Festiwal Górski Maraton Trzech Jezior

23-25.09.2022

Miejsce: Porąbka, Międzybrodzie Bialskie

Organizator: Fundacja Kraina gór i jezior

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

Maraton Trzech Jezior 46

powrót do listy biegów zapisz się
Lista opłaconych
Zgłoszonych / Registered: 111
Nr Nazwisko Imie
Name Surname
Płeć
Sex
Kategoria Grand Prix Klub
Team
Kraj
Country
Wpłata
Payment
Adamczyk Tomasz M M-50 GrandPrix Stay Insane POL TAK
Antończyk Krzysztof M M-50 GrandPrix POL TAK
Baran Marta K K-35 Jura Team POL TAK
Baran Mariusz M M-35 Jura Team POL TAK
Baranowski Michał M M-35 CTS POL TAK
Baros Daniel M M-18 GrandPrix FALSTART RUDNIKI POL TAK
Bernardi Mattia M M-18 ITA TAK
Biernat Mateusz M M-35 POL TAK
Błasiak Henryk M M-35 Kęckie Harpagany POL TAK
Bruszewska-Głombiowska Monika K K-50 GrandPrix POL TAK
Czajkowski Marcin M M-18 RaceFighter GOSiR Dębe Wielkie POL TAK
Czarnik-Peciak Aleksandra K K-50 POL TAK
Czpak Katarzyna K K-18 POL TAK
Dagiel Dominik M M-35 GrandPrix TriCity Ultra POL TAK
Dominiak Bartosz M M-35 POL TAK
Dubala Dawid M M-35 POL TAK
Dudziak Marek M M-35 Carolina Toyota Bielsko POL TAK
Dziaduła Dariusz M M-35 POL TAK
Faron Paweł M M-35 POL TAK
Firaza Tomasz M M-35 GrandPrix POL TAK
Gałka Wojciech M M-35 Jura Team POL TAK
Gałuszka Kamil M M-18 BDB Team POL TAK
Gaweł Bogdan M M-60 Synthos POL TAK
Gawlak Robert M M-35 Miasto na Górze w ruchu POL TAK
Gąsiorek Paweł M M-35 POL TAK
Grumbianin Paulina K K-35 Logwin POL TAK
Grund Marek M M-18 GrandPrix Mafia Team Lubliniec POL TAK
Horak Lesław M M-35 GrandPrix Kryzys Wieku Średniego POL TAK
Jakubowska Renata K K-60 POL TAK
Jarek Anna K K-35 RaceFighter GOSiR Dębe Wlk. POL TAK
Jerczyńska Beata K K-35 GrandPrix POL TAK
Jerczyński Radosław M M-35 GrandPrix POL TAK
Jerczyński Tomasz M M-35 GrandPrix POL TAK
Joszczak Michał M M-35 POL TAK
Kacprzyk Paweł M M-35 Biegam na Tarchominie POL TAK
Kaczmarczyk Ryszard M M-50 GrandPrix Kęckie Harpagany POL TAK
Karwaczyński Roger M M-18 Running team nastopy.pl POL TAK
Klaja Adrian M M-35 POL TAK
Kłosiński Rafał M M-50 RaceFighter GOSiR Dębe Wlk. POL TAK
Kopacka Edyta K K-35 GrandPrix KB Sobótka POL TAK
Kordalska Karolina K K-18 Night Runners Pyskowice POL TAK
Kos Piotr M M-18 GrandPrix Buena Team POL TAK
Koscielnik Krzysztof M M-35 GrandPrix Team Papry POL TAK
Kowalczyk Andrzej M M-18 GrandPrix Sportowa Perspektywa / 42k Pro Team POL TAK
Kowalska Kinga K K-35 Cieszynioki POL TAK
Kowalski Janusz M M-35 Cieszynioki POL TAK
Książek Ilona K K-35 RaceFighter GOSiR Dębe Wlk. POL TAK
Kuźma Łukasz M M-35 GrandPrix Brzezinka Run POL TAK
Kwiatkowska Renata K K-50 GrandPrix KB Ożarów Mazowiecki Biega POL TAK
Lasota Grzegorz M M-18 POL TAK
Łukaszewski Bartłomiej M M-18 POL TAK
Maculewicz Mateusz M M-35 GrandPrix CTS POL TAK
Majchrzak Marcin M M-35 deloitte adventure team POL TAK
Marciniak Rafał M M-35 8a.pl POL TAK
Marciniak Paulina K K-35 POL TAK
Marcinkowska Anna K K-35 KW Kraków POL TAK
Matuszewska Anna K K-35 POL TAK
Mazur Marek M M-35 POL TAK
Mendyka Łukasz M M-35 GrandPrix KB Aktywni Środa Wlkp. POL TAK
Mędrala Czesław M M-60 TEAM-MĘDRALA POL TAK
Miech Szymon M M-35 Husaria Race Team POL TAK
Moskalik Tomasz M M-35 GrandPrix TG Sokół Zakopane POL TAK
Mówiński Mariusz M M-35 Ultra przez Polskę POL TAK
Napierała Mikołaj M M-18 TEAMOCHAL POL TAK
Nocuń Michał M M-35 GrandPrix POL TAK
Noga Marcin M M-35 POL TAK
Papiernik Leszek M M-35 POL TAK
Parzniewski Maciej M M-35 GrandPrix AKS Polonia Warszawa POL TAK
Piekorz Wojciech M M-18 DSC POL TAK
Piwiszkis Barbara K K-35 Kobiety Na 5 + POL TAK
Początko Łukasz M M-18 Higlanders POL TAK
Podgórski Krzysztof M M-18 Grupa Kierownika POL TAK
Pyrek Przemysław M M-18 GrandPrix SCARPA Team Polska/Hammer Nutrition POL TAK
Pyzik Tomasz M M-35 Drużyna mojacukrzyca.pl POL TAK
Radomski Grzegorz M M-35 MokreRun POL TAK
Ratajczak Damian M M-35 POL TAK
Redkiewicz Agnieszka K K-35 Team ZabieganeDni POL TAK
Roczkowski Artur M M-50 POL TAK
Rogozik Szymon M M-35 Jura Team POL TAK
Rokita Paweł M M-35 RaceFighter GOSiR Dębe Wlk. POL TAK
Rumian Jakub M M-18 KW Kraków POL TAK
Rupik Maciej M M-18 POL TAK
Sawicka Anna K K-35 Dream Run POL TAK
Sawicki Piotr M M-35 HardRiverCitizens POL TAK
Semberecki Marcin M M-35 GrandPrix TG Sokół Gniazdo w Zakopanem POL TAK
Skotnicki Paweł M M-18 GrandPrix POL TAK
Skowronek Dariusz M M-50 #byledomety POL TAK
Skraburski Piotr M M-35 GrandPrix Akademia Karate Tradycyjnego POL TAK
Sokołowski Sławomir M M-35 Beskid Mały jest Wspaniały POL TAK
Sosna Marcin M M-18 POL TAK
Stelmach Artur M M-35 POL TAK
Szalak Paweł M M-35 Stay Insane/Przedwojewski Team POL TAK
Szprycha Tomasz M M-35 POL TAK
Szpunar Piotr M M-35 DSC POL TAK
Szubert - Walenczak Magdalena K K-35 TEAM ZABIEGANEDNI POL TAK
Tatarek-Konik Agnieszka K K-18 GrandPrix Alpin Sport Team POL TAK
Tomasiczek Ryszard M M-35 POL TAK
Urbańczyk Karol M M-18 Non Stop Trail POL TAK
Urmanowski Daniel M M-18 Dream Run POL TAK
Walczak - Wojtkowska Iwona K K-60 POL TAK
Walusiak Marek M M-35 CoGo Team POL TAK
Waluś Dariusz M M-35 GrandPrix POL TAK
Wasilewski Krzysztof M M-35 POL TAK
Waśko Paweł M M-35 Centrum Masażu POL TAK
Wiącek Marcin M M-35 Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów POL TAK
Wojciech Łukasz M M-35 POL TAK
Wołąkiewicz Piotr M M-18 RMT Team PRO POL TAK
Woźny Paweł M M-35 RunProgress Team by Tomasz Kawik POL TAK
Zielinski Leszek M M-60 POL TAK
Zięba Mieczysław M M-50 POL TAK
Żyłowski Tomasz M M-35 POL TAK
Lista nieopłaconych
Zgłoszonych / Registered: 136
Nr Nazwisko Imie
Name Surname
Płeć
Sex
Kategoria Grand Prix Klub
Team
Kraj
Country
Wpłata
Payment
Banul Artur M M-35 POL
Bąblewski Piotr M M-35 GrandPrix 10ŚBOT POL
Białas Tomek M M-35 POL
Bilczewska Monika K K-35 Kęckie Harpagany POL
Bilczewski Michał M M-35 Kęckie Harpagany POL
Bondarczuk Sylwia K K-35 Ultra Beskid Sport POL
Bondarczuk Sylwia K K-35 GrandPrix Ultra Beskid Sport POL
Bonev Katarzyna K K-35 POL
Borówka Ryszard M M-35 POL
Brząkalski Krzysiek M M-18 POL
Brzuszkiewicz Michał M M-18 DREAM RUN POL
Buchalik Marian M M-50 LittleUltraRUNster POL
Bugno Marcelina K K-18 Skawina Biega POL
Chudy Dawid M M-35 POL
Cieszyński Jerzy M M-60 Biegam bo lubię góry POL
Cituk Grzegorz M M-35 42k Pro Team POL
Cohla Przemysław M M-35 Olza POL
Czajka Roman M M-35 polish runners squad POL
Czekiel Julia K K-35 GrandPrix POL
Czupkiewicz Michał M M-35 GrandPrix Trucht Team Opole POL
Dubala Dawid M M-35 POL
Dudys Anna K K-18 POL
Dudziak Marek M M-35 BB Runners / DUDIKOM POL
Dura Tomasz M M-35 POL
Filipczak Dariusz M M-50 Gmina Strzelce Opolskie POL
Franek Marcin M M-35 Cieszynioki POL
Gałuszka Kamil M M-18 BDB Team POL
Garncarczyk Aneta K K-35 Rysianka team POL
Gawron Łukasz M M-35 Brak POL
Górecki Wojciech M M-35 Pędzące Żółwie POL
Grabowski Tomasz M M-35 Cross Sport Rybnik POL
Gredke Robert M M-50 Team ZabieganeDni POL
Handy Samanta K K-35 PoWoli do celu POL
Hankus Łukasz M M-35 POL
Hołdyński Mirosław M M-60 WKB META LUBLINIEC POL
Hrapkowicz Marek M M-35 GrandPrix Kęckie Harpagany POL
Janikowska Dorota K K-18 POL
Jasiul Mariola K K-35 POL
Jędrzejak Piotr M M-35 POL
Johna Adam M M-35 Press-Glass Biegamy I wspieramy POL
Kadłubicki Marek M M-35 POL
Kalawski Włodzimierz M M-35 42k Boss Team POL
Kamiński Robert M M-18 GrandPrix POL
Kampka Rafał M M-35 GrandPrix POL
Kamyczek Grzegorz M M-35 PBR POL
Kastelik Tomasz M M-50 Wkurw_Team POL
Keller-Misiarz Natalia K K-18 POL
Kiepiela Dawid M M-35 KluB Biegacza Fartlek POL
Koch Marta K K-35 POL
Koczur Arkadiusz M M-50 Biegam Żeby Żreć Więcej Ciastków POL
Kokot Krzysztof M M-35 Niewybiegani POL
Kołek Sebastian M M-35 GrandPrix POL
Koński Paweł M M-35 POL
Korulczyk Ola K K-18 TRIWAWA - Biegająca Bio Mama POL
Kot Tomasz M M-35 POL
Kowalczyk Paweł M M-35 GrandPrix KĘCKIE HARPAGANY POL
Kozielec Tomasz M M-35 Pędzące Misie POL
Kozłowski Łukasz M M-35 Kopytka w biegu POL
Kożuch Marcin M M-35 POL
Krzyżowski Grzegorz M M-35 FIT MORE RYBNIK POL
Kudrys Agnieszka K K-35 GrandPrix Legendy POL
Kura Patryk M M-18 POL
Kuras Janusz M M-50 POL
Kurkus Aleksander M M-50 DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki POL
Lach Agnieszka K K-35 POL
Latocha Monika K K-18 POL
Legat Dorota K K-18 RaceFighter GOSiR Dębe Wlk. POL
Litwińczuk Marcin M M-35 POL
Lubecki Tomasz M M-35 Zadyszka Oświęcim POL
Łaski Mateusz M M-18 Suska Grupa Biegowa POL
Łukaszuk Paweł M M-35 Pawko Runner Team POL
Machul Ewa K K-35 POL
Macias Marcin M M-35 POL
Mai-Matacz Sabina K K-35 42k Fun Team POL
Majkut Andrzej M M-35 GrandPrix HARPAGAN Tarnobrzeg POL
Marczak Sebastian M M-35 POL
Matyssek Karol M M-18 GrandPrix POL
Męcner Michał M M-35 POL
Misiak Anna K K-18 Team ZabieganeDni POL
Mofina Adam M M-35 GrandPrix LZS Zalesie POL
Namiota Urszula K K-60 Maratończyk Dębica POL
Nierada Marcin M M-35 GrandPrix POL
Olkusz Adam M M-35 GrandPrix RAJSPORT ACTIVE POL
Olkusz Adam M M-35 RAJSPORT ACTIVE POL
Ołubek Robert M M-35 HRmax Żory POL
Ostrowski Łukasz M M-35 POL
Oziębło Rafał M M-35 42k Fun Team POL
Parafiniak Szymon M M-18 POL
Paszko Dorota K K-35 POL
Pawlik Joanna K K-35 POL
Perkowski Tomasz M M-35 POL
Pękalska Dorota K K-35 POL
Pięta Łukasz M M-35 POL
Pięta Bogdan M M-50 RUN FOR FUN POL
Piętka Marcin M M-35 KS KANDAHAR / GOPR Beskidy POL
Pleban Małgorzata K K-18 POL
Płócienniczak Jakub M M-35 POL
Polak Artur M M-35 GrandPrix Thin Blue Line POL
Polnik Rafał M M-18 DKS Dwuosobowy Klub Sportowy SWD POL
Potts David M M-35 IRL
Prasoł Zbigniew M M-35 Saint Gobain Squad POL
Proń Adam M M-35 IPRONMAN TRINFINITY TRIATHLON TEAM POL
Proszczek Mariusz M M-35 42k Pro Team POL
Przybylski Patryk M M-35 POL
Raczek Wojciech M M-35 POL
Rokita Paweł M M-35 RaceFighter GOSiR Dębe Wlk. POL
Romik Szymon M M-18 POL
Rosiński Łukasz M M-35 POL
Rusin Anna K K-35 Kęckie Harpagany POL
Samoć Barbara K K-35 Team ZabieganeDni POL
Skóra Przemysław M M-35 Monarchowie Gór POL
Skrzyp Tomasz M M-35 POL
Snarski Dariusz M M-50 WATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIE POL
Snopek Stanisław M M-18 Deloitte Adventure Team POL
Sobel Izabela K K-35 POL
Stasiaczek Marcin M M-35 GRUPA SPORTOWA REKORD POL
Stawiarz Paweł M M-50 Geriartic team POL
Stokłosa Adam M M-18 GrandPrix POL
Sztefko Jozef M M-50 POL
Terlecki Marcin M M-35 POL
Urban Iwona K K-35 42k Boss Team POL
Urbasik Daniel M M-35 LittleUltraRUNster POL
Walasik Jaroslaw M M-50 42k Fun Team POL
Wasztyl Tomasz M M-50 GrandPrix POL
Wdowiak Szymon M M-35 42k Boss Team POL
Wiater Tomasz M M-35 POL
Widera Ela K K-35 HRmax Żory POL
Wiercioch Bożena K K-35 RaceFighter GOSiR Dębe Wlk. POL
Witkowska Beata K K-35 #kaszanienamoka POL
Wleklik Marek M M-50 POL
Wolny Patryk M M-18 POL
Woźniak Michał M M-35 może_mnie_ktoś_przygarnie POL
Wójcik Krzysztof M M-18 GrandPrix UKS Skalar Lekkoatletyka POL
Wywiał Przemysław M M-35 GrandPrix 11 MBOT POL
Zaręba Tomasz M M-18 POL
Zima Tomasz M M-35 POL
W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: krainagorijezior@gmail.com