Bieg Sokoła

31.05.2019

Miejsce: Zakopane

Organizator: Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Gniazdo w Zakopanem

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: tg.sokol.zakopane@gmail.com

Bieg Sokoła

Zgłoszonych / Registered: 170

Nazwisko Imie
Name Surname
Miejscowość
Town
Amalou-Döpke Linda Essen
Arter Angelika kraków
Augustyński Sylwester Kraków
Baluta Paweł Warszawa
Banaszczyk Grzegorz Szydłowiec
Baranow Tomasz Platerów
Barosz Natalia Paulina Kraków
Bartolik Piotr Warszawa
Bąk Andrzej Józefowo
Behounek Leszek Zakopane
Bień Magdalena Poznań
Biernawski Piotr Nowy Targ
Błaut Alicja Warszawa
Boniec Aleksander Żary
Broll Rafał Chorzów
Buga Piotr Wrocław
Buś Maciej Łódź
Chmielewski Dariusz Murowana Goślina
Cieplik Dawid Rawicz
Ciurka-Baster Karolina Kraków
Czajkowska Agnieszka Zakopane
Czajkowski Wojciech Zakopane
Czarnecki Krzysztof Kraków
Czerniawski Piotr Warszawa
Czerwiński Rafał Suchy Las
Dąbrowski Paweł Warszawa
Dębek Piotr Świdnica
DOBRZYŃSKA MAŁGORZATA TORUŃ
Dziedzina Tomasz Kraków
Falkowski Krzysztof Kraków
Filar Tomasz Zakopane
Filip-Pasek Katarzyna Warszawa
Florys Jakub Ostrowiec Świętokrzyski
Frączysta Weronika Kościelisko
Fudalej Piotr Kościelisko
Gajewska Anna Warszawa
Gąsienica - Roj Dominika Zakopane
Gąsienica Roj Jan Zakopane
Gąsienica-Roj Tomasz Zakopane
Gąsienica-Roj Anna Zakopane
Gąsiorowska Teresa Zakopane
Gezela Mariusz Poznań
Grabias Aleksandra Gdańsk
gradzi dariusz Kraków
Grucel Sławomir Sosnowiec
Howlett Ula Bracknell
Huryń Ewa Szczecin
Hyży Piotr Tarnowiec
Ignaczak Marcin Żychlin
Janik Jakub Poronin
Janiszewski Jakub Toruń
Jaslowska Justyna Poreby
Jurczyk Miłosz Gliczarów Górny
Jurowicz Damian Katowice
KAJAK MIROSŁAW GARWOLIN
Kalata Janusz Poronin
KAmmer Krzysztof Poznań
Kapuściński Zbigniew Szczecin
Kaźmierczak Rafał Szczecin
Kęcik Janusz Warszawa
Kęsy Marcin Poznań
Kielaszewski Karol Leszno
Knapczyk Krzysztof Poronin
Koch Marta Ornontowice
Kopeć Paweł Majdan Królewski
Korpalski Tomasz Gdańsk
Kosmala Bartosz Kraków
Kostka Janusz Szczepancowa
Kot Klaudia Kraków
Kowalik Andrzej Opole
Krawczyk Jakub Częstochowa
Krężołek Anna Kraków
Krosny Sebastian Mikołów
Krzyżewski Roger Kraków
Kubin Ireneusz Zakopane
Kubin Ewa Zakopane
Kühnen Thomas Lars Rheinberg
Kühnen Claudia Rheinberg
Kułach Maciej Zakopane
Kwiatkowska Kinga Kraków
Legoń Krzysztof Zakopane
Leja Piotr Zakopane
Lewandowska Magdalena Zakopane
Ligęza Witold Krakow
Litwin Michal Wrocław
Litwin Monika Wrocław
Łudzik Alicja Kraków
Maciąg Grzegorz Kraków
Maniura Adam Bytom
Marek Dariusz Wieliczka
Maronka Agnieszka Kraków
Michalik Krzysztof Zakopane
Michałek Jarosław Kraków
Migoń Hubert Warszawa
mikołajczyk tomasz Zakopane
Mikołajczyk Marcin Krosno
Mikołajczyk Bartłomiej Bytom
Miśków Marcin Żory
Moniczewska Katarzyna Zakopane
Morcinek Marcin Katowice
Moskalik Tomek Szczawnica
Niemyt Adam Poznań
Obradović Paweł Czeladź
Ohla Krzysztof Poznań
Orzech Michał Gliwice
Ostapczuk Marzena Nowy Targ
Ozaist Piotr Krapkowice
Pabon Dominika Zakopane
Pachura Kinga Mszana Dolna
Palimąka Grzegorz Wrocław
Pasek Łukasz Warszawa
Pasiecznik Miłosz Poznań
Pawłowski Tomasz Dobrzyca
Perkowski Jarosław Warszawa
Piasecki Piotr Piotrków Trybunalski
Piecuch Karolina Przeworsk
Pietruszka Ewa Poznań
Płoński Mariusz Józefosław
Predko Grażyna Tarnobrzeg
Ruta Maciej Lodz
Rutkowski Janusz Leszno
Rybarski Piotr Dolsk
Schaefer Marius Essen
Semberecki Marcin Zakopane
Skonecki Piotr Zakopane
Skwierawski Grzegorz Pszczółki
SOKOŁOWSKI MAREK Mysłowice-Wesoła
Sokół Sylwia Sędziszów
Stankiewicz Wojciech Zakopane
Stanuchiewicz Oskar Częstochowa
Stec Krzysztof Nowy Wiśnicz
Stolarski Paweł Warszawa
Stopa Michał Tychy
Stykowski Robert Warszawa
Suchowian Maciej Zakopane
Szapar Przemyslaw Gdynia
Szcześniewski Miłosz Dąbcze
SZECÓWKA ZBIGNIEW PORAJ
Szmidt Karol Slesin
Szumny Nina Kraków
Ślaga Dariusz Zakopane
Świerc Barbara Kraków
Tabaszewska Karolina Zakopane
Timofiejuk Pawel Warszawa
Tkacz Przemysław Kraków
Tomczyk Andrzej Tarnobrzeg
Topolski Marcin Jadowniki
Trela Bartłomiej Zgłobice
Trzebunia Alicja Zakopane
Wahl Daniel Kościelisko
Walczak Jan Zakopane
Wąs Grzegorz Warszawa
Wilczak Janusz Przemyśl
Winiarczyk-Jadach Beata Kraków
Włodarczyk Teresa Toruń
Włodarczyk Elżbieta Łódź
Włodarkiewicz Dominik Poznań
Wnuczek Marek Częstochowa
Wołoszyn Piotr Warszawa
Woźniak Maria Skawina
Wójcik Jacek Bytom
Yvonne Kohl Duisburg
Zajączkowska Paulina Warszawa
Zarzycki Marcin Mszana Dolna
Ziejewski Grzegorz Wieliczka
zielak aldona warszawa
Zielak Dariusz Warszawa
Zięba Sabina Świlcza
Zinkiewicz Paweł Warszawa
Zych Katarzyna Tarnów

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: tg.sokol.zakopane@gmail.com