdarski Krzysztof M M4 Opel Active Team POL Ruda Śląska TAK
Oziębło Rafał M M2 KS Kandahar / 42k.com.pl POL Chorzów
Pająk Marek M M3 Siemianowice i Przyjaciele Biegają POL Siemianowice Śląskie
Panek Ela K K3 Margo Team POL Bielsko-Biała, Śląskie TAK
Paprocka Urszula K K2 Nowa Huta Team POL Kraków TAK
Paruch Bogusław M M3 Morsy Skoczów POL Cieszyn TAK
Pasierbek Monika K K2 POL Bielsko -Biała
Pasternak Stanisław M M4 Olkuszbiega.pl POL Olkusz
Pasternak Zbigniew M M4 Opel Active Team POL Gliwice
Pasternak Marcin M M3 POL Gliwice
Paszko Dorota K K2 POL Żywiec TAK
Patycka Edyta K K4 Night Runners Pyskowice POL Kopienica TAK
Patyk Piotr M M3 Huragan Ligota POL Katowice TAK
Pawliczek Izabela K K2 Klub Leniwych Biegaczy POL Czerwionka-Leszczyny TAK
Pepliński Jakub M M2 KB ORŁY Z Knurowa POL Knurów TAK
Petryna Jagoda K K1 NOA POL Wrocław TAK
Piech Janusz M M4 Jasionki POL Jaworze TAK
Piech Izabela K K4 Jasionki POL Jaworze TAK
Pietrzyk Mariusz M M3 MGB-M 4M POL Brenna TAK
Pietyra Grzegorz M M3 POL Tychy TAK
Pilch Angelika K K1 MGB-K POL Brenna
Pilch Natalia K K2 Dream Team POL Wisła
Pindel Piotr M M2 Łowcy pierożków POL Bielsko-Biała TAK
Piosek Grzegorz M M3 POL Piekary Śląskie
Piórek Aleksandra K K2 POL Wadowice TAK
Piwiszkis Barbara K K3 Kobiety Na 5 + POL Jastrzębie-Zdrój TAK
Piwko Anna K K3 POL Czechowice-Dziedzice TAK
Podsiadło Mikołaj M M2 Szpital Św Łukasza POL Bielsko-Biała
Podżorska Weronika K K1 MGB-K Ranczo Salamandra POL Brenna TAK
Pogorzelska Alina K K4 DB Leszczyny POL Czerwionka-Leszczyny TAK
Pojda Grzegorz M M4 Rybnicka Grupa Biegowa POL Rybnik TAK
Potęga Grzegorz M M4 POL Dabrowa Górnicza
Poźniak Marcin M M2 Night Runners Pyskowice POL Pyskowice TAK
Pronobis Marek M M3 Pronobis Team POL Wilkowice
Prusko Tomasz M M2 POL Pyskowice
Prymakowska Barbara K K6 POL Tarnow TAK
Przybylski Tomasz M M2 KS Sprinterzy.com POL Witaszyce TAK
Przybyła Wioletta K K3 Reshaprunners POL Zabrze TAK
Przyłudzki Janusz M M6 STS Biegaton Mikołów POL Mikołów
Psota Leszek M M3 POL Rybnik TAK
Pudełko Dariusz M M4 Opel Active Team POL Kozłów
Pytel Sabina K K2 POL Strzelce Opolskie
Pyzik Tomasz M M3 Drużyna mojacukrzyca.pl POL Gliwice TAK
Rakoczy Artur M M4 POL Wrocław TAK
Rakus Zbigniew M M2 MGB-M Auto - Części MAXIMUS POL Brenna TAK
Raszka Janusz M M4 Dark One POL Cieszyn
Rduch Krzysztof M M3 POL Mszana TAK
Rduch Jarosław M M2 POL Wodzisław Śl. TAK
Rejszel Łukasz M M2 RunTek44 POL Tychy
Rek Krzysztof M M3 Radlinioki w Biegu POL Radlin
Rojczyk Krzysztof M M3 POL Rybnik
Rozmus Marzena K K3 POL Bojszowy Nowe
Rozmus-Orczyk Anna K K5 Kozy biegają, a nie skaczą ! POL Kozy TAK
Rusecka Agnieszka K K2 BDB Team POL Katowice TAK
Rybarska Marta K K2 Lesz NO Limits Runners POL Dolsk TAK
Rygiel Janusz M M2 POL Zbytków TAK
Rypuła Maria K K2 Zen Running Team POL Bojszowy TAK
Rypuła Jacek M M2 Zen Running Team POL Bojszowy TAK
Rypuła Zenon M M5 Zen Running Team POL Lędziny TAK
Rypuła Grażyna K K5 Zen Running Team POL Lędziny TAK
Rzeźnicki Sławomir M M3 KLUB BIEGACZA BRZEZIŃSKIE DZIKI POL Brzeziny TAK
Samol Anna K K2 POL Ruda Śląska TAK
Semenovych Nataliia K K1 UKR Ukraine
Seweryn Magdalena K K2 Team Papry POL Tychy
Siemiesz Paweł M M1 SOCA POL Czerwionka-Leszczyny TAK
Siemionek Damian M M2 Strong Side POL Czechowice Dziedzice
Siemionek Dagmara K K2 Strong Side POL Czechowice-Dziedzice
Siewko Piotr M M4 SZWAGRY TEAM POL Dębowiec
Sikończyk Miłosz M M1 TS Wisła Kraków POL Kraków TAK
Sikora Zbigniew M M3 Pogoria Biega POL Jaworzno
Sipiera Tomasz M M4 GrupaLuktrans.pl POL Giebułtów
Skalska Anna K K3 Carbon Silesia Sport POL Bytom TAK
Skibicki Krzysztof M M4 D.A.M.Y.R.A.D.E. POL Oświęcim TAK
Skokowski Stanislaw M M5 POL Katowice
Skowron Rafal M M2 Skowroniasty.net POL Katowice
Skóra Marcin M M3 POL Zedermann
Słaboń-Sikora Aneta K K3 Stowarzyszenie Pogoria Biega POL Sosnowiec
Słaby Adam M M4 Dla Żony POL Bierna TAK
Sobel Izabela K K2 POL Żywiec TAK
Sonakowski Roman M M5 Sprintex Team Run POL Słotwina TAK
Spirytulska Agata K K4 POL Modlnica
Stachowiak Kinga K K3 POL Krapkowice
Stanisławski Dawid M M2 Cieszyn POL Cieszyn
Stanisz Marcin M M2 Night Runners Pyskowice POL Pyskowice TAK
Stańczak Szymon M M3 STAŃCZAK TEAM POL Pogórze TAK
Starosczyk Iwona K K2 Night Runners Pyskowice POL Pyskowice TAK
Staszewska Aneta K K3 Night Runners Pyskowice POL Pyskowice TAK
Stawarz Anna K K2 POL Żywiec
Stebel Piotr M M4 PRZEWODNIK POL Skoczów TAK
Stec Łukasz M M2 Suska Grupa Biegowa POL Bielsko-Biała
Stefański Kamil M M2 POL Wodzisław Śląski
Strójwąs Magdalena K K2 POL Sosnowiec
Švach Janusz M M3 Browar domowy Garaż POL Katowice
Swistek Marcin M M3 POL Wodzisław Śląski
Syrocki Arkadiusz M M3 Team Papry POL Tychy
Szafranek Paweł M M2 POL Ustroń TAK
Szczęsna Edyta K K2 STAŃCZAK TEAM POL Czechowice-Dziedzice TAK
Szczurowski Artur M M3 POL Bibice
Szczypka Piotr M M2 Biegiem przez Chybie POL Chybie TAK
Szeląg Iwona K K2 POL Gliwice
Szewczyk Dariusz M M2 POL Rydułtowy TAK
Szewczyk Damian M M3 JEJKOWICE BIEGAJĄ POL Jejkowice
Szostak Anna K K2 UKS Olimpia Zabrze POL Zabrze TAK
Szweda Marian M M5 RUN TEAM POGWIZDÓW POL Pogwizdów TAK
Szyjka Jacek M M3 Ks Kandahar POL Bobrek
Szyndler Damian M M4 POL Pierściec TAK
Śliwa Mateusz M M2 POL Czechowice - Dziedzice
Śliwka Paweł M M2 MGB-M POL Górki Wielkie TAK
Świątek Edyta K K2 BDB Team POL Katowice
Świątek Łukasz M M2 BDB Team POL Katowice
Świder Zbigniew M M3 Poranny Beskid Run POL Skoczów
Świerkot Przemek M M3 Kaj Ta Meta POL Ligota
Świtała Marcin M M3 POL Dąbrowa Górnicza TAK
Tabiś-Hubka Rafał M M3 ReshapeRunners POL Zabrze
Targosz Piotr M M3 Olza Cieszyn POL Cieszyn
Targosz Michał M M3 #AdamCzerwińskiTeam POL Kraków
Tatarek-Konik Agnieszka K K2 Alpin Sport Team POL Czeladź TAK
Tokarewicz Damian M M3 Zebry POL Zebrzydowice TAK
Tomasiczek Ryszard M M3 POL Stara Wieś TAK
Trela Miroslaw M M4 DB Leszczyny POL Leszczyny TAK
Trela Aniela K K4 DB Leszczyny POL Leszczyny TAK
Trojszczak Joanna K K3 POL Rybnik
Truszewski Grzegorz M M2 MGB-M POL Brenna TAK
Turkowski Jarosław M M4 POL Bielsko-Biała
Tyczyńska Małgorzata K K5 POL Pogwizdów TAK
Tyka Edward M M6 amator POL Swietochlowice
Urban Wiktor M M2 Zabrzańskie Parkowe Bieganie POL Zabrze
Urban-Misztalska Aleksandra K K3 Siemianowice I Przyjaciele Biegają POL Czeladź
Waldon Krzysztof M M3 HRmax Żory POL Żory
Walter Łukasz M M2 POL Tychy TAK
Walter Paweł M M3 POL Bielsko-Biała
Wandzel Adrian M M2 wkurw_team POL Żywiec
Wandzel Tomasz M M3 Inpost POL Rybnik TAK
Waszkiewicz Ewa K K3 Gang Anielic POL Warszawa TAK
Waśko Paweł M M3 Centrum Masażu POL Bielsko Biała
Wereszczyński Tomasz M M3 Szwagry Team POL Płock TAK
Wicherek Maciej M M4 ITMBW POL Kraków
Wiesiołek Paweł M M3 Biegamy z Oszczepem - Bagno POL Katowice TAK
Wiewiórka Mateusz M M1 POL Gliwice
Wilczynska-Kogut Ola K K3 Banda z Poludnia POL Gliwice
Wiśniewska Justyna K K3 POL Jastrzębie-Zdrój TAK
Wiśniewska Ewa K K4 POL Wąsy - Kolonia TAK
Witała Piotr M M3 Huragan Ligota POL Katowice
Witała Marzena K K3 Huragan Ligota POL Katowice
Włodarz Piotr M M2 LWP Logistics POL Rudzica
Wojtyła Wojciech M M1 LkS Pogórze POL Pogórze
Wolf Krzysiek M M2 POL Międzybrodzie Żywieckie
Wołąkiewicz Piotr M M1 RMT Team Pro POL Bielsko-Biała TAK
Woś Krzysztof M M3 Doliniarze.com POL Katowice TAK
Wowry Grzegorz M M3 Olza Cieszyn POL Cieszyn TAK
Woźniak Jacek M M3 POL Rybnik
Woźniak Marek M M4 Biegowa kuźnia POL Wojkowice
Woźny Paweł M M3 RunProgress Team by Tomasz Kawik POL Niepołomice TAK
Wójtowicz Kacper M M1 POL Jaworzno
Wrona-Kolasa Karolina K K2 POL Pszczyna Jankowice Polska
Wysłuch Iza K K1 POL Skoczów TAK
Wysłuch Tomasz M M4 POL Skoczów TAK
Zając Wojciech M M2 Eko-Tech POL Radzionków TAK
Zając Mateusz M M2 POL Rogów TAK
Zaleski Mateusz M M2 POL Kończyce Wielkie TAK
Zarańska Izabela K K4 Miechowicka Grupa Biegowa POL Bytom TAK
Ząber Łukasz M M2 Zaber Family POL Ustroń
Zdeb Basia K K3 POL Zabrze
Zemła Piotr M M4 POL Gliwice TAK
Ziaja Robert M M3 Robert alkoholik POL Siemianowice Śląskie
Ziaja Edyta K K2 POL Siemianowice Śląskie
Zięba Paweł M M2 POL Skawina
Zimonczyk Patrycja K K3 MGB-K Klub leniwych biegaczy POL Knurów
Zoran Henryk M M4 POL Ruda Śląska
Zorii Kinga K K2 POL Warszawa TAK
Zywica Filip M M3 MGB-M Żury nie Żule POL Górki Wielkie TAK
Żebrowski Grzegorz M M3 Biegam Żeby Żreć Więcej Ciastków POL Cieszyn
Żochola Paweł M M2 MGB-M POL Górki Wielkie
Żuber Ania K K3 Klub Leniwych biegaczy Knurów POL Knurów
Żuchowski Daniel M M2 POL Kraków TAK
Żukowski Grzegorz M M4 ENDURANCE TEAM POL Siemianowice Śląskie
W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: k.gawlas@brenna.org.pl