XXI Międzynarodowy Bieg Górski ŻAR 2019

29.06.2019

Miejsce: Międzybrodzie Żywieckie

Organizator: GMINNY OŚRODEK KULTURY I SPORTU W CZERNICHOWIE

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: kazho@wp.pl

XXI Międzynarodowy Bieg Górski ŻAR 2019

Zgłoszonych / Registered: 335

Nazwisko Imie
Name Surname
Miejscowość
Town
Wpłata
Payment
Adamus Kowalska Justyna Katowice
Andrusiewicz Marta Żywiec TAK
Babicki Wojciech Żywiec TAK
Balún Peter Tvrdošín TAK
Balún Ján Tvrdošín TAK
Bazułka Aleksandra Katowice
Bąbski Szymon Ujsoły TAK
Białecki Maciej Chybie TAK
Biernawski Piotr Nowy Targ
Błaszczykowski Marcin Tarnowskie Góry TAK
Bochynek Tomasz Wieprz TAK
Bogacz Monika Ruda Śląska TAK
Burzak Justyna Gliwice
Butora Dawid Żywiec TAK
Bzdyk Katarzyna Katowice TAK
Chmura Piotr Łodygowice
CHOLEWA JAN Sucha Beskidzka TAK
Ciemała Szczepan Wieszczęta TAK
Cypcer Anna Bielsko-Biała TAK
Czapla Piotr Zabrze TAK
Czarnota Krzysztof Żywiec TAK
Data Tomasz Żory TAK
Dąbrowski Andrzej Rybnik
Dąbrowski Łukasz Sosnowiec TAK
Dolny Tomasz Włościborek
Drąg Mateusz Tychy TAK
Drevenakova Martina Liesek
Duda Joanna Łodygowice TAK
Duda Sebastian Bujaków TAK
Duszyński Marcin Pewel Mała TAK
DYCZEK MARIUSZ ZDZIESZOWICE TAK
ELASRI Abderrahim CHORZÓW
Etterle-Garbacik Katarzyna Kraków TAK
Fabia Mateusz Międzybrodzie Bialskie
Faltus Maciej Wrocław TAK
FAŁOWSKA SONIA Andrychów TAK
Ficek Izabela Jeleśnia
Fidelok Adam Kochanowice TAK
Figura Grzegorz CIĘCINA
Figura Andrzej Cięcina TAK
Fijak Jan Żywiec Sienna TAK
FIJAK ANDRZEJ ŻYWIEC TAK
Firlej Marek Rychwałdek
Fonfer Viktor Tvrdošín TAK
Franek Marcin Cieszyn TAK
Franke Marek Katowice TAK
Franke Iwona Wrocław TAK
FRUKACZ JOANNA Żywiec
FRYC ANNA Spytkowice TAK
Gadzinowski Ignacy Radom
Gajewski Krzysztof Brenna
Garbacik Wojciech Kraków TAK
Garbacik Michał Kraków TAK
Garncarczyk Aneta Żywiec TAK
Gaudy Anna Jaskrów TAK
Gaweł Bogdan Oświęcim-Zaborze TAK
Gawlas Dominik Cieszyn
Gawroński Ireneusz Czechowice - Dziedzice TAK
Gąsiorek Wojciech Bielsko-Biała
Gołofit Aneta Lublin TAK
Gorczewska Renata Rybarzowice TAK
Gorzołka Stanisław Ustroń TAK
Góra Sławomir Korbielow TAK
Góralczyk Paweł Chocznia TAK
Górny Mirosław Bielsko biała
Górny Mirosław Bielsko-Biała
GRZESIK ANDRZEJ SOSNOWIEC
Grzybek Antoni Pierściec TAK
Gunia Mariusz Oświęcim TAK
HAIDA MARCIN ŚWIĘTOCHŁOWICE TAK
Hamik Rafał Chełm Śląski TAK
Hankus Olimpia Świnna TAK
Hankus Łukasz Świnna TAK
Haśnik Daria Bieruń
Hetman Radosław Jaworzno
HŁAWICZKA TOMASZ LESZNA GÓRNA
Hojdys-Łopatka Agnieszka MIĘDZYBRODZIE ŻYWIECKIE TAK
Holisz Arkadiusz Chybie TAK
Honkisz Sebastian jaworze
HORNIK BARTOSZ Chorzów TAK
Idzikowska Angelika Świętochłowice TAK
Idzikowski Adam Świętochłowice TAK
Jackowski Artur Istebna TAK
Jaros Wojciech Tychy
Jaros Wojciech Tychy
Jaśtal Piotr Domaszowice
Jedziniak Damian Dąbrowa Górnicza
Jędrzejewski Daniel Nowa Wieś Rzeczna TAK
JONKISZ DOROTA Czechowice Dziedzice TAK
Jura Maciej Nowy Sącz TAK
Kalamus Mirosław Łodygowice TAK
Kamińska Justyna Przyborów TAK
KARKUT Bogdan Komorów
Kastelik Grzegorz Kalna TAK
Kawa Joanna Mysłowice
KILIARSKA Valentyna Nikolaev
Kiznar Tomasz Rzyki
Kliś Łukasz Międzybrodzie Żywieckie TAK
Knap Przemysław Czeladź
Knopek Bartłomiej Bieruń TAK
Kobielusz Anna Istebna
Kobielusz Piotr Istebna
Kochman Krzysztof Sosnowiec TAK
Kocierz Łukasz Sól TAK
Kocierz Piotr Żywiec TAK
KOŁEK SEBASTIAN Międzybrodzie Bialskie TAK
KORDYACZNY KRZYSZTOF Pawłowiczki
Kos Piotr Kobiernice TAK
Kościelnik Krzysztof Tychy TAK
Kowalczyk Maciej Sosnowiec TAK
Kowalik Marcin Sosnowiec TAK
Kowalski Janusz Pogwizdów TAK
Kowalski Krzysztof Mikołów TAK
Krajewska- Paluch Ewa Dąbrowa Górnicza TAK
Krupa Gabriela Mnich TAK
Krupa Rafał Warszawa
Krupa Agnieszka Warszawa TAK
Krupa Anna Wierzchowie
Krzak Andrzej Żywiec TAK
Krzemień Krzysztof Brzeszcze
Krzemień Adrian Jaworze
KUBAREK ANNA SPYTKOWICE TAK
Kubarek Ewelina Spytkowice
Kuberski Andrzej Sosnowiec TAK
Kubica Marcin Bielsko-Biała
Kubik Jarosław JAWORZNO TAK
Kubkowski Mateusz Tarnowskie Gory TAK
Kublin Szymon Twardorzeczka TAK
Kucharskiej Damian Częstochowa TAK
KUCHTA ALICJA Katowice
Kudrys Kazimierz Międzybrodzie Bialskie TAK
Kunz Marcin Kraków
Kupczak Tomasz Cisiec TAK
Kupczak Tadeusz Brzuśnik TAK
Kupczak Bogusława Brzuśnik TAK
Kupczak Maciej Cisiec TAK
Kuźmik Bogdan Tresna TAK
Lasek Dariusz Kozy TAK
Laskowski Sebastian Gliwice
Lebioda Marcel Targanice TAK
Lepiarz Sylwester Wronów
Lewniowski Błażej Kraków TAK
Lisicki Kamil Czechowice-Dziedzice TAK
Loranc Agnieszka PIETRZYKOWICE TAK
Lorenz Janusz Bielsko-Biała
Lorenz Jerzy Bieruń TAK
Łach Marcin Warszawa
łobozek mirosław Żywiec TAK
Maciejewski Artur Biskupice TAK
Maciejowski Wiesław Olkusz TAK
Madej Marek Chorzów TAK
Magiera Adam Imielin TAK
MAGIERA JANUSZ WODZISŁAW ŚLĄSKI TAK
Majdak Renata Pewel Mała TAK
Malina Adam Bojszowy TAK
Malina Michalina Bojszowy TAK
Marek Porębski Oświęcim
Markowicz Dawid Czechowice-Dziedzice TAK
Maślanka Tomasz Bytom TAK
Mędrala Czesław Bielsko-Biała
Mędrala Jacek Bielsko-Biała TAK
Mętel Szymon Żywiec TAK
MICHALEC MATEUSZ Chełm Śląski TAK
Mierzwa Adam Zabrze TAK
Mieszczak Wiola Żywiec
Mikołajczak Magdalena Żory TAK
Mikołajczyk Tyberiusz Brenna TAK
Milkowski Jan Świętochłowice TAK
Milota Maciej Bielsko-Biała TAK
Mleczko Monika Bielsko-Biała
Młynarczuk Beata WIEDEN TAK
Młynarz Kamil Łęcznowola
MOCZEK KAMIL Żywiec TAK
Mol Paweł Bielsko-Biała TAK
Mol Wojciech Żywiec
MOLA MARCIN Czechowice Dziedzice
Moskwa Karolina Chorzów TAK
MOTYKA TADEUSZ CISIEC TAK
Motyka Agata Żabnica TAK
Musiatczenko Dmytro Charkow
Nagiel Andrzej Częstochowa
Nieuważny Dominik Kocierz Moszczanicki
Nogaj Paweł Jaworzno TAK
Nosalik Marek Żywiec TAK
Nowak Ewa Gliwice TAK
Nytko Małgorzata Wieprz TAK
Ochowicz Andrzej CHRZANOW TAK
Okaj Krzysztof Tarnowskie Góry
Okaj Magdalena Tarnowskie Góry
Olszewski Jarosław Kozy
OLSZOWSKI KRZYSZTOF Międzybrodzie Bialskie Gmina: Czernichów TAK
OLSZOWSKI WŁADYSŁAW Międzybrodzie Bialskie TAK
Otorowska Aleksandra Gliwice
Ożga Sebastian Tychy TAK
Pala Marcin Bieruń TAK
Palej Wojciech Kraków TAK
PALUCH DANIEL DĄBROWA GÓRNICZA TAK
Pancerz Mariusz Bielsko-Biała TAK
Panek Krzysztof Bieruń TAK
Panek Ela BIELSKO Biała TAK
Pánik Vladimír Trstená TAK
Pańkowski Bartłomiej Będzin
Pasławska Katarzyna Jastrzębie Zdrój
Pastwa Karol Międzybrodzie Żywieckie TAK
Paweł Zyzański Radziechowy TAK
Pawlik Joanna Żywiec TAK
Pawlik Marcin Tychy TAK
Pawlik Antek Tychy
Pawlusiak Łukasz Wilkowice
Pezda Klaudia WILKOWICE TAK
Pidanty Łukasz Jastrzębie Zdrój TAK
Piętka Klaudia Żywiec
Piętka Marcin Żywiec
Piętka Radosław Sosnowiec TAK
Pióro Grzegorz Oświęcim TAK
Pisowłodzka Dagmara Dąbrowa Górnicza TAK
Ploch Jakub Zabrze
Początko Łukasz Kobiernice TAK
Porada Radosław Częstochowa TAK
Postrach Bogusław Częstochowa TAK
Proksa Robert Mysłowice
Puda Krzysztof Koszarawa
PUDA KRZYSZTOF Jeleśnia TAK
Pyka Dawid Dobieszowice TAK
Pyrek Przemysław Oświęcim
PYTEL JANUSZ SOSNOWIEC TAK
RACHWOL JANUSZ RUDA ŚLĄSKA TAK
Rachwol Krzysztof Świętochłowice TAK
Rachwol Bogusław Katowice TAK
Radomski Zbigniew Bielsko Biała
Ratajczak Marcin Cięcina TAK
Ratajczak Damian Dąbrowa Górnicza TAK
Rosak-Szyrocka JOANNA Częstochowa
ROZMUS MARZENA BOJSZOWY NOWE TAK
Rusin Anna Porąbka TAK
Rybak Tadeusz Częstochowa TAK
Rybak Marcin Sosnowiec TAK
Rybarz Arturion Brzeszcze
Rybarz Witold Brzeszcze
Ryczkiewicz Andrzej Żywiec TAK
Sasak Agnieszka Bielsko-Biala TAK
Sawicki Marek Lipowa TAK
Seweryn Jacek Mysłowice TAK
Seweryn Grzegorz Katowice
Seweryn Julia Mysłowice TAK
Sękiewicz Janusz Częstochowa TAK
Sikora Alicja Bielsko Biala TAK
Sikora Stefan Bielsko Biala TAK
SKIBICKI KRZYSZTOF Oświęcim TAK
Skoczylas Wojciech Kobiernice TAK
Skomorowski Stanisław Rybnik TAK
Slivka Ján Čadca TAK
Smaczyński Dariusz Dąbrowa górnicza TAK
Smoła Agnieszka Międzybrodzie Żywieckie
Smuda Ryszard Tychy TAK
Sojka Robert Chorzów TAK
Sokołowski Marek Mysłowice-Wesoła TAK
Solecki Tomasz Bieruń TAK
Sowiński Krzysztof Katowice TAK
Stanirowska Alina MSTÓW TAK
Stanirowski Jarosław Mstów TAK
Stanisławska Marzena Żywiec TAK
Stankiewicz Robert Radziechowy
Stankiewicz Anna Radziechowy
Stawarz Anna Żywiec TAK
STEBEL PIOTR SKOCZÓW TAK
Stelmach Artur Międzybrodzie Bialskie TAK
Stolarczyk Stanisław Cięcina
Streit Dawid BIELSKO-BIAŁA
Studnik Jarosław Ruda Śląska
Subik Edyta Gliwice TAK
Subik Tomasz Gliwice TAK
SYMULA PIOTR BIELSKO-BIALA TAK
Szafranek Paweł Ustroń
Szatanik Zbigniew Ujsoły TAK
Szczęsna-Sobczyk Marle Dąbrowa Górnicza TAK
Szczęśniak Sylwia małopolskie TAK
Szczotka Łukasz Bielsko - Biała TAK
Szczypka Piotr Chybie TAK
Szolc Sebastian Gliwice TAK
Szwed Renata Czechowice-Dziedzice TAK
Szwed Robert Czechowice-Dziedzice TAK
Szwed Tomasz Kurów TAK
Szymańska Dominika Katowice
Ścieszka Marcin Kraków TAK
Ścieszka Ksenia Pewel Ślemieńska TAK
Śliwa Karolina Ruda Śląska
Śliwiński Marcin LIPOWA TAK
Śrubka Patryk Bydgoszcz TAK
Teister Wojciech Tychy TAK
TEPLICKI ANDRZEJ Bielsko-Biała TAK
Tomasiczek Ryszard Stara Wieś TAK
Tomaszewski Dariusz Dąbrowa Górnicza
Tomczyk Maksymilian Łodygowice
Trzopek Marcin Ujsoły TAK
Tyka Edward Swietochlowice
Tynus Grzegorz Frydman TAK
Urban Wiktor Zabrze
Urban Mirosław Kraków TAK
Veretskyi Pavlo Donetsk
Veretskyi Paulo Donetsk
Verníček Štefan Zákamenné TAK
Wandzel Adrian Żywiec TAK
WARWAS PAWEŁ SOSNOWIEC TAK
Wasztyl Tomasz Bielsko - Biała TAK
Wawak Mirosław Międzybrodzie Żywieckie
Welm Grzegorz Częstochowa TAK
Węgrzyn MONIKA Komorów
Wiącek Paweł Bielsko-Biała TAK
Więcek Przemysław Sosnowiec
Wilk Mariusz Pyskowice TAK
Wilk Wojciech Tychy TAK
Wiśniewska-Ulfik Dominika Zabrze TAK
Wojtusiak Karol Łodygowice
Wolf Krzysztof Międzybrodzie Żywieckie
Wolf Zuzanna Czernichów
Wolny Michał Żywiec TAK
Worek Magdalena Żabnica TAK
Wosik Daniel Alpin Sport HOKA One One Team
Woźniak Marek Wojkowice TAK
Wójcik Krystian Cisiec
Wójcik Adam CHOCZNIA TAK
WRONA Daniel Golkowice TAK
Wrzesiński Piotr Częstochowa TAK
Wysocki Mariusz Piekary Śląskie
ZAWISZ JÓZEF Bielsko-Biała
Ząbkiewicz Anna Częstochowa TAK
Ząbkiewicz Grzegorz Częstochowa TAK
Zdynowski Jacek Żywiec TAK
Zdynowski Stanisław Żywiec TAK
Zembroń Mariusz Iłownica TAK
ZEMŁA MICHAŁ Jaroszowice TAK
Ziomek Tomasz Bielsko-Biała TAK
Zyzak Piotr Żywiec TAK
Żuchowicz Elzbieta Dabrowa Gornicza

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: kazho@wp.pl