Tatrzański Festiwal Biegowy 2022

23.07.2022

Miejsce: Gmina Kościelisko

Organizator: Klub Wysokogórski w Zakopanem

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

Tatra SkyMarathon

powrót do listy biegów zapisz się
Zgłoszonych / Registered: 455
Nazwisko Imie
Name Surname
Płeć
Sex
Kateg Klub
Team
Kraj
Country
Miejscowość
Town
Wpłata
Payment
Adamus Jakub M Senior-M POL Częstochowa TAK
Albiniak Marcin M Masters-M POL Lublin TAK
Aniszewski Bartłomiej M Senior-M ROSSMANN POL Łódź TAK
Antolec Kacper M Senior-M POL Obidowa TAK
Asperski Michal M Masters-M Kandahar POL Kalisz TAK
Assido Assaf M Masters-M ISR Rehovot
Babiarz Andrzej M Masters-M A na co to komu potrzebne POL Zielonka TAK
Badowski Aleksander M Senior-M Marcin Świerc TEAM POL Warszawa TAK
Bałaś Rafał M Senior-M POL Sopotnia Mała TAK
Baran Piotr M Masters-M Trail is our way POL Nowy Sącz TAK
Bartkowiak Mariusz M Masters-M INSTRUKTOR BIEGANIA Team POL Opole TAK
Bartosiewicz Adam M Masters-M POL Gryfino TAK
Bednarz Sebastian M Masters-M OTM.b POL Otmuchów TAK
Bernacki Bartosz M Senior-M POL Łąka Prudnicka TAK
Biskupski Piotr M Masters-M POL Poznań TAK
Błaszczak Łukasz M Masters-M POL Wrocław TAK
Bodurka Krzysztof M Senior-M Salomon Suunto Team Poland POL Nielepice TAK
Boniec Radosław M Senior-M 140minut.pl POL Żary TAK
Borkowski Andrzej M Masters-M POL Orzesze TAK
Borkowski Michal M Senior-M CB163 POL Bydgoszcz TAK
Borowicz Monika K Masters-K CKS Budowlani POL Częstochowa TAK
Borówka Ryszard M Masters-M POL Gdynia TAK
Boruszewska Beata K Masters-K Bartosz Gorczyca Team POL Siemianowice Śląskie TAK
Broj Michał M Masters-M Cyklofan POL Opole TAK
Brus Marcin M Masters-M POL Warszawa TAK
Budzich Wojciech M Masters-M KB TKKF Promyk Ciechanów POL Ciechanów TAK
Bulanda Damian M Senior-M POL Nowy Sącz TAK
Burzec Tomasz M Masters-M HFB POL Wrocław TAK
Cander Katarzyna K Masters-K Ultra Piotrków POL Moszczenica
Chlosta Lukasz M Masters-M NOR Hvitsten TAK
Chojecki Paweł M Masters-M Zbucki Ruch POL Zbuczyn TAK
Chomicz Tomasz M Masters-M Klimat Suwałki POL Suwałki TAK
Chowaniak Mateusz M Senior-M REGLE KOŚCIELISKO POL Kościelisko TAK
Cichoń Magdalena K Masters-K Profil Opole POL Opole
Ciechański Adam M Senior-M Trucht.com POL Bukowiec TAK
Ciećkiewicz Tomasz M Senior-M POL Cieszanów TAK
Cieniuszek Izabella K Masters-K MILA POL Kościelisko
Ciepły Maciej M Senior-M POL Wrocław TAK
Ciurej Rafał M Senior-M POL Piła TAK
Company Albert Hector M Senior-M ESP Valencia TAK
Czarnecki Krzysztof M Masters-M POL Kraków TAK
Czulak Karol M Senior-M POL Międzybrodzie Bialskie TAK
Czulak Maciej M Senior-M POL Łękawica TAK
Czuwaj Andrzej M Masters-M Zadyszka Oświęcim POL Grojec TAK
Czyżkowski Rafał M Masters-M Chłopaki z Nizin POL Warszawa TAK
Dąbrowicz Jakub M Senior-M POL Komorniki TAK
Dąbrowski Kamil M Senior-M Marcin Świerc TEAM POL Wrocław TAK
Dąbrowski Michał M Masters-M Ultrapośladach / Team ZabieganeDni POL Warszawa TAK
Deiniuk Roman M Senior-M UKR Warszawa TAK
Dessauer Wioletta K Masters-K POL Lubartów TAK
Dombrowski Maciej M Senior-M On Running POL Draganowa
Doniec Sebastian M Masters-M Marcin Świerc Team POL Jasło TAK
Dordzik Katarzyna K Senior-K POL Gdynia
Drańko Piotr M Senior-M POL Kraków TAK
Drwięga Maciej M Masters-M Pozytywnie Zabiegani Sanok POL Sanok TAK
Dudek Monika K Senior-K Monia biegowy dzik POL Ziębice TAK
Dwornicki Pawel M Masters-M Akademia Biegowa Żary POL Żary TAK
Dybalski Maiusz M Senior-M POL Zdzieszulice Górne TAK
Dygacz Agnieszka K Senior-K Lhotse Team / 42k Pro Team POL Chorzów TAK
Dyrlaga Marcin M Senior-M Mobility POL Węgierska Górka
Dzideczek Marcin M Masters-M Team ZabieganeDni POL Warszawa-Wesola TAK
Dzierżeńska Monika K Masters-K Stajnia Balona POL Gdańsk TAK
Dzięczkowska-Niklewicz Joanna K Masters-K Trail is our Way POL Mrowino TAK
Dziurbejko Tomasz M Masters-M POL Osowicze TAK
Falkowski Krzysztof M Masters-M Woodward Runners POL Kraków TAK
Filipek Pawel M Masters-M biegusiem.pl POL Warszawa TAK
Filipiuk Tomek M Senior-M Powiat Świdnicki POL Świdnik TAK
Flądro Daniel M Masters-M POL Wokowice
Florek Katarzyna K Senior-K POL Wrocław TAK
Florek Tomasz M Masters-M POL Nowy Sącz
Fogiel-Pawłowska Agnieszka K Masters-K POL Wrocław TAK
Foland Bogumił M Masters-M Śnieżne Pantery POL Warszawa TAK
Fonał Michał M Senior-M Mountain Majk POL Biały Dunajec TAK
Frączysta Katarzyna K Senior-K POL Kościelisko TAK
Frączysta Weronika K Senior-K Buff POL Kościelisko TAK
Frybel Damian M Masters-M POL Obra TAK
Gacek Michał M Masters-M POL Skawina TAK
Gałecki Robert M Senior-M HFB POL Kiełczów TAK
Gałka Wojciech M Masters-M Jura Team POL Przeginia TAK
Gamrot Filip M Senior-M POL Kraków TAK
Gąsiorek Przemysław M Masters-M Fastfoot Running Team POL Wieliczka
Gibas Rafał M Masters-M POL Bielsko-Biała TAK
Gierlach Grzegorz M Senior-M POL Jerzmanowice
Gierszewski Jarosław M Masters-M ZAŁOGA G POL Ciechocinek TAK
Gierszewski Maciek M Senior-M Załoga G POL Warszawa
Gil Maciej M Senior-M POL Warszawa TAK
Glinka Michal M Masters-M POL Praszka TAK
Glombik Bogdan M Masters-M POL Książenice TAK
Gniadkowski Paweł M Senior-M elnino Paweł Gniadkowski POL Sygneczów TAK
Gołek Robert M Masters-M Forza Łękawica POL Bielsko-Biała TAK
Goszczyński Kamil M Senior-M POL Płock TAK
Gościński Sławomir M Senior-M www.ice4med.pl POL Dobrzeń Mały TAK
Górka Ela K Masters-K Infiniti runners team Grybów POL Grybów TAK
Grela Kinga K Senior-K Costa Kliny Team POL Kraków TAK
Grochowski Maciej M Senior-M POL Warszawa TAK
Grygiel Marek M Masters-M JacekBiega Running Team POL Kraków TAK
Grząba Szymon M Masters-M POL Mikołów TAK
Grzegorczyk Michał M Senior-M POL Stalowa Wola TAK
Grzelak Adrian M Senior-M Męcina Pany POL Męcina TAK
Gunert Kuba M Masters-M POL Warszawa TAK
Gutan Damian M Senior-M POL Bielsko-Biała TAK
Gwizdalski Przemysław M Masters-M Biegnij Oława POL Oława TAK
Gwiżdż Marcin M Masters-M Kandahar POL Jaworzno TAK
Handl Martin M Senior-M CZE Holešov TAK
Hankus Tadeusz M Senior-M HKS Run POL Balin TAK
Harasiuk Adam M Senior-M maraton140minut.pl POL Wrocław TAK
Hetmaczyk Jakub M Senior-M Xin Chao POL Katowice TAK
Hołyst Marcin M Masters-M Wawrzynteam POL Mysłaków TAK
Iwaszczyszyn Tomasz M Senior-M RMT Team & Przyjaciele POL Wrocław TAK
Jabłoński Jacek M Masters-M POL Kraków TAK
Jabłoński Adrian M Senior-M Trawers Team Nakło POL Nakło Nad Notecią TAK
Jachym-Drewniak Joanna K Senior-K JJfit Running Team POL Kraków TAK
Jachymski Krzysztof M Senior-M Vege Runners POL Warszawa TAK
Jakieła-Rzadkosz Katarzyna K Senior-K POL Gliczarów Górny TAK
Jancz Tomasz M Masters-M POL Jelenia Góra TAK
Janiak-Molęcka Inez K Senior-K POL Łódź TAK
Janicka Alicja K Senior-K Zatyrani gratisownia.pl gmina Pilch POL Stanica
Janowicz Rafał M Masters-M Miękki Żelek POL Warszawa TAK
Jarema Maciej M Masters-M Lokomotiv Majdan POL Cisna TAK
Jaromińska Marta K Masters-K POL Białystok TAK
Jaroszuk Kamil M Masters-M AZS Hotel Galion POL Gdańsk
Jaworek Grzegorz M Senior-M MiG Team POL Warszawa
Jaźwiński Krzysztof M Masters-M ROZBIEGANI ŻYCHLIN POL Żychlin TAK
Jeleń Mikołaj M Senior-M POL Kraków TAK
Jędraszek Alicja K Masters-K POL Pabianice TAK
Jobes Peter M Senior-M Northumberland Fell Runners GBR Newcastle Upon Tyne TAK
Jóźwik Marek M Masters-M BIEGIEM RADOM! POL Radom TAK
Juda Witold M Masters-M POL Jelenia Góra TAK
Kaczmarczyk Łukasz M Senior-M Gym-Fight Wrocław POL Smolec TAK
Kadłubicki Marek M Masters-M POL Czaniec TAK
Kalina Tomek M Masters-M NOR Oslo TAK
Kamińska Karolina K Masters-K POL Kraków Kraków-Krowodrza TAK
Kapałka Adrian M Masters-M Natalia Tomasiak Górski Styl POL Mikołów TAK
Kapica Jarosław M Senior-M stay insane POL Lublin TAK
Karcz Anna K Senior-K POL Bydgoszcz TAK
Karp Pawel M Senior-M POL Kryg TAK
Karwaczyński Roger M Senior-M running team nastopy.pl POL Jelenia Góra TAK
Kasperski Grzegorz M Masters-M Antonteam POL Kędzierzyn-Koźle TAK
Kimbort Piotr M Masters-M Gopr Karkonosze POL Karpacz TAK
Kisiecki Damian M Masters-M Huragan Ligota POL Tychy TAK
Kita Michał M Masters-M pędzący w miejscu POL Wrocław TAK
Klabisz Dawid M Masters-M www.przystanekgory.pl POL Chorzow TAK
Kłopotek Marcin M Masters-M Extreme Family POL Gryfino TAK
Kmita Krzysztof M Senior-M POL Kraków TAK
Kobyłecki Michał M Senior-M PROCOM SYSTEM / RMT POL Wrocław TAK
Koch Marta K Masters-K POL Ornontowice, Kolejowa 58 E TAK
Kochanowski Michał M Senior-M Laskowe Ludki POL Kraków TAK
Kocik Maciej M Senior-M POL Kraków TAK
Koczur Kamila K Senior-K POL Warszawa
Koehler Ola K Senior-K Dzikie Lisy POL Kraków
Koiš Matej M Senior-M AC Stavbár Nitra SVK Nitra TAK
Kokošek Oldřich M Senior-M Sachasport Dynafit CZE Opava
Kokot Krzysztof M Masters-M Niewybiegani POL Żory TAK
Kolano Agnieszka K Masters-K Przedwojewski Team POL Warszawa TAK
Kołek Maciej M Masters-M Ślęzak Team POL Warszawa TAK
Kołodziejski Jarek M Masters-M Zdzisław i Grażynka POL Poznań TAK
Komar Anna K Masters-K POL Brzezinka Średzka TAK
Kopacka Edyta K Senior-K KB Sobótka POL Wrocław TAK
Kopcewicz Tomasz M Senior-M POL Stawiguda TAK
Kopeć Mateusz M Senior-M POL Chechło TAK
Kopel Andrzej M Senior-M #7UphillBand POL Kraków TAK
Korczyński Daniel M Masters-M CTS POL Końskie
Korek Michał M Masters-M Marcin ŚwiercTEAM POL Dąbrowa Górnicza TAK
Kornalski Grzegorz M Masters-M Polacy Biegają w UK POL Twardogóra TAK
Korpalski Tomasz M Masters-M RMT Team PRO POL Gdańsk TAK
Kosiński Michał M Senior-M POL Płock
Kosmala Przemek M Masters-M MarcinSwiercTeam POL Kraków TAK
Koślacz Tomasz M Masters-M mAg POL Włodzimierzów
Kośmider Tomasz M Masters-M POL Wrocław TAK
Kot Krzysztof M Masters-M MPK - Rzeszów POL Rzeszów TAK
Kotecka Edyta K Masters-K A na co to komu potrzebne POL Warszawa TAK
Kotula Weronika K Senior-K POL Katowice TAK
Kowalczyk Andrzej M Senior-M Sportowa Perspektywa POL Tychy TAK
Kowalik Artur M Senior-M Trail Runners Jaworzno / BP2.eu POL Jaworzno
Kowalski Maciej M Masters-M GBR Blackpool
Kowalski Łukasz M Masters-M Bychawa Runner s POL Osmolice Pierwsze
Koza Jan M Senior-M GOPR Bieszczady / Team Ultra Bies POL Cisna TAK
Kozak Robert M Masters-M Ronal Polska Run POL Wałbrzych
Kozarski Krzysztof M Masters-M RK LEGAL TEAM POL Warszawa TAK
Koziczak Katarzyna K Senior-K POL Wroclaw
Krakowski Paweł M Senior-M Czapal Gora Miki Team POL Mechnice TAK
Krasoń Marcin M Senior-M POL Hucisko TAK
Krawczak Paulina K Senior-K ATTIQ TEAM / biegusiem.pl POL Puławy TAK
Kreczmański Robert M Masters-M Dream Run POL Zalesie Górne TAK
Królewicz Michał M Senior-M POL Siechnice TAK
Krupa Krzysztof M Senior-M POL Kościelisko TAK
Krzemień Krzysztof M Masters-M Krzemień Running Team POL Brzeszcze TAK
Księżak Bartłomiej M Senior-M Bieg Szlak Trafi POL Warszawa
Kubera Paweł M Senior-M POL Gdańsk TAK
Kubiak Karolina K Masters-K POL Wejherowo TAK
Kubjatko Michal M Senior-M Chropyňská a.s. CZE Kroměříž
Kucharski Paweł M Masters-M Planeta Nisko POL Nisko
Kudrycki Jakub M Masters-M POL Bilcza TAK
Kujawski Bartosz M Senior-M Grupetto Gorlice POL Gorlice TAK
Kulicki Łukasz M Masters-M faron-sport.pl POL Olsztyn TAK
Kupiec Bartłomiej M Senior-M RunProgress.pl Team POL Sieraków TAK
Kura Patryk M Senior-M POL Będzin TAK
Kura Piotr M Masters-M PRZEDWOJEWSKI TEAM POL Lublin TAK
Kurcewicz Paweł M Senior-M POL Wrocław TAK
Kurowski Wojciech M Masters-M #razem POL Wrocław TAK
Kusnierz Julia K Masters-K POL Koszalin TAK
Kuśmierzak Piotr M Senior-M PRZEDWOJEWSKI TEAM/STAY INSANE POL Lublin TAK
Kwiatek Łukasz M Senior-M SUI Langnau Am Albis TAK
Kwiatkowska Kinga K Senior-K Hoka Garmin Team POL Radków TAK
Kwiatkowski Jacek M Weteran-M CM UJ Masters POL Kraków TAK
Kwiatkowski Wojciech M Senior-M TSA Sandomierz POL Szczytniki TAK
Lantos Borbala K Senior-K Zolna Skyrunning Team HUN Eger TAK
Lasocki Marcin M Masters-M 12tri.pl / Team ZabieganeDni POL Warszawa TAK
Lelontko Marcin M Masters-M Niedzielny Ultras POL Częstochowa TAK
Lemański Damian M Senior-M POL Rąbień TAK
Lewandowski Miłosz M Senior-M PODIUM TEAM POL Rzeszów TAK
Lipiński Oskar M Senior-M POL Warszawa TAK
Lipnicka Marta K Senior-K POL Jelenia Góra TAK
Lisak Krzysztof M Senior-M Akademia Sportu Otwock POL Otwock TAK
Litwinowicz Karolina K Masters-K POL Będzin TAK
Lityńska Małgorzata K Senior-K Team ZabieganeDni POL Warszawa TAK
Ludzik Alicja K Senior-K POL Kraków TAK
Lukaszewski Mateusz M Senior-M POL Warszawa TAK
Luty Legutko Anka K Masters-K #AdamCzerwińskiTeam POL Kraków TAK
Łężniak Aleksander M Senior-M Monk Sandals Team POL Sobótka TAK
Łowczak Bartosz M Masters-M POL Lublin TAK
Łyczba Bogusław M Weteran-M Argo POL Częstochowa TAK
Łyjak Błażej M Masters-M RateMyTrail.com POL Wrocław TAK
Macecek Tomas M Senior-M Salomon Suunto CZE CZE Ostrava Radvanice TAK
Machtałowicz Szymon M Senior-M POL Łódź TAK
Machul Ewa K Senior-K POL Warszawa TAK
Magda Katarzyna K Masters-K POL Cmolas TAK
Majchrowski Jacek M Masters-M NiezależnaTarnobrzeskaGrupaBiegowa POL Tarnobrzeg TAK
Makarenkov Sergii M Senior-M POL Milanówek TAK
Maliszewska Marta K Masters-K KINGRUNNER ULTRA POL Zakopane TAK
Manjura Tomasz M Senior-M CSC Adventure Academy POL Chorzów TAK
Marchuk Ilya M Senior-M Ultimate Direction POL Kraków TAK
Markiewicz Agnieszka K Senior-K ProRunning Promotion POL Łosice TAK
Maron Jacek M Masters-M Adidas Runners Warsaw / Jack team POL Warszawa TAK
Matuszczak-Szulc Iwona K Masters-K POL Poznan TAK
Matyssek Karol M Senior-M OdziezDlaMedyka.pl POL Katowice TAK
Mazan Piotr M Masters-M Finisz Rymanów/ #R POL Krosno TAK
Mazur Paweł M Senior-M POL Wola Piskulina
Mazurek Wojciech M Senior-M POL Warszawa
Mentel Marcin M Senior-M DreamRun POL Warszawa TAK
Mędrala Ireneusz M Masters-M RunKlinyTeam POL Kraków TAK
Miąsik Tomasz M Masters-M NoName Praszka POL Szyszków TAK
Michalik Adam M Masters-M POL Kraków
Mietła Mateusz M Masters-M KSSJPII POL Wrząsowice TAK
Migdal Michał M Senior-M Markowi Biegacze POL Marki
Mikołajczyk Tyberiusz M Masters-M Alpinka SkiTrab Team / KS Kandahar POL Brenna TAK
Minorowski Maciej M Senior-M KNNR POL Kraków TAK
Moćko Jacek M Senior-M DSV POL Ząbki TAK
Morawski Przemyslaw M Senior-M POL Kraków TAK
Murgoski Zlatko M Senior-M POL Nowa Brzeznica TAK
Muszyński Maciej M Masters-M MM Power/Koliber Team POL Kraków TAK
Mutrynowski Piotr M Masters-M POL Wrocław TAK
Napierała Marcin M Masters-M POL Koziegłowy TAK
Nastaziak Andrzej M Masters-M Zabiegany Wołomin POL Kobyłka TAK
Niedźwiecki Marek M Weteran-M SKIPARK - WYSOWA POL Wysowa-Zdrój TAK
Niedźwiedzka Anna K Masters-K Wawrzynteam/Niedźwiadki Biegają POL Lubin TAK
Nowak Mariusz M Senior-M POL Bielsko-Biała
Nowak Tomek M Masters-M Edyta Lewandowska Team #PYZATEAM POL Małogoszcz TAK
Nowak Bartłomiej M Senior-M Gang UltraBiesa POL Zielonki TAK
Olawiński Karol M Masters-M Kotwica Brzeg POL Kobierzyce TAK
Olkis Rafał M Masters-M RMT Team PRO POL Wrocław TAK
Olszewski Artur M Senior-M POL Dąbrowa Górnicza TAK
Orkwiszewska Oli K Senior-K Scarpa Team Polska POL Bieruń
Orlowski Jakub M Masters-M OTS POL Wrocław TAK
Osikowska Teresa K Masters-K POL Zakopane TAK
Paciorek Artur M Senior-M Salceson Heligonka Team POL Zywiec TAK
Pająk Wojciech M Senior-M Mocni pomocni POL Sucha Beskidzka TAK
Pajdosz Rafał M Masters-M KB Biała Biega #KubaPiechTeam POL Biała Podlaska TAK
Pałubski Andrzej M Masters-M Techgis POL Krakow TAK
Pastuszak Justyna K Senior-K POL Warszawa TAK
Patrowski Mateusz M Senior-M USA Mahopac
Pavelka Ondrej M Senior-M Rapotín CZE Šumperk TAK
Pawelczak Kazimierz M Masters-M IRL Bunclody TAK
Pawłowski Łukasz M Masters-M Vege Runners/Zabiegani Częstochowa POL Częstochowa
Pazdan Piotr M Masters-M 140minut.pl POL Kowary TAK
Peplak Jarosław M Masters-M Gameness Konstancin POL Józefów
Piątas Paweł M Senior-M POL Boruja Kościelna TAK
Pieczara Marcin M Masters-M POL Jaworzno TAK
Piętka Marcin M Masters-M KS KANDAHAR / GOPR Beskidy POL Roczyny TAK
Płócienniczak Jakub M Masters-M POL Warszawa TAK
Pochwała Justyna K Masters-K Natalia Tomasiak Górski Styl Team POL Łowicz TAK
Podraza Mariusz M Masters-M Buff_ie POL Nowy Targ TAK
Podraza Barbara K Masters-K pyzanagigancie IRL Nowy Targ TAK
Podsadny Bartosz M Senior-M POL Poznań TAK
Pokorski Piotr M Masters-M FILMAT Praszka POL Szyszkow TAK
Polak Jacek M Masters-M POL Warszawa TAK
Połubok Kajetan Połubok M Masters-M KS KANDAHAR POL Tychy TAK
Południuk Radosław M Senior-M SII RUNNING TEAM POL Lublin TAK
Popko Łukasz M Senior-M POL Lubań TAK
Pożak Grzegorz M Masters-M POL Lubartów TAK
Pregiel Mateusz M Senior-M POL Wrocław TAK
Priadka Marián M Senior-M Salomon/Suunto,Slovak Ultra Trail T SVK Modranka TAK
Proń Adam M Masters-M POL Katowice TAK
Pruchniewska Agnieszka K Masters-K Rokietnica Biega POL Rokietnica TAK
Pszenny Łukasz M Senior-M ULTRINO AMATEUR POL Lublin TAK
Puchniarz Artur M Masters-M POL Nawra TAK
Pytlik Wojciech M Senior-M Heineken Kraków Running Club POL Bogunice TAK
Radyk Jakub M Senior-M Przemyski Klub Biegacza POL Przemyśl TAK
Rakowski Paweł M Masters-M Z Piechotą po schodach POL Łódź TAK
Raszkowska Dorota K Masters-K ESP Barcelona TAK
Rejman Grzegorz M Senior-M SlalomonAmbassadorPoland POL Wałbrzych
Religa Andrzej M Masters-M POL Hecznarowice TAK
Repka Tomáš M Senior-M DYNAFIT Tatranská Lomnica SVK Poprad TAK
Rogozik Szymon M Senior-M Jura Team POL Olkusz TAK
Roguszka Marcin M Senior-M POL Przesieka TAK
Romanowicz Łukasz M Senior-M No Sugar POL Świdnica TAK
Romanowski Kacper M Senior-M POL Zakopane TAK
Rozum Robert M Senior-M Fitness Trzy Korony POL Nowy Sącz TAK
Rudolfová Tereza K Senior-K Team Black Hill/ LAWI/ MONTURA CZE Opava TAK
Rutkowski Dawid M Masters-M 140minut.pl/GrizzlyTeam POL Lubin TAK
Rybka Sławomir M Masters-M Pędzące Ślimaki POL Dębica
Rysula Konrad M Senior-M POL Ząb TAK
Rzeszótko Marcin M Senior-M Buff / The North Face POL Zakopane
Sadowski Rafał M Senior-M KB SPARTAKUS Bełchatów POL Trzciniec TAK
Šálek David M Senior-M Crossfit Praha CZE Praha 4 - Podolí
Schmidt Roland M Masters-M Przedwojewski Team POL Kobiór TAK
Schuster Martin M Senior-M Czajlandia POL Kraków TAK
Segeč Ivo M Masters-M Dobrá CZE Dobrá TAK
Semberecki Marcin M Senior-M TG Sokół Zakopane POL Zakopane TAK
Sendor Piotr M Masters-M POL Krakow TAK
Sentysz Robert M Masters-M senlabs.pl POL Myslenice
Sevcik David M Masters-M fKlidu Sport Team CZE Tisnov TAK
Sęk Maciej M Masters-M #DwaZombiaki POL Wrocław TAK
Sikorska Mariola K Masters-K Piastów POL Piastów TAK
Simka Kamil M Masters-M Forrest Gump Team POL Rzeszów TAK
Sitarski Karol M Senior-M Woźniak running team POL Kielce
Sklorz Paweł M Masters-M POL Katowice TAK
Skorupa Adam M Senior-M POL Katowice
Skrzek Marcin M Masters-M Drużyna SMA POL Wrocław TAK
Skupień Tomasz M Senior-M POL Skawinki TAK
Skuratko Adrian M Senior-M RONAL POLSKA RUN POL Wałbrzych TAK
Skwarek Marcin M Senior-M smashing pĄpkins POL Warszawa TAK
Słomkowski Mateusz M Senior-M POL Gdańsk TAK
Smoliński Marcin M Senior-M BIEGIEM PO MARZENIA TEAM POL Wrocław TAK
Smoliński Piotr M Senior-M POL Piaseczno TAK
Smyka Michał M Senior-M POL Ciecierzyn TAK
Sobczak Henryk M Senior-M POL Nowy Targ
Sokołowski Krzysztof M Masters-M Team Krasus / BSB POL Białystok TAK
Solińska Katarzyna K Senior-K On Running POL Draganowa TAK
Sosnówka Bartosz M Senior-M Klub Sosnowy POL Olsztyn TAK
Sowa Dariusz M Weteran-M Czarnecki Run Team/Rzeszowskie Gaze POL Rzeszów
Sowiński Kamil M Senior-M POL Brzeg Dolny TAK
Spišáková Daniela K Masters-K Hradiště CZE Těrlicko TAK
Spławski Michał M Masters-M MSERWIS.pl POL Wroclaw TAK
Stachowiak Adam M Senior-M Lesz No Limits Runners POL Dabcze TAK
Stangierski Adam M Senior-M Kornelcia Team POL Poznan TAK
Stankiewicz Tomasz M Senior-M PLANYBIEGOWE.PL POL Srebrna Góra TAK
Stańco Paweł M Senior-M Przedwojewski Team POL Zwardoń TAK
Starzak Paweł M Senior-M Zlo$nik Biega POL Skawina TAK
Stasikowski Mateusz M Senior-M #róbswoje POL Warszawa TAK
Stefaniuk Marzena K Masters-K A na co to komu potrzebne POL Radzymin TAK
Stephenson Jonathan M Senior-M GBR Chichester
Stolarz Grzegorz M Masters-M Niepołomice Biegają POL Zabawa
Studencki Dawid M Senior-M 4Tri Team POL Kraków TAK
Studnicki Paweł M Masters-M POL Wola Filipowska TAK
Studnik Grzegorz M Masters-M GPS Team POL Rybnik TAK
Surma Dawid M Senior-M ASICS FRONTRUNNER POLAND POL Sosnowiec TAK
Svoboda Karel M Senior-M SK Babice / VŠAK Punk! CZE Praha
Sychowski Dawid M Senior-M POL Tomaszów Bolesławiecki TAK
Szabelak Witold M Masters-M KINGRUNNER ULTRA POL Zakopane TAK
Szabłowska Marzena K Masters-K Zatyrani Gratisownia.pl Pilchowice POL Stanica TAK
Szafranski Jan M Masters-M Klub Panthers Wrocław POL Wrocław TAK
Szafrański Dominik M Senior-M Obornicki Klub Lekkoatletyczny POL Oborniki TAK
Szczepaniak Artur M Masters-M POL Warszawa Ursynów TAK
Szczepańska Edyta K Senior-K POL Kraków TAK
Szczurek Sławomir M Masters-M POL Myslenice TAK
Szkoła Paweł M Senior-M POL Bochnia TAK
Szkoła Wojciech M Senior-M Natural Born Runners POL Poznań TAK
Szpinda Sebastian M Masters-M Biłgoraj Ultra Trail POL Biłgoraj
Szramowiat Marek M Masters-M BRITA POL Lwówek Śląski
Szukała Michał M Senior-M Hit The Trail POL Kraków TAK
Szumlański Marcin M Senior-M Gorący Potok Team POL Tarnów TAK
Szurek Paulina K Masters-K POL Moderówka TAK
Szwajka Aneta K Masters-K Stajnia Balona POL Stalowa Wola TAK
Szymala-Lipka Magdalena K Senior-K Lipki Rulez POL Mielec TAK
Szymaniak Emil M Senior-M POL Kraków TAK
Świder Dominik M Senior-M HalnyTeam POL Rdzawka TAK
Tambasau Yury M Senior-M Profitral BLR Polatsk TAK
Targosz Michał M Masters-M #AdamCzerwińskiTeam POL Kraków
Tarnowski Marek M Masters-M CityZen Athletics POL Kościelisko TAK
Tarnowski Krzysztof M Senior-M KW Opole POL Skrbeńsko TAK
Tatarek-Konik Agnieszka K Senior-K Alpin Sport Team POL Czeladź TAK
Telesz Elżbieta K Senior-K POL Baryczka TAK
Tokarski Szymon M Senior-M POL Nowy Sącz TAK
Topolski Marcin M Masters-M POL Jadowniki TAK
Tracz Paulina K Senior-K Buff/The North Face POL Rzeszów TAK
Trochimowicz Hubert M Masters-M Longevity Expedition / Przedwojewsk POL Warszawa TAK
Twardowski Tomasz M Masters-M POL Strażów TAK
Tyliba Ireneusz M Masters-M Jura TEAM POL Przeginia TAK
Uracz Łukasz M Masters-M Bartosz Gorczyca Team POL Siemianowice Śląskie TAK
Urbańczyk Karol M Senior-M Non Stop Trail POL Gliwice TAK
Urbański Dariusz M Senior-M POL Kosakowo TAK
Urmanowski Daniel M Senior-M Dream Run POL Warszawa TAK
Uryga Jakub M Masters-M Deutsche Bank Marathon Team POL Kraków TAK
Vávra Jan M Masters-M Crossfit Praha CZE Praha
Wadziński Kamil M Senior-M POL .
Wagner Karol M Masters-M POL Kościelsiko TAK
Wagner Ewa K Senior-K Marcin Świerc Team POL Wrocław TAK
Wahl Daniel M Masters-M TPN POL Kościelisko TAK
Walczak Paweł M Senior-M POL Koszalin TAK
Wasiak Sławomir M Senior-M POL Poznań TAK
Wasielewski Rafał M Masters-M Brak POL Adamowice
Werner Kamil M Senior-M Dziki Bieg POL Warszawa TAK
Weyna Bartosz M Masters-M POL Gdańsk TAK
Wiedro Małgorzata K Masters-K Wkurw_team POL Zagnansk TAK
Wierzbicki Rafal M Masters-M Weide Team POL Szczecin TAK
Wilczynska Oliwia K Senior-K POL Poznan TAK
Wilk Paweł M Masters-M STACJA GROCHÓW TEAM POL Warszawa TAK
Wilk Krzysztof M Senior-M Sarni Tętent POL Kraków TAK
Wilk Katarzyna K Senior-K POL Pleśna TAK
Winnik Elżbieta K Senior-K POL Mrowino TAK
Wiśniewski Paweł M Senior-M UltraKotlina Team POL Jelenia Góra TAK
Witek Wojciech M Senior-M POL Tarnów TAK
Witek Andrzej M Senior-M 140minut.pl POL Wrocław / Szklarska Poręba TAK
Witek Bogdan M Masters-M POL Baryczka TAK
Witkowski Krzysztof M Senior-M Stajnia Crosfit/ Maratończyk Poznań POL Poznań TAK
Witowska Mirosława K Senior-K Salco Grmin Team POL Zakopane TAK
Włoch Kamil M Senior-M Sarni Tętent POL Kraków TAK
Wojcieszak Klaudia K Masters-K POL Legionowo TAK
Wojewoda Michał M Masters-M Kaziki POL Warszawa TAK
Wojtas Maciej M Masters-M POL Kraków TAK
Woloszczyk Karolina K Senior-K Kostera Team GBR Buttermere, Cockermouth TAK
Wolski Jakub M Senior-M Strefa Przygód POL Łącko TAK
Wołąkiewicz Piotr M Senior-M RMT Team PRO POL Bielsko-Biała TAK
Wołoszyn Piotr M Masters-M A na co to komu potrzebne POL Warszawa TAK
Woźniak Michał M Masters-M Stay Insane POL Nasutów TAK
Woźniak Marcin M Masters-M POL Gdańsk TAK
Wróblewski Robert M Senior-M POL Lublin TAK
Wypych Arkadiusz M Masters-M TriAktywny Piotrków/Ultra Piotrków POL Piotrków Trybunalski TAK
Xcvxcvxc Vcvxcv M Masters-M AUT Bbb
Zabrzewski Patryk M Masters-M Klub Biegacza Fartlek POL Żory TAK
Zacierka Krystian M Masters-M POL Przeworno TAK
Zając Paweł M Senior-M POL Ustroń TAK
Zając Łukasz M Senior-M Prisjakt Poland POL Kraków TAK
Zajęcki Dominik M Masters-M POL Niedźwiedź 58
Zajkowski Mariusz M Masters-M Power Training POL Warszawa TAK
Zakrzyński Paweł M Masters-M CSC Adventure Academy POL Nowy Targ TAK
Zalewska Anna K Masters-K BBL Zduńska Wola POL Zduńska Wola TAK
Zalewski Bartłomiej M Masters-M BBL Zduńska Wola POL Zduńska Wola TAK
Załustowicz Maciej M Masters-M Biegiem po marzeniaTEAM POL Śliwice TAK
Zaporowski Marcin M Masters-M The ART of Distance - Stelmach Team POL Warszawa TAK
Zawadzka Agnieszka K Masters-K Zawadzka Team/Nocny Bór Team POL Głogów Małopolski
Zawojak Aleksander M Senior-M Ronal Polska Run POL Wałbrzych TAK
Zdunek Grzegorz M Senior-M Przedwojewski Team POL Łódź TAK
Zemanik Jan M Senior-M Salomon/Suunto CZE Čeladná 454 TAK
Zgliński Bartłomiej M Senior-M Wkurw_team Torun POL Toruń TAK
Zielińska Weronika K Senior-K 12tri.pl / ASICS FrontRunner Poland POL Warszawa TAK
Zieliński Dominik M Senior-M POL Śrem TAK
Zygmunt Paweł M Masters-M POL Giedlarowa TAK
Zygmunt Monika K Masters-K POL Giedlarowa TAK
Żak Barbara K Masters-K JURA TEAM POL Przeginia TAK
Żak Artur M Masters-M JURA TEAM POL Przeginia TAK
Żakowski Karol M Masters-M Renegades of Trail POL Poznań TAK
Żółtak Anna K Senior-K Opoczno Running Team POL Busko Zdrój
Żyrek Adam M Masters-M POL Jasło TAK
W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: kontakt@tatraskymarathon.pl