Bieg Sokoła

05.06.2020

Miejsce: Zakopane

Organizator: Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Gniazdo w Zakopanem

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: biegisokole@gmail.com

Bieg Sokoła

Zgłoszonych / Registered: 154

Nazwisko Imie
Name Surname
Miejscowość
Town
Wpłata
Payment
Adamczyk Mateusz Kraków TAK
Antolak Maciej Nowy Targ TAK
Arendarczyk Rafał Niedzica TAK
Arter Angelika Kraków TAK
Baluta Paweł Warszawa TAK
Banaszek Dominika Warszawa TAK
Baran Romek Witów TAK
Baranow Tomasz Platerów TAK
Bartosiewicz Adam Gryfino TAK
Bartosz Marek Kraków TAK
Bazułka Aleksandra Katowice TAK
Bień Magdalena poznań TAK
Boniec Gabriela Żary TAK
Boniec Aleksander Żary TAK
Bonk Tomasz Kędzierzyn-Koźle
Broj Marcel Źlinice TAK
Brzeski Szczepan Bochnia TAK
Buk Sławomir Środa Wielkopolska TAK
Cabaj Przemysław Jaworzno TAK
Chlipała Paweł Kamienica TAK
Chowaniec Jakub Nowy Targ TAK
Cudzich Mirosław Nowy Targ TAK
Czerwiński Rafał Suchy Las TAK
Dąbrowski Paweł Warszawa TAK
Dębek Piotr Świdnica TAK
Domagała Monika Ratułów TAK
Dorenda-Zaborowicz Marta Gdańsk TAK
DRAGAN GRZEGORZ LUBLIN TAK
Dudczak Michał Rytro TAK
Dziubecki Kamil Piotrków Trybunalski TAK
Fabian Bogusław Pyskowice TAK
Fajkowski Piotr Warszawa TAK
Falkowski Krzysztof Kraków TAK
Flisiński Łukasz Sosnowiec TAK
Florys Jakub Ostrowiec Świętokrzyski TAK
Fogiel-Pawłowska Agnieszka Wrocław TAK
GAWLIK SŁAWEK kraków TAK
Gąsienica-Roj Tomasz Zakopane TAK
Gieras Piotr Kraków TAK
Górecka Katarzyna Leszno TAK
Górecki Rafał Leszno TAK
Górka Bogumił Szaflary TAK
Górka Katarzyna Szaflary TAK
Górski Rafał Zamość TAK
GRABIAS Aleksandra Gdańsk TAK
Gradzi Dariusz kraków TAK
Grochowski Marcin Warszawa TAK
Gucwa Mirosław Krasne TAK
Gurgul Sebastian Kraków TAK
Gut Jacek Hucisko TAK
Jagiełło-Fajkowska Agnieszka Warszawa TAK
Jasłowska Justyna Warszawa TAK
Jedliński Michał Kielce TAK
Jeżewski Adam Gliwice TAK
Kafarowski Jakub Zakopane TAK
Kalata Janusz Poronin TAK
KARPĘCKI MACIEJ ZAKOPANE TAK
Kącka Edyta Jaktorów TAK
Kita Michał Wrocław TAK
Kobiałka Irek Dębica TAK
Kolasiński Jarosław Warszawa TAK
Konstanty Katarzyna Kraków TAK
Kopacka Edyta Wrocław TAK
Kopyczok Michał Siemianowice Śląskie TAK
Korpalski Tomasz Gdansk TAK
Korycińska Izabela Kraków TAK
Korzus Katarzyna Dąbrowa Górnicza TAK
Kosmala Bartosz Kraków TAK
Kostka Janusz Szczepańcowa TAK
Kot Rafał Szczytno TAK
Kowalczyk Kazimierz Witów TAK
KRACZOWSKI Mirosław Szczecin TAK
Krawczyk Monika Raszyn TAK
Kwiatkowski Piotr Samborzec TAK
Le Felic Monika Warszawa TAK
Ligęza Witold Kraków TAK
Ligęza Joasia Kraków TAK
Łaskawska Justyna Warszawa TAK
Łącz Małgorzata Mielec TAK
Łuczyński Maciej Kłodawa TAK
MACIĄG GRZEGORZ Krakow TAK
Mackiewicz Dorota Warszawa TAK
Majchrzak Marcin Swarzędz TAK
Manecki Paweł Kielce TAK
Mazan Beata Krosno TAK
Michalik Krzysztof Zakopane TAK
Mikulska Aneta Okuniew TAK
Morcinek Marcin Katowice TAK
Mrowca Joanna Katowice TAK
Nicole Ignaciuk Essen TAK
Nowakowska Agnieszka Gliwice TAK
OKRÓJ DAWID WARSZAWA TAK
Orzech Michał Gliwice TAK
Osińska Karolina Kołaczkowo TAK
Ostapczuk Marzena Nowy Targ TAK
PACEK KATARZYNA LUBLIN TAK
Pachura Kinga Mszana Dolna TAK
Pałkowska Agata Kraków TAK
Pasela Bartosz Warszawa TAK
Pasik Tomasz Wolsztyn TAK
Perkowski Jarosław Warszawa TAK
Piasecki Piotr Piotrkow Trybunalski TAK
Piecuch Karolina Przeworsk TAK
Pietruszka Ewa Szczecin TAK
Pikul Piotr Warszawa TAK
Popowicz Angelika Kraków TAK
Puła Waldemar Lublin TAK
Rajkowski Przemysław Piotrków Trybunalski TAK
Rowiński Michał Lubawa TAK
Rusin Grzegorz Mielec TAK
Rybarski Piotr Dolsk TAK
Sawa Jarosław Lublin TAK
SAWICKI MICHAŁ Warszawa TAK
Schaefer Katrin Essen TAK
Schaefer Marius Essen TAK
Sendal Jolanta Wilcza TAK
Sendal Tomasz Wilcza TAK
Sędecki Piotr skierniewice TAK
Sidor Radosław Widacz TAK
Sikora Roger Gdynia TAK
Sipiera Tomasz Giebułtów TAK
SŁOMOWICZ Bartosz GNIEZNO TAK
Starzak Paweł Skawina TAK
Stelmaszczyk Michalina Warszawa TAK
Stopa Michał Tychy TAK
Straszko Monika Wrocław TAK
Stykowski Robert Warszawa TAK
Sułek Wojciech Zakopane TAK
Szalak Paweł Lublin TAK
Szczepaniak Damian Kamienica TAK
Szczepański Adam Milanówek TAK
SZLĘZAK Edward Katowice
Ścisłowska Agnieszka Zakopane TAK
Świerc Barbara Kraków
Tadrowski Tomasz Inowrocław TAK
TOMCZYK Andrzej Tarnobrzeg TAK
Topolski Marcin Jadowniki TAK
Trzcina Agata Świdnica TAK
Trzcionka Mirosław Katowice TAK
Urban Mirosław Kraków TAK
Wajerowski Krzysztof Oleśnica TAK
Walczak Jan Zakopane TAK
Wałęga Monia Dębica TAK
Wądołowska Joanna Zabrze TAK
Wądołowski Remigiusz Zabrze TAK
Wieczorek Łukasz Dąbrówka TAK
Wierzbicki Rafał Szczecin TAK
Wilczak Janusz Przemyśl TAK
Zagata Leszek Gronków TAK
Zakowicz Paweł HALINOW TAK
Zielak Aldona Warszawa TAK
Zielak Darek Warszawa TAK
Zieliński Mateusz Bydgoszcz TAK
Żebracki Wojtek Prudnik TAK

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: biegisokole@gmail.com