Festiwal Górski Maraton Trzech Jezior

23-25.09.2022

Miejsce: Porąbka, Międzybrodzie Bialskie

Organizator: Fundacja Kraina gór i jezior

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

Rollercoaster 25

powrót do listy biegów zapisz się
Lista opłaconych
Zgłoszonych / Registered: 57
Nr Nazwisko Imie
Name Surname
Płeć
Sex
Kategoria Klub
Team
Kraj
Country
Miejscowość
Town
Wpłata
Payment
Adamus-Kowalska Justyna K K-35 POL Przybędza TAK
Bernaś Andrzej M M-35 ZASKAWIE POL Wadowice TAK
Bogacz Krzysztof M M-18 POL Czaniec TAK
Citko Radosław M M-35 POL Białystok TAK
Ciwis Tadeusz M M-35 POL Mikołów TAK
Domański Marcin M M-35 RunningFish74 POL Gliwice TAK
Duda Dawid M M-18 POL Kobiernice TAK
Dyrlaga Marcin M M-35 Mobility POL Węgierska Górka TAK
Grzywaczewska Justyna K K-18 CITY TRAIL Team POL Warszawa TAK
Habrat Dorota K K-35 Habrat Team POL Krosno TAK
Habrat Maciej M M-50 Habrat Team POL Krosno TAK
Hajda Justyna K K-18 Mafia Team Lubliniec POL Radzionków TAK
Jesiotr Łukasz M M-35 Carolina Toyota Bielsko POL Pilawa TAK
Kaczor Katarzyna K K-35 POL Gostynin TAK
Kaminska Malwina K K-18 POL Poznań TAK
Kastelik Wacław M M-35 OSP RYCHWAŁDEK POL Rychwałdek TAK
Kobus Dorota K K-35 Biegam bo lubię Ostrołęka POL Ostrołęka TAK
Kolasa Przemysław M M-18 POL Wadowice TAK
Kornet Grzegorz M M-35 #Nolimits POL Lublin TAK
Krasuski Marcin M M-35 Marcin Krasuski POL Warszawa TAK
Kutyłowski Tomasz M M-35 Carolina Toyota Bielsko POL Bielsko-Biała TAK
Kwiatkowska Emilia K K-35 Gang Anielic POL Legionowo TAK
Legat Dorota K K-18 RaceFighter GOSiR Dębe Wlk. POL Mińsk Mazowiecki TAK
Lewocha Paweł M M-35 HTF Ludwik Sikorski POL Aleksandrów Łódzki TAK
Marcola Łukasz M M-35 POL Bytom TAK
Namiota Urszula K K-50 Maratończyk Dębica POL Dębica TAK
Namiota Marek M M-50 POL Dębica TAK
Nowaczek Ewa K K-35 #NoLimits POL Lublin TAK
Nowak Joanna K K-35 POL Łódź TAK
Nowosadzki Wojciech M M-35 POL Szczepańcowa TAK
Ostrowski Zygmunt M M-50 POL Tychy TAK
Pelczar Joanna K K-18 Trail Is Our Way POL Odrzykoń TAK
Pietyra Grzegorz M M-35 POL Tychy TAK
Płonka Kacper M M-18 PTG Sokół POL Międzybrodzie Bialskie TAK
Pytel Sergiusz M M-18 Serowy POL Tychy TAK
Ramos Bartosz M M-18 POL Sosnowiec TAK
Rauszer-Szopa Agata K K-35 POL Świerczyniec TAK
Seiffert Tomasz M M-35 Klub Wspinaczkowy AA POL Myjomice TAK
Sienkiel Bartłomiej M M-18 Wilk Trenuje Family POL Warszawa TAK
Silnicka Maryla K K-50 POL Bielsko-Biała TAK
Siwiec Ewa K K-35 RaceFighter GOSiR Dębe Wlk. POL Dębe Wielkie TAK
Socha Dagmara K K-35 #NoLimits POL Lublin TAK
Stachowski Damian M M-35 POL Imielin TAK
Stajszczyk Jarek M M-35 POL Skoczów TAK
Stec Agnieszka K K-35 Biegowa Rodzina POL Bielsko-Biała TAK
Stec Jakub M M-18 Carolina Toyota Bielsko POL Bielsko-Biała TAK
Stelmach-Tofil Ewa K K-35 #Nolimits POL Turka TAK
Stolarczyk Joanna K K-35 Biegam Bo Lubię Ostrołęka POL Ostrołęka TAK
Szopa Bartłomiej M M-35 POL Świerczyniec TAK
Tomaszuk Ewelina K K-18 POL Lublin TAK
Wojtaś Krzysztof M M-35 POL Jelcz-Laskowice TAK
Wołkowska Alicja K K-35 POL Kraków TAK
Wołowik Wojciech M M-18 Toyota Carolina POL Warszawa TAK
Woźniak Janusz M M-50 PORMAT JEDLICZE BIEGA POL Skołyszyn TAK
Woźniak Lidia K K-50 PORMAT JEDLICZE BIEGA POL Skołyszyn TAK
Wtulich Diana K K-50 POL Mława TAK
Židek Jan M M-18 Pivovar Koníček CZE Vojkovice TAK
Lista nieopłaconych
Zgłoszonych / Registered: 60
Nr Nazwisko Imie
Name Surname
Płeć
Sex
Kategoria Klub
Team
Kraj
Country
Miejscowość
Town
Wpłata
Payment
Adamus Kowalska Justyna K K-35 POL Przybędza
Białożyt Krzysztof M M-50 POL Kamesznica
Białożyt Krzysztof M M-50 POL Kamesznica
Bogacz Marek M M-35 HIGHLANDERS POL Kobiernice
Boryczka Szymon M M-35 POL Międzyrzecze
Cabaj Paulina K K-35 POL Krosna Wieś
Chajdas Mateusz M M-18 Inżynieria Biegania POL Katowice
Cisowski Kamil M M-35 Prezes team; POL Mikołów
Czupkiewicz Michał M M-35 Trucht Team Opole POL Opole
Dacy Magdalena K K-18 POL Katowice
Dobosz Jacek M M-50 TS Iron Man POL Gogolin
Dokupil Kinga K K-18 POL Nowa Wieś
Drąg Grzegorz M M-35 Biegnę Byle Dobiec POL Tychy
Fałowska Sonia K K-18 POL Andrychów
Frais - Ligaj Agnieszka K K-50 NoLimits POL Lublin
Gawron Jarosław M M-35 Geriatric Team POL Nowy Targ
Górski Sebastian M M-35 Camangula Capoiera Chorzów POL Chorzów
Grabowska Agnieszka K K-35 POL Warszawa
Grzesiowski Dawid M M-35 Toyota Carolina Bielsko POL Bielsko-Biała
Grzesiowski Marcin M M-18 Toyota Carolina Bielsko POL Bielsko-Biała
Huczek Sławomir M M-35 EATON RUNNING TEAM POL Porąbka
Jacniak Ewa K K-18 #NoLimits POL Lublin
Janas Kamil M M-18 NoLimits POL Lublin
Józefowska Agnieszka K K-35 4triTeam POL Modlniczka
Józefowski Tobiasz M M-35 POL Modlniczka
Judasz Leszek M M-18 POL Obidowa
Koch Marta K K-35 POL Ornontowice
Komosiński Łukasz M M-35 POL Warzawa
Kowalczyk Piotr M M-35 64 Batalion Lekkiej Piechoty Pomiec POL Pruszków
Latocha Monika K K-18 POL Graboszyce
Liszka Piotrek M M-50 POL Bytom
Łagowska Katarzyna K K-35 POL Mielec
Mantorski Jan M M-35 POL Warszawa
Marcinkowski Bartosz M M-18 POL Kraków
Marek Sławomir M M-35 WILD BUCHAYS POL Łodygowice
Mentel Marcin M M-35 DreamRun POL Warszawa/Porąbka
Mertas Dominik M M-35 POL Babice gm.Nędza
Mikołajczyk Tyberiusz M M-35 Alpinka SkiTrab Team / KS Kandahar POL Brenna
Nieroba Tomasz M M-50 POL Mikołów
Ogórek Kacper M M-18 POL Porąbka
Patoleta Edyta K K-35 Bemowo biega POL Warszawa
Pątkowska Jolanta K K-35 POL Warszawa
Pieniążek Artur M M-35 POL Miłakowo
Polańska Julia K K-18 Przemyski Klub Biegacza POL Przemyśl
Popiołek Bożena K K-35 Highlanders POL Cieszyn
Ratkowska Izabela K K-18 POL Legionowo
Słotwińska Sylwia K K-35 UMCS Biega / wydolnosc.pl POL Lublin
Stolarczyk Tomasz M M-35 Biegam Bo Lubię Ostrołęka POL Ostrołęka
Surowiec Michał M M-35 Moje Bieganie Team POL Wojkowice
Szałaśny Piotr M M-18 Testyoutdoorowe.pl POL Kobiór
Szanguleit Mateusz M M-18 POL Strzelce Opolskie
Szczęsna Edyta K K-35 POL Czechowice-Dziedzice
Szymocha Andrzej M M-35 POL Spytkowice
Tarnowski Marcin M M-35 JacekBiega Running Team POL Warszawa
Turowska Anna K K-35 POL Warszawa
Wandzel Tomasz M M-35 POL Rybnik Woj. Śląskie
Waszkiewicz Ewa K K-35 Gang Anielic POL Warszawa
Wawak Andrzej M M-35 POL Czaniec
Wrzosok Kinga K K-18 POL Bielsko-Biała
Zamielski Paweł M M-18 Przedwojewski Team POL Wałbrzych
W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: krainagorijezior@gmail.com