Górski Bieg Frassatiego

20.06.2020

Miejsce: Międzybrodzie Bialskie

Organizator: Instytut Gość Media

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: biegfrassati@gmail.com

Górski Bieg Frassatiego

Lista opłaconych

Zgłoszonych / Registered: 83

Numer Nazwisko Imie
Name Surname
Miejscowość
Town
Wpłata
Payment
Bąk Witold Katowice TAK
Biernat Mateusz Katowice TAK
Borkowska Monika Katowice TAK
Chlipała Paweł Kamienica TAK
Czok Maria Strzelce Opolskie TAK
Daniłowski Tomasz Katowice TAK
Dudzik Łukasz Kamienica TAK
Dziemitko Piotr Warszawa TAK
Fijałkowski Paweł Warszawa TAK
Firek Rafał Kraków TAK
Flisiński Łukasz Sosnowiec TAK
Gawlak Barbara Goczałkowice-Zdrój TAK
Gawlak Robert Czechowice-Dziedzice TAK
Gawlina Lesław Ruda Śląska TAK
Giżyńska Katarzyna Jastrzębie-Zdrój TAK
GROCHECKA JOANNA Katowice TAK
Grygny Sławomir Andrychów TAK
Horak Roland Kęty TAK
Izydorczyk Robert Tychy TAK
Jaskulski Robert Myszków TAK
Jurowicz Damian Katowice TAK
Kaczmarczyk Ryszard Kobiernice TAK
Kakusová Jarmila Zákamenné TAK
Kamiński Robert Międzybrodzie Bialskie TAK
Kania Krzysiek Węgierska Górka TAK
Karaś Łukasz Katowice TAK
KOŁEK SEBASTIAN MIĘDZYBRODZIE BIALSKIE TAK
Kowalski Jacek Tychy TAK
KOZACZKA WŁODZIMIERZ Gliwice TAK
Kozioł Ania KRAKÓW TAK
Kózka Mariusz Bielsko-Biała TAK
Krainski Piotr Czeladz TAK
Kudrys Kazimierz Międzybrodzie Bialskie TAK
Kułaczewski Krzysztof Sosnowiec TAK
Kuźma Michalina Cieszyn TAK
Lepiarz Sylwester Wronów TAK
Lipiecki Przemysław Świętochłowice TAK
Łabaj Diana Rybnik TAK
Majer Marzena Knurów TAK
Maryniok Marian Żory TAK
Matuła Natalia Oświęcim TAK
Mazur Marek Jastrzębie - Zdrój TAK
Milbrant Kornel Ruda Śląska TAK
Minojć Szymon Tychy TAK
Noga Marcin Wieprz TAK
Nowarski Andrzej Warszawa TAK
ostrowski zygmunt tychy TAK
Owczarek Paweł Bielsko-Biała TAK
Panasiuk Artur Pruszków TAK
Pawlak Gabriel Radwanice TAK
Perlak Magdalena Katowice TAK
Piątkowiak Aleksandra Poznań TAK
PIWISZKIS BARBARA Jastrzębie-Zdrój TAK
Przybysz Ryszard Żory TAK
Pyrek Przemysław Oświęcim TAK
Pyś Tomasz Łańcut TAK
Radwan Andrzej Kraków TAK
Radziszewski Maciej Siemiatycze TAK
Różycka Marta Tychy TAK
RÓŻYCKI MARCIN Tychy TAK
Rygiel Janusz Zbytków TAK
Rygiel Krzysztof Wrocław TAK
Semberecki Marcin Zakopane TAK
Sikora Stanisław Katowice TAK
Skalski Mateusz Wrocław TAK
SKAWIŃSKI PAWEŁ Trzebinia TAK
SKIBICKI KRZYSZTOF Oświęcim TAK
Skutnik Andrzej Gliwice TAK
Snarski Dariusz Katowice TAK
Sokołowski Artur Otwock TAK
Sola Aneta Krężnica Okrągła TAK
Stelmach Artur Międzybrodzie Bialskie TAK
Śledziowski Andrzej Kraków TAK
Tarnawska Monika Rzeszów TAK
Tobera Łukasz Wieliczka TAK
Wantulok Paweł Cieszyn TAK
Węglarz Czesław Kędzierzyn -Koźle TAK
Wilk Magdalena Warszawa TAK
Wiśniewska Justyna Jastrzębie-Zdrój TAK
Włodarczyk Marek Radom TAK
Włodarczyk Anna Urszula Radom TAK
Zaborowski Grzegorz Otwock TAK
Życzyński Marcin Rzeszów TAK

Lista nieopłaconych

Zgłoszonych / Registered: 78

Numer Nazwisko Imie
Name Surname
Miejscowość
Town
Wpłata
Payment
Barańska Adrianna Katowice
Broncel Sylwester Studzienice
Broncel Anna Studzienice
Buczek Jan Warszawa
Capello Rossella Bielsko-Biała
Ceremuga Mateusz Orzesze
Charusta Martyna Targanice
Charusta Andrzej Targanice
Cher-Kożdoń Beata Cieszyn
Ciecholewski Cezary Gdańsk
Cirslar Kasia Ustroń
Czerwińska Weronika Tarnobrzeg
Czulak Bart Miedzybrodzie Bialskie
Czulak Bart Miedzybrodzie Bialskie
Czulak Maciej Międzybrodzie Bialskie
Dłużniewski Jacek ŁOMŻA
Domagała Monika Ratułów
Dubala Dawid Pszczyna
FABIAN BOGUSŁAW PYSKOWICE
Fajer Marek Myszków
Gabryś Rafał Szczawa
Główka Rafał Katowice
Gnaś Anna Jastrzębie-Zdrój
Harężlak Wojciech Międzybrodzie Bialskie
Horak Lesław Mnich
Hrapkowicz Marek Kęty
JAKUBOWSKA RENATA Bielsko-Biała
Janczyk Grzegorz Rybnik
Janik Robert Myslenice
Juzof Arkadiusz Pogwizdów
Kastelik Grzegorz Kalna
Kaszubski Marek Żary
Knap Jarosław Będzin
Kołodziej Jacek Gliwice
Kołodziejczyk Krzysztof Chrzanów
KOŃ PIOTR RĘCZNO
Kozłowski Łukasz Tychy
Kożdoń-Cher Jakub Cieszyn
Książkiewicz Przemysław Kraków
Kudrys Rafał Międzybrodzie Bialskie
Kudrys Agnieszka Międzybrodzie Bialskie
Kulińska Janina Poronin
Leksy Robert WARSZAWA
Lipiński Daniel Jastrzębie Zdrój
Męcner Michał Bestwina
Męcner Michał bestwina
Michulec Adrian Cięcina
Miedziejewski Andrzej Pruszków
Moczulski Michał Tychy
Nowak Mariusz Czechowice-Dziedzice
Ogiegło Justyna Bielsko-Biała
OLEK Marcin SIEDLCE
Pachut Jerzy Słopnice
Pánik Vladimír Trstená
Perlega Marcin CIESZYN
PIETRZYK ZBIGNIEW KĘPA BORZECHOWSKA
Potoczny Paweł Bielsko-Biała
Pszczółka Busch Aneta Tarnawa Górna
Raczkowiak Magdalena Rybnik
Różycki Marcin Tychy
Rygiel Krzysztof Wrocław
Studnik Grzegorz Rybnik
Suchowian Maciej Zakopane
Szubartowski Paweł Bełżyce
Szymańska Anna Łódź
Śliwińska Alicja Gliwice
Świder Zbigniew Skoczów
Taisner Tomasz Ruda Śląska
Turlej Michał Jasień - Brzesko
Tuszyński Jarek Milanówek
WALECKI MAREK Opole
Waśko Paweł Bielsko Biała
Węglarz Czesław Kędzierzyn Koźle
Więcek Anna Wrocław
Winiarczyk-Jadach Beata Kraków
WOŁOSZCZUK TOMEK BRZEG
Woźniczka Jolanta Warszawa
Zaczyńska Dagmara Bytom

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: biegfrassati@gmail.com