III Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Ekstremalnym Półmaratonie Górskim o Puchar Komendanta Głównego Policji

24.05.2019

Miejsce: Ostre - Gmina Lipowa

Organizator: Stowarzyszenie Integracyjne Eurobeskidy

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: sport@eurobeskidy.org.pl

BIEG GŁÓWNY

Zgłoszonych / Registered: 65

Nazwisko Imie
Name Surname
Miejscowość
Town
Wpłata
Payment
Biżek Patryk Będzin
Bors Paweł Jasło TAK
Bujak Mateusz Tarnowskie Góry TAK
Bytniewski Jakub Warszawa
Ceberak Bartosz Rzeszów TAK
Ceremuga Mateusz Orzesze TAK
Cichoń Roman Mierzęcice TAK
Czernek Tomasz Lipowa TAK
Czubaj Cezary Katowice
Dudek Mariusz Ruda Śląska TAK
Dymanus Damian Balin TAK
FILIPEK Przemysław Jaworzno TAK
Frosztęga Artur Katowice
Gabrys Olga Bojszów
Golec Roman Katowice
Hulin Sebastian Katowice
Jadczyk Tomasz Sławków TAK
Jarszak Sebastian DĄBROWA GÓRNICZA TAK
JUDA ROBERT TARNOWSKIE GÓRY TAK
Junik Łukasz Marcinkowice
KALAMUS Mirosław Łodygowice
Kamiński Paweł Czeladź
Kazienko Wojciech Boruszowice
Konieczny Justyna Pyskowice TAK
Kostka Sebastian Cieszyn
Kościelny Sebastian Zabrze TAK
Kowalczyk Paweł Częstochowa
Kożuch Emilia Bytom
Kwaśniok Mariusz Pniów TAK
Legieżyński Tomasz Gliwice TAK
LORISZ DAMIAN CHORZÓW
Łozak-Sereda Barbara Wołomin TAK
Łukasik Bernadeta Zawoja
Machowski Łukasz Jasło TAK
Malik Rafał Tarnowskie Góry TAK
Malisz Szymon Tychy
Masina Tomasz Dąbrowa Górnicza
MEJDER ARKADIUSZ KATOWICE TAK
Menżyk Joanna Mysłowice TAK
Mężyk Jacek Tarnowskie Góry TAK
Michalik Tomasz Nowe Chechło
Michalik Tomasz Nowe Chechło
Michał Łukasik Zawoja
Młynarczyk Paweł Sowińskiego/17/82 TAK
Mrożek Mariusz Klucze
NOSKI MARIUSZ Bielawa TAK
Ochota Agnieszka Zabrze TAK
Ogierman Grzegorz Cieszyn TAK
Openchowski Rafał Boruszowice TAK
Piłko Marcin Dąbrowa Górnicza
PINKOWSKI DARIUSZ Lubliniec TAK
Ploch Adam Pyskowice TAK
Ploch Karolina Pyskowice TAK
Poszelężny Jerzy Jasło TAK
Sałasiński Patryk Piekary Śląskie TAK
Sołtysik Przemek Tychy TAK
Spiechowicz Andrzej Zabrze
Szczucki Krzysztof Żory TAK
Szczygieł Anna Bytom
Toporek Krzysztof Zabrze TAK
Ufel Marcin Czeladź TAK
Winiarczyk-Jadach Beata Kraków TAK
Wójcik Artur Dąbrowa Górnicza TAK
Wylężek Paweł Piekary Śląskie
Zaleśny Janusz Jasło

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: sport@eurobeskidy.org.pl