Festiwal Górski Maraton Trzech Jezior

23-25.09.2022

Miejsce: Porąbka, Międzybrodzie Bialskie

Organizator: Fundacja Kraina gór i jezior

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

Czupel Vertical 600

powrót do listy biegów zapisz się
Lista opłaconych
Zgłoszonych / Registered: 37
Nr Nazwisko Imie
Name Surname
Płeć
Sex
Kategoria Grand Prix Klub
Team
Kraj
Country
Miejscowość
Town
Wpłata
Payment
Adamczyk Tomasz M M-50 GrandPrix Stay Insane POL Lublin TAK
Antończyk Krzysztof M M-50 GrandPrix POL Hecznarowice TAK
Baros Daniel M M-18 GrandPrix FALSTART RUDNIKI POL Żytniów TAK
Bruszewska-Głombiowska Monika K K-50 GrandPrix POL Gdynia TAK
Dagiel Dominik M M-35 GrandPrix TriCity Ultra POL Gdańsk TAK
Firaza Tomasz M M-35 GrandPrix POL Łódź TAK
Górak Piotr M M-35 #Diablak120 POL Sosnowiec TAK
Grund Marek M M-18 GrandPrix Mafia Team Lubliniec POL Strzebiń TAK
Horak Lesław M M-35 GrandPrix Kryzys Wieku Średniego POL Mnich TAK
Jakubowska Renata K K-60 POL Bielsko-Biała TAK
Jerczyńska Beata K K-35 GrandPrix POL Piaski TAK
Jerczyński Radosław M M-35 GrandPrix POL Piaski TAK
Jerczyński Tomasz M M-35 GrandPrix POL Łęka Opatowska TAK
Joszczak Michał M M-35 POL Gdańsk TAK
Kaczmarczyk Ryszard M M-50 GrandPrix Kęckie Harpagany POL Kobiernice TAK
Karnówka Jarosław M M-35 POL Wodzisłąw Śląski TAK
Kopacka Edyta K K-35 GrandPrix KB Sobótka POL Wrocław TAK
Kos Piotr M M-18 GrandPrix Buena Team POL Kobiernice TAK
Koscielnik Krzysztof M M-35 GrandPrix Team Papry POL Tychy TAK
Kowalczyk Andrzej M M-18 GrandPrix Sportowa Perspektywa / 42k Pro Team POL Tychy TAK
Kuźma Łukasz M M-35 GrandPrix Brzezinka Run POL Brzezinka Dolna TAK
Kwiatkowska Renata K K-50 GrandPrix KB Ożarów Mazowiecki Biega POL Ożarów Mazowiecki TAK
Maculewicz Mateusz M M-35 GrandPrix CTS POL Gdynia TAK
Mendyka Łukasz M M-35 GrandPrix KB Aktywni Środa Wlkp. POL Środa Wielkopolska TAK
Moskalik Tomasz M M-35 GrandPrix TG Sokół Zakopane POL Szczawnica TAK
Nocuń Michał M M-35 GrandPrix POL Jaworzno TAK
Parzniewski Maciej M M-35 GrandPrix AKS Polonia Warszawa POL Nowy Dwór Mazowiecki TAK
Pyrek Przemysław M M-18 GrandPrix SCARPA Team Polska/Hammer Nutrition POL Oświęcim TAK
Rybczyński Jarosław M M-50 Dzikie Życie Run Team POL Siemianowice Śląskie TAK
Semberecki Marcin M M-35 GrandPrix TG Sokół Gniazdo w Zakopanem POL Zakopane TAK
Skotnicki Paweł M M-18 GrandPrix POL Gliwice TAK
Skraburski Piotr M M-35 GrandPrix Akademia Karate Tradycyjnego POL Gdańsk TAK
Streit Dawid M M-35 NON STOP TRAIL POL Bielsko-Biała TAK
Szumotalski Kamil M M-18 POL Warszawa TAK
Tatarek-Konik Agnieszka K K-18 GrandPrix Alpin Sport Team POL Czeladź TAK
Wajdzik Adam M M-18 IG: pospieszny_do_mety POL Krzeszów TAK
Waluś Dariusz M M-35 GrandPrix POL Międzybrodzie Bialskie TAK
Lista nieopłaconych
Zgłoszonych / Registered: 26
Nr Nazwisko Imie
Name Surname
Płeć
Sex
Kategoria Grand Prix Klub
Team
Kraj
Country
Miejscowość
Town
Wpłata
Payment
Bąblewski Piotr M M-35 GrandPrix 10 ŚBOT POL Kielce
Bernardi Mattia M M-18 ITA Rosa
Bondarczuk Sylwia K K-35 GrandPrix Ultra Beskid Sport POL Bielsko Biała
Czekiel Julia K K-35 GrandPrix POL Międzybrodzie Żywieckie
Czupkiewicz Michał M M-35 GrandPrix Trucht Team Opole POL Opole
Filipczak Dariusz M M-50 Gmina Strzelce Opolskie POL Strzelce Opolskie
Hrapkowicz Marek M M-35 GrandPrix Kęckie Harpagany POL Kęty
Kamiński Robert M M-18 GrandPrix POL Międzybrodzie Bialskie
Kampka Rafał M M-35 GrandPrix POL Sienna
Kołek Sebastian M M-35 GrandPrix POL Międzybrodzie Bialskie
Kotowski Mariusz M M-35 POL Sosnowiec
Kowalczyk Paweł M M-35 GrandPrix KĘCKIE HARPAGANY POL Kęty
Krawczyk Dawid M M-18 POL Bielsko-Biała
Kudrys Agnieszka K K-35 GrandPrix Legendy POL Międzybrodzie Bialskie
Majkut Andrzej M M-35 GrandPrix HARPAGAN Tarnobrzeg POL Chmielów
Matyssek Karol M M-18 GrandPrix POL Katowice
Mofina Adam M M-35 GrandPrix LZS Zalesie POL Radlin
Nierada Marcin M M-35 GrandPrix POL Katowice
Rocci Eleonora K K-35 ITA San Severino Marche
Wasztyl Tomasz M M-50 GrandPrix POL Bielsko-Biała
Wolf Krzysiek M M-18 POL Międzybrodzie Żywieckie
Wójcik Krzysztof M M-18 GrandPrix UKS Skalar Lekkoatletyka POL Warszawa
Wrona Agi K K-35 POL Bielsko-Biała
Wywiał Przemysław M M-35 GrandPrix 11 MBOT POL Narama
Zamielski Pawel M M-18 Przedwojewski Team POL Wałbrzych
Ząbik Marek M M-35 KW Kraków POL Godowa
W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: krainagorijezior@gmail.com