7 Jesienny Bieg Potrójnej

02.11.2019

Miejsce: Przełęcz Kocierska

Organizator: Klub Skialpinistyczny KANDAHAR

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: klub@kandahar.pl

7 Jesienny Bieg Potrójnej

LISTA STARTOWA - lista osób ze zweryfikowaną wpłatą

Zgłoszonych / Registered: 266

Nazwisko Imie
Name Surname
Miejscowość
Town
Wpłata
Payment
Płatność
online
status
Adamczyk Martyna Szydłowiec Zapłacone SUCCESS
Adamski Robert Bieruń Zapłacone SUCCESS
Badowski Rafał Kraków Zapłacone SUCCESS
Bartuś Marcin Las Zapłacone SUCCESS
Baszczyńska Kinga Bielsko-Biała Zapłacone SUCCESS
Bąk Grzegorz Jaworzno Zapłacone SUCCESS
Bąk Piotr Łodygowice Zapłacone SUCCESS
Bąkowski Włodzimierz Warszawa Zapłacone SUCCESS
Bąkowski Daniel Warszawa Zapłacone SUCCESS
Biedak Błażej Warszawa Zapłacone SUCCESS
Biegun Dariusz Sułkowice Zapłacone SUCCESS
Bieszczad Patrycja Jaworze Zapłacone SUCCESS
Bilecki Sebastian Bielsko- Biała Zapłacone SUCCESS
Bizoń Tomasz Andrychow Zapłacone SUCCESS
Bogdał Krzysztof Pewel Ślemieńska Zapłacone SUCCESS
Bojda Brygida Pierściec Zapłacone SUCCESS
Bojda Zdzisław Pierściec Zapłacone SUCCESS
Bosak Sławomir Kraków Zapłacone SUCCESS
Bryś Piotr Świerczyniec Zapłacone SUCCESS
Chabrowski Daniel Bytom Zapłacone
Chomicz Slawek Zabrzeg Zapłacone SUCCESS
Cierpiałek Jakub Inwałd Zapłacone SUCCESS
Cieslak Ryszard Kozy Zapłacone
Czernik Krzysztof Radlin Zapłacone
Czuwaj Andrzej Grojec Zapłacone SUCCESS
Czyżewski Marcin Bielsko-Biała Zapłacone SUCCESS
Ćwiękała Mateusz Rybnik Zapłacone SUCCESS
Ćwiklińska Ewa Częstochowa Zapłacone PENDING
Dersiewicz Adam Gliwice Zapłacone SUCCESS
Dobrzyński Arkadiusz Częstochowa Zapłacone SUCCESS
Drabik Jacek Krakow Zapłacone SUCCESS
Duda Sebastian Bujaków Zapłacone
Duda Wojtek Tychy Zapłacone SUCCESS
Dymanus Damian Balin Zapłacone SUCCESS
Dymek Mateusz Rzeszów Zapłacone SUCCESS
Dyrek Michał Mszana Górna Zapłacone SUCCESS
Dziemba Wojciech Katowice Zapłacone SUCCESS
Faron Robert Zalesie Zapłacone PENDING
Ferfecka Barbara Kozakowice Górne Zapłacone SUCCESS
Ficek Izabela Jeleśnia Zapłacone
Fidor Michał Tychy Zapłacone SUCCESS
Fidor Marzena Tychy Zapłacone SUCCESS
Fidor Damian Tychy Zapłacone SUCCESS
Fojcik Grzegorz Rybnik Zapłacone
Formas Adrian Janowice Zapłacone SUCCESS
Fyda Robert Kęty Zapłacone SUCCESS
Gajewska Agnieszka Rybnik Zapłacone SUCCESS
Gajewski Zenon Częstochowa Zapłacone SUCCESS
Gardyna Ewa Bielsko-Biała Zapłacone SUCCESS
Gaudy Anna Częstochowa Zapłacone SUCCESS
Gąszczak Michał Tychy Zapłacone SUCCESS
Gerstel Elżbieta Opole Zapłacone SUCCESS
Gibas Tomasz Andrychow Zapłacone SUCCESS
Gierlotka Maciej Katowice Zapłacone SUCCESS
Gniza Karolina Katowice Zapłacone SUCCESS
Gorski Marcin Warszawa Zapłacone SUCCESS
Gowin Dagmara Żywiec Zapłacone SUCCESS
Górski Maciej Warszawa Zapłacone SUCCESS
Granica Dani CIESZYN Zapłacone SUCCESS
Grubka Bartosz Osiek Zapłacone
Grubka Maciej Czechowice Dziedzice Zapłacone SUCCESS
Grzebieluch Kasia Rybnik Zapłacone SUCCESS
Grzebieluch Łukasz Rybnik Zapłacone SUCCESS
Grzesiak Marcin Kęty Zapłacone SUCCESS
Grzesina Arkadiusz Oświęcim Zapłacone SUCCESS
Gwiżdż Marcin Jaworzno Zapłacone SUCCESS
Hankus Tadeusz Andrychów Zapłacone SUCCESS
Hatala Mariusz Bielsko Biała Zapłacone SUCCESS
Hatala Łukasz Tomice Zapłacone SUCCESS
Hołomek Michał Czyżowice Zapłacone SUCCESS
Horak Roland Kęty Zapłacone SUCCESS
Hubczak Wojciech Żywiec Zapłacone SUCCESS
Hulbój Sebastian Bielsko-Biała Zapłacone SUCCESS
Janik Ilona Chybie Zapłacone SUCCESS
Jankowski Łukasz Katowice Zapłacone SUCCESS
Jasicka Ewa Tychy Zapłacone SUCCESS
Jasicki Krzysztof Tychy Zapłacone SUCCESS
Jaśtal Piotr Domaszowice Zapłacone
Jelonek Łukasz Tarnowskie Góry Zapłacone SUCCESS
Jonkisz Dorota Czechowice Dziedzice Zapłacone SUCCESS
Kadlubicki Marek Czaniec Zapłacone SUCCESS
Kaleta Agnieszka Tychy Zapłacone SUCCESS
Kaleta Karol Tychy Zapłacone SUCCESS
Kalinowski Przemysław Warszawa Zapłacone SUCCESS
Kamiński Krzysztof Kraków Zapłacone SUCCESS
Kania Marian Rybnik Zapłacone
Kania Wanda Kęty Zapłacone
Kaźmierczak Sławomir Łaziska Górne Zapłacone SUCCESS
Kaźmierczyk Adam Katowice Zapłacone SUCCESS
Kierczak Aleksander Bielsko-Biała Zapłacone
Kiznar Tomasz Rzyki Zapłacone PENDING
Klamut Michał Karpacz Zapłacone SUCCESS
Klimczak Marek Oświęcim Zapłacone SUCCESS
Klonowski Kamil Mikołów Zapłacone SUCCESS
Knap Mateusz Katowice Zapłacone
Knura Aleksander Połomia Zapłacone SUCCESS
Kokot Krzysztof Żory Zapłacone SUCCESS
Konior Wojciech Bulowice Zapłacone
Konior Robert Jodłówka Walki Zapłacone SUCCESS
Kopiec Przemysław Tychy Zapłacone SUCCESS
Kopiec Roland Łaziska Górne Zapłacone SUCCESS
Kos Piotr Kobiernice Zapłacone SUCCESS
Kosicki Łukasz Bielsko-Biała Zapłacone SUCCESS
Kostkowicz Bartłomiej Brzezinka Zapłacone SUCCESS
Kościelniak Milena Łaziska Górne Zapłacone SUCCESS
Koza Robert Świętochłowice Zapłacone
Kozowicz Paweł Katowice Zapłacone
Krakowczak Ryszard Oświęcim Zapłacone
Kropornicki Tomasz Niepołomice Zapłacone SUCCESS
Krzyżewski Roger Kraków Zapłacone SUCCESS
Kucharski Damian Częstochowa Zapłacone SUCCESS
Kukuła Sławomir Witanowice Zapłacone SUCCESS
Kuras Janusz Chełmek Zapłacone
Kusak Adam OŚWLĘCIM Zapłacone
Laskowska Katarzyna Gliwice Zapłacone SUCCESS
Laskowski Tomasz Gliwice Zapłacone SUCCESS
Lepiarz Sylwester Wronów Zapłacone
Liszkowski Artur Krakow Zapłacone
Lubecki Tomasz Oświęcim Zapłacone SUCCESS
Ługowska Aneta Rybnik Zapłacone SUCCESS
Machulik Marek Ornontowice Zapłacone SUCCESS
Maciejewski Aatur BISKUPICE Zapłacone SUCCESS
Macioł Sebastian Bieruń Zapłacone SUCCESS
Madej Anna Katowice Zapłacone SUCCESS
Mai-Matacz Sabina Tychy Zapłacone SUCCESS
Malarczyk Sławomir Kęty Zapłacone SUCCESS
Małecki Robert Jawiszowice Zapłacone
Marcinkowska Anna Zaborze Zapłacone SUCCESS
Marcinkowski Paweł Zaborze Zapłacone SUCCESS
Marcol Mateusz Rybnik Zapłacone SUCCESS
Matuła Natalia Oświecim Zapłacone SUCCESS
Medes Marcin Tychy Zapłacone SUCCESS
Mikołajczyk Tyberiusz Brenna Zapłacone
Milkowska Justyna Rybnik Zapłacone SUCCESS
Minojć Szymon Tychy Zapłacone SUCCESS
Miszczyk Roman Bystra Zapłacone SUCCESS
Mokros Zuzanna Pabianice Zapłacone SUCCESS
Momot Paweł Jawiszowice Zapłacone SUCCESS
Mucha Grzegorz Zabierzow Zapłacone SUCCESS
Muzyk-Świętek Paulina Tychy Zapłacone
Myrcik Bernard Tarnowskie Góry Zapłacone SUCCESS
Mzyk Grzegorz Lędziny Zapłacone SUCCESS
Nadkański Marek Mszana Górna Zapłacone SUCCESS
Narwojsz Arkadiusz Rybnik Zapłacone SUCCESS
Nawieśniak Jan Mszana Dolna Zapłacone SUCCESS
Nawrocki Szymon Mikołów Zapłacone SUCCESS
Nesterowicz Marek Brzezinka Zapłacone SUCCESS
Nieradzik Anna Nowe Chechło Zapłacone SUCCESS
Niessner Piotr Kraków Zapłacone
Noga Adam Jedlina Zapłacone SUCCESS
Nowak Kamil Zawiercie Zapłacone SUCCESS
Olma Przemysław Bielsko-Biała Zapłacone
Orkwiszewska Ola Bieruń Zapłacone
Osica Łukasz Świętochłowice Zapłacone SUCCESS
Osiejewski Marcin Wilkowice Zapłacone SUCCESS
Owerko Tomasz Modlniczka Zapłacone SUCCESS
Oziębło Rafał Chorzów Zapłacone
Ożga Sebastian Tychy Zapłacone SUCCESS
Pachura Kinga Mszana Dolna Zapłacone SUCCESS
Pala Jerzy Częstochowa Zapłacone SUCCESS
Papiewska Natalia Gliwice Zapłacone SUCCESS
Paprocka Urszula Kraków Zapłacone SUCCESS
Paszek Tomasz Suszec Zapłacone SUCCESS
Pawlik Przemysław Oświęcim Zapłacone SUCCESS
Pieczara Krzysztof Jaworzno Zapłacone
Pierzchala Anna Jaworzno Zapłacone SUCCESS
Pilśniak Krzysztof Kraków Zapłacone SUCCESS
Pisingas Mariusz Gliwice Zapłacone
Podsadecki Witold Cięcina Zapłacone SUCCESS
Pogorzelska Alina Czerwionka-Leszczyny Zapłacone
Polak Agnieszka Bytom Zapłacone
Połubok Kajetan TYCHY Zapłacone SUCCESS
Potuszyński Dariusz Czerwionka-Leszczyny Zapłacone SUCCESS
Proksa Robert Mysłowice Zapłacone SUCCESS
Pszczółka-Busch Aneta Tarnawa Górna Zapłacone SUCCESS
Pyrek Przemysław Oświęcim Zapłacone SUCCESS
Pytlarz Wojtek Bielsko-Biała Zapłacone
Raczak Maciej Katowice Zapłacone SUCCESS
Rakiczy Rafał Tychy Zapłacone SUCCESS
Rakszawa Krzysztof Rybnik Zapłacone SUCCESS
Rebisz Pawel Jaworzno Zapłacone SUCCESS
Roch Marcin Tarnowskie Góry Zapłacone SUCCESS
Rybarz Witold Brzeszcze Zapłacone SUCCESS
Ryczkiewicz Andrzej Żywiec Zapłacone PENDING
Ryłko Krzysztof Oświęcim Zapłacone
Saferna Artur Nidek Zapłacone SUCCESS
Sapa Grzegorz Tychy Zapłacone SUCCESS
Sielicki Krzysztof Mysiadło Zapłacone SUCCESS
Sikora Anna Ustroń Zapłacone SUCCESS
Sipiera Tomasz Giebułtów Zapłacone SUCCESS
Sitarz Kamil Libiąż Zapłacone SUCCESS
Skalska Anna Bytom Zapłacone SUCCESS
Skrzypczyk Aleksander Ornontowice Zapłacone SUCCESS
Skupień Tomasz SKAWINKI Zapłacone
Smuda Krzysztof Tychy Zapłacone SUCCESS
Socha Marian Kocierz Rychwałdzki Zapłacone SUCCESS
Stanicka Monika Tychy Zapłacone
Stańko Michał Isteban Zapłacone SUCCESS
Stąpel Sławomir Imielin Zapłacone
Stojanowski Dawid Tychy Zapłacone SUCCESS
Surwiło Sandro Tychy Zapłacone SUCCESS
Suska Łukasz Bieruń Zapłacone SUCCESS
Swoboda Piotr Bieruń Zapłacone SUCCESS
Swoboda-Bosak Karolina Kraków Zapłacone SUCCESS
Syrek Bartosz Rzeszów Zapłacone SUCCESS
Szatanik Zbigniew Ujsoły Zapłacone SUCCESS
Szczepka Jakub Sosnowiec Zapłacone SUCCESS
Szczerba Jakub Lubliniec Zapłacone SUCCESS
Szczęsna Edyta Czechowice-Dziedzice Zapłacone SUCCESS
Szczygieł Adriana Bielsko-Biała Zapłacone SUCCESS
Szczygieł Krzysztof bielsko-biała Zapłacone SUCCESS
Szczypka Piotr Chybie Zapłacone SUCCESS
Szkudlarek Artur Andrychów Zapłacone SUCCESS
Szota Magdalena Mikołów Zapłacone SUCCESS
Szpernalowski Grzegorz Bytom Zapłacone
Sztefko Józef Kozy Zapłacone
Szwarczuk Ewa Katowice Zapłacone SUCCESS
Ścieszka Ksenia Pewel Ślemieńska Zapłacone SUCCESS
Śleziona Jagoda Tychy Zapłacone SUCCESS
Świder Zbigniew Skoczów Zapłacone
Tarnawski Andrzej Jaworzno Zapłacone PENDING
Thier Dominik Warszawa Zapłacone
Trzaska Wojciech Siemianowice Śląskie Zapłacone SUCCESS
Trznadel Maciej Bytom Zapłacone PENDING
Turek Łukasz Warszawa Zapłacone SUCCESS
Tytko Bartłomiej Tychy Zapłacone SUCCESS
Urbański Robert Kocierz Rychwałdzki Zapłacone SUCCESS
Wajdzik Adam Krzeszów Zapłacone SUCCESS
Walukiewicz Przemysław Tychy Zapłacone SUCCESS
Welm Grzegorz Częstochowa Zapłacone SUCCESS
Wesołowski Marcin Bielsko-biała Zapłacone SUCCESS
Wesołowski Maciej Grodzisk Mazowiecki Zapłacone SUCCESS
Widuch Jarek Pewel Ślemieńska Zapłacone SUCCESS
Widziak Piotr Rybnik Zapłacone SUCCESS
Wielgat-Kojdecka Magdalena Tychy Zapłacone SUCCESS
Wiertelorz Paweł Bielsko-Biała Zapłacone SUCCESS
Więcek Przemysław Kęty Zapłacone SUCCESS
Wlazło Marcin Sosnowiec Zapłacone SUCCESS
Wlazło Monika Sosnowiec Zapłacone SUCCESS
Wojtyła Piotr Roczyny Zapłacone SUCCESS
Wolczko Grzegorz Maków Podhalański Zapłacone SUCCESS
Wolek Szymon Tychy Zapłacone SUCCESS
Wolek Jerzy Tychy Zapłacone SUCCESS
Wolny Pawel Węgierska Górka Zapłacone
Wójcik Adam CHOCZNIA Zapłacone
Wójcik Paweł Brzeszcze Zapłacone SUCCESS
Wranik Mirosław BYSTRA 43-360 Zapłacone SUCCESS
Wranik Sabina BYSTRA 43-360 Zapłacone SUCCESS
Wróbel Arkadiusz Tychy Zapłacone SUCCESS
Wysocka Agnieszka Czechowice-Dziedzice Zapłacone SUCCESS
Wysocki Tomasz Czechowice-Dziedzice Zapłacone SUCCESS
Zarycka Julia Kraków Zapłacone SUCCESS
Zawadzki Wiesław Brzoskwinia Zapłacone SUCCESS
Zbijowska Hatala Ewelina Bielsko Biała Zapłacone SUCCESS
Zborucki Jan Krakow Zapłacone SUCCESS
Zielonka Wiesław Katowice Zapłacone SUCCESS
Ziemińska Patrycja Skoczów Zapłacone
Ziemiński Tomasz Skoczów Zapłacone SUCCESS
Zugaj Robert Katowice Zapłacone SUCCESS
Żelichowska Izabela Kęty Zapłacone SUCCESS
Żerdka Michał Bieruń Zapłacone SUCCESS
Żesławski Łukasz Bytom Zapłacone
Żmudka Bartek rybnik Zapłacone SUCCESS
Żołnierski Zbyszko Bielsko -Biała Zapłacone
Żółkiewicz Michał Bujaków Zapłacone SUCCESS
Żuchowski Daniel Kraków Zapłacone SUCCESS

LISTA REZERWOWA - lista oczekujących na weryfikacje

Zgłoszonych / Registered: 63

Nazwisko Imie
Name Surname
Miejscowość
Town
Wpłata
Payment
Płatność
online
status
Antosz Michał Bieruń
Banaś Justyna Jaworze
Barut-Skupień Barbara Bielsko-Biała
Bem Jakub Krakow
Bilczewska Monika Kęty
Bilczewski Michał Kęty
Bisztyga Sabina kraków
Błachut Dorota Bielsko-Biała
Błasiak Henryk Porąbka
Bolechowska Dominika Rabka Zdrój PENDING
Brzeski Łukasz Bielsko-Biała
Byrtek Kamil Węgierska Górka
CHUDY Dawid Przeciszów
Cieślak-Sawicka Katarzyna Kraków
Cuber Żaneta Lędziny
Czapiewski Janusz Bieruń
Dajema Slawomir Krakow
Dobromilska Agata Krakow
Duda Tomasz Tychy
Dura Przemysław Kraków
Dyrlaga Marcin Węgierska Górka
FABIAN BOGUSŁAW PYSKOWICE
Fabian Marcel Pyskowice
Fojcik Ewa Rybnik
Fuczik Małgorzata Bielsko-Biała
Fuczik Maciej Bielsko-Biała
Gardener Jacek Warszawa
Gędłek Tomasz Jaworzno
Gęsiarz Ewa Kraków
Górniak Adam Sosnowiec
Honkisz Sebastian Krzemowa 11
Hotówko Mikołaj Warszawa
Jarczok Zdzichu Piasek
Kaczor Kasia Kraków
Kafarowski Jakub Jaworzno
Karawacki Grzegorz Kęty
Kaźmierczak Michał Tychy
Kliś Agnieszka Tychy
Kościelniak Kacper Raba Niżna
Krzemień Adrian Jaworze
Kurysia Piotr Bujakow
Kuś Gabriela Jaworzno
Loska Michał Tychy
Łaba-Szymura Małgorzata Będzin
Łoś Krzysztof Kraków
Młocek Tomasz Kęty
ocylok adam oświęcim
PIECZARA BŁAŻEJ JAWORZNO
Pietrzykowski Michał Jaworze
Postrach Bogusław Częstochowa
Puzoń Robert Bielsko Biała
PYTEL Janusz Sosnowiec
Simka Kamil Rzeszów
Slotwinski Piotr Lublin
Socki Paweł Gliwice
Szczerbowski Arkadiusz Roczyny
Szturc Klaudia Jaworzno
Szturc Łukasz Jaworzno
Treska Piotr Tychy
Trzcionka Justyna Niepołomice
Winiarczyk-Jadach Beata Kraków
Zatorska-Pleskacz Izabela Wrocanka
Zimny Urszula Kraków

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: klub@kandahar.pl