Bieg im. Władysława hr. Zamoyskiego

7.06.2020

Miejsce: Zakopane

Organizator: Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Gniazdo w Zakopanem

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: biegisokole@gmail.com

Bieg im. Władysława hr. Zamoyskiego

Zgłoszonych / Registered: 166

Nazwisko Imie
Name Surname
Miejscowość
Town
Wpłata
Payment
Adamczyk Mateusz Kraków TAK
Arter Angelika Kraków TAK
Baluta Paweł Warszawa TAK
Banasiak Marcin Łódź TAK
Baranow Tomasz Platerów TAK
Bartosiewicz Adam Gryfino TAK
Bartosz Marek Kraków TAK
Bartyzel Krzysztof Kraków TAK
Bazułka Aleksandra Katowice TAK
Bednarz Marta Warszawa TAK
Biechowska Beata Bydgoszcz TAK
Bień Magdalena poznan TAK
Bosak Dominik Sułoszowa TAK
Brzeski Szczepan Bochnia TAK
Buk Sławomir Środa Wielkopolska TAK
Chowaniec Jakub Nowy Targ TAK
Cudzich Mirosław Nowy Targ TAK
Czerwiński Rafał Suchy Las TAK
Dąbrowski Paweł Warszawa TAK
Dębek Piotr Świdnica TAK
DRAGAN GRZEGORZ LUBLIN TAK
Dziubecki Kamil Piotrków Trybunalski TAK
Falkowski Krzysztof Kraków TAK
Flisiński Łukasz Sosnowiec TAK
Florys Jakub Ostrowiec Świętokrzyski TAK
Florys Dominik Ostrowiec Świętokrzyski TAK
Fogiel-Pawłowska Agnieszka Wrocław TAK
Fonderska Paulina Warszawa TAK
Gandera Andrzej Biały Dunajec TAK
GAWLIK SŁAWEK kraków TAK
Gieras Piotr Kraków TAK
GODEŃ JANUSZ SŁUPSK TAK
Górecka Katarzyna Leszno TAK
Górecki Rafał Leszno TAK
Górka Bogumił Szaflary TAK
Górka Katarzyna Szaflary TAK
Górski Rafał Zamość TAK
Grabias Aleksandra Gdańsk TAK
Gradzi Dariusz kraków TAK
Grochowska Małgorzata Gdańsk TAK
Grochowski Marcin Warszawa TAK
Gucwa Mirosław Krasne TAK
Gurgul Sebastian Kraków TAK
Gut Jacek Hucisko TAK
Jasłowska Justyna Warszawa TAK
Jeżewski Adam Gliwice TAK
Kaczmarek Marcin łódź TAK
KAJAK MIROSŁAW GARWOLIN TAK
Kalata Janusz Poronin TAK
Kapuściński Zbigniew SZCZECIN TAK
KARŁOWICZ ANNA Warszawa TAK
Karpiński Robert Marki TAK
Kęcik Janusz Warszawa TAK
Kisiel Wincenty Ząbki TAK
Kita Michał Wrocław TAK
Klamerus Izabela Zakopane TAK
Klamerus Maciej Zakopane
Klewek Konrad Otwock TAK
Kocemba Askaniusz Lubawka TAK
Kolasiński Jarosław Warszawa TAK
Konstanty Katarzyna Kraków TAK
Kopyczok Michał Siemianowice Śląskie TAK
Kosmala Bartosz Kraków TAK
Kostka Janusz Szczepańcowa TAK
Kot Rafał Szczytno TAK
Kowalczyk Kazimierz Witów TAK
Kowalczyk Maria Lipnica Mala TAK
Krzyżewski Roger Kraków TAK
Kwiatkowski Piotr Samborzec TAK
Lipowski Paweł Kraków TAK
Łagoda - Łuczyńska Alicja Kłodawa TAK
Łącz Małgorzata Mielec TAK
Łuczyński Maciej Kłodawa TAK
MACIĄG GRZEGORZ Krakow TAK
Majewska Edyta Wołomin TAK
Maronka Agnieszka Kraków TAK
Marszałek Monika Warszawa TAK
Matillek Miłosz Międzybórz TAK
Mazur Mariusz Siemianowice Śląskie TAK
Michalik Krzysztof Zakopane TAK
Michałek Jarosław Kraków
Mikulska Aneta Okuniew TAK
Miszczyk Karol Wrocław TAK
Morcinek Marcin Katowice TAK
Mrowca Joanna Katowice TAK
Nicole Ignaciuk Essen TAK
Niklewski Michał Radom TAK
Niklewski Paweł Radom TAK
Noga Aleksandra Zakopane TAK
Nosal Tomasz Zakopane TAK
Nowacka Małgorzata Koło TAK
Nowacki Krzysztof Koło TAK
Nowakowska Agnieszka Gliwice TAK
Nowakowska Katarzyna Warszawa TAK
Ohla Krzysztof Poznań TAK
OKRÓJ DAWID WARSZAWA TAK
Oprzędek Kinga Białka Tatrzańska TAK
Orzech Michał Gliwice TAK
Osińska Karolina Kołaczkowo TAK
Ostapczuk Marzena Nowy Targ TAK
Ostrowski Łukasz Rzeszów TAK
Pałkowska Agata Kraków TAK
Pasela Bartosz Warszawa TAK
Pasik Tomasz Wolsztyn TAK
Patecka Bernadetta Michałowice TAK
Perkowski Jarosław Warszawa TAK
Piasecki Piotr Piotrkow Trybunalski TAK
Piecuch Karolina Przeworsk TAK
Pietruszka Ewa Szczecin TAK
Pikul Piotr Warszawa TAK
Ptak Michał Czarna Góra TAK
Ptak Zygmunt Czarna Góra TAK
Puła Waldemar Lublin TAK
Pyrc Piotr Kraków TAK
Pyrć Szymon Kraków TAK
Rajkowski Przemysław Piotrków Trybunalski TAK
Rębkowski Piotr Otwock TAK
Rowiński Michał Lubawa TAK
Rusin Grzegorz Mielec TAK
Rybarski Piotr Dolsk TAK
Sadowska Magdalena Piaseczno TAK
Sawa Jarosław Lublin TAK
SAWICKI MICHAŁ Warszawa TAK
Schaefer Katrin Essen TAK
Schaefer Marius Essen TAK
Sędecki Piotr skierniewice TAK
Sikora Roger Gdynia TAK
SŁOMOWICZ Bartosz GNIEZNO TAK
SŁOMOWICZ Karina GNIEZNO TAK
Słowiński Damian Poznań TAK
Stachoń-Goł Janusz Zakopane TAK
Starzak Paweł Skawina TAK
Staszel Andrzej Czarna Góra TAK
Stawecki Karol Lublin
STEC KRZYSZTOF Nowy Wiśnicz TAK
Stopa Michał Tychy TAK
Straszko Monika Wrocław TAK
Stykowski Robert Warszawa TAK
Sułek Wojciech Zakopane TAK
Szalak Paweł Lublin TAK
Szczepański Adam Milanówek TAK
Szczerba Bartłomiej Zakopane TAK
Szwej Joanna Kraków TAK
Ścisłowska Agnieszka Zakopane TAK
Świętochowski Konrad Warszawa TAK
Tomczyk Andrzej Tarnobrzeg TAK
Topolski Marcin Jadowniki TAK
Toporek Bogdan Tarnobrzeg TAK
Trzcionka Mirosław Katowice TAK
Turek Paweł Nowa Iwiczna TAK
Tusk Paweł Gdynia TAK
Urbańczyk Karol Gliwice TAK
Wabik Natalia Kraków TAK
Wajerowski Krzysztof Oleśnica TAK
Walczak Jan Zakopane TAK
Wieczorek Łukasz Dąbrówka TAK
Wierzbicki Rafał Szczecin TAK
Witt Grażyna Sopot TAK
Zakowicz Paweł HALINOW TAK
Zawadzki Mikołaj Kraków TAK
Zielak Aldona Warszawa TAK
Zielak Darek Warszawa TAK
Zieliński Mateusz Bydgoszcz TAK
Zięba Jakub Kraków TAK
Żebracki Wojtek Prudnik TAK
Żmuda Maciej Swarzędz TAK

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: biegisokole@gmail.com