8. Dolina Leśnicy Bieg o Breńskie Kierpce

16.08.2020 r.

Miejsce: Brenna

Organizator: Ośrodek Promocji Kultury i Sportu Gminy Brenna

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: k.gawlas@brenna.org.pl

8. Dolina Leśnicy Bieg o Breńskie Kierpce

Zgłoszonych / Registered: 253

Numer Nazwisko Imie
Name Surname
Miejscowość
Town
Wpłata
Payment
Bajcar Beata Chybie TAK
Bańbor Aleksandra Knurów
bauer artur Bieruń
Bąk Krzysztof Mysłowice TAK
Besztocha Marcin Lędziny TAK
BEŚKA SŁAWOMIR Rybnik
Bieszczad Patrycja Jaworze TAK
Biłka Krzysztof Bielsko-Biała TAK
Bitner-Ryszka Natalia Żory
Błaszczyk Rafal Sieradz TAK
Bodzioch Grzegorz Gorlice TAK
Bojda Zdzislaw Pierściec
Bok Rafał Zabrze
Bondarczuk Sylwia Bielsko-Biała TAK
BOROWSKI Piotr GLIWICE TAK
Borys Przemysław Zabrze
Brudny Agnieszka Ochaby Wielkie
Brutkowski Bartek Bielsko-Biała
Brzenczek Michał Gliwice TAK
Brzózka Norbert Dąbrowa Górnicza
Brzuska Katarzyna Cieszyn
Buchholtz Tomasz Górki Wielkie
Bućko Marcin Jastrzębie-Zdrój
Burda Marek Brenna
Burliga Marzena Knurów TAK
Burliga Mariusz Knurów TAK
Burnagiel Agata Leszczyny
Capińska Anna Kraków TAK
Chaładyn Sławek Gliwice TAK
Chądzyński Jacek częstochowa
Cher-Kożdoń Beata Cieszyn
Chlipała Marek Jastrzębie-Zdrój
Chrobok Łukasz Zabrze
Cieślar Kasia Ustroń
Ciosmak Cezary Knurow
Czarnota Leszek Marklowice TAK
Czerwiński Michał Rybnik
Czok Maria Strzelce Opolskie
Czupryńśki Krzysztof Pogórze
Dadaś Janusz Gliwice
Dadaś Elżbieta Gliwice
Dalgiewicz Dariusz Łomianki
Damec Aleksander Rybnik
Dawczyńska Wioletta Tychy
Dawiec Michał Zabrze
Dawiec Anna Zabrze
Dąbrowski Marek Pierściec
Delewska Dorota Zabrze
Delewski Dariusz Zabrze
Deleżuch Wojciech Niemce
Dębska Asia Gliwice TAK
Dobber Paweł Kędzierzyn-Koźle TAK
Domagała Agnieszka Ustroń
Domaradzka Ewa Pyskowice TAK
Donocik Bogusława Cieszyn
Dubiel Joanna Wodzisław Śląski
Dubiel Miłosz Wodzisław Śląski
Dusza Jolka Rydułtowy
Dzida Dominik Brenna TAK
Dzierżawa Krzychu Mizerów TAK
Dziewiątka Marek CZECHOWICE DZIEDZICE
Filary Aneta Roztropice TAK
FRĄC Dariusz Gliwice
Frosztęga Artur Katowice
Gabrych Arkadiusz Jaworze
Galas Grzegorz Chybie
Gańczak Waldemar Świętochłowice
Gaś Piotr Skoczów
Gawlak Barbara Goczałkowice-Zdrój TAK
Gawlas Dominik Cieszyn
Golda Krzysztof Mizerów TAK
Góra Mateusz Będzin
Górecki Maciej Łódź
Greń Zygmunt Brenna TAK
Gruszka Grzegorz Siemianowice Śląskie
Gruszka Tomasz Suszec
Grzybek Antoni Pierściec TAK
Gwiazdowska Joanna Bielsko biala
Hamik Rafał Chełm Śląski
Haśnik Daria Bieruń
Heller Karina Skoczów
Heller Szymon Brenna TAK
Heluszka Monika Kuźnica Lechowa
Hławiczka Tomasz Leszna Górna
Huber Ewelina Pentling
Imiołek Arkadiusz Pilchowice
Izdebski Grzegorz Bielsko-Biała
JAKUBOWSKA RENATA Bielsko-Biała TAK
Janiczek Marcin Zabrze TAK
Janik Ilona Chybie TAK
Janik Iro Suszec
Janusz Anna Goczałkowice-Zdrój
Jarosz Katarzyna Katowice
Jaśtal Piotr Domaszowice TAK
Jelonek Łukasz Tarnowskie Góry TAK
JĘDRZEJOWSKA-DEC ANNA GLIWICE TAK
JONKISZ DOROTA Czechowice Dziedzice TAK
Juda Artur Radzionków
Kaczmarczyk Grzegorz Zabrze
Kaczmarczyk Agnieszka Zabrze
Kafka Ewelina Skoczów
Kalamus Mirek Łodygowice TAK
Kałuża Basia Bielsko Biała TAK
KASPER IWONA KNURÓW
Kastelik Wacław Rychwaldek
Kawulok Arkadiusz ustron
Kawulok Adrian Wilamowice Gmina: Skoczów TAK
Kąkol- Wojtas Katarzyna Wola
Kędzior Dariusz Dąbrowa Górnicza
Kiełkowska Ewa Rybnik
Kiełkowsli Rafal Rybnik
Kiepiela Dawid Jastrzębie Zdrój
Kierat Zbigniew Górki Wielkie
Klimowski Daniel Pierściec
KOŁOCZEK AGATA CZECHOWICE-DZIEDZICE TAK
Konieczny Tomasz Siemianowice Śląskie
KOŃ PIOTR RĘCZNO TAK
Kopiec Estera Brzeszcze TAK
KOPTA Jerzy Kraków
Kozieł Dariusz Brenna TAK
KOŻDOŃ-CHER JAKUB Cieszyn
Kręczyński Jacek Gliwice TAK
Kroczek Agnieszka Pielgrzymowice TAK
Krukowski Jakub Luboń TAK
Krwawnik Maciej Cieszyn
Krzempek Ireneusz Brenna TAK
Kuna Katarzyna Dąbrowa Górnicza TAK
Kurasiński Konrad Brenna
Kurbiel Sylwia Siemianowice Śląskie
Kwasek Kazek Bibice TAK
Lachera Marysia Zabrze
LACHERA Bogusław Zabrze
Lange Beata Gliwice - Biłgoraj TAK
Lepiarz Sylwester Wronów TAK
Lipert Ewa Knurów TAK
Lipiński Tomasz Skoczów
Loewe Adriana Engstingen TAK
Lorek Dariusz Jasienica
Lubos Dawid Tarnowskie Góry TAK
Łagożny Katarzyna Bykowce TAK
Łącki Wojciech Ruda Śląska
Łoboda Marcin Ustroń
Macura Dorota Goleszów TAK
Majewska Gizela Pyskowice
Malewski Robert Knurów
MAŁKOWSKI Bogdan Murów TAK
Marciniak Artur Brenna
Marcol Dominika Rybnik
Mazur Mariusz Siemianowice Śląskie TAK
Mendrek Blazej Brenna TAK
Miodek Grzegorz Monachium TAK
Możdżeń Janusz Drogomyśl TAK
Mroczek Olga Knurów
Nabiałek Aleksandra Dąbrowa Górnicza
Nalepka Ewa Sosnowiec
Noga Angelika Kozy
Nowak Ewa Gliwice TAK
Ocylok Adam Oświęcim TAK
Olszewski Tomasz Gliwice
Olszyna Mirosław Racibórz
OZIĘBŁO RAFAŁ Chorzów TAK
Pachura Kinga Mszana Dolna
Panek Ela Bielsko Biała TAK
Paprocka Urszula Kraków TAK
Paruch Bogusław Pogórze TAK
Pasierbek Monika Bielsko-Biała TAK
Pasławska Katarzyna Jastrzębie Zdrój
Pasternak Zbigniew Gliwice TAK
Pasternak Anna Gliwice TAK
Piech Janusz Jaworze
Piech Izabela Jaworze
Pietrzyk Mariusz Brenna
PIWISZKIS BARBARA Jastrzębie-Zdrój TAK
Piwko Anna Czechowice-Dziedzice TAK
Porębska Karolina Jastrzębie-Zdrój
Pronobis Marek Wilkowice
Przybyła Wioletta Zabrze TAK
Przyludzki Janusz Mikołów
Pszczółka-Busch Aneta Tarnawa Górna
Pukocz Katarzyna Świętochłowice
Radomski Grzegorz Mikołów TAK
Radosz-Kwasek Agata Bibice TAK
Rejszel Łukasz Tychy TAK
Rim Marcin Łaziska Górne
ROZMUS MARZENA BOJSZOWY NOWE
Rygiel Janusz Zbytków TAK
Rypuła Maria Bojszowy TAK
Rypuła Jacek Bojszowy TAK
Rypuła Grażyna Lędziny TAK
Rypuła Zenon Lędziny TAK
Rzeźnicki Sławomir Brzeziny
Salamon Emil Gliwice TAK
Siąkała Krystian Górki Wielkie
Siewko Piotr Dębowiec TAK
Sikora Mieczysław Ustroń TAK
Sipiera Tomasz Giebułtów TAK
Siwek Anna Warszawa TAK
Skalska Anna Bytom TAK
Skokowski Stanisław Katowice
Skóra Sylwester Knurow TAK
Sobel Łukasz Ujazd
Stachura Piotr częstochowa
Stanisz Marcin Pyskowice TAK
Stawarz Anna Żywiec
STEBEL PIOTR SKOCZÓW TAK
Stekla Anastazja Bielsko-Biała TAK
Stekla Jakub Bielsko-Biała TAK
Švach Janusz Katowice
Swoboda Jan Pierściec
Swoboda Jarosław Gliwice TAK
Szczurek Wojciech Knurów TAK
Szczurek Lena Knurów TAK
Szczypka Piotr Chybie TAK
Szeląg Iwona Gliwice TAK
Szewczyk Damian Jejkowice TAK
Szkamruk Małgorzata Gliwice
Sznajder Joanna Michałowice
Szolc Sebastian Gliwice TAK
SZPAK DAMIAN Tychy
Sztylko Michał Warszawa TAK
Świder Zbigniew Skoczów
Targosz Piotr Cieszyn TAK
Tkocz Witold Mikołow
Tokarewicz Damian Zebrzydowice
Truszewski Grzegorz Brenna
Trznadel Maciej Bytom
Tynior Michał Chorzów TAK
Ungehojer Małgorzata Czechowice Dziedzice
URBAŚ ROMAN Jaworze
Wandzel Adrian Żywiec
Wasilewska Justyna Górki Małe TAK
Wernik Katarzyna Radlin
Westmaas Timothy Kingston upon Thames
WESTMAAS KATARZYNA Czechowice Dziedzice
WIDERA Elżbieta Żory
Wiesiołek Paweł Katowice TAK
Wilczynska-Kogut Aleksandra Gliwice TAK
Wilk Bogdan Bielsko-biała
WISEŁKA ZBIGNIEW Dębowiec
Wiśniewska Dorota Aleksandrów Kujawski TAK
Wiśniewska Justyna Jastrzębie-Zdrój TAK
Wiśniewski Tomasz Aleksandrów Kujawski TAK
Wojtas Arkadiusz Wola
Wolnicka- Opólska Agnieszka Knurów TAK
Woźniak Jacek Rybnik
Woźniak Marek Wojkowice
WOŹNIAK JANUSZ SKOŁYSZYN TAK
WOŹNIAK LIDIA SKOŁYSZYN TAK
Wysłuch IZA Skoczów TAK
Zając Wojciech Radzionków
Zawadzka-Gawlas Anna Mikołów TAK
Żuber Ania Knurów TAK
Żuchowski Daniel Kraków TAK

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: k.gawlas@brenna.org.pl