4. Bieg na Bucze & Nordic Walking

31.08.2019

Miejsce: Górki Wielkie - Ośrodek Pod Brandysem

Organizator: Ośrodek Promocji Kultury i Sportu Gminy Brenna

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: k.gawlas@brenna.org.pl

Biegi Dzieci i Młodzieży

Zgłoszonych / Registered: 85

Nazwisko Imie
Name Surname
Miejscowość
Town
Wpłata
Payment
Białek Zuzanna Bielsko-Biała TAK
Białek Mikołaj Bielsko-Biała TAK
Bielecka Zofia Górki Wielkie 43-436 TAK
Bielecki Antoni Górki Wielkie 43-436 TAK
Chrapek Sebastian Górki Wielkie TAK
Chrapek Katarzyna Górki Wielkie TAK
Chraścina Jakub Brenna TAK
CZAPLA Krzysztof CIESZYN TAK
CZAPLA Anna CIESZYN TAK
CZUPRYŃSKI BARTOSZ POGÓRZE
CZUPRYŃSKI JAKUB POGÓRZE
Derewońko Jakub Tychy TAK
Dudziak Oliwia Jaworze TAK
Dybczyńska Amelia Górki Wielkie TAK
Dybczyńska Oliwia Górki Wielkie TAK
Gawlas Oliwia Górki Wielkie TAK
Górniok Amelia Górki Małe TAK
Górniok Daniel Górki Małe TAK
Gruszczyk Klaudia Skoczów
Grzędzińska Julia Kisielów TAK
Heller Mateusz SKOCZÓW
Karłowska Dorota Szyce
Karłowski Dawid Szyce
Kędzierski Patryk Ustroń TAK
Kędzierski Szymon Ustroń TAK
Kisiała Maciej Górki Wielkie TAK
Kisiała Aleksandra Górki Wielkie TAK
Kisiała Lilianna Górki Wielkie TAK
Kisza Kacper Górki Wielkie TAK
Kisza Kinga Górki Wielkie TAK
Kłósko Oskar Górki Wielkie
Knyps Dawid Skoczów TAK
Korczyński Tymon Bielsko-Biała TAK
Kowalska Paulina Górki Wielkie
Łysek Kamil Górki Wielkie TAK
Maciejczek Zuzanna Górki Wielkie
Madej Zofia Skoczów TAK
Małysz Zuzanna Brenna
Małysz Maja Brenna
Małysz Emilia Brenna
Maślanka Jakub Górki Wielkie
Maślanka Kacper Górki Wielkie
Maślanka Liliana Górki Wielkie
Maślanka Antoni Górki Wielkie
Matuszek Jakub Skoczów TAK
Matuszek Maja Skoczów TAK
Matuszny PIOTR POGÓRZE TAK
Mizera Radosław Wilamowice TAK
Ogiegło Jakub Jaworze TAK
Ogrocka Martyna Brenna
OZIĘBŁO Maja Chorzów TAK
OZIĘBŁO Adam Chorzów TAK
Piątek Milena Górki Wielkie TAK
Pisz Mikołaj Miedzyświeć TAK
Pszczółka Maciej SKOCZÓW-Wilamowice TAK
Pszczółka Mikołaj SKOCZÓW-Wilamowice TAK
Sadio Alan Brenna TAK
Sakwerda Alicja Ruda Śląska TAK
Sakwerda Hanna Ruda Śląska TAK
Sawicki Daniel Ustroń TAK
Sawicki Kamil Ustroń TAK
Sikora Alicja Brenna TAK
Sikora Natalia Brenna TAK
Stajszczyk Julia Skoczów TAK
Stajszczyk Natalia Skoczów TAK
Starzyk Zosia Górki Wielkie TAK
Staś Józef Brenna TAK
Strach Jan Brenna TAK
Stroński Antoni Brenna TAK
Stroński Leon Brenna TAK
Stroński Adam Brenna TAK
Szweblik Tymoteusz Brenna TAK
Targosz Gabrysia Cieszyn TAK
Targosz Kamil Cieszyn
Tęcza Grażyna Górki Małe
Tęcza Jakub Górki Małe
Truszewska Hania Brenna TAK
Truszewska Zosia Brenna TAK
Truszewski Staś Brenna TAK
Wasztyl Zuzia Bielsko - Biała TAK
Wojtyła Aleksandra Pogórze TAK
Zamojski Aleksander Górki Wielkie TAK
Zamojski Nikodem Górki Wielkie TAK
Zdejszy Marta Cieszyn
Zieliński Kamil Zabrze TAK

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: k.gawlas@brenna.org.pl