Bieg im. Władysława hr. Zamoyskiego

2.06.2019

Miejsce: Zakopane

Organizator: Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Gniazdo w Zakopanem

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: tg.sokol.zakopane@gmail.com

Bieg im. Władysława hr. Zamoyskiego

Zgłoszonych / Registered: 330

Nazwisko Imie
Name Surname
Miejscowość
Town
Wpłata
Payment
Adamczyk Mateusz Kraków TAK
Amalou-Döpke Linda Essen TAK
Arendarczyk Rafał Niedzica
Arter Angelika kraków TAK
Baluta Paweł Warszawa TAK
Baran Grzegorz Olsztyn
Baranow Tomasz Platerów TAK
Bartkowiak Mariusz Opole
Bartolik Piotr Warszawa TAK
Bazułka Aleksandra Katowice TAK
Bąk Andrzej Lubicz TAK
Behounek Leszek Zakopane TAK
Behounek Małgorzata Zakopane TAK
Biechowska Beata Bydgoszcz TAK
Biechowska Beata Bydgoszcz
Bień Magdalena Poznań TAK
Biernawski Piotr Nowy Targ TAK
Błaszczykowski Marcin Tarnowskie Góry
Błaut Alicja Warszawa TAK
Bodurka Krzysztof Nielepice
Bodurka Zbigniew Zakopane
Bokiniec Mariusz Warszawa TAK
Boroń Dariusz Kraków TAK
BORZĘCKI NORBERT Koszalin TAK
Boś Maciej Łódź
Broll Rafał Chorzów TAK
Broniszewski Jakub Ząbki TAK
Brus Marcin Warszawa
Brząkalski Krzysiek Warszawa
Brzozowska Teresa Jaworzno TAK
Brzozowski Piotr Jaworzno TAK
Buga Piotr Wrocław TAK
Bukała Marcin Bielsko-Biała TAK
Burzyńska Ewelina Biedrusko TAK
Bytnar Anna Kraków TAK
Chmielewski Dariusz Murowana Goślina TAK
Chodakowski Marceli Poddębice
Chodniewicz Michał Warszawa
Chojnacki Grzegorz Zielonka
Cieplik Dawid Rawicz TAK
Czajkowska Agnieszka Zakopane
Czajkowski Wojciech Zakopane
Czarnecka Eliza Kraków TAK
Czerniawski Piotr Warszawa TAK
Czerwiński Rafał Suchy Las TAK
Czuba Jarek Krakow
Czuba Jarek Kraków
DANECKI BORYS Częstochowa TAK
Daniel Jarek Bielsko-Biała
Dąbrowski Sławek Wąbrzeźno
Derbin Jarosław Iława TAK
Dębek Piotr Świdnica TAK
DOBRZYŃSKA MAŁGORZATA TORUŃ TAK
Döpke Christoph Essen TAK
Dordzik Katarzyna Gdynia
Dordzik Katarzyna Gdynia
Drzewiecki Piotr Wrocław
Dubowiecki Witek Zakopane
Dymanus Karolina Mysłowice TAK
Dziedzina Tomasz Kraków TAK
DZIWOKI Marek Rybnik
Fafiński Sebastian Zabrzeg TAK
Falkowski Krzysztof Kraków TAK
Faron Piotr ZALESIE
Fijak Jan Sienna Żywiec TAK
Flisiński Łukasz Sosnowiec TAK
Florys Jakub Ostrowiec Świętokrzyski TAK
Florys Dominik Ostrowiec Świętokrzyski TAK
Frączek Dariusz Rzeszów TAK
Fudalej Piotr Kościelisko TAK
Furman Bartłomiej Poronin
Futyma Daniel Kraków
Gajewski Michal Skarżysko-Kamienna
Galewicz Jerzy Zakopane
Galewski Jacek Warszawa
Gał Wojciech Murzasichle
Gańczak Waldemar Świętochłowice TAK
Gargas-Dziedzina Joanna Kraków TAK
GAWLIK SŁAWEK Kraków TAK
Gąsienica Stanisław Kościelisko TAK
Gąsienica Roj Jan Zakopane TAK
Gąsienica-Roj Anna Zakopane TAK
Gąsiorowska Teresa Zakopane
Gąsiorowski Piotr Zakopane
Gezela Mariusz Poznań TAK
Gie Pablo Kraków
Gieras Piotr Kraków TAK
Gierasiński Paweł ? TAK
GIZICKI GRZEGORZ Zakopane
Góra Sławomir Korbielow TAK
Górecki Patryk Jarosław
Górka Bogumił Zakopane TAK
Grabias Aleksandra Gdańsk TAK
Grabowska Joanna Toruń TAK
gradzi dariusz Kraków TAK
Grucel Sławomir Sosnowiec
Gucwa Mirosław Krasne TAK
Guziak Irena Nowy Targ TAK
Howlett Ula Bracknell TAK
Huryń Ewa Szczecin TAK
Hyży Piotr Tarnowiec TAK
Ignaczak Marcin Żychlin TAK
Iwanicki Maciej Łęzcna
Iwanicki Łukasz Lublin TAK
Iwanicki Władysław Łęczna TAK
Jackowska Ewa Jarosław
Jackowski Jacek Jarosław
Jakieła - Rzadkosz Katarzyna Gliczarów Górny
Janik Bogdan Nowy Targ TAK
Janiszewski Jakub Toruń TAK
Jarguz Joanna Zakopane TAK
Jeżewski Adam Gliwice TAK
Kaczmarek Jan Zbąszynek TAK
KAJAK MIROSŁAW GARWOLIN TAK
Kalata Janusz Poronin
Kammer Krzysztof Poznań TAK
kapera monika Piła TAK
Kapuściński Zbigniew Szczecin TAK
Karpiński Robert Marki TAK
Kawałko Olgierd Brzeg TAK
Kęcik Janusz Warszawa TAK
Kielaszewski Karol Leszno TAK
Kierys Renata Ciche TAK
Kijowski Marcin Kraków
Klamerus Izabela Zakopane TAK
Klamerus Maciej Zakopane TAK
Knapczyk Krzysztof Poronin TAK
Knapczyk Małgorzata Poronin TAK
Knapik Marta Poraj
Koch Marta Ornontowice TAK
Kochanowski Michał Kraków
Koniuszy Adam Zakopane TAK
Konstanty Katarzyna Kraków TAK
Kopeć Paweł Majdan Królewski TAK
Kordaczka Bogumiła Ciche TAK
Kornobis Monika Kraków TAK
Korpalski Tomasz Gdańsk TAK
Kosmala Bartosz Kraków TAK
Kowalczyk Mateusz Przytyk TAK
Kowalczyk Kazimierz Witów TAK
Kowalik Andrzej Opole TAK
Kozielska Magdalena Szaflary
Kozub Basia Bochnia TAK
Kozub Arkadiusz Ropczyce
Krawczyk Kamil Pielgrzymowice TAK
Krosny Sebastian Mikołów TAK
Krotowska Marta Gdańsk TAK
Krupa Piotr Szczyrk
Krzyżewski Roger Kraków TAK
Książek Ewa Rabka Zdrój TAK
Kubin Ireneusz Zakopane TAK
Kubin Ewa Zakopane TAK
Kubkowski Mateusz Tarnowskie Gory TAK
Kühnen Claudia Rheinberg TAK
Kühnen Thomas Lars Rheinberg TAK
Kułach Maciej Zakopane TAK
Kułach Anna Zakopane
Kupaj Oktawia Łomianki Dolne TAK
Kuźmińska Ewelina Radom TAK
Kwak Katarzyna Zakopane TAK
Kwiatkowska Kinga Kraków TAK
Kwiatkowski Piotr Samborzec
Lassak Beata Ząb
Leja Piotr Zakopane TAK
Lemański Damian Rąbień
Lemieszka Marta Sulejówek
Leonowicz Agnieszka Kraków TAK
Leonowicz Maria Kraków TAK
Leszczyński Artur Łódź TAK
Lipowski Paweł Kraków TAK
Lubelski Łukasz Katowice TAK
Łachacz Irmina Szczecin
Łącz Małgorzata Mielec TAK
Łudzik Alicja Kraków TAK
Łukasik Andrzej Janów Lubelski
Maciąg Grzegorz Kraków TAK
Macioł Andrzej Krakow TAK
Majchrowski Wiktor Rogi
Majdański Paweł Kraków TAK
MAJOR STEFAN ŻARKI
Malepsza Ewa Zakopane TAK
Marek Dariusz Wieliczka TAK
Marek Dariusz Wieliczka
Maronka Agnieszka Kraków
Maronka Agnieszka Kraków
Maruta Dorota Kraków TAK
Mazur Mariusz Siemianowice Śląskie TAK
Medejczyk Łukasz Dobieszyn
Michalak Maciej Kraków
Michalik Edyta Nowy Targ
Michalik Krzysztof Zakopane TAK
Michałek Jarosław Kraków
Miklin Jan Warszawa
mikołajczyk tomasz Zakopane TAK
Miodoński Robert Kraków
Miszczyk Karol Wrocław TAK
Miśkiewicz Mariusz Mnich
Miśków Marcin Żory TAK
Morcinek Marcin KATOWICE TAK
Możejko Zbigniew Wrocław TAK
Myszkiewicz Paulina Warszawa
Myszkiewicz Mirosław Warszawa
Niemyt Adam Poznań TAK
Niklewski Michał Radom TAK
Niklewski Paweł Radom TAK
Niziołek Teresa Zawada TAK
Niziołek Ireneusz Zawada TAK
Nowakowska Marzena Malbork
Nowakowski Wojciech Malbork
Obradović Paweł Czeladź TAK
Ochocki Mateusz Kleszczów
Ohla Krzysztof Poznań TAK
Opiał Rafał Kraków TAK
Orzech Michał Gliwice TAK
Orzeł Krzysztof WEGRZCE WIELKIE TAK
Osiecki Jakub Zakopane
Osikowska Teresa Zakopane
Osińska Karolina Kołaczkowo
Ostapczuk Marzena Nowy Targ TAK
Ostapczuk Piotr Nowy Targ
Ożga Sebastian Tychy TAK
Pająk Tomasz Warszawa TAK
Pankowska Joanna Przytyk TAK
Pasiecznik Miłosz Poznań TAK
Pawlikowski Jan Poronin
Pawłowski Tomasz Dobrzyca TAK
PECYNA DARIUSZ Łódź TAK
Perkowski Jarosław Warszawa TAK
Perykasza Paweł Kraków
Piasecki Piotr Piotrków Trybunalski TAK
Piechula Bobla Katarzyna Tychy
Piechula Bobla Katarzyna Tychy
Pietruszka Ewa Poznań TAK
Piętka Radosław Sosnowiec TAK
Piotrowski Krzysztof Gdańsk TAK
Pitoń Maria Koscielisko TAK
Potrząsaj Rafał Ciche
Predko Grażyna Tarnobrzeg TAK
Prymakowska Barbara Tarnów TAK
Pyrć Szymon Kraków TAK
PYTEL JANUSZ SOSNOWIEC
Radziszewski Sławomir Zakopane
Rajtar Renata Krakow
Roszkowska-Jakubiak Halszka Zakopane
Rusin Grzegorz Mielec TAK
Ruszczewski Andrzej Warszawa TAK
Ruta Maciej Lodz TAK
Rutkowski Janusz Leszno TAK
Rybiński Przemysław Swarzędz TAK
Rzemieniuk Krzysztof Kraków TAK
Sapa Lucjan Kraków TAK
Sapa Lucjan Kraków
Sawicki Michał Piaseczno TAK
Schaefer Marius Essen TAK
Semberecki Marcin Zakopane TAK
Serafin Agnieszka Kraków TAK
Sikora Mieczysław Ustroń
Skonecki Piotr Zakopane TAK
Skwierawski Grzegorz Pszczółki TAK
SŁOMOWICZ Karina GNIEZNO TAK
SŁOMOWICZ Bartosz GNIEZNO TAK
Sobczak Henryk Nowy Targ
Sobczak Karolina Olsztyn
SOKOŁOWSKI MAREK Mysłowice-Wesoła TAK
Sroka Małgorzata Węgrzce Wielkie TAK
Stanek Grzegorz Kraków TAK
Stanuch Dariusz Zakopane
Stanuchiewicz Oskar Częstochowa TAK
Stawiarska Marta Zakopane TAK
Stec Krzysztof Nowy Wiśnicz TAK
Stopa Michał Tychy TAK
Strużykowski Sławomir Konopiska TAK
STUDNIK GRZEGORZ RYBNIK
Stykowski Robert Warszawa TAK
Suchowian Maciej Zakopane TAK
Sułek Wojciech Zakopane
Szapar Przemyslaw Gdynia TAK
Szapar Przemysław Gdynia
Szczepańska-Buda Anna Wrocław TAK
Szczepański Adam Milanówek
Szcześniewski Miłosz Rydzyna TAK
SZECÓWKA ZBIGNIEW PORAJ TAK
Szmidt Karol Slesin TAK
Szymik Marcin Chorzów
Ślaga Dariusz Zakopane TAK
Tabaszewska Karolina Zakopane TAK
Tędziagolski Tomasz WARSZAWA
Timofiejuk Pawel Warszawa
Tomaszewski Dariusz Dąbrowa Górnicza
Tomczyk Andrzej Tarnibrzeg TAK
Topolski Marcin Jadowniki TAK
Trąmpczyński Jakub Warszawa TAK
Trela Bartłomiej Zgłobice TAK
Trocki Michal Warszawa
Trzebunia Alicja Zakopane TAK
Turek Pawel Piaseczno
Tynus Grzegorz Frydman TAK
WABIK NATALIA Kraków TAK
Wahl Daniel Kościelisko TAK
Wąs Grzegorz Warszawa TAK
Wieruszewska Agata Warszawa TAK
Winiarczyk-Jadach Beata Kraków TAK
Wiśniewski Piotr Będzin
Witczak Arkadiusz Gdańsk
Witczak Anna Kowale
Witkowska Mirosława Zakopane
Witt Grażyna Sopot TAK
Włodarczyk Teresa Toruń TAK
Włodarczyk Elżbieta
Włodarkiewicz Dominik Poznań TAK
Worobiec Józef Jędrzejów
Wosik Daniel Brody
Woźniak Michał Białobrzegi
Wójtowicz Mirosław Warszawa
Wrzesień Agnieszka Tarnów TAK
Yvy Kohl Duisburg TAK
Zarębczan Kamil Łopuszna TAK
Zarzycki Marcin Mszana Dolna TAK
Zawada Mateusz Sulejówek
Zawadzki Rafał Ratułów
Ząbczyński Dominik Jastrzębie-Zdrój TAK
Ziejewski Grzegorz Wieliczka TAK
zielak aldona warszawa TAK
Zielak Daruusz Warszawa TAK
Zięba Mateusz Świlcza
Zięba Sabina Świlcza TAK
Zych Katarzyna Tarnów TAK
Żmuda Maciej Swarzędz TAK
Żurawski Adam Przytyk TAK
Żurek Anna Lubień TAK

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: tg.sokol.zakopane@gmail.com