VII Biegać jest Bosko

15.08.2019

Miejsce: Oświęcim

Organizator: Zakład Salezjański im.ks. Bosko w Oświęcimiu

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: kbzadyszka@wp.pl

Biegać jest Bosko

Zgłoszonych / Registered: 105

Nazwisko Imie
Name Surname
Miejscowość
Town
Wpłata
Payment
Balska Zuzanna Oświęcim
Bartula Sylwia Libiąż
Bartuś Marcin Las TAK
Boba Monika Jaworzno
Brończyk Ariel Bielsko-Biała
Chorąży Lucyna Brzeszcze
Chudy Dawid Przeciszów
Cichoń Konrad Skawina
Czarski Michał Katowice TAK
Czopek Agnieszka Jaworzno
Czopkiewicz Sylwia Chrzanów
Dziedzic Przemyslaw Oswiecim TAK
Emessaouden Florentyna Katowice TAK
Faron Elżbieta Libiąż
FIEDOR MAGDALENA Oświęcim TAK
Gałuszka Bartłomiej Grudziądz TAK
Gałuszka Dorota Grudziądz TAK
Gaweł Bogdan Oświęcim-Zaborze TAK
Gliniecki Bartłomiej Jaworzno TAK
Góralczyk Katarzyna Oświęcim TAK
Górka Guras Krzysztof Jawiszowice
Grabowska Iwona Kęty TAK
Grabowska Szyszka Elżbieta Zasole
Grzesiak Marzena Dąbrowa Szlachecka
Handy Samanta Kęty TAK
Hodel Sylwia Oświęcim
Janic Anna Libiąż TAK
Janik Bogdan Nowy Targ
Januszyk Rafał Polska
Januszyk Beata Brzezinka
JELEŃ MAREK Trzebinia
Jędrusik Mateusz Brzeszcze TAK
Jońca Jarosław Chrzanów
Kastelik Mariusz Brzezinka
Kawulak Kazimierz Jaworzno
Kąkol-Wojtas Katarzyna Wola
Kiślewska Małgorzata Libiąż
Kiślewski Wojciech Libiąż
Klaja Krzysztof Poręba Wielka
Konior Szczepan BULOWICE
KOPIJASZ LEONARD BRZESZCZE TAK
Kozik Krzysztof Wola
Krawczyk Miroslaw OŚWIECIM TAK
KUCIEL ROBERT Bolęcin
Kurzaj Maciej Oświęcim
Kwaczała Mateusz Brzeszcze
LEMPEREUR HENRI SEVRES
Lichota Paweł Brzezinka
Lurka Tomek Kęty
Lurka Renia Kęty
Łozińska Wiktoria Libiąż TAK
Łozińska Barbara Libiąż TAK
Łoziński Wojciech Libiąż TAK
Łoziński Jerzy Libiąż TAK
Madej Józef Oświęcim TAK
Malczyk Wiesław Libiąż TAK
Marcak Przemysław Oświęcim TAK
Mozgała Krzysztof Osiek TAK
Myśliwiec Monika Brzeszcze TAK
nidecki robert poreba wielka TAK
Nidecki Damian poreba wielka TAK
Nowotarski Filip Zator TAK
Oleszko Marta Libiąż
Osiecka Iwona Oświęcim TAK
Paradecki Wojciech Oświęcim
Paradecki Piotr Wola
Piwowarczyk Miłosz Trzebinia
Podleś Paweł Wola
Porębska Aleksandra Oświęcim TAK
Porębski Marek Oświęcim TAK
Przesór Barbara Brzezinka TAK
Rachuba Barbara Tychy
Rachuba Maciej Tychy
REPLIŃSKA TERESA TRZEBINIA TAK
REPLIŃSKI MAREK TRZEBINIA TAK
Rozmus Ews Góra
Rozmus Wojciech Góra
Ryszka Piotr Oświęcim
Saduś Paulina Jawiszowice
Skamaj Krzysztof Oświęcim - Pławy
SKIBICKI KRZYSZTOF Oświęcim TAK
Słowik Kora Wola
STAŃCZYK ANDRZEJ Wola
Stępień-Wyrobiec Olga Jaworzno
Szymeczko Agata Oświęcim
Świderska Anna Wola
Talar Justyna Kozy TAK
Toczek Wioleta Brzeszcze
TOKARZ DOMINIK Oświęcim
Tomala Dawid Osiek TAK
Tomalik Anna Oświęcim TAK
Tomasiczek Dawid Dankowice
Tomaszek Marek Wola
Wąsik Joanna Kozy
Wieczorek Agnieszka Oświęcim TAK
Wieczorek Maciej Oświęcim TAK
Wieczorek Patryk Oświęcim
Wiszniewska Magdalena Tychy TAK
Wiszniewski Dariusz Tychy TAK
Wodniak Angela Wola
Wojciech Konior Bulowice
Wojciech Jarosław Wola
Wójcik Paweł Brzeszcze TAK
Wyrobiec Grzegorz Jaworzno
Żelech Grzegorz Wola

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: kbzadyszka@wp.pl