4. Bieg na Bucze & Nordic Walking

31.08.2019

Miejsce: Górki Wielkie - Ośrodek Pod Brandysem

Organizator: Ośrodek Promocji Kultury i Sportu Gminy Brenna

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: k.gawlas@brenna.org.pl

4. Bieg na Bucze

Zgłoszonych / Registered: 91

Numer Nazwisko Imie
Name Surname
Miejscowość
Town
Wpłata
Payment
85 Bieniecka Anna Gliwice TAK
83 Brzuska Katarzyna Cieszyn TAK
3 Bugiel Roman Tychy TAK
4 Bujok Leszek Ustroń TAK
5 Cimala Beata Bieruń TAK
6 Cimała Katarzyna Pawłowice TAK
7 Ćwikła Zbigniew Górki Małe TAK
8 Dadok Adam Katowice TAK
9 Dadok Janusz Bielsko-Biała TAK
10 Dąbrowski Daniel Górki Wielkie TAK
11 Dybczyńska Jadwiga Górki Wielkie TAK
12 DYBCZYŃSKI Tomasz Górki Wielkie TAK
40 Dzida Brygida Górki Wielkie TAK
14 Flisiński Łukasz Sosnowiec TAK
15 Franek Marcin Cieszyn TAK
16 GLAJC ANDRZEJ Pierściec TAK
17 Greń Zygmunt Brenna TAK
18 Grzędziński Patryk Kisielów TAK
19 Hrynczyszyn-Witek Olga Burów TAK
20 Idzikowska Angelika Świętochłowice TAK
21 jasiulek kornelia skoczów TAK
22 Kafka Ewelina Skoczów TAK
23 Kapias Maciej Bielsko Biała TAK
24 Kierat Aniela Górki Wielkie TAK
25 Kierat Zbigniew Górki Wielkie TAK
26 Klimowski Daniel Pierściec TAK
27 Kopijasz Leonard Brzeszcze TAK
28 Kowalski Janusz Pogwizdów TAK
29 Kozieł Dariusz Brenna TAK
30 Kręczyński Jacek Gliwice TAK
31 Kupczak Bogusława Brzuśnik TAK
32 Kupczak Tadeusz Brzuśnik TAK
33 Kusy Rafał Międzyświeć TAK
34 MAGIERA JANUSZ WODZISŁAW ŚLĄSKI TAK
35 Maniszewska Dorota Cieszyn TAK
36 Marciniak Artur Brenna TAK
37 Matula-Kisiała Magdalena Górki Wielkie TAK
38 Matuszek Marek Skoczów TAK
39 MĄCZKA KRYSTYNA GLIWICE TAK
13 Mendrek Błażej Brenna TAK
41 Menżyk Joanna Mysłowice TAK
42 Miech Szymon Ustroń TAK
43 Mirocha Marcin Bielsko Biała TAK
44 Możdżeń Janusz Drogomyśl TAK
45 Nalepka Ewa Sosnowiec TAK
90 Nielaba Marcin Mikołów TAK
91 Nielaba Anna Mikołów TAK
46 Niemiec Mirek Goleszów TAK
47 ORAWSKI ROBERT Skoczów TAK
48 OZIĘBŁO RAFAŁ Chorzów TAK
49 Pawłowski Piotr Bielsko Biała TAK
50 Pietrzyk Mariusz Brenna TAK
51 Pindel Piotr Bielsko-Biała TAK
52 PISAREK RADOSŁAW Pawłowice TAK
89 Płoskonka Piotr Brenna TAK
53 Przewoźnik Marek Brzeszcze TAK
54 Pyrek Przemysław Oświęcim TAK
55 PYTEL Janusz Sosnowiec TAK
56 Rakowska Marta Jaworze TAK
57 Rakowski Mateusz Jaworze TAK
58 Raszka Janusz Cieszyn TAK
59 ROZMUS MARZENA BOJSZOWY NOWE TAK
60 Rybiński Łukasz Ruda Śląska TAK
61 Sawicka Aleksandra Ustroń TAK
62 Schab Paweł Cieszyn TAK
63 Schab Anna Cieszyn TAK
64 Schülke Petra Bad Bellingen TAK
65 Siąkała Krystian Górki Wielkie TAK
66 Sikora Anna Ustroń TAK
67 Sporysz Mateusz Kozy TAK
68 Stajszczyk Jarosław Skoczów TAK
69 Stuchlik Damian Cieszyn TAK
70 Stuchlik Jan Cieszyn TAK
71 SUROWIECKI ROBERT SKRZYSZÓW TAK
72 Szczypka Krzysztof Cieszyn TAK
73 Szlauer Magdalena Ustroń TAK
74 Szweda Marian Pogwizdów TAK
75 Świder Zbigniew Skoczów TAK
76 Targosz Piotr Cieszyn TAK
77 Truszewski Grzegorz Brenna TAK
78 Wasztyl Tomasz Bielsko - Biała TAK
79 Wilczek Monika Katowice TAK
80 Witek Przemysław Burów TAK
81 Wojtyła Marcelina Pogórze TAK
82 Wojtyła Wojciech Pogórze TAK
2 Wolnik Mateusz Lyski TAK
84 Wójtowicz Kacper Jaworzno TAK
1 Wróbel Tomasz Goleszów TAK
86 Ząbczyński Dominik Jastrzębie-Zdrój TAK
87 Zembroń Mariusz Iłownica TAK
88 Żywioł Tomasz Cieszyn TAK

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: k.gawlas@brenna.org.pl