9. Bieg o Breńskie Kierpce

22.08.2021 r.

Miejsce: Brenna

Organizator: Ośrodek Promocji Kultury i Sportu Gminy Brenna

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

9. Dolina Leśnicy Bieg o Breńskie Kierpce

powrót do listy biegów zapisz się
Zgłoszonych / Registered: 443
Nr Nazwisko Imie
Name Surname
Płeć
Sex
Kategoria Klub
Team
Kraj
Country
Miejscowość
Town
Koszulka Wpłata
Payment
Adamus Katarzyna K K3 Fantastic Team POL Mikołów L TAK
Adamus-Kowalska Justyna K K3 POL Imielin S
Andrejew Piotr M M3 MGB-M POL Górki Wielkie XL TAK
Antowski Tomasz M M4 POL Tychy M
Bajcar Beata K K3 Kobiety na 5+ POL Chybie M TAK
Bałaj Jacek M M3 Vege Runners POL Łubie L TAK
Bałaj Katarzyna K K3 Vege Runners POL Łubie M TAK
Bałucki Artur M M3 140minut.pl POL Czarków M TAK
Bałys Katarzyna K K2 POL Stronie Śląskie M
Bandoła Izabela K K3 KB Orły z Knurowa POL Knurów S
Bańbor Aleksandra K K1 Ex Team POL Knurów M
Bąk Krzysztof M M3 Polsat News POL Mysłowice L TAK
Besztocha Jadwiga K K2 Zen Running Team POL Lędziny S TAK
Beśka Sławomir M M4 OchajoRun & Friends POL Rybnik S
Białecki Olo M M3 BiegaMYsłowice POL Mysłowice L
Bieniek Adam M M3 Night Runners Zabrze POL Zabrze L
Bieniek Beata K K2 POL Knurów M TAK
Bieszczad Patrycja K K3 Fit&Sport POL Bielsko Biała S TAK
Bodzioch Grzegorz M M3 Gorllicka Grupa Biegowa POL Gorlice M TAK
Bojda Brygida K K3 Poranny Beskid Run POL Pierściec S
Bojda Zdzislaw M M3 Poranny Beskid Run POL Pierściec M
Bok Rafał M M3 ReShape Runners POL Zabrze M
Boniec Radosław M M2 POL Żary M TAK
Boniec Aleksander M M5 POL Żary L TAK
Boniec Gabriela K K1 POL Żary M
Borowicz Roksana K K2 KB Orły z Knurowa POL Gierałtowice M
Borowski Piotr M M4 B&B : OAT GLIWICE POL Gliwice XL TAK
Brandys Michał M M2 Klub Biegacza Fartlek POL Pawłowice L
Broda Łukasz M M2 MGB-M POL Górki Wielkie XL
Brudny Agnieszka K K3 Poranny Beskid Run POL Ochaby Wielkie M TAK
Brutkowski Bartłomiej M M2 POL Bielsko-Biała M
Brzozowski Jacek M M3 POL Ustroń M
Brzóska Michał M M1 POL Bielsko - Biała M
Brzuska Katarzyna K K3 Olza Cieszyn POL Cieszyn M
Buczek Paweł M M1 POL Tychy M
Bugiel Roman M M4 POL Tychy XL TAK
Bukowski Edward M M4 Kluczborska Grupa Biegowa POL Kluczbork L
Burda Marek M M4 MGB-M POL Brenna L TAK
Burliga Marzena K K3 BP RUNNING TEAM GLIWICE POL Knurów M
Burliga Mariusz M M3 OPEL ACTIVE TEAM POL Knuów M
Byrska Sylwia K K1 POL Wadowice S
Cabańska Dorota K K3 POL Łomianki S
Cabańska Dorota K K3 POL Łomianki S
Cały Patryk M M3 #KFD FALLOUT TEAM POL Wroclaw M TAK
Ceglarski Adrian M M2 Jejkowice Biegajom POL Jejkowice L TAK
Chaładyn Sławek M M2 Inżynieria Biegania Team POL Gliwice L
Chałupska Bożena K K3 Dubiel Club POL Pszów XL
Charusta Andrzej M M2 Do Porzygu OCR Team POL Targanice M TAK
Cholewka-Stafińska Magdalena K K2 POL Katowice M
Chorąży Michał M M2 POL Lachowice M
Ciemborowicz Karol M M2 #KFD POL Katowice L TAK
Ciemny Wojciech M M3 Night Runners Pyskowice POL Pyskowice XXL
Ciengiel Hanna K K2 POL Cieszyn S
Cieszyńska Jolanta K K5 Klub biegacza orły z Knurowa POL Knurów M TAK
Cieszyński Marek M M5 Klub biegacza orły z Knurowa POL Knurów XL TAK
Ciosmak Cezary M M2 KB Orły z Knurowa POL Knurow L
Ciszewski Krzysztof M M2 POL Sośnicowice L
Cituk Grzegorz M M3 SportRebel Team POL Tychy M TAK
Czapski Ryszard M M3 POL Bielsko-Biala M
Czarnota Leszek M M4 1970 POL Marklowice M TAK
Czauderna Adrian M M3 OchajoRun & Friends POL Gliwice L
Ćwiertnia Justyna K K2 POL Krzeszów M TAK
Ćwięczek Piotr M M2 POL Cisownica L TAK
Dadaś Janusz M M3 BP Running Team Gliwice POL Gliwice L
Dadaś Elżbieta K K3 BP Running Team Gliwice POL Gliwice M
Dadok Janusz M M2 KS Aqua Fitness Bielsko POL Bielsko-Biała M TAK
Dalgiewicz Dariusz M M5 POL Łomianki M
Dalgiewicz Dariusz M M5 POL Łomianki M
Damec Olo M M4 OchajoRun & Frends POL Rybnik S TAK
Dawczyńska Wioletta K K3 POL Tychy M TAK
Dawiec Michał M M3 Fat Run Zabrze POL Zabrze L
Dawiec Anna K K3 POL Zabrze M
Dąbrowiak Marcin M M2 Harpagan Sosnowiec POL Sosnowiec XXL
Dąbrowski Michał M M4 Cinclus POL Świętochłowice M TAK
Dąbrowski Marek M M3 Poranny Beskid Run POL Pierściec M TAK
Denicki Przemysław M M2 KB Orły z Knurowa POL Knurów M
Denkowski Wojciech M M4 BP Running Team POL Gliwice XL
Dębska Joanna K K3 POL Gliwice S
Diakonow Grzegorz M M2 POL Czerwionka-Leszczyny M
Dobber Paweł M M3 Biegowa Rodzina POL Kędzierzyn-Koźle M TAK
Dobek Halina K K3 GORLICKA GRUPA BIEGOWA POL Gorlice M
Domaradzka Ewa K K3 POL Pyskowice XL TAK
Dombek Andrzej M M4 BiegaMysłowice POL Mysłowice L
Dorobek Agata K K3 Reshape Runners POL Zabrze M
Dubiel Joanna K K3 Dubiel Club POL Wodzisław Śląski XL
Dubiel Miłosz M M3 Dubiel Club POL Wodzisław Śląski M
Dzida Dominik M M1 MGB-M Monia Team POL Brenna M TAK
Dziekanowska Agnieszka K K3 POL Knurów S TAK
Dziewiątka Marek M M4 POL Czechowice Dziedzice S TAK
Faron Robert M M3 Salco Garmin Team POL Zalesie M
Faron Robert M M3 Salco Garmin Team POL Zalesie M
Filary Aneta K K3 POL Roztropice M TAK
Firla Arkadiusz M M3 POL Cieszyn M TAK
Florys Jakub M M2 Morski Koń POL Ostrowiec Świętokrzyski M TAK
Frąc Dariusz M M3 POL Gliwice M
Frosztęga Artur M M3 POL Katowice S
Frydryk Anna K K3 Klub Leniwych Biegaczy POL Knurów S
Furman Agnieszka K K2 OchajoRun & Friends POL Kraków M TAK
Furman Michał M M2 OchajoRun & Friends POL Kraków L TAK
Gabrych Arkadiusz M M2 POL Jaworze L TAK
Gabryś Jacek M M2 POL Pruchna S
Galas Grzegorz M M3 SCI Górscy Entuzjaści POL Chybie L
Gańczak Waldemar M M3 Silesia Runers Club POL Świętochłowice M
Gaweł-Łoboziak Katarzyna K K3 POL Nieledwia M
Gawlak Barbara K K4 Pszczyna biega POL Goczalkowice Zdroj M
Gawlas Krzysztof M M2 MGB-M BrenskieKierpcePL POL Górki Wielkie M
Gawlas Dominik M M2 Rysianka team POL Cieszyn M
Geitz Aneta K K3 POL Knurów L TAK
Gierlotka Maciej M M3 Pasjonat Gór POL Katowice M
Gieruszka Dariusz M M4 POL Bytom L TAK
Gliszczyński Mirosław M M5 POL Międzybrodzie Bialskie M
Gnaś Anna K K2 Drużyna kobiety na 5+ POL Jastrzębie Zdrój M
Golonka Marek M M4 BiegaMYslowice POL Mysłowice L TAK
Gołąb Ewa K K3 Klub Leniwych Biegaczy POL Knurów M TAK
Góra Marek M M4 POL Tarnowskie Góry L
Greń Wacław M M2 Husaria Race Team POL Tychy S
Greń Tomasz M M1 MGB-M POL Brenna M TAK
Greń Agnieszka K K1 MGB-K POL Brenna S
Greń Zygmunt M M5 MGB-M UKS Brenna-Górki POL Brenna L TAK
Gruszka Grzegorz M M3 Endurance Team POL Siemianowice Śląskie M
Grzegorzek Katarzyna K K2 POL Bielsko-Biała L
Grzybek Antoni M M4 POL Pierściec L TAK
Hajda Justyna K K1 Mafia Team Lubliniec POL Radzionków S
Hamik Rafał M M2 Hamster Team POL Chełm Śląski M TAK
Haśnik Daria K K2 POL Bieruń S
Hejczyk Tomasz M M3 POL Siemianowice Śląskie L
Heller Szymon M M2 MGB-M TATA STASIA POL Brenna M
Heller Radosław M M1 MGB-M POL Brenna S TAK
Heller Karina K K3 Poranny Beskid Run POL Skoczów M
Heller Mikołaj M M2 MGB-M Lecę bo chcę POL Brenna L
Herliczka Tomasz M M3 AML-FLY TEAM POL Gliwice L
Herliczka Renata K K2 AML-FLY TEAM POL Gliwice M
Hławiczka Tomasz M M2 POL Leszna Górna M
Holeczek Marcin M M3 Born Tu Bi Lotać POL Chorzów L TAK
Huber Ewelina K K2 DEU Pentling S
Hulin Sebastian M M3 PAŁAC MŁODZIEŻY JUDO KATOWICE POL Katowice L TAK
Imiołek Arkadiusz M M4 POL Pilchowice L TAK
Izdebski Grzegorz M M3 POL Bielsko-Biała XL
Jakubowska Renata K K5 POL Bielsko -Biała S TAK
Jakubowski Piotr M M4 Mors Huberus Mysłowice POL Mysłowice M
Jamróz Magdalena K K1 POL Katowice L
Janczyk Grzegorz M M3 Rybnicka Grupa Biegowa PędzimyRazem POL Rybnik L TAK
Janiczek Marcin M M2 POL Zabrze XXL TAK
Janik Ilona K K3 ŚWIRY STELA POL Cybie M TAK
Jarosz Katarzyna K K3 POL Katowice S TAK
Jaszkaniec Adam M M3 POL Katowice M TAK
Jaśtal Piotr M M1 LKB Rudnik/AZS UJK Kielce POL Domaszowice M TAK
Jaworski Mateusz M M1 MGB-M POL Górki Wielkie L
Jonkisz Dorota K K4 Ultra Beskid Sport POL Czechowice Dziedzice L TAK
Juraszczyk Katarzyna K K4 Inżynieria Biegania POL Żory M
Kaczmarczyk Grzegorz M M2 POL Zabrze L TAK
Kaczmarczyk Agnieszka K K2 Reshape Zabrze POL Zabrze M TAK
Kafka Ewelina K K3 Poranny Beskid Run POL Skoczów M
Kalamus Mirek M M3 Dzikie Konie POL Łodygowice S
Kałuża Barbara K K3 POL Bielsko Biała M TAK
Kamińska Krystyna K K4 BiegaMYsłowice POL Mysłowice M
Kamyczek Grzegorz M M3 Poranny Beskid Run POL Pierściec M
Kapias Maciej M M2 Siłownia AQUA Bielsko POL Bielsko-Biała L TAK
Kasper Iwona K K3 KB ORŁY Z KNUROWA POL Knurów M TAK
Kastelik Grzegorz M M1 POL Kalna M
Kaszuba Bartosz M M3 Fit&Sport POL Bielsko-Biała M TAK
Kawik Tomasz M M2 MGB-M RUNPROGRESS.PL POL Brenna/kraków S
Kawulok Arkadiusz M M2 POL Ustron M
Kawulok Adrian M M2 POL Wilamowice Gmina: Skoczów M TAK
Kędzior Dariusz M M3 Biegowa Kuźnia POL Dąbrowa Górnicza L
Kiełkowska Ewa K K3 POL Rybnik S
Kiełkowski Rafał M M3 POL Rybnik S
Kiepiela Dawid M M3 KluB Biegacza Fartlek POL Jastrzębie-Zdrój M
Kierat Zbigniew M M5 MGB-M POL Górki Wielkie XL
Kierat Aniela K K5 MGB-K POL Górki Wielkie L
Klimowski Daniel M M3 Fantastic Team POL Pierściec M
Klocek Dariusz M M3 POL Dąbrowa Górnicza M
Kloza Mariusz M M3 Night Runners Pyskowice POL Pyskowice XL
Kloza Iwona K K2 Night Runners Pyskowice POL Pyskowice M
Kłoda Sylwester M M3 Olza Cieszyn POL Cieszyn XL TAK
Kłosok Wojciech M M3 Cross Sport POL Rybnik XL TAK
Kołoczek Agata K K3 POL Czechowice-Dziedzice L
Kołodziejczyk Marcin M M2 POL Tychy L TAK
Konieczny Jacek M M2 Night runners Pyskowice POL Pyskowice XL
Konieczny Justyna K K2 Night Runners Pyskowice POL Pyskowice L TAK
Konior Marek M M2 MGB-M POL Brenna L
Kopciowska Wątroba Joanna K K3 Klub Biegacza Fartlek POL Jastrzębie-Zdrój S
Kopiczko Łukasz M M2 POL Rybnik L
Kopiec Izabela K K3 Inter Rope POL Skrzyszów S TAK
Kopiec Arkadiusz M M3 POL Skrzyszów M TAK
Kopiec Estera K K2 Powoli Do Celu POL Brzeszcze M
Koplińska Maria K K1 POL Krakow M
Kopta Jerzy M M6 Cwałujące Dziadki POL Kraków M TAK
Korbus Piotr M M3 Poranny Beskid Run POL Goleszów L TAK
Kordalska Karolina K K1 Night Runners Pyskowice POL Pyskowice S TAK
Korzeniec Mariusz M M3 POL Katowice M TAK
Korzeniec Joanna K K3 POL Katowice M TAK
Kostka Sebastian M M2 POL Myslowice L TAK
Kościelny Łukasz M M3 Forma Wodzisław Śląski POL Gorzyce L
Kotyla Irena K K2 POL Zielonki M
Kowalczyk Paweł M M3 KĘCKIE HARPAGANY POL Kęty L
Kozieł Dariusz M M4 MGB-M Apartament Buczyna POL Brenna M
Kozik Krzysztof M M2 PoWoli do Celu POL Wola L
Krwawnik Maciej M M3 POL Cieszyn L TAK
Krzemień Marcin M M2 OPP Katowice POL Dąbrowa Górnicza M
Krzempek Krzysztof M M3 Ultra Beskid Sport/Samotny Wilk POL Bielsko-Biała S
Krzempek Ireneusz M M3 MGB-M UKS Brenna - Górki POL Brenna XL
Krzempek Nadia K K1 MGB-K UKS Brenna - Górki POL Brenna M
Kubicki Mariusz M M3 Kozłowicki Cross SIS Fabryka Zmian POL Kluczbork M TAK
Kukla Agata K K2 PoWoli do Celu POL Brzeszcze XL
Kur Piotr M M3 Biegam bo lubię POL Sosnowiec XL TAK
Kurasiński Konrad M M2 MGB-M Socios Silesia POL Brenna M
Kurinnyi Bohdan M M2 UKR Murów S TAK
Kusy Rafał M M3 Poranny Beskid Run POL Międzyświeć M TAK
Kwasek Kazek M M3 Muay Running Team POL Bibice L TAK
Kwaśniok Rafał M M2 Night Runners Pyskowice POL Pyskowice L TAK
Kycia-Kulik Karina K K3 KLUB LENIWYCH BIEGACZY POL Knurów XL TAK
Lach Aleksandra K K1 POL Bytom S
Lange Beata K K3 BP Running Team Gliwice POL Gliwice S TAK
Laskowski Tomasz M M3 Inżynieria Biegania Team POL Gliwice M TAK
Lepiarz Sylwester M M1 POL Wronów S
Leszczyńska Kasia K K2 Klub leniwych biegaczy POL Knurów S
Linart Michał M M1 Gopr Beskidy POL Bielsko-Biała XL TAK
Luber Damian M M2 POL Goleszów M TAK
Łącki Wojciech M M2 POL Ruda Śląska M
Łoaza Krzysztof M M3 Night Runners Pyskowice POL Pyskowice L
Łoboda Marcin M M3 Świry Stela POL Ustroń L
Mach Sebastian M M3 Poranny Beskid Run POL Goleszów M TAK
Machowski Artur M M4 POL Bielsko-Biała M
Maciejczyk Marcin M M2 POL Jawiszowice M
Macionczyk Julita K K2 Rybnicka Grupa Biegowa POL Rybnik S TAK
Macura Dorota K K1 POL Goleszów S TAK
Madusiok Marcus M M2 MGB-M POL Brenna M TAK
Magiera Janusz M M4 FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI POL Wodzisław Śląski L TAK
Majewska Gizela K K4 Night Runners Pyskowice POL Pyskowice M
Malewski Robert M M3 KB Orły z Knurowa POL Knurów XL
Malinowska Aneta K K3 Fantastic Team POL Cieszyn S TAK
Małkowski Bogdan M M4 SPARTANIE DZIECIOM POL Murów S TAK
Marciniak Artur M M4 MGB-M POL Brenna L
Matuszewska Katarzyna K K3 POL Gliwice S TAK
Mazur Wojciech M M3 Brzuchate Misie POL Pierściec L TAK
Mazur Marek M M3 POL Jastrzębie-Zdrój M TAK
Mazurek Roman M M3 Spartanie Dzieciom POL Murów M
Mendrek Błażej M M3 MGB-M UKS Brenna-Górki POL Brenna M TAK
Mikołajczak Magdalena K K3 POL Żory XL
Mikusz-Mazur Gosia K K3 Brzuchate Misie POL Pierściec M TAK
Miodek Grzegorz M M3 Biegowa Rodzina DEU Monachium L TAK
Możdżeń Janusz M M2 Moen POL Drogomyśl M TAK
Mrowiec Bernard M M4 #Klub Biegam Bo Lubię Racibórz POL Tworków L
Musialik-Czaja Dorota K K2 Vege runners POL Bielsko-Biała S TAK
Myśliwiec Monika K K2 POL Brzeszcze M TAK
Nalepka Ewa K K3 POL Sosnowiec S
Niedoba Paweł M M1 MGB-M POL Górki Wielkie M TAK
Niesler Michał M M2 NTeam POL Gliwice S TAK
Niesler Magdalena K K2 NTeam POL Gliwice S TAK
Noga Angelika K K1 POL Kozy S
Nowak Roman M M4 POL Świętochłowice XL TAK
Nowak Anna K K3 - POL Kraków M
Nowak Ewa K K3 POL Gliwice M TAK
Nowak Marek M M3 Nowak Team POL Ligota M TAK
Nowak Justyna K K3 Nowak Team POL Ligota S TAK
Nowak Michał M M1 Nowak Team POL Ligota S
Nowak Mateusz M M2 MGB-M POL Górki Wielkie M
Ociepka Daniel M M3 POL Sosnowiec L TAK
Ocylok Adam M M3 Chrono Service POL Ruda Sląska XL
Ocylok Adam M M3 Chrono Service POL Ruda Śląska XL
Oczkowski Wojciech M M3 POL Bielsko-Biała XL TAK
Ogrocka Agnieszka K K1 MGB-K HUTA RUN POL Brenna S TAK
Opioła Marzena K K2 POL Mikołów L
Opryszek Bogusław M M4 ITMBW Kraków POL Kraków M
Orzechowski Artur M M3 Klub Leniwych Biegaczy POL Knurów L TAK
Orzyszek Roksana K K2 POL Rydułtowy S
Osowska Katarzyna K K3 POL Gliwice L
Oszczeda Marzena K K3 POL Żory L
Oszczeda Krzysztof M M3 POL Żory L
Oziębło Rafał M M2 KS Kandahar / 42k POL Chorzów L TAK
Panek Krzysztof M M3 Team Papry POL Bieruń M
Panek Ela K K3 Margo Team POL Bielsko-Biała L TAK
Papiernik Leszek M M3 POL Łękawica L
Paruch Bogusław M M3 Morsy Skoczów POL Pogórze M TAK
Parzych Katarzyna K K3 Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Raze POL Rybnik S
Parzych Wojtek M M3 RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZE POL Rybnik XL
Pasierbek Monika K K2 POL Bielsko-Biała S TAK
Pasławska Katarzyna K K3 Kobiety na 5 + POL Jastrzebie Zdrój M
Pasternak Zbigniew M M4 Opel Active Team POL Gliwice XL TAK
Pasternak Marcin M M3 POL Gliwice XXL TAK
Pawelec Aleksandra K K1 Inżynieria Biegania TEAM POL Kraków S
Pawliczek Izabela K K2 Klub Leniwych Biegaczy POL Czerwionka-Leszczyny L TAK
Pawłowski Piotr M M2 POL Bielsko-Biała XL TAK
Petryna Bartosz M M3 OchajoRun & Friends POL Rybnik L
Piech Janusz M M4 Jasionki POL Jaworze L TAK
Piech Izabela K K4 Jasionki POL Jaworze S TAK
Piecyk Adrianna K K3 POL Żory XL
Pieniowska Karolina K K2 POL Świętochłowice L
Pietrzyk Mariusz M M3 MGB-M POL Brenna L TAK
Pikulski Łukasz M M2 Klub Leniwych Biegaczy POL Knurów L TAK
Pilch Angelika K K1 MGB-K POL Brenna M
Pindel Piotr M M2 Łowcy pierożków POL Bielsko-Biała L TAK
Pinocy Mariola K K3 Klub Leniwych Biegaczy POL Knurów M TAK
Pinocy Dawid M M3 Klub Leniwych Biegaczy POL Knurów L TAK
Pisingas Mariusz M M3 Bieganie to mój trzeźwy wybór POL Gliwice M
Piszer Michał M M2 POL Knurów M TAK
Piwiszkis Barbara K K3 Kobiety Na 5 + POL Jastrzębie-Zdrój M TAK
Piwko Anna K K2 Ultraski ???? POL Czechowice-Dziedzice L TAK
Płoskonka Piotr M M2 MGB-M POL Brenna XL
Popczyk Hanna K K3 POL Zabrze M
Posłuszny Andrzej M M2 MGB-K POL Jasienica L
Poźniak Marcin M M2 Night Runners Pyskowice POL Pyskowice S
Pronobis Marek M M3 UBS POL Wilkowice S TAK
Prymakowska Barbara K K6 POL Tarnów M TAK
Pryszcz Mirosław M M3 POL Ruda Śląska L TAK
Przybylski Tomasz M M2 POL Witaszyce S TAK
Przybyła Wioletta K K3 Nightrunners Zabrze POL Zabrze M TAK
Przybysz Ryszard M M4 POL Żory L TAK
Przyłudzki Janusz M M5 STS Biegaton Mikołów POL Mikołów L
Psota Leszek M M3 POL Rybnik M TAK
Pudełko Dariusz M M4 Opel Active Team POL Kozłów M
Pyrek Przemysław M M1 POL Oświęcim M TAK
Pytel Janusz M M5 TRUCHTACZ MYSŁOWICE POL Sosnowiec M TAK
Pytlarz Łukasz M M2 POL Cieszyn L
Raciniewski Radosław M M3 Wolni i Spokojni POL Bielsko-Biała L TAK
Raciniewski Adam M M3 POL Józefów L TAK
Radomski Grzegorz M M3 Mokre Run POL Mikołów L
Radosz-Kwasek Agata K K2 Muay Running Team POL Bibice S TAK
Rejszel Łukasz M M2 RunTek44 POL Tychy XL
Roczkalski Mirosław M M4 POL Jaworzno L TAK
Romik Anna K K3 POL Punców M TAK
Rozmus Marzena K K3 POL Bojszowy Nowe M TAK
Różycki Marcin M M3 POL Tychy M TAK
Rusecka Agnieszka K K2 BBT POL Katowice S TAK
Rypuła Jacek M M2 Zen Running Team POL Bojszowy L TAK
Rypuła Maria K K2 Zen Running Team POL Bojszowy M TAK
Rypuła Grażyna K K5 Zen Running Team POL Lędziny M TAK
Rypuła Zenon M M5 Zen Runinng Team POL Lędziny L TAK
Rzeźnicki Sławomir M M3 KLUB BIEGACZA BRZEZIŃSKIE DZIKI POL Brzeziny L TAK
Siąkała Krystian M M2 MGB-M Wiktoria i Franek POL Górki Wielkie M
Sikora Mieczysław M M2 SURFIN POLSKA POL Ustroń S TAK
Sikora Magdalena K K2 POL Cieszyn S TAK
Sipiera Tomasz M M3 GrupaLuktrans.pl POL Giebułtów L
Siwek Ania K K3 POL Warszawa S TAK
Skalska Anna K K3 Carbon OCR Racing TEAM POL Bytom S
Skóra Sylwester M M4 KB Orły z Knurowa POL Knurów L TAK
Skudlik Adam M M3 RudaRun POL Ruda Śląska M TAK
Smoll Tomasz M M4 POL Tarnowskie Góry XL TAK
Smoter Wojciech M M3 NRG POL Gliwice M
Sokołowska Anna K K4 POL Meszna L
Stajszczyk Jarek M M2 POL Skoczów L TAK
Staniek Sławomir M M3 BlackSheep Team POL Rybnik M
Stanisz Marcin M M2 Night Runners Pyskowice POL Pyskowice XL TAK
Starosczyk Iwona K K2 Night Runners Pyskowice POL Pyskowice M TAK
Stasiczek Stanisław M M3 POL Pszczyna L
Stawarz Anna K K2 POL Żywiec M
Stawska Joanna K K4 Biegaj z Trenerami POL Gliwice L
Stebel Piotr M M4 PRZEWODNIK POL Skoczów L TAK
Stekla Anastazja K K2 Stekla Team POL Bielsko-Biała S TAK
Stekla Jakub M M2 Stekla Team POL Bielsko-Biała M TAK
Stelmach Piotr M M3 Stelmach Team POL Wrocław L
Stelmach Barbara K K4 Stelmach Team POL Wrocław S
Styczeń Justyna K K2 Olimp Zabrze POL Zabrze M
Suchanek Grzegorz M M3 POL Pogwizdów M
Sułkowski Olek M M3 BDB TEAM POL Katowice S TAK
Surdel Aleksandra K K3 POL Leboszowice M TAK
Surdy Anna K K2 POL Bielsko-Biała S
Surowiec Michał M M3 POL Wojkowice M
Švach Janusz M M3 Browar domowy Garaż POL Katowice XL TAK
Swoboda Jarosław M M3 BP Running Team Gliwice POL Gliwice M TAK
Sypko-Kubicka Katarzyna K K3 Kozłowicki Cross SIS Fabryka Zmian POL Kluczbork S
Szatanik Zbigniew M M4 POL Ujsoły L TAK
Szczurek Lena K K2 Klub Leniwych Biegaczy POL Knurów M TAK
Szczurek Wojciech M M3 Klub Leniwych Biegaczy POL Knurów L TAK
Szczurowski Artur M M3 POL Bibice L
Szczypka Piotr M M2 Biegiem przez Chybie POL Chybie M TAK
Szeląg Iwona K K2 POL Gliwice S
Szewczyk Damian M M3 Jejkowice biegają POL Jejkowice M TAK
Szewczyk Damian M M3 POL Jejkowice M
Szolc Sebastian M M3 POL Gliwice L TAK
Szołtysek Beata K K4 OchajoRun & Friends POL Rybnik XL TAK
Szołtysek-Grzesikiewicz Anna K K2 POL Gliwice S
Szpak Damian M M5 Damek Team POL Tychy M TAK
Szperka Leszek M M3 POL Czechowice-Dziedzice M TAK
Sztylko Michał M M3 POL Warszawa L TAK
Szwed Renata K K3 Rytm Czechowice-Dziedzice POL Czechowice Dziedzice S
Szweda Marian M M5 43-418 POL Pogwizdów L
Szymura Wojciech M M3 Decathlon Rybnik & Przyjaciele POL Rybnik M TAK
Szymura Izabela K K3 Decathlon Rybnik & Przyjaciele POL Rybnik S TAK
Szymura Barbara K K3 Dubiel Club POL Wodzisław Śląski M
Ślęzak Krzysztof M M3 POL Czeladź M
Śliwka Paweł M M2 MGB-M POL Górki Wielkie S TAK
Śliwka Arkadiusz M M3 OLZA CIESZYN POL Leszna-Górna L TAK
Śliwka Beata K K3 OLZA CIESZYN POL Dzięgielów M TAK
Ślusarczyk Łukasz M M2 Hetman Tarnowskie Góry POL Tarnowskie Góry M
Świątek Edyta K K2 BDB Team POL Katowice L
Świder Zbigniew M M3 Poranny Beskid Run POL Skoczów M
Targosz Piotr M M3 Olza Cieszyn POL Cieszyn XL TAK
Targosz Aneta K K2 Olza Cieszyn POL Cieszyn M TAK
Targosz Piotr M M3 Sprintex Team POL Twardorzeczka XL TAK
Tatarek-Konik Agnieszka K K2 olimp sport POL Czeladź S
Tkocz Witold M M3 RunReta POL Mikołow L
Tokarewicz Damian M M2 Zebry POL Zebrzydowice M TAK
Tomiczek Barbara K K2 Fantastic Team POL Skoczów S
Trąbała Adam M M3 BiegaMysłowice POL Mysłowice M
Trąbała Katarzyna K K3 POL Mysłowice S
Trojszczak Joanna K K3 POL Rybnik M
Truszewski Grzegorz M M2 MGB-M POL Brenna M TAK
Trzopek Marcin M M1 Iron Team Ujsoły POL Ujsoły L TAK
Tyczyńska Małgorzata K K5 POL Pogwizdów L
Tyka Edward M M6 amator POL Swietochlowice L
Tynior Michał M M2 POL Chorzów M TAK
Ungehojer Małgorzata K K3 POL Czechowice Dziedzice L TAK
Urban Wiktor M M2 Zabrzańskie Parkowe Bieganie POL Zabrze S
Wandzel Tomasz M M3 POL Rybnik L TAK
Wandzel Adrian M M2 POL Żywiec L
Wantulok Michał M M3 Hónym do mety POL Ustroń L TAK
Wasilewska Justyna K K1 MGB-K POL Górki Małe L
Wiesiołek Paweł M M3 BIEGAMY Z OSZCZEPEM - BAGNO POL Katowice M TAK
Wilczynska-Kogut Aleksandra K K3 POL Gliwice M TAK
Wiśniewska Justyna K K3 POL Jastrzębie-Zdrój S TAK
Wojciechowski Marcin M M2 Radlinioki w biegu POL Radlin M
Wojtaszek Magdalena K K3 Biegowa Rodzina DEU Monachium M TAK
Wolf Krzysiek M M1 POL Międzybrodzie Żywieckie S
Worobiec Józef M M5 Umks Nadir Jędrzejów POL Jędrzejów S
Woś Marzena K K3 Klub Leniwych Biegaczy POL Knurów M
Woś Marek M M3 Klub Leniwych Biegaczy POL Knurów XL
Woś Krzysztof M M3 Doliniarze.com POL Katowice L TAK
Woś Anna K K2 Doliniarze.com POL Katowice L
Wowry Grzegorz M M3 Ślęzak TEAM POL Cieszyn S TAK
Wowry Sylwia K K3 Olza Cieszyn POL Cieszyn S TAK
Woźniak Marek M M4 Biegowa Kuźnia POL Wojkowice L
Woźniak Janusz M M4 PORMAT JEDLICZE BIEGA POL Skołyszyn XL TAK
Woźniak Lidia K K4 PORMAT JEDLICZE BIEGA POL Skołyszyn L TAK
Woźniak Bartek M M3 Fundacja Najsłodsi POL Toszek XL
Woźniak Jacek M M3 POL Rybnik M TAK
Wójcik Iwona K K3 Ochajo Run&Friends POL Rybnik S TAK
Wójcik Rafał M M4 Ochajo Run&Friends POL Rybnik L TAK
Wysłuch Iza K K1 POL Skoczów S TAK
Wysłuch Tomasz M M4 POL Skoczów L TAK
Wysocki Tomasz M M3 OchajoRun&Friends POL Rybnik L TAK
Zagórski Mariusz M M3 Poranny Beskid Run POL Goleszów L
Zawada Oriona K K3 KB Orły z Knurowa POL Knurów S
Zawada Sebastian M M3 KB Orły z Knurowa POL Knurów M
Zawadzka Anna K K2 POL Mikołów L
Ziaja Wojciech M M3 POL Jaworzno M TAK
Zielkński Rafał M M3 POL Jastrzębie-Zdrój M
Żebrowski Grzegorz M M3 Fantastic Team POL Cieszyn M TAK
Żelazny Agnieszka K K3 Gorlicka Grupa Biegowa POL Gorlice S TAK
Żmudka Bartek M M3 RYBNICKA GRUPA BIEGOWA POL Rybnik XL TAK
Żuber Ania K K3 Klub Leniwych biegaczy POL Knurów M TAK
Żywica Marcin M M2 POL Bytom M TAK
W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: k.gawlas@brenna.org.pl