Tatrzański Festiwal Biegowy 2022

23.07.2022

Miejsce: Gmina Kościelisko

Organizator: Klub Wysokogórski w Zakopanem

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

Tatrzański Festiwal Biegowy - Wolontariat

powrót do listy biegów zapisz się
Zgłoszonych / Registered: 72
Nazwisko Imie
Name Surname
Kraj
Country
Miejscowość
Town
Baranow Tomasz POL Platerów
Bartusiak Katarzyna POL Kraków
Brząkalski Krzysiek POL Płock
Brzyska Monika POL Kraków
Celej Maciej POL Kościelisko
Celej Ewelina POL Kościelisko
Chowaniec Manuela POL Poronin
Chraplewska Karolina POL Poznań
Dal Molin Andrea POL Poronin
Drobot Piotr POL Sanok
Drwięga Maciej POL Sanok
Drwięga Maciej POL Sanok
Fatla Franciszek POL Zakopane
Fatla Franek POL Zakopane
Gąsienica-Roj Anna POL Zakopane
Grądzka Marianna POL Łódź
Grześ Magdalena POL Białystok
Hajda Justyna POL Radzionków
Jakubisiak Renata POL Warszawa
Jaroszuk Anisko POL Wrocław
Kardasz Justyna POL Białystok
Karpacz Katarzyna POL Białystok
Karpiel Michał POL Kościelisko
Karpiel Szymon POL Kościelisko
Kopel Andrzej POL Kraków
Kornalski Grzegorz GBR Chesterfield
Kownacka Zuzanna POL Poznań
Królewicz Michał POL Siechnice
Krzeptowski- Jasinek Szymon POL Kościelisko
Kubjatko Michal CZE Chropyně
Kucharczyk Maciej POL Choszczno
Kunz Marcin POL Kraków
Kurek Damian POL Dobrosołowo
Kuźniak Filip POL Katowice
Kwiatkowski Arek POL Kraków
Kwiatkowski Jacek POL Kraków
Ługowska Aneta POL Bielsko-Biała
Łyczko Anna POL Stobierna
Majda Maciej POL Nowy Sącz
Malina Błażej POL Myślenice
Marszałek Jan POL Kraków
Matczak Maciej POL Odolanów
Młyńczak Arkadiusz POL Poznań
Nawrocka Natalia POL Puszczykowo
Niedźwiedzki Artur POL Lubin
Niemiec-Drwięga Bernadeta POL Sanok
Niemiec-Drwięga Bernadeta POL Sanok
Nosal Kamila POL Myślenice
Nowak Tomek POL Małogoszcz
Nowak Bartłomiej POL Zielonki
Papierz Marta POL Myślenice
Pawłowska Monika POL Białystok
Radyk Anna POL Przemyśl
Raszka Aleksandra POL Wisła
Rutkowska Małgorzata POL Warszawa
Rzeszótko Marzena POL Zakopane
Rzeszótko Leszek POL Zakopane
Saliński Bartosz POL Katowice
See Jason HKG Kwun Tong
Sługocka Iwona POL Kościelisko
Suliga Wioletta POL Sosnowiec
Szadkowska Zofia POL Gliwice
Szadkowski Paweł POL Gliwice
Szelągiewicz Arek POL Szczecin
Szelągiewicz Małgorzata POL Szczecin
Szostek Marek POL Gdańsk
Ślęczkowski Piotr POL Nowy Sącz
Śliż Dominika POL Rzeszów
Wajcowicz Witold POL Sanok
Wajman Katarzyna POL Gliwice
Woźniak Maria POL Skawina
Zywert Antonina POL Kąpiel
W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: kontakt@tatraskymarathon.pl