Tatrzański Festiwal Biegowy 2022

23.07.2022

Miejsce: Gmina Kościelisko

Organizator: Klub Wysokogórski w Zakopanem

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

Tatra Trail

powrót do listy biegów zapisz się
Zgłoszonych / Registered: 251
Nazwisko Imie
Name Surname
Płeć
Sex
Kateg Klub
Team
Kraj
Country
Miejscowość
Town
Wpłata
Payment
Adriana Rogowska K Senior-K Vagabond POL Opole
Andrysiak Tomasz M Senior-M POL Oporów TAK
Armacińska Edyta K Senior-K POL Sosnowica
Arter Angelika K Senior-K POL Kraków
August Kajetan M Senior-M POL Katowice
Bakalarska Urszula K Senior-K POL Kraków TAK
Bakiewicz Pamela K Senior-K POL Warszawa TAK
Bartecki Jakub M Senior-M Norma Stal AG POL Mikołów
Bartosik Marcin M Senior-M Wojciech Piętka Training POL Tomaszów Lubelski TAK
Basiaga Beata K Masters-K POL Kraków
Bednarska Beata K Senior-K POL Marki
Bednarz Małgorzata K Masters-K OTM.b POL Otmuchów
Bernaś Andrzej M Masters-M Zaskawie POL Wadowice TAK
Bieszczad Regina K Senior-K KB Athletic Zrecin POL Wojaszówka TAK
Błaszak Monika K Senior-K POL Kraków TAK
Bojar Paweł M Masters-M POL Warszawa TAK
Bojarzyński Michał M Senior-M POL Namysłów
Bonk Tomasz M Masters-M Napalone Dziki POL Kędzierzyn-Koźle
Bosak Dominik M Senior-M Górka Team POL Sułoszowa TAK
Bożek Sebastian M Senior-M Silesia Marathon Club POL Katowice TAK
Broniatowski Maciej M Senior-M S-TEAM POL Zielonki
Bryłkowski Patryk M Senior-M GARMIN WROCŁAW/140MINUT.PL POL Wałbrzych TAK
Brząkalski Krzysiek M Senior-M POL Płock
Budzanowski Mikołaj M Masters-M POL Warszawa TAK
Budzanowski Michał M Senior-M POL Kraków TAK
Bujak Aleksandra K Senior-K Runeda POL Bolszewo
Celek Jakub M Senior-M POL Zakopane TAK
Chajdas Mateusz M Senior-M POL Katowice
Chojecka Magdalena K Masters-K Zbucki Ruch POL Zbuczyn TAK
Choroś Piotr M Masters-M Stay Insane POL Lublin TAK
Cieciorowska Aleksandra K Senior-K POL Końskie TAK
Cieciorowski Andrzej M Masters-M POL Końskie TAK
Cirillo Saverio M Senior-M ITA Kraków TAK
Cogiel Bartłomiej M Senior-M POL Lubockie TAK
Czerwińska Katarzyna K Senior-K POL Warszawa TAK
Daniłko Paweł M Senior-M STOMADENT POL Grabanów TAK
Dłużniewska Izabela K Senior-K POL Warszawa
Domarecka Wioleta K Senior-K POL Ciche
Drachal Krzysztof M Senior-M POL Warszawa TAK
Drozdek Marcelina K Senior-K AZS AWF Warszawa POL Warszawa TAK
Drzewiecka Justyna K Senior-K POL Darłowo
Duszkiewicz Piotr M Senior-M #AdamCzerwińskiTeam POL Wieliczka TAK
Dziarkowska Edyta K Masters-K Runcross Rozgarty POL Czarne Błoto TAK
Dzirba Tomasz M Senior-M POL Niemce
Dziubek Mirosław M Senior-M #AdamCzerwińskiTeam POL Oświęcim TAK
Elzanowski Aleksander M Senior-M POL Gdańsk TAK
Fabian Bogusław M Masters-M EVANLITE.COM POL Pyskowice TAK
Fabjańczyk Agnieszka K Masters-K Grupa Jura Pl POL Zawiercie
Fedoryshyna Yana K Senior-K Iron Club UKR Chmielnicki TAK
Ficner Anna K Senior-K Olaws Złotoryja/MKS Siechnice POL Złotoryja
Ficygowski Mariusz M Masters-M Akademia Biegowa Żary POL Żary
Fortak Rafał M Senior-M POL Łódź
Frątczak Marcin M Masters-M POL Warszawa TAK
Fryc Marcin M Senior-M POL Kraków TAK
Fryźlewicz Bartłomiej M Senior-M POL Nowy Targ
Gaik Natalia K Senior-K GBR Sheffield TAK
Gajek Zuzanna K Masters-K MKS WIERNA MAŁOGOSZCZ SEKCJA BIEGOW POL Małogoszcz TAK
Gandera Andrzej M Senior-M POL Biały Dunajec TAK
Gardyna Ewa K Senior-K POL Bielsko-Biała TAK
Garlej Mariusz M Senior-M POL Kraków TAK
Gerstel Elżbieta K Masters-K POL Dobrzeń Wielki TAK
Gniadkowska Martyna K Senior-K Odjechani POL Sygneczów TAK
Golak Tomasz M Masters-M POL Nowy Targ TAK
Górna Anita K Senior-K Lpp Team POL Kraków TAK
Górski Jakub M Senior-M Rapid Mivardi Polska POL Tychy TAK
Grabowska Anna K Senior-K POL Warszawa
Grabowska Kolisz Grażyna K Senior-K #AdamCzerwinskiTeam POL Kraków TAK
Gromada Tomasz M Masters-M POL Białystok TAK
Guzik Witold M Senior-M - POL Zakopane TAK
Halamová Kristýna K Senior-K CZE Čimelice
Haponiuk Krzysztof M Masters-M Biegnący Kurak POL Kórnik
Harasimowicz Aleksandra K Senior-K POL Warszawa TAK
Horbatiuk Lidia K Senior-K Run21 UKR Kraków
Hyrkiel Pawel M Masters-M Il Gatto Rampante POL Rzeszotary
Iwanicki Łukasz M Senior-M Lubelski węgiel Bogdanka POL Lublin TAK
Jabłońska Dominika K Masters-K POL Muszyna
Janik Marcin M Masters-M Worst Epidemics Trail Running Team POL Przybędza TAK
Jasewicz Wojciech M Masters-M POL Piotrków Trybunalski
Jasiński Stanisław M Senior-M POL Gdynia TAK
Jurek Adriana K Senior-K POL Bielowice
Kabziński Marcin M Senior-M Hejterzy z Krakowa POL Kraków TAK
Kaczmarek Michał M Senior-M Centrum Zdrowia Biegacza Kraków POL Kraków TAK
Kaczmarek Angelika K Senior-K Centrum Zdrowia Biegacza Kraków POL Kraków TAK
Kadłubicki Marek M Masters-M POL Czaniec
Kamiński Marek M Senior-M POL Leżajsk TAK
Kardaś Grzegorz M Masters-M POL Namysłów TAK
Karolina Ciechalska K Senior-K Sarni Tęten POL Kraków
Kazuła Jakub M Senior-M POL Piotrków Trybunalski
Kądziołka Anna K Senior-K POL Kraków TAK
Kiwior Izabela K Senior-K POL Kraków TAK
Klus Adam M Senior-M CZE Cieszyn
Kłopotek Nina K Senior-K Extreme Family POL Bartkowo
Kmiecik Maria K Senior-K POL Chorzów
Kochman Katarzyna K Senior-K #sobasteam POL Wrocław
Kołyszko Radosław M Senior-M R9 POL Mirsk TAK
Kopciara Marcin M Senior-M POL Busko-Zdrój TAK
Koperski Mariusz M Masters-M Orły Zakopane POL Kościelisko TAK
Kosiński Michał M Senior-M POL Płock
Kotowski Mariusz M Masters-M POL Sosnowiec TAK
Kowalczyk Michał M Senior-M Już POL Rybnik
Kowalczyk Paweł M Senior-M POL Kościelisko TAK
Kozlowska Anna K Senior-K POL Warszawa TAK
Królikowska Agata K Masters-K Stay Insane POL Lublin TAK
Krupicka Katarzyna K Senior-K Krk/Wro POL Wrocław TAK
Kubaszczyk Kamil M Senior-M POL Rajcza TAK
Kubiak Maciej M Senior-M Zoeller Tech POL Reda
Kucharski Krystian M Senior-M Socios Silesia POL Siemianowice Sląskie TAK
Kulig Wojciech M Senior-M POL Częstochowa
Kupczak Tomasz M Senior-M POL Cisiec
Kuropatwa Gabriel M Senior-M Przemyski Klub Biegacza POL Przemyśl TAK
Kwaśniewicz Rafał M Senior-M POL Kalisz TAK
Lachcik Iwona K Senior-K POL Rzeszów
Lepiarz Sylwester M Senior-M Alpin Sport Team POL Wronów
Lewandowska Emilia K Senior-K POL Łódź TAK
Lubańska Alicja K Masters-K POL Bukowice TAK
Lubieniecki Kamil M Senior-M Jagoda Running Team POL Łódź
Lubieński Artur M Senior-M POL Golub-Dobrzyń TAK
Lubowska Agnieszka K Senior-K KS Sprint Bielsko-Biała POL Bielsko-Biała TAK
Luty Legutko Anka K Masters-K #AdamCzerwińskiTeam POL Kraków
Łapa Aleksandra K Masters-K 4A POL Pszczyna TAK
Łyczko Anna K Senior-K PODIUM Team POL Stobierna
Magerčák Miloš M Senior-M SVK Suchá Hora TAK
Majkut Andrzej M Masters-M HARPAGAN Tarnobrzeg POL Chmielów
Malik Szymon M Masters-M POL Warszawa
Malovatskyi Andrii M Senior-M Warsaw Run Club UKR Warszawa
Marcin Mierzwa M Masters-M WITAR Tarnobrzeg POL Tarnobrzeg
Matusz Krystian M Senior-M POL Rokietnica TAK
Mąka Rafał M Masters-M Wartkie Zbóje POL Zakopane TAK
Medejczyk Łukasz M Senior-M POL Dobieszyn TAK
Michałek Sylwia K Senior-K Adidas Runners Warsaw POL Warszawa TAK
Mikolajczyk Lukasz M Masters-M POL Czeladz TAK
Mikołajczak Magdalena K Masters-K HRmax Żory POL Żory
Milczarek Rafał M Senior-M POL Darłowo
Miziura Michał M Masters-M Śląskie Klimaty/ Viking Trening Cen POL Tychy
Mocek Patrycja K Senior-K POL Chudów
Moćko Jacek M Senior-M DSV POL Ząbki
Mrowiński Kacper M Senior-M KS Kandahar POL Biały Dunajec
Mrówka Leszek M Masters-M POL Dobrzykowice
Navarro Gaston M Senior-M ESP Alfaz Del Pi
Niedźwiecka Dorota K Weteran-K SKIPARK-WYSOWA POL Wysowa-Zdrój TAK
Niezgoda Marcin M Senior-M KKB MOSiR Krosno POL Krosno TAK
Nowak Michał M Senior-M Stabilny grunt Running Team POL Poznań TAK
Nowinska Iwona K Masters-K POL Ziemięcice
Noworyta Bartłomiej M Senior-M Sarni Tętent POL Kraków
Orolin Pavol M Senior-M Tatragoat Slovakia SVK Spišské Bystré TAK
Osiurak Piotr M Senior-M Pasqale POL Witów
Otrenik Artur M Senior-M POL Lubsza
Pater Agnieszka K Masters-K POL Warszawa
Paul Agnieszka K Masters-K POL Mysłowice TAK
Pazdan Natalia K Senior-K POL Kowary TAK
Perz Emilia K Senior-K POL Bukowiec TAK
Pietruszka Anna K Senior-K POL Kraków
Pietrzyk Agnieszka K Masters-K POL Pyskowice TAK
Pilch Angelika K Senior-K POL Brenna TAK
Piróg Tomek M Masters-M POL Katowice
Polańska Julia K Senior-K Przemyski Klub Biegacza POL Przemyśl TAK
Poslušný Pavel M Senior-M CZE Vysoké Mýto
Poźniak-Styczyńska Maja K Senior-K DDC POL Puławy
Pradziad Andrzej M Senior-M KS Murzasichle POL Murzasichle TAK
Prokop Kacper M Senior-M POL Warszawa
Prymakowska Barbara K Weteran-K niezrzeszona POL Tarnow
Przybyszewska Joanna K Senior-K POL Działdowo
Radyk Joanna K Masters-K Przemyski Klub Biegacza POL Przemyśl TAK
Rafa Dominik M Senior-M POL Kraków TAK
Ratajska Monika K Senior-K POL Poznan TAK
Renczmiń Izabela K Masters-K POL Malbork TAK
Rizvash Andrei M Senior-M ISR Ramat Gan
Roczniak Grzegorz M Masters-M Centrum Zdrowia Biegacza Kraków POL Kraków
Rolnik Szymon M Senior-M POL Zakopane TAK
Rozdzynska Patrycja K Senior-K Stajniak Team POL Poznań TAK
Rupik Piotr M Masters-M POL Warszawa
Rusecka Agnieszka K Senior-K BDB Team POL Katowice TAK
Rusnarczyk Michał M Senior-M KGHM ZG RUN POL Lubin
Rybacki Mateusz M Senior-M POL Bochnia
Rydzak Przemysław M Senior-M POL Głubczyce
Ryś Paweł M Senior-M APE GROUP POL Tychy
Rzadkiewicz Anna K Masters-K POL Elbląg
Saja Przemysław M Senior-M Endorfina Nowogard POL Nowogard TAK
Sarmak Ireneusz M Senior-M Eko-okna Runners POL Głubczyce
Satała Michał M Senior-M SimplyRunner POL Niepołomice
See Wing Wai M Senior-M RUNNING MAN ATHLETIC CLUB HKG Kwun Tong
Serafin Krzysztof M Masters-M POL Limanowa TAK
Shlianski Yury M Senior-M Pasquale POL Zakopane TAK
Sikora-Kołodziej Irmina K Senior-K Biesy i Czorty POL Kętrzyn
Sizova Anna K Senior-K POL Kraków
Skawiński Tomasz M Masters-M IPA Przemyśl POL Sanok TAK
Skiba Joanna K Senior-K Mafia Team Lubliniec POL Lubliniec TAK
Skulima Szymon M Senior-M POL Wrocław TAK
Slaby Jerzy M Senior-M BootCamp Polska GBR Manchester TAK
Smoliński Krzyś M Masters-M POL Warszawa TAK
Sobotka Vlastimil M Senior-M CZE Vysoké Mýto
Soloviov Volodymyr M Senior-M POL Kraków TAK
Sołtysiak Marta K Senior-K POL Łódź TAK
Šprlak Miloš M Senior-M Dynamečko SVK Suchá Hora TAK
Stachowicz Adam M Senior-M POL Staszów TAK
Stasiak Małgorzata K Senior-K - POL Krakow
Stępień Patrycja K Senior-K POL Kraków
Stokłosa Maciej M Senior-M POL Bydgoszcz
Stopka Wiesław M Senior-M Wartkie Zbóje POL Zakopane TAK
Sułek Wojciech M Masters-M T.G. Sokół Zakopane POL Zakopane TAK
Sułkowski Stanisław M Senior-M POL Limanowa TAK
Sworski Roman M Senior-M TRENUJSKUTECZNIE.COM / VEGE RUNNERS POL Łódź
Szałach Sebastian M Masters-M POL Elbląg
Szatkowski Michał M Senior-M POL Krynica-Zdrój
Szczawiński Rafał M Masters-M POL Gdynia TAK
Szczepaniak Jakub M Senior-M POL Ostrów Wlkp.
Szczurek Slawomir M Masters-M POL Myslenice
Szeleś Grzegorz M Senior-M POL Dąbrowa
Szkoda Kasia K Senior-K TaternikTeam POL Zalasewo
Szpinda Marta K Masters-K Biłgoraj Ultra Trail POL Biłgoraj
Szpyra Miroalaw M Masters-M OldBoyRunTeam POL Dąbrowa Górnicza
Sztorc Joanna K Senior-K POL Kraków TAK
Ślawski Mariusz M Senior-M POL Mysłowice TAK
Ślot Marek M Masters-M POL Łódź TAK
Tabor Dominik M Senior-M Kraków Athletics Team POL Kraków
Targosz Michał M Masters-M #AdamCzerwińskiTeam POL Kraków TAK
Tomczyk Katarzyna K Masters-K POL Opole TAK
Tomkiewicz Bartłomiej M Masters-M KKB MOSIR KROSNO POL Krosno TAK
Topor Marta K Senior-K DEN Kopenhaga TAK
Trela Bartłomiej M Masters-M POL Zgłobice
Trznadel Maciej M Masters-M KANDAHAR POL Bytom TAK
Ucherek Kazimierz M Masters-M kazimierz ucherek POL Żory TAK
Ucherek Kacper M Senior-M POL Zory TAK
Uchman Krzysztof M Senior-M POL Warszawa TAK
Várallyay Ákos M Masters-M HUN Budapest TAK
Vc Fd K - AND Andora
Wąż Hanna K Masters-K Step Up POL Toruń
Wełna Mariusz M Masters-M POL Warszawa TAK
Wicha Iwona K Senior-K Prefbet Sonarol, RKAthletics POL Warszawa TAK
Wilk Wiktoria K Senior-K POL Rzeszów
Winiarczyk-Jadach Beata K Masters-K POL Kraków
Włodek Barbara K Senior-K POL Bochnia
Wolf Krzysiek M Senior-M POL Międzybrodzie Żywieckie
Wołąkiewicz Dariusz M Masters-M za 5 POL Bielsko-Biała TAK
Wożakowska Agnieszka K Senior-K POL Zakopane TAK
Wożakowska Joanna K Senior-K POL Łódź TAK
Wójcik Grzegorz M Masters-M POL Białystok TAK
Wróbel Arkadiusz M Masters-M Finisz Rymanów POL Ladzin
Wurst Przemysław M Senior-M POL Zielona Góra
Zajacova Veronika K Senior-K Stvorlistok SVK Velka Luka
Zawadzki Grzegorz M Senior-M Borg Warner Running Team POL Głogów Małopolski
Zdunek Małgorzata K Masters-K POL Lublin
Zeng Yi M Senior-M Warsaw International Triathlon Club NZL Christchurch
Zięba Paweł M Senior-M POL Tychy TAK
Zimna Anna K Senior-K POL Zakopane TAK
Ziółek Marcin M Senior-M POL Kraków TAK
Ziółkowski Krzysztof M Senior-M POL Inowrocław
Zygmunt Marcin M Masters-M Gorlicki Klubu Sportów Walki POL Gorlice TAK
Żak Krzysztof M Masters-M Klub Biegacza AZS UEK POL Zabierów
Żak Magdalena K Masters-K POL Zabierzów
Żądło Władysław M Senior-M POL Spytkowice
W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: kontakt@tatraskymarathon.pl