Biathlon dla Każdego Gubin

05.10.2019

Miejsce: Gubin

Organizator: Polski Związek Biathlonu

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: p.niszczuk@biathlon.com.pl

Biathlon dla Każdego

Zgłoszonych / Registered: 134

Nazwisko Imie
Name Surname
Miejscowość
Town
Bartczak Natalia Gubin
BIŁAN PAWEŁ GUBIN
Błaszków Zuzanna Gubin
Błażkiewicz Barbara Gubin
Bocheński Maciej Gubin
Bocheński Igor Gubin
Byczko Fabian Gubin
Cieślak Jagoda Gubin
Ciszewska Maja GUBIN
Ciszewski Piotr Gubin
Ciszewski Filip GUBIN
Faltyn Natalia Gubin
Faltyn PRZEMEK Gubin
Faltyn Przemek
Fornalczyk Leonard Gubin
Gadecka Daria Gubin
Gorczyca Klaudia Gubin
Gorockiewicz Sylwia Gubin
Grzebyk Marcin
Grzegorzak Bartosz Gubin
Hajkowicz Oliwia Gubin
Harasym Maciej Lubawka
Harasym Michalina Lubawka
Jasiak Krzysztof Grabin
Jimenez Gorockiewicz Wara Gubin
Jimenez Gorockiewicz Rafael Gubin
Kamińska Oliwia Gubin
Kazimierczak Sebastian Gubin
Kazimierczak Julita Gubin
Kluczycka Julia Gubin
Kluczycka Eliza Gubin
Koluch Małgorzata Gubin
Konecny Marcel Pavel Gubin
Konieczna Natalia Gubin
Kosiński Oliwier Gubin
Kosmacz Maja Mała Kamienica
Kosmacz Maksymilian Mała Kamienica
Krawczyk Justyna Gubin
Krawczyk Wiktoria Gubin
Kropidłowska Maja Gubin
Kubiak Kornelia Gubin
Kulczak Olek Gubin
Kuśmierek Zofia Gubin
kużownik tatiana Gubin
Kużownik Oliwier
Kwiatowska Agnieszka
Kwiatowska Wiktoria
Kwiatowska Natalia
Kwiecińska Natalia Gubin
Kwiecińska Klaudia Gubin
Leszko Michał Świdnica
Leszko Teresa Sokołowsko
Leszko Michał Świdnica
Leszko Jerzy Sokołowsko
Maciaszczyk Ksawery Gubin
Maciołek Kamil Gubin
Majchrzak Zuzia Gubin
Majchrzak Ola Gubin
Makles Paweł Gubin
Malewicz Sebastian Gubin
Mańska Sylwia Boguszów-Gorce
Mańska Victoria Boguszów-Gorce
Mański Grzegorz Boguszów-Gorce
Mański Oskar Boguszów-Gorce
Matczak Lena
Mazur Katarzyna Krosno Odrzańskie
Mazurkiewicz Michał Gubin
Moczulski Krzysztof Gubin
Nahorski Wiktor Gubin
Noga Emilia
Nowak Joanna Kosarzyn
Nowak Maja Gubin
Olejnik Agata Gubin
Oleksiński Krzysztof Gubin
Orczyk Robert Gubin
Patan Wiktoria Gubin
Patek Lilia Gubin
Patek Mieszko Gubin
PIĄTKIEWICZ AGATA GUBIN
Pieróg Maja Gubin
Pochciał Paulina Katowice
Podalski Adam Zakopane
polak kamil Gubin
Polaszyk Aleksandra Gubin
Polaszyk Hanna Gubin
Ponikiewski Wiktor Gubin
Ponikiewski Bartosz Gubin
Ponikiewski Krystian
Rajchel Natalia Gubin
Robowska Oliwia Gubin
Robowska Beata Gubin
Robowski Michał Gubin
Rogowska Lili Krosno Odrzańskie
Rogowski Tomasz Krosno Odrzańskie
Romanowska Ola Gubin
Romanowska Zuzanna Gubin
Różycki Krystian Gubin
Rumak Martyna Gubin
Rumak Dawid Gubin
Rumak Anna Gubin
Sajewicz Dominik Gubin
Sikorska Joanna Gubin
Smiejan Michał Gubin
Sojka Arkadiusz Gubin
Solecki Wojciech Strzegów 67
Solf Marcin Gubin
Strusińska Aleksandra Gubin
Szczotka Julia Gubin
Szombierska Monika Białków
Szombierska Gabriela Białków
Szombierski Robert Białków
Szombierski Aleksander Białków
SZOSTAK WIKTOR GUBIN
SZOSTAK OLIWIA GUBIN
Szul Julia Gubin
Szuleko Michał Gubin
Świergocka Natalia Gubin
Tarabacz Martyna
Tarnowski Hubert
Tomczyk Paweł Gubin
Urbanowicz Weronika Gubin
Walczak Rafał Gubin
Wiesztort Paweł Gubin
Wójcicka Malwina Gubin
Wójcicki Marcel Gubin
Wysocka Klaudia Gubin
Wysocka Edyta Gubin
Wysocka Edyta
Wysocka Klaudia
Wysocki Tymoteusz Gubin
Wysocki Tymoteusz
Ziółkowski Krzysztof Gubin
Ziółkowski Grzegorz Gubin
Żelazko Krzysztof Gubin

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: p.niszczuk@biathlon.com.pl