Bieg Sokoła

11.06.2021

Miejsce: Zakopane

Organizator: Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Gniazdo w Zakopanem

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

Bieg Sokoła

powrót do listy biegów zapisz się
Zgłoszonych / Registered: 177
Nazwisko Imie
Name Surname
Płeć
Sex
Kat. GP Klub
Team
Kraj
Country
Miejscowość
Town
Wpłata
Payment
Adamczyk Mateusz M M1 PWK POL Kraków TAK
Antolak Maciej M M2 Nowotarski Klub Kolarski POL Nowy Targ TAK
Arendarczyk Rafał M M1 POL Niedzica TAK
Baluta Paweł M M1 GP Bezpieczny Kazbek POL Warszawa TAK
Banaszek Dominika K K2 biegusiem.pl POL Warszawa TAK
Baran Romek M M2 Elbarano Team POL Witów TAK
Barosz Natalia Paulina K K1 Dynafit Squad/ Flexistav POL Kraków TAK
Bartosz Marek M M2 GP POL Kraków TAK
Bazułka Aleksandra K K1 Buff Team Poland POL Katowice TAK
Bednarz Marta K K2 GP Adidas Runners Warsaw POL Warszawa TAK
Bolechowska Dominika K K2 GP Alpine Hoka One One Team POL Rabka Zdrój TAK
Boniec Gabriela K K1 POL Żary TAK
Boniec Aleksander K K3 POL Żary TAK
Bosak Dominik M M1 Górka team POL Sułoszowa TAK
Brus Marcin M M2 POL Warszawa TAK
Brzeski Szczepan M M2 GP POL Bochnia TAK
Bukała Marcin M M1 GP Vege Runners POL Warszawa TAK
Cabaj Przemysław M M1 Saint gobai squad POL Jaworzno TAK
Chlipała Paweł M M1 #dzida POL Kamienica TAK
Chowaniec Jakub M M1 POL Nowy Targ TAK
Cudzich Mirosław M M2 GP SYMPTOM POL Nowy Targ TAK
Czerwiński Rafał M M2 GP Smashing pĄpkins POL Suchy Las TAK
Czuba Jarek M M1 Team Mountain Fuel POL Kraków
Dąbrowski Paweł M M2 POL Warszawa TAK
Dejnecka Martyna K K1 21-100 POL Lubartów TAK
Dembski Paweł M M1 GP Przedwojewski Team/ratemytrail.com POL Skórzewo
Domagała Monika K K1 POL Ratułów TAK
Dordzik Ktarzyna K K2 GP POL Gdynia
Dudczak Michał M M1 Buff Team Poland POL Rytro TAK
Dziubecki Kamil M M1 GP UltraSznurowka Team POL Piotrków Trybunalski TAK
Dziurzyński Paweł M M1 GP POL Szczawnica
Dziwoki Marek M M2 POL Rybnik TAK
Dzwolak Kuba M M1 Towarzystwo Gimnastyczne Sokół POL Zakopane TAK
Fabian Bogusław M M2 Evanlite.com POL Pyskowice TAK
Fajkowski Piotr M M1 ADIDAS RUNNERS WARSAW POL Warszawa TAK
Falkowski Krzysztof M M1 GP WOODWARD RUNNERS POL Kraków TAK
Flisiński Łukasz M M1 GP POL Sosnowiec TAK
Florys Jakub M M1 Morski Koń POL Ostrowiec Świętokrzyski TAK
Fogiel-Pawłowska Agnieszka K K2 GP POL Wrocław TAK
GAWLIK SŁAWEK M M1 GP projectrun.pl POL kraków TAK
Gąsienica-Roj Tomasz M M2 Klimatyzacja Zakopane POL Zakopane TAK
Gąsiorek Paweł M M2 GP POL Chotomów TAK
Gąsiorowski Krzysztof M M2 GP POL Kraków TAK
Gieras Piotr M M1 PWK POL Kraków TAK
Golon Marlena K K2 GP Golon Tean POL Sicienko TAK
Górecka Katarzyna K K2 Goorecki Team POL Leszno TAK
Górecki Rafał K K2 GP Goorecki Team POL Leszno TAK
Górka Bogumił M M3 GP Górka Team POL Szaflary TAK
Górka Katarzyna K K2 Górka Team POL Szaflary TAK
Górski Rafał M M1 GP POL Zamość TAK
Grochot Edyta K K2 #AdamCzerwińskiTeam POL Wieliczka TAK
Grochowski Marcin M M2 SmashingPąpkins POL Warszawa TAK
Grochowski Marek M M3 GP TG Sokół Zakopane POL Gdańsk TAK
Gucwa Mirosław M M2 Let s go wild POL Krasne TAK
Gurgul Sebastian M M1 GP Aromat Nóg POL Kraków TAK
Gut Jacek M M1 GP Centrum Animacji Społecznej POL Hucisko TAK
Hyży Piotr M M2 GP Bonnie&Clyde POL Tarnów TAK
Ignaczak Marcin M M2 GP IFB Broker POL Żychlin TAK
Jagiełło-Fajkowska Agnieszka K K1 GP Adidas Runners Warsaw POL Warszawa TAK
Jakieła-Rzadkosz Katarzyna K K1 GP POL Zakopane TAK
Jaworek Grzegorz M M1 GP MiG Team POL Warszawa TAK
Jedliński Michał M M1 GP POL Kielce TAK
Jeżewski Adam M M2 Etisoft Running Team POL Gliwice TAK
Kaczmarek Marcin M M1 POL Łódź TAK
Kafarowski Jakub M - KS Kandahar/Tatra Camp POL Zakopane TAK
Kaim Kamil M M2 POL Olsztyn TAK
Kalata Janusz M M2 POL Poronin TAK
Kammer Krzysztof M M1 FTI Racing Team POL Poznań TAK
Kącka Edyta K K1 POL Jaktorów TAK
Kita Michał M M2 GP pędzący w miejscu POL Wrocław TAK
Kobiałka Irek M M2 GP POL Dębica TAK
Koch Marta K K2 POL Ornontowice TAK
Kolasiński Jarosław M M4 biegam więc jestem POL Warszawa TAK
Kopacka Edyta K K2 KB Sobótka POL Wrocław TAK
Kopyczok Michał M M1 GP Dabex Bolt POL Siemianowice Śląskie TAK
Korzus Katarzyna K K2 W Pogoni za Duchem POL Dąbrowa Górnicza TAK
Kosmala Bartosz M M2 GP POL Kraków TAK
Kot Rafał M M2 GP Muay Running Team POL Szczytno TAK
Kotyla Irena K K2 GP POL Zielonki TAK
Kowalczyk Kazimierz M M3 KS Murzasichle POL Witów TAK
KRACZOWSKI Mirosław M M2 POL Szczecin TAK
Krajewska Klaudia K K1 GP POL Legionowo
Krawczyk Monika K K1 POL Raszyn TAK
Krzystyniak Ewa K K1 Doktor Biega POL Warszawa
Kwiatkowski Piotr M M1 GP WTE I WEWTE / APS ENERGIA POL Samborzec TAK
Lasak Wojciech M M1 POL Kościelisko
Ligęza Witold M M2 Smashing PĄpkins POL Kraków TAK
Ligęza Joasia K K2 Smashing Pąpkins POL Kraków TAK
Łaskawska Justyna K K2 POL Warszawa TAK
Łącz Małgorzata K K2 Run For Fun POL Mielec TAK
Łucjanek Andrzej M M2 GP KAJA Team POL Warszawa
Łucjanek Justyna K K2 KAJA Team POL Warszawa
Łucka Dariusz M M1 POL Piaseczno TAK
Łuczyński Maciej M M2 GP POL Kłodawa TAK
Łuszczak Kamil M M1 GP Stay Insane POL Lublin
MACIĄG GRZEGORZ M M1 GP POL Krakow TAK
Mackiewicz Dorota K K2 GP 12tri.pl POL Warszawa TAK
Majchrzak Marcin M M2 Deloitte Adventure Team POL Swarzędz TAK
Makowski Jarosław M M1 Stay Insane POL Lublin
Malinowski Tomasz M M1 UKS lider siercza POL Kraków TAK
Manecki Paweł M M2 MIX Sport Team POL Kielce TAK
Mazan Beata K K1 GP Finisch Rymanów POL Krosno TAK
Mazurek Tomasz M M2 Doktor Biega POL Warszawa
Migoń Hubert M M2 POL Warszawa TAK
Mikulska Aneta K K2 POL Okuniew TAK
Morcinek Marcin M M2 GP BLUSZCZA POL Katowice TAK
Mrozek Grzegorz M M2 POL Gaszwowice TAK
Naczyk Marta K K1 GP Forma Na Szczyt POL Gdynia TAK
Ochocki Mateusz M M1 GP Pozytywnie Zabiegani Kleszczów POL Kleszczów
Osikowska Teresa K K2 GP POL Zakopane TAK
Ostapczuk Marzena K K2 TG SOKÓŁ ZAKOPANE POL Nowy Targ TAK
PACEK KATARZYNA K K2 POL LUBLIN TAK
Palacz Wioletta K K2 SLA Polonia Bydgoszcz POL Bydgoszcz TAK
Paluch Tobissz M M1 GP KS RYGLICE SEKCJA BIEGOWA POL Ryglice
Pałkowska Agata K K2 GP POL Kraków TAK
Pasela Bartosz M M1 GP Smashing Pąpkins POL Warszawa TAK
Pasławska Olga K K2 RMT Team PRO / ratemytrail.com POL Wrocław
Pawęzka Mirosław M M2 GP Stay Insane POL Lublin TAK
Pawiński Artur M M2 Adidas Runners Warsaw POL Warszawa TAK
Pawlica Paweł M M1 GP POL Kraków TAK
Perkowski Jarosław M M2 GP K.W. Warszawa POL Warszawa TAK
Piasecki Piotr M M2 GP T G Sokół Zakopona POL Piotrkow Trybunalski TAK
Piecuch Małgorzata K K3 POL Przeworsk TAK
Pietruszka Ewa K K1 Appetite for sports POL Szczecin TAK
Pikul Piotr M M2 GP POL Warszawa TAK
Podbielski Krystian M M2 GP KAJA Team POL Warszawa TAK
Podraza Aleksandra K K1 POL Zbylitowska Góra TAK
Popowicz Angelika K K1 POL Kraków TAK
Puła Waldemar M M2 Stay Insane / ARCHOUSE.PL POL Lublin TAK
Pyzik Krzysztof M M1 GP VegeSlonik Team/ Fizjobiegacze Szcz POL Szczecin TAK
Sawa Jarosław M M2 Stay Insane / ARCHOUSE.PL POL Lublin TAK
SAWICKI MICHAŁ M M1 POL Warszawa TAK
Schaefer Katrin K K2 SG Asbachtal 2015 DEU Essen TAK
Schaefer Marius M M2 GP SG Asbachtal 2015 DEU Essen TAK
Sędecki Piotr M M3 GP biegam więc jestem POL skierniewice TAK
Sidor Radosław M M1 Posmakuj Run Tean POL Widacz TAK
Sipiera Tomasz M M2 GrupaLuktrans.pl POL Giebułtów TAK
Smoleń Janusz M M2 GP POL Gdańsk TAK
Smorczewska Ewelina K K2 Adidas Runners Warsaw POL Warszawa TAK
Starzak Paweł M M1 GP POL Skawina TAK
Stopa Michał M M1 GP 17bankow.com POL Tychy TAK
Struś Marcin M M2 GP KW Kraków POL Kraków
Studnik Grzegorz M M1 GP GlobalRun POL Rybnik
Stykowski Robert M M2 GP Maratończyk.pl POL Warszawa TAK
Suchowian Maciej M M2 TG Sokół Zakopane POL Zakopane TAK
Sułek Wojciech M M1 GP TG Sokół Zakopane POL Zakopane TAK
Szczepaniak Damian M M1 Damian POL Kamienica TAK
Tabaszewska Karolina K K2 GP www.loveina.pl POL Zakopane TAK
Tomaszewski Dariusz M M2 GP P.R.S. REAL-BAU J.TOMASZEWSKI POL TAK
TOMCZYK Andrzej M M3 TG SOKÓL Zakopane POL Tarnobrzeg TAK
Topolski Marcin M M2 GP POL Jadowniki TAK
Trela Bartłomiej M M1 GP Pokonajastme POL Tarnów
Trojanek Edyta K K2 www.sensorybeauty.pl POL Warszawa TAK
Ulikowska Martyna K K1 Załoga Górska POL Gościno TAK
Urban Mirosław M M1 ITMBW Kraków POL Kraków TAK
Wajerowski Krzysztof M M2 GP KB Lupus Oleśnica POL Oleśnica TAK
Walaszek Michał M M1 POL Ząbki TAK
Walczak Jan M M1 Kw Zakopane POL Zakopane TAK
Wałęga Monia K K2 GP POL Dębica TAK
Wądołowska Joanna K K2 POL Zabrze TAK
Wądołowski Remigiusz M M1 POL Zabrze TAK
Węgrzyn Katarzyna K K2 POL Nowy Targ
Wieczorek Łukasz M M1 GP Natural Born Runners Team POL Dąbrówka TAK
Wilczak Janusz M M2 POL Przemyśl TAK
Wilgat Adam M M2 GP Warsaw Run Club POL Ząbki
Wilk Paweł M M2 GP STACJA GROCHÓW TEAM POL Warszawa TAK
Winiarczyk-Jadach Beata K K2 GP TG Sokół Zakopane POL Kraków TAK
Wojciechowska Katarzyna K K1 POL Warszawa TAK
Wójcik Ziemowit M M1 GP UltraPrawnik POL Chorzów TAK
Wrona Magdalena K K1 GP 2LBOT POL Bychawa TAK
Zagata Leszek M M1 POL Gronków TAK
Zaporowski Marcin M M1 Drużyna Szpiku Biegamblog.pl POL Warszawa
Zielak Aldona K K2 POL Warszawa TAK
Zielak Darek M M2 GP POL Warszawa TAK
Zieliński Mateusz M M1 GP POL Bydgoszcz TAK
Znamiec Marcin M M2 GP ULTRA KSP POL Warszawa
Zych Katarzyna K K2 GP Bonnie&Clyde POL Tarnów TAK
W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: biegisokole@gmail.com