Biathlon dla Każdego Wysowa Zdrój

15.06.2019

Miejsce: Wysowa Zdrój

Organizator: Polski Związek Biathlonu

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: p.niszczuk@biathlon.com.pl

BDK Wysowa

Zgłoszonych / Registered: 187

Nazwisko Imie
Name Surname
Miejscowość
Town
Apola Jagoda Libusza
Babej Pavol Bardejov
Bajorek Emilia
Baran Anna
Beňa Ján Bardejov
Beňová Viera Bardejov
Białoń Alicja Gorlice
Bochyńska Gaja Katowice
Bochyńska Zoja Katowice
Bochyński Darek Katowice
Bugno Jan Ropica polska
Ciastoń Krzysztof
Ciastoń Emilia
Czyżyk Dominik Gorlice
Dardzińska Dąbrówka Ropki
Dardzińska Wanda
Dardziński Benedykt Ropki
Dardziński Franciszek Ropki
Deryniowska Daria Lubatowa
Drąg Kacper Wysowa-Zdrój
Dutko Marek Cigelka
DUTKO Martin Košice
Dutková Lenka Bardejov
Dykas Tomasz Libusza
Ferenc Monika Wysowa - Zdrój
Ferenc Emilia Wysowa-Zdrój
Ferenc Mateusz Wysowa-Zdrój
Filip-Klocek Marlena Łężyny
Gałek Olga Kraków
Garbowski Sebastian Klimkówka
Gliński Jakub Grybów
Gliński Michał Grybów
Gliński Jarosław
Gnutek Wioletta Nowy Sącz
Gogola Damian Szymbark
Gołębiewski Władysław
gorzkowicz Wojciech Gorlice
Górka Eryk
Górka Patryk
Górka Oliwier
Górka Marcin
Górska Jolanta Stary sacz
Górski Karol Szymbark
Górski Krzysztof Szymbark
Górski Bartosz Szymbark
Górski Karol Szymbark
Górski Krzysztof Szymbark
Gruca Anna Gorlice
Haduch Jerzy PISAROWCE
Hajduk Tomasz Gorlice
Hyra Konrad Gorlice
Jakieła Amelia Lubatowa
Jakieła Milena Lubatowa
Jaworski Piotr Wysowa
Jodłowski Dariusz Wysowa
Jodłowski Norbert Wysowa
Jodłowski Patryk Wysowa
Karas Anna
Karlak Aleksandra Wysowa-Zdrój
Karlak Maja Wysowa-Zdrój
Kazanowski Krzysztof Gorlice
Kazanowski Roman Gorlice
Kempska Amelia Wysowa-Zdrój
Klocek Konrad Łężyny
Koltko Seweryn Wysowa-Zdrój
Kominiarczyk Grzegorz Teleśnica
Kornek Rafał Gorlice
Kornek Kornelia Gorlice
Koszarski Grzegorz Wysowa Zdrój
Kowalik Dawid Nowy Sącz
Krzan Jacek Biskupice Melsztynskie
Kuruc Roksana
Kusz Tomasz Gorajowice
Kusz Justyna Gorajowice
Kusz Piotr Gorajowice
Kusz Paweł Gorajowice
Kuś Przemysław Kraków
Kuś Nikodem Kraków
Kuś Antoni Kraków
Kuziak Julia Hańczowa
Kuziak Łukasz Hańczowa
Lesiak Andrzej
Lesiak Tymoteusz
Lesiak Magdalena
Listopad Marcin Kraków
Ludwin Franciszek Uście Gorlickie
Ludwin Stanisław Uście Gorlickie
Łata Julia
Łukasik Anna
Markowicz Łukasz Libusza
Martuś Jacek Bobowa
Martuś Miłosz Bobowa
Martuś Zosia Bobowa
Martuś Ewelina
Miazga Krzysztof BIECZ
Michalak Jagoda Lubatowa
Michalak Franciszek Lubatowa
Mituś Michał Biecz
Mruk Gabriela
Muchacki Bartosz
Muchacki Franciszek
Murdzek Julia Lubatowa
Okarma Martyna Wysowa Zdrój
Opozda Maciej Kraków
Pająk Teodor
Pająk Klara
Pasiut Monika Szymbark
Pasiut Zuzanna Szymbark
Pasiut Adam Szymbark
Pasiut Roman Szymbark
Pasiut Natalia Szymbark
Patlewicz Martyna Lubatowa
Patlewicz Oliwia Lubatowa
Pernal Faustyna Lubatowa
Pochciał Paulina Katowice
Podraza Marek GORLICE
Polakiewicz Mateusz Hańczowa
Polakiewicz Xavier Hańczowa
Przybyłowicz Kamila
Przybyłowicz Kacper
Radzik Mikołaj Gorlice
Radzik Marcin Gorlice
Rafa Wiktoria Gorlice
Rodzinka Wojciech Wysowa Zdrój 121
Roicka-Kuś Anna Kraków
Rol vel Rul Krzysztof Hańczowa
Rol vel Rul Szymon Hańczowa
Rosiek Jan Łosie
Rosiek Hanna Łosie
Roszak Filip Łosie
Rzeźnik Matylda Ropki
Sabina Żaba
Sajchta Mariusz
Sajchta Katarzyna
Sajchta Miłosz
Sajchta Bogusław
Sarnecka Natalia Ropa
Sikora Zuzanna Gorlice
Sikora Hubert Gorlice
Skowronek Zbigniew
Smarduch-Kuziak Anna Hańczowa
Sokacz Michał Kraków
Sovičová Emília Bardejov
Stafin Damian Czarny Bór
Stec Anita Wysowa_Zdrój
Stec Jakub Wysowa_Zdrój
Stec Arkadiusz Wysowa_Zdrój
Stec Krzysztof Nowy Wiśnicz
Sudyk Magdalena Wysowa Zdrój
Szadkowski Michał Gorlice
Szadkowski Krzysztof Gorlice
Szkaradek Kinga Nowy Sącz
Szkaradek Albert Nowy Sącz
Szpil Anna Nowica
Szpil Artur Nowica
Szpil Nina Nowica
Szpil Kamil Nowica
Szpila Zbigniew Nowy Sącz
Szpila Kamil Nowy Sącz
Szpila Aleks Nowy Sącz
Szpyrka Kacper Gorlice
Szymański Michał Nowy Sącz
Szymański Filip Nowy Sącz
Szymeczko Jadwiga Kraków
Trzepak Łukasz Hańczowa
Tumidajewicz Patrycja
Tumidajewicz Monika
Turek Kasjan Lubatowa
Turek Piotr Lubatowa
Turek Sandra Lubatowa
Ulanowski Michał
Wadan Jerzy
Wadan Barbara
Wagowska Anna
Wagowski Jakub
Wajda Kamil Ropa
Waśkiewicz Nadia Katowice
Wojtarowicz Zofia
Wojtarowicz Filip
Wojtarowicz Paweł
Wojtarowicz Magdalena
Wojtarowicz Jakub
Wójcik Kinga Ropa
Zając Jan Biecz
Zając Zuzanna Lubatowa
Zimowski Łukasz Gorlice
Żaba Katarzyna

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: p.niszczuk@biathlon.com.pl