Bieg im. Władysława hr. Zamoyskiego

2.06.2019

Miejsce: Zakopane

Organizator: Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Gniazdo w Zakopanem

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: tg.sokol.zakopane@gmail.com

Bieg im. Władysława hr. Zamoyskiego
Zgłoszonych / Registered: 205
Nazwisko Imie
Name Surname
Płeć
Sex
Kateg. Klub
Team
Kraj
Country
Miejscowość
Town
Wpłata
Payment
Adamczyk Mateusz M M1 PWK POL Kraków TAK
Amalou-Döpke Linda K K2 GP Ausdauerschule by bunert DEU Essen TAK
Arendarczyk Rafał M M1 POL Niedzica -
Arter Angelika K K1 GP POL kraków TAK
Baluta Paweł M M1 GP Bezpieczny Kazbek POL Warszawa TAK
Baran Grzegorz M M1 GP NapierajJakByNieByłoJutraSquad POL Olsztyn -
Baranow Tomasz M M2 GP POL Platerów TAK
Bartkowiak Mariusz M M1 GP INSTRUKTOR BIEGANIA TEAM POL Opole -
Bartolik Piotr M M2 GP POL Warszawa TAK
Bazułka Aleksandra K K1 AZS UJ POL Katowice TAK
Bąk Andrzej M M2 GP SPC POL Lubicz TAK
Behounek Leszek M M4 GP TG Sokół Zakopane POL Zakopane TAK
Behounek Małgorzata K K3 TG Sokół Zakopane POL Zakopane TAK
Bień Magdalena K K2 GP Sklepbiegacza POL Poznań TAK
Biernawski Piotr M M2 GP ATTIQ Team/Salming POL Nowy Targ TAK
Błaut Alicja K K2 GP Smashing Pąpkins POL Warszawa TAK
Bodurka Krzysztof M M1 Alpin Sport Hoka One One Team POL Nielepice -
Boroń Dariusz M M1 ASICSFrontRunnerPoland POL Kraków TAK
Broll Rafał M M2 GP POL Chorzów TAK
Broniszewski Jakub M M2 PLAY POL Ząbki TAK
Brus Marcin M M2 GP POL Warszawa -
Brząkalski Krzysiek M M1 Adidas Runners Warsaw POL Warszawa -
Buga Piotr M M1 GP Sfora Ojca Dyrektora POL Wrocław TAK
Bukała Marcin M M1 Vege Runners POL Bielsko-Biała TAK
Chmielewski Dariusz M M3 GP DLA MARTY POL Murowana Goślina TAK
Chodakowski Marceli M M2 GP K.B. Geotermia Uniejów POL Poddębice -
Chodniewicz Michał M M1 POL Warszawa -
Chojnacki Grzegorz M M2 POL Zielonka -
Cieplik Dawid M M1 GP Lesz No Limits Runners POL Rawicz TAK
Czerniawski Piotr M M2 GP POL Warszawa TAK
Czerwiński Rafał M M2 GP Smashing Pąpkins POL Suchy Las TAK
Czuba Jarek M M1 Team Mountain Fuel Polska POL Krakow -
Czuba Jarek M M1 Team Mountain Fuel Polska POL Kraków -
DANECKI BORYS M M2 PRINCE O-I-> POL Częstochowa TAK
Dąbrowski Sławek M M2 GP Wataha POL Wąbrzeźno -
Derbin Jarosław M M2 POL Iława TAK
Dębek Piotr M M2 GP Świdnicka Grupa Biegowa POL Świdnica TAK
DOBRZYŃSKA MAŁGORZATA K K3 GP SPC POL TORUŃ TAK
Döpke Christoph M M2 Ausdauerschule by bunert DEU Essen TAK
Dordzik Katarzyna K K2 GP POL Gdynia -
Dordzik Katarzyna K K2 POL Gdynia -
Dubowiecki Witek M M2 GP Chata Biegacza K34 Zakopane POL Zakopane -
Dymanus Karolina K K1 POL Mysłowice -
Dziedzina Tomasz M M2 GP MUAY Running Team POL Kraków TAK
DZIWOKI Marek M M2 GP POL Rybnik -
Falkowski Krzysztof M M1 GP Woodward Runners POL Kraków TAK
Frączek Dariusz M M1 POL Rzeszów TAK
Furman Bartłomiej M M1 POL Poronin -
Gajewski Michal M M1 GP Akademia Innowacji Społecznych POL Skarżysko-Kamienna -
Galewski Jacek M M1 GP Drużyna TVN POL Warszawa -
Gańczak Waldemar M M2 Silesia Runers Club POL Świętochłowice TAK
Gargas-Dziedzina Joanna K K2 MUAY Running Team POL Kraków TAK
GAWLIK SŁAWEK M M1 POL Kraków TAK
Gąsienica-Roj Anna K K2 TG SOKÓŁ ZAKOPANE POL Zakopane -
Gezela Mariusz M M1 GP Euforia Biegacza Team POL Poznań TAK
Gieras Piotr M M1 PWK POL Kraków TAK
Górecki Patryk M M1 GP PG FOTO POL Jarosław -
Górka Bogumił M M2 GP Górka Team POL Zakopane TAK
Grabias Aleksandra K K1 GP POL Gdańsk TAK
Grabowska Joanna K K2 SPC/KM UMK POL Toruń -
gradzi dariusz M M1 GP Krakowska Izba Adwokacka POL Kraków TAK
Gucwa Mirosław M M2 Let’s go wild POL Krasne TAK
Howlett Ula K K2 GP GBR Bracknell TAK
Huryń Ewa K K2 GP RunTheMountains POL Szczecin TAK
Hyży Piotr M M1 GP Bonnie & Clyde POL Tarnowiec TAK
Ignaczak Marcin M M2 GP IFB Broker POL Żychlin TAK
Iwanicki Maciej M M1 POL Łęzcna -
Jakieła - Rzadkosz Katarzyna K K1 GP POL Gliczarów Górny -
Janiszewski Jakub M M2 GP SPC POL Toruń TAK
Jeżewski Adam M M2 Etisoft Running Team POL Gliwice -
Kaczmarek Jan M M2 POL Zbąszynek -
KAJAK MIROSŁAW M M4 GP truchtacz.pl POL GARWOLIN TAK
Kammer Krzysztof M M1 GP PRO366 POL Poznań TAK
Kapuściński Zbigniew M M2 GP Grupa Azoty Police POL Szczecin TAK
Karpiński Robert M M2 Spartanie Dzieciom POL Marki TAK
Kęcik Janusz M M4 Spartanie Dzieciom POL Warszawa TAK
Kęsy Marcin M M1 GP PRO366 POL Poznań TAK
Kielaszewski Karol M M1 GP Lesz No Limits Runners POL Leszno TAK
Kierys Renata K K1 POL Ciche -
Kijowski Marcin M M2 GP Polar Sport POL Kraków -
Knapczyk Krzysztof M M2 GP TG Sokół Zakopane POL Poronin TAK
Knapczyk Małgorzata K K2 GP TG Sokół Zakopane POL Poronin TAK
Knapik Marta K K1 POL Poraj -
Koch Marta K K2 GP POL Ornontowice TAK
Kochanowski Michał M M1 GP Night Runners POL Kraków -
Koniuszy Adam M M1 GP POL Zakopane -
Kopeć Paweł M M1 GP Rzeszowskie Gazele i Gepardy POL Majdan Królewski TAK
Korpalski Tomasz M M1 GP Biegaj z głową POL Gdańsk TAK
Kosmala Bartosz M M2 GP KOSMALA Team POL Kraków TAK
Kowalczyk Kazimierz M M3 POL Witów TAK
Kowalik Andrzej M M2 GP Bieg opolski POL Opole TAK
Krawczyk Kamil M M1 POL Pielgrzymowice TAK
Krosny Sebastian M M1 GP STS Biegaton Mikołów POL Mikołów TAK
Krotowska Marta K K2 POL Gdańsk TAK
Krupa Piotr M M1 GP 2 MASS RANNING TEAM POL Szczyrk -
Krzyżewski Roger M M1 Tatra Camp POL Kraków TAK
Kubin Ireneusz M M2 GP TG Sokół Zakopane POL Zakopane TAK
Kubin Ewa K K2 TG Sokół Zakopane POL Zakopane TAK
Kühnen Claudia K K3 GP Ausdauerschule by bunert DEU Rheinberg TAK
Kühnen Thomas Lars M M3 GP Ausdauerschule by bunert CIV Rheinberg TAK
Kułach Maciej M M3 GP POL Zakopane TAK
Kupaj Oktawia K K1 Vege Runners POL Łomianki Dolne TAK
Kwiatkowski Piotr M M1 GP POL Samborzec -
Leja Piotr M M2 GP ultra ARQ POL Zakopane TAK
Lemański Damian M M1 GP POL Rąbień -
Lemieszka Marta K K1 Fracht Sport Club POL Sulejówek -
Leonowicz Agnieszka K K3 Yeti POL Kraków -
Leonowicz Maria K K1 POL Kraków -
Leszczyński Artur M M1 TomTom Runners POL Łódź TAK
Łachacz Irmina K K2 GP SwimrunBlondes POL Szczecin -
Łudzik Alicja K K1 GP POL Kraków TAK
Łukasik Andrzej M M1 POLAR TEAM / WWW.EKOIDEA.SKLEP.PL POL Janów Lubelski -
Maciąg Grzegorz M M1 GP POL Kraków TAK
Majdański Paweł M M2 POL Kraków TAK
MAJOR STEFAN M M4 GP BIEGAJ Z ŻARKAMI POL ŻARKI TAK
Marek Dariusz M M1 Monk Sandals Team POL Wieliczka -
Maronka Agnieszka K K2 POL Kraków -
Mazur Mariusz M M2 POL Siemianowice Śląskie TAK
Michalak Maciej M M1 GP Krakowska Izba Adwokacka POL Kraków -
Michalik Krzysztof M M1 GP POL Zakopane TAK
Michałek Jarosław M M3 GP One Way Ticket POL Kraków -
mikołajczyk tomasz M M1 GP POL Zakopane TAK
Miszczyk Karol M M1 POL Wrocław TAK
Miśkiewicz Mariusz M M1 GP Biegiem orzez Chybie POL Mnich -
Miśków Marcin M M1 GP ZARAZIĆ PASJĄ POL Żory TAK
Morcinek Marcin M M2 GP BLUSZCZA POL KATOWICE TAK
Niemyt Adam M M1 GP PRO366 POL Poznań TAK
Niklewski Michał M M1 POL Radom TAK
Niklewski Paweł M M1 POL Radom TAK
Nowakowska Marzena K K2 GP Grupa Malbork POL Malbork -
Nowakowski Wojciech M M2 GP Grupa Malbork POL Malbork -
Obradović Paweł M M2 GP Brembo POL Czeladź TAK
Ochocki Mateusz M M1 GP PozytywnieZabiegani Omega Kleszczów POL Kleszczów -
Ohla Krzysztof M M2 GP BE_3 Cityzen Poznań POL Poznań TAK
Opiał Rafał M M1 Grupa PRO POL Kraków TAK
Orzech Michał M M1 GP Mustangi Gliwice POL Gliwice TAK
Osiecki Jakub M M1 POL Zakopane -
Osikowska Teresa K K2 GP POL Zakopane -
Ostapczuk Marzena K K2 POL Nowy Targ TAK
Ostapczuk Piotr M - POL Nowy Targ -
Pająk Tomasz M M1 Vege Runners POL Warszawa TAK
Pasiecznik Miłosz M M1 GP Muay Running Team POL Poznań TAK
Pawłowski Tomasz M M2 GP Team Pleszew POL Dobrzyca TAK
Perkowski Jarosław M M2 GP K.W. Warszawa POL Warszawa TAK
Perykasza Paweł M M1 GP GrupaLuktrans.pl POL Kraków -
Piasecki Piotr M M2 T.G. Sokół Zakopane POL Piotrków Trybunalski TAK
Piechula Bobla Katarzyna K K2 GP POL Tychy -
Piechula Bobla Katarzyna K K2 GP POL Tychy -
Pietruszka Ewa K K1 BE_3 Cityzen Poznań POL Poznań TAK
Piotrowski Krzysztof M M4 POL Gdańsk TAK
Predko Grażyna K K2 POL Tarnobrzeg -
Pyrć Szymon M M2 POL Kraków -
Rajtar Renata K K3 Rontil - Yeti POL Krakow -
Rusin Grzegorz M M1 POL Mielec -
Ruszczewski Andrzej M M1 Vege Runners POL Warszawa TAK
Ruta Maciej M M2 GP POL Lodz TAK
Rutkowski Janusz M M3 GP POL Leszno TAK
Rzemieniuk Krzysztof M M1 GP kfnestor.pl POL Kraków TAK
Schaefer Marius M M2 GP Ausdauerschule by bunert DEU Essen TAK
Semberecki Marcin M M1 GP TG Sokół Zakopane POL Zakopane TAK
Sikora Mieczysław M M1 POL Ustroń -
Skonecki Piotr M M2 GP TG Sokół Zakopane POL Zakopane TAK
Skwierawski Grzegorz M M2 GP Alior Running Team POL Pszczółki TAK
Sobczak Henryk M M1 GP Tc Orzeł Spytkowice POL Nowy Targ -
Sobczak Karolina K K1 Heineken Krakow Running Club POL Olsztyn -
SOKOŁOWSKI MAREK M M3 GP Alpin Sport HOKA One One Team POL Mysłowice-Wesoła TAK
Sroka Małgorzata K K2 POL Węgrzce Wielkie -
Stanuchiewicz Oskar M M2 GP POL Częstochowa TAK
Stec Krzysztof M M1 GP Salt Runners Bochnia POL Nowy Wiśnicz TAK
Stopa Michał M M1 GP MarcinSwiercTEAM POL Tychy TAK
Strużykowski Sławomir M M2 POL Konopiska TAK
Stykowski Robert M M2 GP POL Warszawa TAK
Suchowian Maciej M M2 GP TG Sokół Zakopane POL Zakopane TAK
Sułek Wojciech M M1 GP Karpiel Steindel Architektura POL Zakopane -
Szapar Przemyslaw M M2 GP Biegamina Scarpa team POL Gdynia TAK
Szapar Przemysław M M2 GP Biegamina Scarpa Team POL Gdynia -
Szczepański Adam M M1 GP Albatrosy POL Milanówek -
SZECÓWKA ZBIGNIEW M M2 GP Positive Energy POL PORAJ TAK
Szmidt Karol M M1 GP PRO 366 POL Slesin TAK
Szymik Marcin M M2 GP Nature s Sunshine Poland POL Chorzów -
Ślaga Dariusz M M3 GP TG SOKÓŁ ZAKOPANE POL Zakopane TAK
Tabaszewska Karolina K K2 GP POL Zakopane TAK
Tędziagolski Tomasz M M2 POL WARSZAWA -
Timofiejuk Pawel M M2 GP Albatrosy POL Warszawa TAK
Tomczyk Andrzej M M3 GP TG SOKÓŁ Zakopane POL Tarnibrzeg TAK
Topolski Marcin M M2 GP POL Jadowniki TAK
Trąmpczyński Jakub M M1 Ahojbaby.pl POL Warszawa TAK
Trela Bartłomiej M M1 GP Pokonajastme.pl POL Zgłobice -
Trocki Michal M M2 obozygorskie.pl POL Warszawa -
Trzebunia Alicja K K2 GP TG Sokół Zakopane POL Zakopane TAK
WABIK NATALIA K K1 POL Kraków TAK
Wahl Daniel M M2 GP T.S. AKS Chorzów POL Kościelisko TAK
Wąs Grzegorz M M2 GP POL Warszawa TAK
Włodarczyk Teresa K K3 GP SPC POL Toruń TAK
Wołoszyn Piotr M M1 GP POL Warszawa TAK
Worobiec Józef M M4 GP Tervel Daniel Wosik Team POL Jędrzejów -
Woźniak Michał M M2 GP Power training POL Białobrzegi -
Yvy Kohl K K3 GP Ausdauerschule by bunert DEU Duisburg TAK
Zarzycki Marcin M M1 GP Bio-Reh Team POL Mszana Dolna TAK
Zawada Mateusz M M1 Zarażeni Bólem POL Sulejówek -
Ziejewski Grzegorz M M2 GP POL Wieliczka TAK
zielak aldona K K2 POL warszawa TAK
Zielak Daruusz M M2 GP POL Warszawa TAK
Zięba Sabina K K2 GP Forever Team POL Świlcza TAK
Zych Katarzyna K K2 GP Bonnie & Clyde POL Tarnów TAK

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: tg.sokol.zakopane@gmail.com