Wysokogórski Bieg im. dh. Franciszka Marduły

12.06.2021

Miejsce: Zakopane

Organizator: Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Gniazdo w Zakopanem

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

Wysokogórski Bieg im. dh. Franciszka Marduły

powrót do listy biegów zapisz się
Zgłoszonych / Registered: 320
Nazwisko Imie
Name Surname
Płeć
Sex
Kat. GP Klub
Team
Wpłata
Payment
Adamczyk Tomasz M Weteran1-M Stay Insane TAK
Babiarz Andrzej M Masters-M TAK
Badowski Aleksander M Senior-M Team Mountain Fuel Polska TAK
Badura Adam M Masters-M TAK
Baluta Paweł M Senior-M GP Bezpieczny Kazbek TAK
Banaszek Adam M Masters-M biegusiem.pl TAK
Bartkowiak Mariusz M Masters-M INSTRUKTOR BIEGANIA TEAM TAK
Bartosz Marek M Masters-M GP TAK
Baskurzyński Mariusz M Masters-M TAK
BĄDZIUL DOROTA K Senior-K TAK
Bąkiewicz Błażej M Senior-M Smashing Pąpkins TAK
Bednarz Jakub M Senior-M DRUŻYNA SZPIKU/Bieganie naSzczytach TAK
Biechoński Jarosław M Masters-M TAK
Bieliński Maciek M Senior-M GP TAK
Bielnik Darek M Senior-M TAK
Biernawski Piotr M Masters-M TAK
Błaszczak Łukasz M Senior-M TAK
Błaut Alicja K Senior-K Smashing Pąpkins TAK
Bodurka Adam M Senior-M TAK
Boniec Radosław M Senior-M TAK
Borowicz Monika K Masters-K CKS Częstochowa TAK
Brus Marcin M Masters-M GP TAK
Brzeski Szczepan M Masters-M GP TAK
Brzozowska Joanna K Senior-K Zadyszka TAK
Bunsch Łukasz M Senior-M TAK
Burkiewicz-Śliwa Bernadetta K Senior-K TAK
Ceberak Bartosz M Senior-M TAK
Chlipała Marek M Senior-M TAK
Chłanda Sebastian M Senior-M Grupetto Gorlice TAK
Ciepły Maciej M Senior-M TAK
Cierlak Przemysław M Senior-M Brzyski Tri Team TAK
Cieślawski Jan M Masters-M GP Saska Warszawa TAK
Ciski Piotr M Masters-M Sage Foundation TAK
Cudzich Mirosław M Masters-M GP SYMPTOM TAK
Czaja Daniel M Masters-M TAK
Czajka Krzysztof M Senior-M TAK
Czapski Piotr M Weteran1-M TAK
Czarnecki Krzysztof M Masters-M TAK
Czarnota Piotr M Senior-M obozybiegowe.pl TAK
Czernik Krzysztof M Senior-M Ks Kandahar TAK
Czerwiński Rafał M Masters-M GP Smashing pĄpkins TAK
Czuwaj Andrzej M Masters-M Zadyszka Oświęcim TAK
Czyżkowski Rafał M Senior-M Chłopaki zNIzin TAK
Dessauer Wioletta K Masters-K Stay Insane TAK
Długosz-Stępniak Agnieszka K Senior-K Stay Insane TAK
Domin Tomasz M Masters-M TAK
Dryja Monika K Masters-K obozybiegowe.pl TAK
Duda Konrad M Senior-M TAK
Dudziak Dorota K Senior-K GP #AdamCzerwińskiTeam TAK
Dyrlaga Marcin M Senior-M Rysianka Team TAK
Dziubecki Kamil M Senior-M GP UltraSznurowka Team TAK
Fajto Maciej M Weteran2-M KS Murzasichle TAK
Falandysz Piotr M Senior-M TAK
Falkowski Krzysztof M Senior-M GP WOODWARD RUNNERS TAK
Flisiński Łukasz M Senior-M GP Ultra Ekipa TAK
Florek Tomasz M Masters-M TAK
Fogiel-Pawłowska Agnieszka K Masters-K GP TAK
Franusiak Marek M Senior-M TAK
Frączysta Katarzyna K Senior-K TAK
Gaczyński Mateusz M Masters-M TAK
Galas Karol M Senior-M Grupetto Gorlice TAK
Garczyński Darek M Masters-M TAK
Garstka Mariusz M Senior-M TAK
GAWLIK SŁAWEK M Senior-M GP projectrun.pl TAK
Gawron Tomasz M Senior-M TAK
Gąsiorek Paweł M Masters-M GP TAK
Gąsiorek Przemysław M Masters-M Fastfoot Running Team TAK
Gezela Mariusz M Masters-M Euforia Biegacza Team TAK
Gierszewski Jarosław M Masters-M ZAŁOGA G TAK
Gierszewski Cezary M Weteran1-M Załoga G TAK
Gierszewski Maciek M Senior-M Załoga G TAK
Gorczyca Bartosz M Senior-M grupaluktrans.pl TAK
Gostkowski Łukasz M Senior-M KB Goch Bytów TAK
Górecki Rafał M Masters-M GP Goorecki Team TAK
Górka Bogumił M Weteran1-M GP Górka Team TAK
Górski Rafał M Senior-M GP TAK
Grochowska Małgorzata K Weteran1-K TAK
Grochowski Marek M Weteran1-M GP TG Sokół Zakopane TAK
Grucel Sławomir M Senior-M Nowak Team TAK
Grzegorczyk Michał M Senior-M TAK
Gurgul Mateusz M Senior-M Aromat Nóg TAK
Gurgul Sebastian M Senior-M GP Aromat Nóg TAK
Gut Jacek M Senior-M GP Centrum Animacji Społecznej TAK
Gutt Piotr M Senior-M KS Murzasichle TAK
Horzela Błażej M Senior-M TAK
Hyży Piotr M Masters-M GP Bonnie&Clyde TAK
Jachymski Jacek M Weteran2-M TAK
Janik Damian M Senior-M TAK
Jaworski Marcin M Masters-M TAK
Józefczyk Tomasz M Masters-M GP Posmakuj Run Team TAK
Jura Rafał M Senior-M KGP TAK
KAJAK MIROSŁAW M Weteran2-M Truchtacz.pl TAK
Kalita Arek M Masters-M TAK
KAMIŃSKI PAWEŁ M Masters-M #biegamdlasiebie TAK
Kasperczyk Michał M Senior-M Brzyski Tri Team TAK
Kastelik Wojciech M Senior-M GP TAK
Kawiorski Bartosz M Senior-M TAK
Kijowski Marcin M Masters-M Polar Sport TAK
Kik Iwona K Senior-K TAK
Kinal Karol M Senior-M TAK
Kita Michał M Masters-M GP pędzący w miejscu TAK
Klimczak Mikołaj M Senior-M Przedwojewski Mountain Team TAK
Klusek Mateusz M Senior-M TAK
Kłopocki Jan M Senior-M GP Wpiszcokolwiek Team TAK
Koczwara Tomasz M Masters-M Marcin Świerc Team TAK
Kołodziej Andrzej M Senior-M TriWawa TAK
Kołodziej Marzena K Masters-K TriWawa TAK
Kołodziejski Jarek M Masters-M Sage Foundation TAK
Kopeć Paweł M Senior-M Rzeszowskie Gazele i Gepardy TAK
Kopszak Piotr M Senior-M Wrocławski Klub Wysokogórski TAK
Kopyczok Michał M Senior-M GP Dabex Bolt TAK
Korek Michał M Senior-M MarcinSwiercTEAM TAK
Kos Piotr M Senior-M TAK
Kosicki Łukasz M Senior-M Ultra ekipa TAK
Kosmala Bartosz M Masters-M GP TAK
Kostela Piotr M Senior-M Wataha TAK
Kot Rafał M Masters-M GP Muay Running Team TAK
Kowalczyk Andrzej M Senior-M TAK
Krempa Sławomir M Senior-M TAK
Krężołek Anna K Masters-K TAK
Krowicka Agnieszka K Senior-K - TAK
Krótki Stanisław M Masters-M TAK
Krzysztoń Grzegorz M Senior-M GMP Lasy Kraśnik TAK
Krzysztoń Marcin M Senior-M TAK
Kubacz Norbert M Masters-M Kingrunner ULTRA TAK
Kubkowski Mateusz M Senior-M TAK
Kujawski Bartosz M Senior-M Grupetto Gorlice TAK
Kura Piotr M Senior-M TAK
Kuraszkiewicz Robert M Weteran1-M TAK
Kuś Jakub M Senior-M TAK
Kwiatkowski Piotr M Senior-M GP WTE I WEWTE / APS ENERGIA TAK
Lacher Joanna K Senior-K TAK
Lassak Beata K Senior-K KW Zakopane TAK
Lasyk Agnieszka K Senior-K TAK
Lasyk Maciej M Senior-M dlugodystansowy.pl TAK
Lewandowska Magdalena K Senior-K TAK
Lewandowski Wojciech M Senior-M TAK
Linkowski Michał M Masters-M KB ILoveZiemek TAK
Lisak Wojciech M Masters-M TAK
Lubelski Łukasz M Masters-M TG Sokół Zakopane TAK
Luźniak Damian M Senior-M SCI Górscy Entuzjaści TAK
Łakomy Waldemar M Weteran2-M TAK
Łucjanek Andrzej M Masters-M TAK
Łuczyński Maciej M Masters-M GP TAK
Łyjak Olga K Masters-K ATTIQ TEAM TAK
Machul Ewa K Senior-K TAK
MACIAG GRZEGORZ M Senior-M GP TAK
Magda Katarzyna K Masters-K TAK
Maj Grzegorz M Senior-M TAK
Majchrowicz Wiktor M Masters-M TS Beskidy TAK
Majchrzak Marcin M Masters-M Deloitte Adventure Team TAK
Majer Ewa K Senior-K TAK
Majewski Tomasz M Masters-M Widłorogi TAK
Malec Dawid M Senior-M TAK
Malina-Pachacz Małgorzata K Senior-K TAK
Małek Daren M Senior-M TAK
Małyga Grzegorz M Senior-M TAK
Marczak Michał M Senior-M 12tri TAK
Markowska-Mikulska Halina K Senior-K TAK
Masiarczyk Rufin M Senior-M TAK
Mataix Martínez Ariadna K Senior-K Cex Cartagena TAK
Matuła Natalia K Senior-K TriO TAK
Mazan Piotr M Senior-M Finisz Rymanów TAK
Mazurek Piotr M Senior-M MCKiS Jaworzno TAK
Mentel Marcin M Senior-M Dream Run TAK
Michalak Sławomir M Weteran1-M inzynier.eu nosi trailowe botki TAK
Michalik Adam M Masters-M TKN Tatra Team TAK
Michalski Ryszard M Masters-M TAK
Michulec Jacek M Masters-M TAK
Mikołajczyk Tyberiusz M Masters-M KS Kandahar / Alpinka SkiTrab Team TAK
Mikrut Remigiusz M Masters-M GP TAK
Mikulski Michał M Senior-M TAK
Milanowska-Zabel Kaja K Senior-K GP Ardigen TAK
Mirkiewicz Marcin M Senior-M TAK
Misiuk Marek M Masters-M Trailrun TAK
Miszczyk Roman M Weteran1-M Wksb TAK
Mitana Robert M Masters-M WOJOWNIK TAK
Moczulski Marcin M Masters-M TAK
Morawiec Piotr M Senior-M TAK
Morcinek Marcin M Masters-M GP BLUSZCZA TAK
Moskalik Tomasz M Masters-M TG Sokół Zakopane TAK
Mrozek Tomasz M Senior-M TAK
Mrówczyński Szymon M Senior-M TAK
Mucha Grzegorz M Masters-M Diabły Pancerne TAK
Muszyński Maciej M Senior-M BieGramy TAK
Myszk Łukasz M Senior-M Kumple Sebana TAK
Ners Maciek M Masters-M Kingrunner ULTRA TAK
Ohla Krzysztof M Masters-M City Zen Poznań TAK
Olawiński Karol M Masters-M Kotwica Brzeg TAK
Olkis Rafał M Senior-M RMT Team TAK
Orkwiszewska Oli K Senior-K Team Scarpa Polska TAK
Osikowska Teresa K Senior-K TAK
Pałkowska Agata K Masters-K GP TAK
Parwa Michał M Senior-M Magazyn Na Szczycie TAK
Pasela Bartosz M Senior-M GP Smashing pĄpkins / teamkrasus TAK
Pawlak Bartosz M Senior-M TAK
Pawlica Paweł M Senior-M GP TAK
Pawlikowski Michał M Senior-M TAK
Pawul Wojciech M Senior-M GOPR Bieszczady TAK
Perkowski Jarosław M Masters-M GP K.W. Warszawa TAK
Piasecki Piotr M Masters-M GP T.G. Sokół Zakopane TAK
Piecuch Karolina K Senior-K TAK
Pietrala Agata K Senior-K TAK
Pikul PIotr M Masters-M GP TAK
Pikuła Wojciech M Senior-M KB Szuracz Terespol TAK
Płócienniczak Jakub M Masters-M GP Dream Run TAK
Pochwała Justyna K Senior-K Natalia Tomasiak GórskiStyl Team TAK
Podbielski Krystian M Masters-M GP KAJA Team TAK
Podoluk Marek M Masters-M TAK
Podraza Janusz M Masters-M TAK
Popiel Andrzej M Senior-M popsmart.pl TAK
Potykanowicz Aleksandra K Senior-K Z miłości do biegania TAK
Pożak Grzegorz M Masters-M Stay Insane TAK
Pradziad Justyna K Senior-K KS MURZASICHLE TAK
Pradziad Andrzej M Senior-M KS Murzasichle TAK
Rabiej Paweł M Senior-M Grupa PRO TAK
Radoszek- Zakrzyńska Barbara K Senior-K GP CSC Adventure Academy TAK
Rembowska-Czajka Joanna K Senior-K TAK
Rębkowski Piotr M Weteran1-M CZAS START TAK
Rospond Grzegorz M Senior-M Clico Team TAK
Rowinski Michał M Senior-M Ultrafun ML TAK
Schaefer Marius M Masters-M GP SG Asbachtal 2015 TAK
Schmidt Roland M Senior-M GP Słoneczna Roczyny Team TAK
Serwatkiewicz Grzegorz M Senior-M TAK
Sędecki Piotr M Weteran1-M GP biegam więc jestem TAK
Siemiątkowska Katarzyna K Senior-K Radosne grzybki TAK
Simka Kamil M Masters-M GP TAK
Sitak Adam M Senior-M TAK
Siudek Robert M Senior-M TAK
Skalski Tomasz M Weteran1-M TAK
Skiba Maciej M Senior-M Gor3ca Team/Skibasport.pl TAK
Skrok Dariusz M Masters-M Hardcore Holidays TAK
Skupień Tomasz M Senior-M TAK
Smiertka Przemyslaw M Senior-M TAK
Smoleń Janusz M Masters-M GP TAK
Smoliński Piotr M Senior-M TAK
Sobieraj Grzegorz M Senior-M Kumple Sebana TAK
Sokołowski Krzysztof M Senior-M BSB TAK
Sowa-Lewandowska Katarzyna K Senior-K UKS Lider Siercza TAK
Stanuchiewicz Oskar M Masters-M TAK
Stańco Paweł M Senior-M TAK
Starzak Paweł M Senior-M GP TAK
Stawiński Piotr M Senior-M 12tri TAK
STEC KRZYSZTOF M Senior-M GP Salt Runners Bochnia TAK
Stefaniuk Marzena K Senior-K TAK
Stepniowski Sebastian M Senior-M Torpeda Tarnobrzeg TAK
Stępniak Michał M Senior-M Stay Insane / BiegJem TAK
Stolarz Piotr M Masters-M TAK
Stopa Michał M Senior-M GP 17bankow.com TAK
Streich Tomasz M Senior-M TAK
Studnik Grzegorz M Senior-M GP GlobalRun TAK
Stupkiewicz Ewa K Masters-K TAK
Stykowski Robert M Masters-M GP Maratończyk.pl TAK
Styrczula Łukasz M Senior-M TAK
Sułek Wojciech M Senior-M GP TG Sokół Zakopane TAK
Suski Marcin M Senior-M Lepiej biegać TAK
Szatanik Zbigniew M Weteran1-M TAK
Szczerba Rafał M Masters-M TAK
Szczurowski Artur M Masters-M GP Szczurki i Koty TAK
Szecówka Zbigniew M Masters-M TAK
Szkoła- Śnieżek Agnieszka K Senior-K Przyszłam popatrzeć TAK
Szlachtowski Andrzej M Weteran1-M TKN Tatra Team TAK
SZLĘZAK Edward M Masters-M Ewelina Runners TAK
Szurek Paulina K Senior-K Górski Styl Team TAK
Ścigalski Marcin M Weteran1-M Niepołomice Biegają TAK
Świerad Dariusz M Senior-M ASICS FrontRunner Poland / CamelBak TAK
Tabaszewska Karolina K Senior-K GP www.loveina.pl TAK
Tabiś Sebastian M Senior-M TAK
Tarchała Krzysztof M Masters-M Savbor team TAK
Teister Wojciech M Senior-M TG Sokół Zakopane TAK
Timofiejuk Paweł M Masters-M GP Albatrosy TAK
Tomaszewski Dariusz M Masters-M GP P.R.S. REAL-BAU J.TOMASZEWSKI TAK
Topolski Marcin M Masters-M GP TAK
Trąmpczyński Jakub M Senior-M Ahojbaby.pl TAK
Trela Bartłomiej M Senior-M GP Pokonajastme TAK
Tymicki Zbigniew M Weteran1-M TAK
Uber Marcin M Senior-M SportSalon TAK
Urbański Krzysztof M Masters-M Marmel Toruń TAK
Wahl Daniel M Masters-M TAK
Wajerowski Krzysztof M Masters-M GP KB Lupus Oleśnica TAK
Walczak Emilia K Senior-K KB Maniac Poznań TAK
WALCZAK MACIEJ M Masters-M QUAY POZNAŃ/HERCOG RUNNING TEAM TAK
Wasilewski Karol M Senior-M SPARTA RUNNERS TAK
Werner Kamil M Senior-M Biegam na Tarchominie TAK
Wesołowski Mariusz M Senior-M TAK
Wesołowski Maciej M Masters-M Wyznawcy Końca Sezonu Biegowego TAK
Wesołowski Marcin M Weteran1-M Wksb TAK
Wieczorek Łukasz M Senior-M GP Natural Born Runners Team TAK
Wieczorek Maria K Senior-K Przedwojewski Mountain Team TAK
Wilk Paweł M Masters-M GP STACJA GROCHÓW TEAM TAK
Winiarczyk-Jadach Beata K Masters-K GP TG Sokół Zakopane TAK
Witek Karolina K Senior-K TAK
Wnuk Tomasz M Senior-M Naprzód Młociny TAK
Wolczko Grzegorz M Senior-M Daniel Wosik Tervel Team TAK
Wolski Jakub M Senior-M Strefa Przygód TAK
Wolski Gracjan M Senior-M TAK
Wołoszyn Piotr M Masters-M TAK
Woźniak Michał M Senior-M HG JLB BEZ NERWÓW TAK
Wójcik Ziemowit M Senior-M GP UltraPrawnik TAK
Wójcik Bartosz M Masters-M TAK
Wrona Magdalena K Senior-K GP TAK
Wronka Artur M Masters-M Radzymin Run Team TAK
Wróblewski Robert M Senior-M TAK
Wyroba Wojciech M Senior-M TAK
Zakroczymski Michał M Weteran1-M GP TAK
Zalewska Anna K Masters-K BBL Zduńska Wola TAK
Zalewski Bartłomiej M Masters-M BBL Zduńska Wola TAK
Zawadzki Wiesław M Masters-M WKSB TAK
Zaworski Tomasz M Senior-M TAK
Zielak Darek M Masters-M GP TAK
Zieliński Mateusz M Senior-M GP TAK
Zięba Witold M Masters-M Zięba Team TAK
Ziętara Piotr M Senior-M Zietara team TAK
Ziółek Marcin M Senior-M TAK
Zych Katarzyna K Masters-K GP Bonnie&Clyde TAK
Zygmunt Paweł M Masters-M TAK
Żebracki Wojtek M Senior-M TAK
Żłobecki Piotr M Masters-M DANIEL WOSIK TERVEL TEAM TAK
Żmijewski Tomasz M Senior-M TAK
Żyrek Adam M Weteran1-M Beskid Żywiecki TAK
W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: biegisokole@gmail.com