Bieg im. Władysława hr. Zamoyskiego

13.06.2021

Miejsce: Zakopane

Organizator: Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Gniazdo w Zakopanem

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

Bieg im. Władysława hr. Zamoyskiego

powrót do listy biegów zapisz się
Zgłoszonych / Registered: 238
Nazwisko Imie
Name Surname
Płeć
Sex
Kat. GP Klub
Team
Kraj
Country
Miejscowość
Town
Wpłata
Payment
Adamczyk Mateusz M M1 PWK POL Kraków TAK
Antkiewicz Janusz M M3 POL Logistyka.biz.pl TAK
Baluta Paweł M M1 GP Bezpieczny Kazbek POL Warszawa TAK
Banasiak Marcin M M2 POL Łódź TAK
Banaś Michał M M1 POL Samborzec
Barańska Aleksandra K K1 POL Wrocław
Bartkowiak Mariusz M M2 INSTRUKTOR BIEGANIA TEAM POL Opole
Bartosz Marek M M2 GP POL Krakó TAK
Bazułka Aleksandra K K1 Buff Team Poland POL Katowice TAK
Bednarczyk Marcin M M1 Gambit Lola Team POL Katowice
Bednarz Marta K K2 Adidas Runners Warsaw POL Warszawa TAK
Behounek Leszek M M4 TG Sokół Zakopane POL Zakopane TAK
Behounek Małgorzata K K3 TG Sokół Zakopane POL Zakopane TAK
Biechowska Beata K K2 POL Bydgoszcz TAK
Bielecki Sławomir M M3 POL Kraków TAK
Biernawski Piotr M M2 POL Nowy Targ TAK
Bilkiewicz Anna K K2 powieki.pl POL Bydgoszcz TAK
Bojarska Beata K K2 GP BW POL Kraków TAK
Bosak Dominik M M1 Górka Team POL Sułoszowa TAK
Brus Marcin M M2 GP POL Warszawa TAK
Brzeski Szczepan M M2 GP POL Bochnia TAK
Budzak Jan M M3 Isometall SVK Lendak TAK
Bukała Marcin M M1 Vege Runners POL Warszawa TAK
Bukała Oktawia K K1 Vege Runners POL Warszawa TAK
Cabańska Dorota K K2 POL Łomianki
Chowaniec Jakub M M1 POL Nowy Targ TAK
Ciszewski Krzysztof M M2 POL Warszawa TAK
Cudzich Mirosław M M2 GP SYMPTOM POL Nowy Targ TAK
Czerwiński Rafał M M2 GP Smashing pĄpkins POL Suchy Las TAK
Czyż Grzegorz M M3 Grupa Azoty Automatyka Tarnów POL Tarnów
Dalgiewicz Dariusz M M4 POL Łomianki
Dąbrowski Paweł M M2 POL Warszawa TAK
Dembski Paweł M M1 GP Przedwojewski Team/ratemytrail.com POL Skórzewo TAK
Doniec Marek M M2 POL Piotrków Trybunalski
Dubowiecki Witek M M2 Chata Biegacza K34 Zakopane POL Zakopane
Dziubecki Kamil M M1 GP UltraSznurowka Team POL Piotrków Trybunalski TAK
Dziwoki Marek M M2 POL Rybnik TAK
Falkowski Krzysztof M M1 GP WOODWARD RUNNERS POL Kraków TAK
Flisiński Łukasz M M1 GP POL Sosnowiec TAK
Florys Jakub M M1 Morski Koń POL Ostrowiec Świętokrzyski TAK
Florys Dominik M M1 Morski Koń POL Ostrowiec Świętokrzyski TAK
Fogiel-Pawłowska Agnieszka K K2 GP POL Wrocław TAK
Fonderska Paulina K K1 POL Warszawa TAK
Gadomski Dariusz M M3 POL Suchożebry
Galica Katarzyna K K2 POL Poronin TAK
Gandera Andrzej M M1 POL Biały Dunajec TAK
Gańczak Waldemar M M2 GP Silesia Runers Club POL Świętochłowice TAK
Gawlas Dominik M M1 Rysianka team POL Cieszyn TAK
GAWLIK SŁAWEK M M1 GP projectrun.pl POL kraków TAK
Gąsiorek Paweł M M2 GP POL Chotomów TAK
Gieras Piotr M M1 PWK POL Kraków TAK
GODEŃ JANUSZ M M4 GP BBL Słupsk POL SŁUPSK TAK
Golon Marlena K K2 Golon Team POL Sicienko TAK
Górak Przemysław M M2 KB Sobótka POL Sobótka
Górecka Katarzyna K K2 Goorecki Team POL Leszno TAK
Górecki Rafał M M2 GP Goorecki Team POL Leszno TAK
Górka Bogumił M M3 GP Górka Team POL Szaflary TAK
Górka Katarzyna K K2 Górka Team POL Szaflary TAK
Górski Rafał M M1 GP POL Zamość TAK
Gradzi Dariusz M M1 Krakowska Izba Adwokacka POL Kraków
Grochot Edyta K K2 #AdamCzerwińskiTeam POL Wieliczka TAK
Grochowski Marcin M M2 SmashingPąpkins POL Warszawa TAK
Grochowski Marek M M3 GP TG Sokół Zakopane POL Gdańsk TAK
Gucwa Mirosław M M2 GP Back on track POL Krasne TAK
Gurgul Sebastian M M1 GP Aromat Nóg POL Kraków TAK
Hyży Piotr M M2 GP Bonnie&Clyde POL Tarnów TAK
Ignaczak Marcin M M2 GP IFB Broker POL Żychlin TAK
Jakieła-Rzadkosz Katarzyna K K1 GP POL Zakopane
Jeżewski Adam M M2 Etisoft Running Team POL Gliwice TAK
Kaczmarek Marcin M M1 POL łódź TAK
Kaim Kamil M M2 POL Olsztyn TAK
KAJAK MIROSŁAW M M4 Truchtacz.pl POL GARWOLIN TAK
Kalata Janusz M M2 POL Poronin TAK
Kaminski Sławek M M1 POL Tarnowskie Gory
Kammer Krzysztof M M1 GP FTI Racing Team POL Poznań TAK
Kardas Wojciech M M3 GRUPA WO-KAR POL Kraków TAK
Karpiński Robert M M2 GP Spartanie Dzieciom POL Marki TAK
Kąś Iwona K K2 TIK TEAM POL Kraków TAK
Kierys Renata K K1 POL Ciche
Kisiel Wincenty M M4 Widłorogi POL Ząbki TAK
Kita Michał M M2 GP pędzący w miejscu POL Wrocław TAK
Klamerus Izabela K K2 POL Zakopane TAK
Klamerus Maciej M M3 POL Zakopane TAK
Klewek Konrad M M1 POL Otwock TAK
Kłosowski Mateusz M M1 Międzyborska grupa biegowa POL Międzybórz TAK
Kocemba Askaniusz M M2 POL Lubawka TAK
Koch Marta K K2 POL Ornontowice
Kochańska Joanna K K2 Kochasia POL Sicienko TAK
Kolasiński Jarosław M M4 biegam więc jestem POL Warszawa TAK
Koń Piotr M M2 ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAM POL Ręczno
Kopta Jerzy M M4 Cwałujące Dziadki POL Kraków TAK
Kopyczok Michał M M1 GP Dabex Bolt POL Siemianowice Śląskie TAK
Kosmala Bartosz M M2 GP POL Kraków TAK
Kot Rafał M M2 GP Muay Running Team POL Szczytno TAK
Kotaś Beata K K2 BW POL Kraków TAK
Kowalczyk Kazimierz M M3 KS Murzasichle POL Witów TAK
Kowalczyk Maria K K2 GP POL Lipnica Mala TAK
Król Elżbieta K K2 Eskadra Kraków POL Krakow TAK
Krzyżewski Roger M M1 POL Kraków TAK
Kubicki Jacek M M3 POL Warszawa TAK
Kubin Ireneusz M M2 TG Sokół Zakopane POL Zakopane TAK
Kučerka Jakub M M1 Kasia i Kuba CZE Wisła TAK
Kulińska Janina K K2 TG Sokół Zakopane POL Poronin TAK
Kupczak Bogusława K K3 POL Brzuśnik TAK
Kupczak Tadeusz M M3 POL Brzuśnik TAK
Kwiatkowski Piotr M M1 GP WTE I WEWTE / APS ENERGIA POL Samborzec TAK
Laga Monika K K1 POL Wejherowo TAK
Le Felic Monika K K2 GP POL Warszawa
Lipowski Paweł M M2 POL Kraków TAK
Łagoda - Łuczyńska Alicja K K2 POL Kłodawa TAK
Łącz Małgorzata K K2 Run For Fun POL Mielec TAK
Łucjanek Justyna K K2 GP POL Warszawa TAK
Łucjanek Andrzej M M2 GP KAJA Team POL Warszawa TAK
Łucka Dariusz M M1 POL Piaseczno TAK
Łuczyński Maciej M M2 GP POL Kłodawa TAK
MACIĄG GRZEGORZ M M1 GP POL Krakow TAK
Macioł Andrzej M M4 POL Kraków TAK
Majcher Piotr M M2 BW POL Kraków TAK
Majchrzak Marcin M M2 GP POL Swarzędz
Majewska Edyta K K2 Widłorogi POL Wołomin TAK
Malik Marcin M M2 POL Kraków TAK
Maronka Agnieszka K K2 POL Kraków TAK
Marszałek Monika K K2 POL Warszawa TAK
Matillek Miłosz M M1 Międzyborska Grupa Biegowa POL Międzybórz TAK
Matusik Paweł M M1 POL Warszawa
Mazur Mariusz M M2 POL Siemianowice Śląskie TAK
Mikulska Aneta K K2 POL Okuniew TAK
Miodoński Robert M M1 POL Kraków
Miszczyk Karol M M1 GP POL Wrocław TAK
Młynarczyk Ania K K1 POL Konstancin Jeziorna TAK
Morawski Mariusz M M3 Biegacze Wymiatacze POL Kraków TAK
Morcinek Marcin M M2 GP BLUSZCZA POL Katowice TAK
Mrozek Grzegorz M M2 GP POL Gaszwowice TAK
Naczyk Marta K K1 GP Dietetyk www.FormaNaSzczyt.pl POL Gdynia TAK
Niklewski Michał M M1 POL Radom TAK
Niklewski Paweł M M1 POL Radom TAK
Noga Aleksandra K K2 POL Zakopane TAK
Nogaj Paweł M M3 Jaworzno Runners POL Jaworzno
Nosal Tomasz M M1 MKS Rabka Zdrój POL Zakopane TAK
Nowacka Małgorzata K K2 NO NAME TEAM POL Koło TAK
Nowacki Krzysztof M M2 NO NAME TEAM POL Koło TAK
Nowakowska Katarzyna K K2 adidas Runners Warsaw POL Warszawa TAK
Ochocki Mateusz M M1 GP Pozytywnie Zabiegani Kleszczów POL Łuszczanowice
Ohla Krzysztof M M2 City Zen Poznań POL Poznań TAK
Osikowska Teresa K K2 GP POL Zakopane TAK
Ostapczuk Marzena K K2 TG SOKÓŁ ZAKOPANE POL Nowy Targ TAK
Ostrowski Łukasz M M1 POL Rzeszów TAK
Otrębski Tomasz M M2 SKORUPA TRIATHLON POL Oświęcim TAK
Pałkowska Agata K K2 GP POL Kraków TAK
Pasela Bartosz M M1 GP Smashing pĄpkins / teamkrasus POL Warszawa TAK
Patecka Bernadetta K K2 Patecka Team POL Michałowice TAK
Pawęzka Mirosław M M2 GP Stay Insane POL Lublin TAK
Pawlica Paweł M M1 GP POL Kraków TAK
Piasecki Piotr M M2 GP T.G. Sokół Zakopane POL Piotrkow Trybunalski TAK
Piatrouskaya Hanna K K3 Run4Fun.by BLR Grodno
Piatrouski Aliaksandr M M4 Ran4fun BLR Grodno
Pietruszka Ewa K K1 Appetite for sports POL Szczecin TAK
Pikul Piotr M M2 GP POL Warszawa TAK
Podbielski Krystian M M2 KAJA Team POL Warszawa
Podbielski Krystian M M2 GP KAJA Team POL Warszawa TAK
Polanowska-Lenart Aleksandra K K2 POL Warszawa TAK
Potański Tomasz M M1 POL Dębica TAK
Predko Grażyna K K2 POL Tarnobrzeg
Prymakowska Barbara K K3 niezrzeszona POL Tarnow TAK
Przybyła Krzysztof M M1 Adidas Runners Warsaw POL Warszawa TAK
Ptak Zygmunt M M1 Tatra Herbal Massage POL Czarna Góra TAK
Puła Waldemar M M2 Stay Insane / ARCHOUSE POL Lublin
Pyrc Piotr M M2 POL Kraków TAK
Pyrć Szymon M M2 POL Kraków TAK
Pyzik Krzysztof M M1 GP VegeSlonik Team/ Fizjobiegacze Szcz POL Szczecin TAK
Rębkowski Piotr M M3 CZAS START POL Otwock TAK
Romanowska Ewa K K2 King Fu Panda Team POL Warszawa
Roszak Mateusz Kamil M M1 POL Poznań TAK
Sadowska Magdalena K K2 POL Piaseczno TAK
Sawa Jarosław M M2 GP Stay Insane / ARCHOUSE.PL POL Lublin
SAWICKI MICHAŁ M M1 POL Warszawa TAK
Schaefer Katrin K K2 SG Asbachtal 2015 DEU Essen TAK
Schaefer Marius M M2 GP SG Asbachtal 2015 DEU Essen TAK
Sędecki Piotr M M3 GP biegam więc jestem POL skierniewice TAK
SŁOMOWICZ Karina K K2 POL GNIEZNO TAK
Sobczak Karolina K K1 POL Kraków TAK
Sobczyk Przemysław M M2 GP TG Sokół Zakopane POL Zakopane TAK
Stachecka Marta K K1 POL Poznań TAK
Stachoń-Goł Janusz M M2 UKS Orły Zakopane POL Zakopane TAK
Starzak Paweł M M1 GP POL Skawina TAK
Stawińska Maria K K1 POL Poznań
Stawiński Piotr M M3 GP Pro Patria POL Poznań
Stebel Piotr M M3 PRZEWODNIK POL Skoczów TAK
STEC KRZYSZTOF M M1 GP Salt Runners Bochnia POL Nowy Wiśnicz TAK
Stopa Michał M M1 GP 17bankow.com POL Tychy TAK
Studnik Grzegorz M M1 GP GlobalRun POL Rybnik
Stykowski Robert M M2 GP Maratończyk.pl POL Warszawa TAK
Suchowian Maciej M M2 TG Sokół Zakopane POL Zakopane TAK
Sułek Wojciech M M1 GP TG Sokół Zakopane POL Zakopane TAK
Szczerba Bartłomiej M M1 UKS Orły Zakopane POL Zakopane TAK
Szmidt Karol M M1 Szmidt i Syn POL Slesin
Szwej Joanna K K2 Pogoria Biega POL Kraków TAK
Ścisłowska Agnieszka K K2 POL Zakopane
Ślaga Dariusz M M3 TG Sokół Zakopane POL Zakopane TAK
Świętochowski Konrad M M2 POL Warszawa TAK
Tabaszewska Karolina K K2 GP www.loveina.pl POL Zakopane TAK
Tadeusz Kupczk M M3 POL Brzuśnik
Tędziagolski Tomasz M M2 POL Warszawa TAK
Tomaszewski Dariusz M M2 GP P.R.S. REAL-BAU J.TOMASZEWSKI POL TAK
Tomczyk Andrzej M M3 TG SOKÓŁ Zakopane POL Tarnobrzeg TAK
Topolski Marcin M M2 GP POL Jadowniki TAK
Toporek Bogdan M M4 POL Tarnobrzeg TAK
Trąmpczyński Jakub M M1 DownhillRunner.pl POL Warszawa TAK
Trela Bartłomiej M M1 GP Pokonajastme POL Tarnów TAK
Turek Paweł M M2 GP POL Nowa Iwiczna TAK
Tusk Paweł M M1 KS Iskra przy AMW Gdynia POL Gdynia TAK
Tynus Grzegorz M M2 ELTYN POL Frydman
Wabik Natalia K K1 POL Kraków TAK
Wajerowski Krzysztof M M2 GP KB Lupus Oleśnica POL Oleśnica TAK
Wala Krzysztof M M3 RUNBALL AKADEMIA POL Stryszawa
Walczak Jan M M1 Kw Zakopane POL Zakopane TAK
Walkosz Mateusz M M1 GP Sobas team POL Szaflary
Wieczorek Łukasz M M1 GP Natural Born Runners Team POL Dąbrówka TAK
Wilgat Adam M M2 Warsaw Run Club POL Ząbki
Wilk Paweł M M2 GP STACJA GROCHÓW TEAM POL Warszawa TAK
Wilk Katarzyna K K2 POL Pleśna
Winiarczyk-Jadach Beata K K2 GP TG Sokół Zakopane POL Kraków TAK
Witt Grażyna K K3 GP MaratonyPolskie.PL TEAM POL Sopot
Wójcik Ziemowit M M1 GP UltraPrawnik POL Chorzów TAK
Wrona Magdalena K K1 GP 2LBOT POL Wandzin
Zawadzki Mikołaj M M1 Wyznawcy Końca Sezonu Biegowego POL Kraków TAK
Zielak Aldona K K2 POL Warszawa TAK
Zielak Darek M M2 GP POL Warszawa TAK
Zielińska Adrianna K K1 powieki.pl POL Bydgoszcz TAK
Zieliński Mateusz M M1 GP POL Bydgoszcz TAK
Zimnota Lukasz M M1 POL Nowa Wies
Zimnota Piotr M M1 POL Pruszków
Zych Katarzyna K K2 GP Bonnie&Clyde POL Tarnów TAK
Zygmunt Tomasz M M1 POL Giedlarowa TAK
Zygmunt Monika K K2 POL Giedlarowa TAK
Zygmunt Paweł M M2 POL Giedlarowa TAK
Żarska Izabela K K2 GP Fudu&Co Sport Team POL Piotrków Trybunalski
Żyra Agnieszka K K1 POL Kraków TAK
W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: biegisokole@gmail.com