Festiwal Górski Maraton Trzech Jezior

23-25.09.2022

Miejsce: Porąbka, Międzybrodzie Bialskie

Organizator: Fundacja Kraina gór i jezior

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

Szlakiem Wołoskich Pasterzy

powrót do listy biegów zapisz się
Zgłoszonych / Registered: 41
Nr Nazwisko Imie
Name Surname
Płeć
Sex
Kateg Grand Prix Klub
Team
Kraj
Country
Miejscowość
Town
Wpłata
Payment
Adamczyk Tomasz M M-50 GrandPrix Stay Insane POL Lublin TAK
Antończyk Krzysztof M M-50 GrandPrix POL Hecznarowice TAK
Badowska Ela K K-35 POL Kęty TAK
Baran Paulina K K-18 64 Batalion Lekkiej Piechoty POL Kraków TAK
Baros Daniel M M-18 GrandPrix FALSTART RUDNIKI POL Żytniów TAK
Bruszewska-Głombiowska Monika K K-50 GrandPrix POL Gdynia TAK
Dagiel Dominik M M-35 GrandPrix TriCity Ultra POL Gdańsk TAK
Firaza Tomasz M M-35 GrandPrix POL Łódź TAK
Fojud Tadeusz M M-35 64 Batalion Lekkiej Piechoty w Pomi POL Pruszków TAK
Grund Marek M M-18 GrandPrix Mafia Team Lubliniec POL Strzebiń TAK
Horak Lesław M M-35 GrandPrix Kryzys Wieku Średniego POL Mnich TAK
Jerczyńska Beata K K-35 GrandPrix POL Piaski TAK
Jerczyński Tomasz M M-35 GrandPrix POL Łęka Opatowska TAK
Jerczyński Radosław M M-35 GrandPrix POL Piaski TAK
Joszczak Michał M M-35 POL Gdańsk TAK
Kaczmarczyk Ryszard M M-50 GrandPrix Kęckie Harpagany POL Kobiernice TAK
Kopacka Edyta K K-35 GrandPrix KB Sobótka POL Wrocław TAK
Kos Piotr M M-18 GrandPrix Buena Team POL Kobiernice TAK
Koscielnik Krzysztof M M-35 GrandPrix Team Papry POL Tychy TAK
Kowalczyk Andrzej M M-18 GrandPrix Sportowa Perspektywa / 42k Pro Team POL Tychy TAK
Kuźma Łukasz M M-35 GrandPrix Brzezinka Run POL Brzezinka Dolna TAK
Kwiatkowska Renata K K-50 GrandPrix KB Ożarów Mazowiecki Biega POL Ożarów Mazowiecki TAK
Maculewicz Mateusz M M-35 GrandPrix CTS POL Gdynia TAK
Marek Błażej M M-18 POL Bielsko-Biała TAK
Maryjosz Adrian M M-35 Niezrzeszony POL Żory TAK
Mendyka Łukasz M M-35 GrandPrix KB Aktywni Środa Wlkp. POL Środa Wielkopolska TAK
Moskalik Tomasz M M-35 GrandPrix TG Sokół Zakopane POL Szczawnica TAK
Nocuń Michał M M-35 GrandPrix POL Jaworzno TAK
Parzniewski Maciej M M-35 GrandPrix AKS Polonia Warszawa POL Nowy Dwór Mazowiecki TAK
Płonka Kacper M M-18 PTG Sokół POL Międzybrodzie Bialskie TAK
Pyrek Przemysław M M-18 GrandPrix SCARPA Team Polska/Hammer Nutrition POL Oświęcim TAK
Semberecki Marcin M M-35 GrandPrix TG Sokół Gniazdo w Zakopanem POL Zakopane TAK
Skotnicki Paweł M M-18 GrandPrix POL Gliwice TAK
Skraburski Piotr M M-35 GrandPrix Akademia Karate Tradycyjnego POL Gdańsk TAK
Streit Dawid M M-35 NON STOP TRAIL POL Bielsko-Biała TAK
Stwora Bartłomiej M M-35 POL Międzybrodzie Bialskie TAK
Tatarek-Konik Agnieszka K K-18 GrandPrix Alpin Sport Team POL Czeladź TAK
Trzopek Marcin M M-18 Iron Team Ujsoły POL Milówka TAK
Waluś Dariusz M M-35 GrandPrix POL Międzybrodzie Bialskie TAK
Wojtas Paweł M M-18 POL Gliwice TAK
Zowczak Zdzisław M M-35 64 Batalion Lekkiej Piechoty POL Grodzisk Mazowiecki TAK
Zgłoszonych / Registered: 40
Nr Nazwisko Imie
Name Surname
Płeć
Sex
Kateg Grand Prix Klub
Team
Kraj
Country
Miejscowość
Town
Wpłata
Payment
August Kajetan M M-18 POL Katowice
Bartkowiak Mariusz M M-35 INSTRUKTOR BIEGANIA Team POL Opole
Bąblewski Piotr M M-35 GrandPrix 10ŚBOT POL Kielce
Boryczka Szymon M M-35 POL Międzyrzecze
Cabaj Paulina K K-35 POL Wieś Krosna
Czekiel Julia K K-35 GrandPrix POL Międzybrodzie Żywieckie
Czulak Maciej M M-18 POL Łękawica
Czupkiewicz Michał M M-35 GrandPrix Trucht Team Opole POL Opole
Deska Michał M M-18 DESAK TEAM POL Częstochowa
Domagała Monika K K-35 POL Ratułów
Dreszer Damian M M-35 POL Orzesze
Górski Jakub M M-35 Rapid Mivardi Polska POL Tychy
Grzegorczyk Agnieszka K K-18 POL Kaniów
Holka Piotr M M-35 POL Ruda Śląska
Hrapkowicz Marek M M-35 GrandPrix Kęckie Harpagany POL Kęty
Jerzycki Jacek M M-50 Aktywna Grupa Produs POL Wrocław
Kamiński Robert M M-18 GrandPrix POL Międzybrodzie Bialskie
Kampka Rafał M M-35 GrandPrix POL Sienna
Kierys Renata K K-35 POL Ciche
Kołek Sebastian M M-35 GrandPrix POL Międzybrodzie Bialskie
Kotowski Mariusz M M-35 POL Sosnowiec
Kowalczyk Paweł M M-35 GrandPrix KĘCKIE HARPAGANY POL Kęty
Kudrys Agnieszka K K-35 GrandPrix Legendy POL Międzybrodzie Bialskie
Kudrys Rafał M M-50 Tołhaj-GDK POL Międzybrodzie Bialskie
Lipiński Tomasz M M-35 Opony Serafinowski POL Skoczów
Majkut Andrzej M M-35 GrandPrix HARPAGAN Tarnobrzeg POL Chmielów
Matyssek Karol M M-18 GrandPrix POL Katowice
Miziura Michał M M-35 Śląskie klimaty/Viking Trening Cent POL Tychy
Mofina Adam M M-35 GrandPrix LZS Zalesie POL Radlin
Nierada Marcin M M-35 GrandPrix POL Katowice
Pierzchała Anna K K-35 POL Jaworzno
Polak Lukasz M M-18 POL Andrychow
Sitko Anastazja K K-35 POL Zywiec
Sychniak Maciej M M-35 ŁKS Boks / Łódź Kocha Sport POL Łódź
Tiahnybok Paweł M M-50 GrandPrix POL Kalety
Wasztyl Tomasz M M-50 GrandPrix POL Bielsko-Biała
Wolf Krzysiek M M-18 POL Międzybrodzie Żywieckie
Wójcik Krzysztof M M-18 GrandPrix UKS Skalar Lekkoatletyka POL Warszawa
Wywiał Przemysław M M-35 GrandPrix 11 MBOT POL Narama
Żyrek Aleksander M M-18 Potężne Szproty POL Milówka
W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: krainagorijezior@gmail.com