Tatrzański Festiwal Biegowy 2022

23.07.2022

Miejsce: Gmina Kościelisko

Organizator: Klub Wysokogórski w Zakopanem

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

Orava Trail

powrót do listy biegów zapisz się
Zgłoszonych / Registered: 344
Nazwisko Imie
Name Surname
Płeć
Sex
Kateg Klub
Team
Kraj
Country
Miejscowość
Town
Wpłata
Payment
Antończak Damian M Senior-M Ruch Izbica POL Żółkiewka
Bakun Mariusz M Masters-M Chełm POL Chełm
Bakun Jolanta K Masters-K Chełm POL Chełm
Baran Mateusz M Senior-M POL Warszawa TAK
Bartecki Jakub M Senior-M Norma Stal AG POL Mikołów
Bartoszek Tomasz M Senior-M Tomasz Bartoszek POL Katowice
Bądziul Dorota K Senior-K POL Rzeszów TAK
Bednarczyk Małgorzata K Senior-K POL Czechowice- Dziedzice TAK
Bihun Natalia K Senior-K NOA POL Wrocław TAK
Biżek Piotr M Masters-M Sprint POL Wierzchowiska
Bloch Cezary M Senior-M Hoffman Sportsclub POL Katowice TAK
Bogdał Ewelina K Senior-K POL Kraków
Boniec Gabriela K Senior-K POL Żary TAK
Boniec Aleksander M Weteran-M Nadleśnictwo Lipinki POL Żary TAK
Brysz Michał M Senior-M SBG Podbieg POL Kraków
Buczkowska Sylwia K Senior-K Projekt Zdrowie Przemyśl POL Przemyśl
Budziaszek Agnieszka K Senior-K EFFI RUN TEAM POL Kraków TAK
Bujak Aleksandra K Senior-K Runeda POL Bolszewo
Bujak Aleksandra K Senior-K Dąbrowski Team/ Runeda POL Bolszewo
Bunsch Adam M Senior-M POL Kraków TAK
Bunsch Łukasz M Senior-M POL Kraków
Celek Katarzyna K Senior-K POL Rzeszow
Cepielik Wojciech M Senior-M Po rekord, Po marzenia POL Pustelnik TAK
Ceremuga Marcin M Senior-M Suska Grupa Biegowa POL Maków Podhalański TAK
Chlipała Marek M Senior-M POL Jastrzębie-Zdrój
Chłanda Sebastian M Senior-M Grupetto Gorlice POL Gorlice
Chmielewski Tomasz M Masters-M POL Grójec TAK
Chowaniec Manuela K Senior-K POL Poronin
Christophe Gari M Senior-M Vagabond FRA Fejus TAK
Cichoń Magdalena K Masters-K Reklama Profil POL Opole
Cieślar Michał M Senior-M POL Bytom TAK
Cífka Miroslav M Senior-M SGCP Rigips CZE Praha
Clavijo García Francisco José M Masters-M La Arista club ESP Huelva TAK
Cygan Anna K Masters-K Ania i Black Hat Ultra POL Warszawa
Czapla Seweryn M Senior-M POL Siemianowice Slaskie
Dal Molin Andrea M Senior-M POL Poronin
Dąbrowski Michał M Masters-M Cinclus POL Świętochłowice TAK
Dejnecka Martyna K Senior-K POL Lubartów TAK
Dembski Paweł M Masters-M Rate My Trail PRO POL Skórzewo TAK
Dębowski Michał M Senior-M Podatki to kradzież POL Gdańsk TAK
Dłubała Marek M Masters-M Sekcja Biegowa MLKS Sokół Lubin POL Szklary Górne TAK
Dohnal Petr M Masters-M SK Oceláci Ostrava CZE Petřvald
Drogoszewska Magdalena K Senior-K POL Warszawa TAK
Dyba Adek M Weteran-M KopećTeam POL Bochnia
Dzikowski Michal M Senior-M Żórawski Running Team POL Warszawa
Efemberg Joanna K Masters-K STAJNIA BALONA POL Szczecin TAK
Figel Michał M Masters-M Miki Team POL Gdańsk
Fijałkowska Karolina K Senior-K POL Świdnik
Filo Michał M Senior-M POL Kraków TAK
Fiszer Jakub M Masters-M Runcross Rozgarty POL Czarne Błoto TAK
Fortuna Michał M Senior-M POL Reiskirchen TAK
Fossaert Sylwia K Senior-K POL Kraków TAK
Franczyk Wioleta K Senior-K WSZYSTKOOBIEGANIU.PL POL Biadoliny Radłowskie
Frej Marcin M Senior-M Zabiegani.TV POL Warszawa
Gajewski Marcin M Senior-M Nordea Triathlon Team POL Gdańsk TAK
Galas Karol M Senior-M Gorlice POL Gorlice TAK
Gałęzyka Rafał M Masters-M Eurovent Athletics POL Opole TAK
Gatnarczyk Mateusz M Senior-M POL Rybnik
Gawlas Dominik M Masters-M Karvina TJ Jakal POL Cieszyn
Gawlik Sylwia K Masters-K POL Lublin
Gawroński Ireneusz M Weteran-M Amator POL Czechowice-Dziedzice TAK
Gąsiorek Kamila K Senior-K Zabiegani.TV POL Warszawa
Gębala Wojtek M Masters-M POL Warszawa TAK
Gęsiarek Grzegorz M Masters-M MPG Grzegorz Gęsiarek POL Krotoszyn TAK
Gierszewski Cezary M Masters-M Załoga G POL Olecko
Ginter Grzegorz M Senior-M AZS Collegium Medicum UJ POL Kraków
Gizak Marek M Senior-M POL Jurgów
Glapiak Damian M Masters-M LLKS OSOWA SIEŃ POL Bucz TAK
Gola Henryk M Masters-M POL Szklarska Poręba TAK
Golec Tomasz M Masters-M Bari Team POL Gdańsk
Gomołysek Kinga K Senior-K Karkonosz Running Team POL Wrocław TAK
Gotkiewicz-Cichoń Edyta K Masters-K POL Kraków TAK
Górka Bogumił M Masters-M Górka Team POL Zakopane
Grabowski Arti M Masters-M Lacho Team POL Kraków
Gradzik Inga K Senior-K POL Kraków
Grucel Sławomir M Masters-M POL Sosnowiec TAK
Grund Marek M Senior-M Mafia Team Lubliniec POL Strzebiń TAK
Grys Paweł M Senior-M WAWRZYNTEAM POL Wrocław TAK
Grzegorczyk Bartosz M Masters-M AKADEMIA BIEGOWA ŻARY POL Żary TAK
Grzegorzewska Marlena K Masters-K Daisy Pless POL Pszczyna TAK
Grzywaczewska Justyna K Senior-K CITY TRAIL Team POL Warszawa TAK
Gutt Piotr M Senior-M KS Murzasichle POL Poronin
Gwiaździński Marcin M Masters-M POL Łódź
Hajda Justyna K Senior-K Mafia Team Lubliniec POL Radzionków TAK
Hajduga Jakub M Senior-M POL Stary Sącz
Hinc Janusz M Masters-M Gemini Team POL Gdynia TAK
Hudaszek Magda K Senior-K POL Kraków TAK
Inglot Michał M Masters-M Nordea Running Team POL Gdańsk
Irzyk Damian M Masters-M POL Mumbaj TAK
Jabłońska Weronika K Senior-K POL Nowy Targ TAK
Jachym - Drewniak Joanna K Senior-K JJfit Running Team POL Kraków
Jałocha Mieczysław M Masters-M Przemyski Klub Biegacza POL Przemyśl
Januś Mateusz M Senior-M POL Warszawa
Jaromińska Marta K Masters-K POL Białystok
Jaros Mirek M Masters-M POL Zimnice Małe
Jawor Mateusz M Senior-M POL Zakopane TAK
Jedlecka Anna K Senior-K POL Warszawa
Jenejova Vanda K Senior-K Horna Lehota SVK Horna Lehota
Jezierska Karina K Masters-K 12tri.pl / Team ZabieganeDni POL Warszawa TAK
Jędrzejczyk Ula K Senior-K Biegaj Pod Okiem Trenera POL Warsaw TAK
Kacprzycka Paulina K Senior-K 4WMBOT POL Olsztyn TAK
Kalinowski Przemysław M Masters-M Niesie mnie po lesie POL Warszawa TAK
Kamieniecki Tristan M Senior-M POL Poronin TAK
Kamiński Paweł M Masters-M #biegamdlasiebie POL Warszawa
Kamiński Marcin M Senior-M POL Zawadówka TAK
Kasiński Wojciech M Masters-M Ultrapless POL Pszczyna TAK
Kawka Damian M Masters-M POL Warszawa
Kąkol Jarosław M Senior-M SUSKA GRUPA BIEGOWA POL Stryszawa TAK
Keller-Misiarz Natalia K Senior-K POL Żory TAK
Kitowski Dawid M Senior-M DKMO POL Gdańsk
Klaja Kasia K Senior-K POL Kraków TAK
Klus Anna K Senior-K Trail is our way POL Rzeszów TAK
Kluś Kamil M Senior-M KW Zakopane, TOPR POL Zakopane
Knap Tomasz M Senior-M The Strychers POL Kraków TAK
Kobierski Szymon M Masters-M EMPI POL Ruda Śląska
Koch Marta K Masters-K POL Ornontowice
Kocimska Katarzyna K Masters-K Eurovent Athletics POL Opole TAK
Kolasiński Jarosław M Weteran-M KTM POL Warszawa TAK
Kopacz Piotr M Masters-M Perfexmielec POL Radomyśl Wielki504218406
Kopacz Mirosław M Weteran-M POL Poznań TAK
Kopeć Paweł M Masters-M POL Majdan Królewski TAK
Kopeć Igor M Senior-M Space Team POL Lublin
Kopiec Arkadiusz M Masters-M POL Skrzyszów
Kopiec Izabela K Masters-K POL Skrzyszów
Korcz Daniel M Masters-M Jaworzno Runners Pro Team POL Jaworzno TAK
Korzus Katarzyna K Masters-K POL Dąbrowa Górnicza TAK
Kosiński Michał M Senior-M POL Płock
Kowalczyk Maria K Masters-K POL Lipnica Mała TAK
Kowalik Mariusz M Masters-M NGB Kłobuck POL Miedźno, Izbiska 118 TAK
Kowalska Małgorzata K Masters-K POL Warszawa TAK
Kowalski Aleksander M Senior-M POL Wola Radziszowska TAK
Krajewski Przemysław M Masters-M 12tri.pl POL Warszawa TAK
Krawczyk Monika K Senior-K POL Rybie TAK
Krawiec Paulina K Senior-K POL Nisko TAK
Kruk Tomasz M Senior-M Fundacja Piastun POL Siemianowice Śląskie TAK
Krupa Roman M Masters-M POL Dzianisz TAK
Kubiak Jagoda K Senior-K POL Wejherowo TAK
Kukla Maciej M Senior-M POL Chorzów TAK
Kukla Łukasz M Masters-M Akwedukt Kielce POL Kielce TAK
Kułakowska Małgorzata K Masters-K Świdnicka Grupa Biegowa POL Świdnica TAK
Kumański Karol M Senior-M POL Oświęcim
Kupczak Tomasz M Senior-M POL Cisiec
Kwiatek Tomasz M Masters-M Kamil Leśniak Team POL Czarnow TAK
Kwiatkowska Martyna K Senior-K Miraz Race Team POL Chorzów
Kwinta Tomasz M Masters-M POL Kalisz TAK
Lachcik Iwona K Senior-K POL Rzeszów
Lańda Maciej M Senior-M POL Biały Dunajec TAK
Lassak Beata K Senior-K KW Zakopane POL Ząb TAK
Latała Wojciech M Masters-M Leśne Grubasy POL Kraków TAK
Lemański Damian M Senior-M POL Rąbień
Lewandowski Michał M Senior-M POL Działdowo
Lewandowski Michal M Senior-M POL Warszawa
Lisocki Sebastian M Senior-M POL Działdowo TAK
Lubowska-Kuchta Małgorzata K Senior-K Runprogress.pl POL Warszawa TAK
Lulis Dawid M Senior-M Altra Team Red POL Wrocław
Lulis Anna K Masters-K #sobasteam POL Wrocław
Łapa Piotr M Masters-M Aktywna Pszczyna Runners Team POL Pszczyna TAK
Łukasiak Sylwester M Masters-M POL Międzyborów
Łukaszuk Paweł M Masters-M Pawko Runner Team POL Szczęsne TAK
Majchrzak Marcin M Masters-M Deloitte Adventure Team POL Swarzedz
Makocki Michal M Masters-M Formosa Bears POL Szczecin TAK
Malarczyk Jarek M Masters-M Przemyski Klub Biegacza POL Koniuszki
Malesa Tomasz M Senior-M POL Pęclin
Malovatskyi Andrii M Senior-M Warsaw Run Club POL Warszawa
Marek Darek M Senior-M #RÓBSWOJE / Monk Sandals POL Wieliczka
Markowska Izabela K Masters-K POL Inowroclaw
Maronka Agnieszka K Masters-K POL Kraków
Marteklas Jan M Senior-M Night Runners POL Wrocław
Matusz Krystian M - POL Rokietnica
Matusz Tadeusz M Masters-M POL Rokietnica TAK
Michalak Wojciech M Senior-M POL Warszawa TAK
Mirek Sławomir M Senior-M POL Tarnowiec TAK
Misanik Miloslav M Senior-M SVK Hrustin
Molęcki Daniel M Senior-M POL Łódź TAK
Moszonka Irena K Masters-K POL Strzelin TAK
Moździerz Grzegorz M Senior-M POL Tarnów
Mróz Bartłomiej M Senior-M POL Kraków
Mrugała Monika K Masters-K Trail Is Our Way Team POL Węgry K. Opola TAK
Muśkiewicz Adam M Senior-M POL Zelów TAK
Mzyk Fabian M Masters-M STS BIEGATON POL Orzesze TAK
Nawrot Waldek M Masters-M J U V E R U N POL Kraków
Nawrot Magdalena K Masters-K J U V E R U N POL Kraków
Nicieja Anna K Masters-K POL Kraków TAK
Niedźwiedź Grzegorz M Masters-M STS Biegaton POL Łaziska Górne TAK
Niemczyk Dominik M Senior-M Euroclear Running Team POL Krakow TAK
Nowomiejski Marcin M Masters-M PROGRES POL Mińsk Mazowiecki TAK
Oberwan Marek M Masters-M panfotograf.eu POL Kraków TAK
Olszewski Jacek M Masters-M Rykowisko Team POL Nowe Gulczewo
Opałka Damian M Senior-M MyRace POL Warszawa TAK
Otto Marcin M Senior-M Fundacja Piastun POL Siemianowice TAK
Pachykouski Pavel M Senior-M BLR Minsk TAK
Pająk Marcin M Senior-M POL Żory
Paris Nicola M Senior-M La Recastello Radici Group ITA Krakow TAK
Pásek Karel M Senior-M KRLPSK CZE Olomouc
Patrowski Mateusz M Senior-M 3runPL USA Mahopac TAK
Pawelczyk Krzysztof M Masters-M TNSCON POL Kielce
Pawlikowski Michał M Senior-M POL Gliczarów Dolny TAK
Pazderska - Kipiel Agnieszka K Senior-K Lacho Team POL Kraków TAK
Pennock Matt M Masters-M USA Portland, Oregon
Perz Marzenna K Masters-K lub wybierz z listy POL Bukowiec TAK
Petr Jiří M Masters-M SALOMON/SUUNTO CZE Kovalovice TAK
Petrova Katarina K Masters-K SALOMON/SUUNTO CZE Kovalovice TAK
Petrušková Marcela K Masters-K SK Oceláci Ostrava CZE Děhylov
Pęksa Bogdan M Senior-M BP POL Odrowąż TAK
Pieczara Ewa K Masters-K POL Jaworzno TAK
Pieczarkowska-Mróz Zuzanna K Senior-K KKM KALORYFER POL Kraków
Pietrzyk Mariusz M Masters-M POL Kraków
Pietrzyk Mariusz M Masters-M POL Kraków
Pihil Piotr M Masters-M POL Dębowa Łęka TAK
Píš Stanislav M Senior-M Stg Prievidza SVK Koš
Piskorski Piotr M Masters-M ENDO GOLUB-DOBRZYŃ POL Golub-Dobrzyń TAK
Planeta Štefan M Senior-M Extreme obstacle runners SVK Kosice
Plok Krzysztof M Masters-M POL Polkowice TAK
Płonka Rafał M Senior-M POL Krosno
Pochwat Błażej M Senior-M 1SGS POL Kraków TAK
Pociejewski Wojciech M Senior-M POL Gdansk
Podraza Barbara K Masters-K Edyta Lewandowska Team #PYZATEAM POL Nowy Targ
Polanski Adrian M Masters-M Team ZabieganeDni POL Warszawa
Popiel Andrzej M Senior-M popsmart.pl POL Kraków TAK
Popiel Maurycy M Senior-M POL Krakow TAK
Potański Tomasz M Senior-M POL Dębica
Prętnik Dawid M Senior-M OSNiP WP Gdynia POL Rumia TAK
Prosowiecka Smak Katarzyna K Masters-K POL Opole
Pruta Rafał M Masters-M Fatboys sprint POL Warszawa
Przondziono Adam M Masters-M POL Koszęcin TAK
Pupczyk Jan M Senior-M POL Regietów
Radziwanowski Leszek M Masters-M POL Łobez TAK
Radziwanowski Agata K Senior-K POL Łobez TAK
Reclik Łukasz M Masters-M Aktywna Pszczyna RT POL Pszczyna
Reclik Jacek M Masters-M Smaki Biegania POL Rybnik TAK
Redek Sylwia K Masters-K Team ZabieganeDni POL Wiązowna TAK
Redkiewicz Agnieszka K Senior-K Team Zabiegane Dni POL Warszawa TAK
Řezníček David M Senior-M CZE Frýdek-Místek
Rękosiewicz-Tokarz Monika K Masters-K Głogovia Głogów Małopolski POL Głogów Małopolski
Roczniak Klara K Senior-K POL Janów Lubelski
Rojek Magdalena K Senior-K Dzikie Foki POL Gnojnica TAK
Róg Krzysztof M Masters-M POL Kraków TAK
Rudolf Dariusz M Senior-M POL Zakopane TAK
Rymkiewicz Zbigniew M Masters-M ZĄBKI POL Ząbki TAK
Sadlo Aleksandra K Senior-K POL Świdwin
Saintemarie Arnaud M Masters-M Marcin Swierc Team FRA Augignac TAK
Saliński Bartosz M Senior-M AugusTeam/Wkurw_Team POL Katowice TAK
Sblewski Stefanie K Senior-K GER Berlin TAK
Setkowicz Jacek M Senior-M POL Kraków
Simka Kamil M Masters-M Forrest Gump Team POL Rzeszów
Sioła Karol M Senior-M Team Dynafit POL Grywałd
Sipiera Tomasz M Masters-M GrupaLuktrans.pl POL Giebułtów
Sitnik Bartłomiej M Masters-M LifeOnTheRun POL Warszawa
Siwak Ryszard M Masters-M Team Ryś Ski POL Dziekanowice
Skarżyński Łukasz M Senior-M POL Wierzbno TAK
Skoczek Tomasz M Masters-M TNSCON POL Kielce TAK
Skotniczny Michał M Senior-M POL Kraków TAK
Smoliński Krzys M Masters-M POL Warszawa
Sobczak Aleksandra K Senior-K POL Warszawa TAK
Sobolewska Aleksandra K Senior-K POL Kraków TAK
Sojka Aleksander M Senior-M POL Siemianowice TAK
Stefański Krystian M Senior-M Endles Images Krystian Stefański POL Warszawa TAK
Sterkowicz Dorota K Senior-K POL Kraków
Strzesak Patrycja K Senior-K POL Szczepanowice
Stupińska Monika K Masters-K POL Sochaczew
Stykowski Sławomir M Masters-M Miśki POL Warszawa
Sucharzewska Aneta K Senior-K POL Warszawa TAK
Suliga Wioletta K Masters-K AugusTeam POL Sosnowiec TAK
Sworski Roman M Senior-M TRENUJSKUTECZNIE.COM / VEGE RUNNERS POL Łódź
Swswsw Swsws M Senior-M wsws POL Gdańsk
Synowiec-Juda Agata K Masters-K POL Jelenia Góra TAK
Szadłowski Dariusz M Masters-M Dariusz Szadłowski POL Ciechocinek
Szczapa Karol M Senior-M 12tri.pl POL Warszawa TAK
Szczepaniak Witold M Masters-M POL Ostrow Wlkp. TAK
Szczurek Marcin M Senior-M POL Nowy Sącz
Szeląg Iwona K Senior-K POL Gliwice TAK
Szeląg Piotr M Masters-M Turbo Jeze Team POL Warszawa
Szlósarczyk Krzysztof M Senior-M POL Myślenice
Szmigielski Jarosław M Masters-M #happyrunners POL Łódź TAK
Szubert - Walenczak Magdalena K Masters-K Team Zabieganedni POL Warszawa TAK
Śladewski Grzegorz M Senior-M POL Niechlów
Tarnas Piotr M Senior-M POL Łódź
Tartanus Andrzej M Masters-M Vege Runners POL Maków Mazowiecki TAK
Telesz Mateusz M Senior-M POL Połomia
Tkocz Maciej M Masters-M POL Gołkowice
Tochowicz Bartosz M Masters-M POL Goleszów TAK
Tomecka Aleksandra K Senior-K POL Krakow
Tomecka Aleksandra K Senior-K POL Kraków
Toporkiewicz Anna K Masters-K POL Krakow TAK
Topór Łukasz M Senior-M POL Biały Dunajec
Trzaska Aneta K Senior-K POL Chabówka
Tulik Przemysław M Masters-M Przemysław Tulik POL Warszawa
Turčan Jakub M Senior-M CZE Zlin
Turczyńska Monika K Masters-K 12tri.pl POL Warszawa TAK
Tusińska Aleksandra K Senior-K POL Kraków TAK
Tyboń Maciej M Senior-M POL Olkusz TAK
Tyrpa Jaroslaw M Masters-M POL Andrychow
Vajduľák Rastislav M Masters-M Ultra Boľavé Nohy SVK Tvrdošín TAK
Vales Frias Angel Luis M Masters-M Funcional Fitness ESP Huelva TAK
Walczak Paweł M Senior-M POL Koszalin
Walczak Adela K Senior-K POL Łódź TAK
Waldowski Arkadiusz M Senior-M POL Katowice
Walenda Mateusz M Senior-M Ks Kanałek POL Garwolin TAK
Walkowiak Marcin M Senior-M Czerwonak Biega POL Bolechówko
Walter Sławek M Masters-M WB POL Nowy Sącz TAK
Waniowski Jan Jakub M Senior-M POL Krapkowice TAK
Wąchal Przemysław M Senior-M POL Bolechowice TAK
Wątroba Dariusz M Masters-M Akwedukt Kielce POL Kielce TAK
Weremjewicz Marcin Wiktor M Masters-M POL Gdynia TAK
Wiącek Damian M Senior-M Podium Ultra Styl Życia POL Rzeszów
Wiącek Hubert M Senior-M Runners POL Malawa TAK
Wiewióra Krzysztof M Senior-M POL Kraków
Więcek Marek M Senior-M RKS HUWDU POL Raniżów TAK
Więch Kinga K Masters-K POL Skrzyszów TAK
Wiśniewska Ewa K Masters-K POL Wąsy Kolonia
Witek Karolina K Senior-K POL Jarocin
Włodarczyk Maciej M Masters-M POL Poznań
Wnuk-Scardaccione Agnieszka K Senior-K Poland Business Run POL Krakòw TAK
Wochowski Tomasz M Senior-M POL Płock TAK
Wojcieszek Andrzej M Masters-M Gemini Polska Team POL Sopot TAK
Wojewoda Renata K Masters-K Kaziki POL Warszawa TAK
Wojtala Ewelina K Senior-K GBR Bath
Wolak Tomasz M Senior-M POL Wrocław TAK
Wolska Katarzyna K Senior-K Olej Running Team POL Łódź TAK
Wower Bartłomiej M Masters-M CSC Adventure Academy POL Chorzów
Wójcik Małgorzata K Masters-K POL Wiązowna
Wrona Agi K Senior-K POL Bielsko Biała
Wróbel Sebastian M Masters-M POL Gdynia TAK
Zaiacova Veronika K Senior-K Stvorlistok SVK Velka Luka
Zając Katarzyna K Masters-K UltraFun ML 4 K TeamTarnów POL Tarnów
Zamielski Paweł M Senior-M Przedwojewski Team POL Wałbrzych TAK
Zapała Piotr M Senior-M POL Warszawa TAK
Zapłata Wojciech M Masters-M POL Gorlice
Zawadzka Agnieszka K Masters-K Zawadzka Team, Nocny Bór Team POL Głogów Małopolski
Zawadzki Grzegorz M Senior-M Borg Warner Running Team POL Głogów Małopolski
Zdunek Małgorzata K Masters-K POL Lublin
Zelechowski Zbigniew M Masters-M POL Zakopane TAK
Ziajka Karol M Senior-M PGR/Finisz Rymanów POL Rymanów TAK
Zimna Monika K Senior-K POL Łańcut TAK
Zimny Witold M Masters-M POL Łańcut TAK
Zlabys Vaidas M Senior-M Wild Souls LTU Vilnius
Žuffa Jozef M Senior-M Tvrdošín SVK Tvrdošín
Zygmunt Tomasz M Senior-M Ultra Wyjadacze POL Giedlarowa TAK
Żbik Bartosz M Senior-M Smart Therapy POL Plewiska
Żelechowski Zbigniew M Masters-M POL Zakopane
Żeliński Marek M Masters-M POL Chorzów TAK
Żeliński Michał M Senior-M CSC Adventure Academy POL Chorzów TAK
Żmuda Michał M Masters-M POL Raszyn TAK
Żylińska Urszula K Masters-K POL Warszawa
W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: kontakt@tatraskymarathon.pl