Wysokogórski Bieg im. dh. Franciszka Marduły

01.06.2019

Miejsce: Zakopane

Organizator: Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Gniazdo w Zakopanem

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: tg.sokol.zakopane@gmail.com

MA-Wysokogórski Bieg im. dh. Franciszka Marduły

Zgłoszonych / Registered: 350

Nazwisko Imie
Name Surname
Amalou-Döpke Linda
Amanowicz Marek
Arter Angelika
Bachleda Łukasz
Badowski Aleksander
Badura Adam
Baluta Paweł
Baranow Tomasz
Baranowski Filip
BARTKOWIAK MARIUSZ
Bartolik Piotr
Bartyzel Krzysztof
Baskurzyński Mariusz
Bąk Andrzej
Belianka Ilya
Białożyt Krzysztof
Bień Magdalena
Biernawski Piotr
Binek Mariusz
Blumenfeld Jacek
Błaut Alicja
Bobla Walenty
Bodurka Krzysztof
Bogaczyk Krzysztof
Boniec RADOSŁAW
Boratyński Adam
Borówka Ryszard
Broj Marcel
Broll Rafał
Broniszewski Jakub
Brus Marcin
Brysz Michał
Buczyński Adam
Buga Piotr
Bunsch Łukasz
Byrczek Michał
Całka Grzegorz
Całka Agnieszka
Chmielewski Dariusz
Choroś Piotr
Chwała Przemysław
Cieplik Dawid
Cudzich Mirosław
Czaja Daniel
Czajka Krzysztof
Czajkowski Tomasz
Czapski Piotr
Czerniawski Piotr
Czerwiński Rafał
Czuba Jarek
Daniel Jarek
Dąbkowski Kamil
Dąbrowski Michał
Dębek Piotr
DOBRZYŃSKA MAŁGORZATA
Dragan Grzegorz
Dudek Bartłomiej
DUDZIK ROBERT
Dyrlaga MARCIN
Dziedzina Tomasz
Fajto Maciej
Falkowski Krzysztof
Faron Robert
Flaga Iwona
Flisiński Łukasz
Florek Sebastian
Florek Natalia
Franusiak Marek
Frączysta Katarzyna
Frączysta Weronika
Galdyn Halina
Gałdyn Kamil
Gancarski Marcin
Gansel Patryk
Gembara Jan
Gemzik Agata
Gezela Mariusz
Gęborys Tomasz
Giżyński Damian
GŁUSZCZAK JERZY
Golba Andrzej
Gonczarenko Jarek
Górski Rafał
Grabias Aleksandra
gradzi dariusz
Gramacki Szymon
Grzegorek Paweł
Grześ Piotr
Grzyb Kazimierz
Gurgul Sebastian
Gutt Piotr
Haba Konrad
Hajduk Piotr
Hełmecki Artur
Herman Michał
Howlett Ula
Huryń Ewa
Hyży Piotr
Ignaczak Marcin
Iwanicki Łukasz
Iwanicki Władysław
JABŁOŃSKI MICHAŁ
Jachymski Jacek
Jadczyk Tomasz
Janik Mariusz
Janiszewski Jakub
Janowska Magdalena
Jastrzębski Rafał
Jaworski Marcin
Jura Rafał
KAJAK MIROSŁAW
Kamiński Marcin
KAMIŃSKI PAWEŁ
Kammer Krzysztof
Kantor Martyna
Kapala Oskar
Kapica Jaroslaw
Kapuściński Zbigniew
Karaś Marcin
Karpiński Robert
Kasperska Barbara
Kawiorski Bartosz
Kaźmierczak Rafał
Kielaszewski Karol
Klonowski Jacek
Klusek Mateusz
Kłosowski Kamil
Kmiecik Tomasz
Koch Marta
Koczwara Tomasz
Kohutnicki Rafał
Kolasiński Jarosław
Kołodziejski Jarek
Kopeć Paweł
Kopszak Piotr
Korpalski Tomasz
Korulczyk Łukasz
Kosicki Łukasz
Kosmala Bartosz
Kosowicz Krzysztof
Kostela Piotr
Kostrzewski Sławomir
Koszyk Daniel
Kowal Amadeusz
Kowalczyk Kazimierz
Kowalik Andrzej
Kozielska Magdalena
Kozieł Grzegorz
Krasoń Marcin
Krawczyk Michał
Krosny Sebastian
Krowicka Agnieszka
Krótki Stanisław
Kryś Mariusz
Kubacz Norbert
Kubica Marcin
KUCZOK MIROSŁAW
Kujawski Bartosz
Kułach Maciej
Kuna Wojciech
Kuraszkiewicz Robert
Kurzelowski Damian
Kwaśnik Błażej
Kwiatkowska Kinga
Kwiatkowski Michael
Lasota Arkadiusz
Leja Piotr
Lewandowski Robert
Lewandowski Wojciech
Liberda Sebastian
Linek Michał
Linkowski Michał
Lipski Michal
Łakomy Waldemar
Łuczyński Maciej
Łudzik Alicja
Łukasik Andrzej
ŁUKASZEWICZ JÓZEF
Machura Sebastian
Maciąg Grzegorz
Majchrowicz Wiktor
Malinowski Mateusz
Maliszewska Marta
Małek Daren
Markowska-Mikulska Halina
Mars Maksymilian
Masiarczyk Rufin
Matyja Adam
Michalak Sławomir
Michalak Maciej
Michalik Krzysztof
Michalik Andrzej
Michoń Krystian
Michulec Jacek
mikołajczyk tomasz
Mikulski Michał
Mirkiewicz Marcin
Misiak Bartosz
Misiuk Marek
Miśków Marcin
mitana robert
Moczulski Marcin
Morawski Przemysław
Morcinek Marcin
MROWCA Joanna
Muszyński Maciej
Ners Maciek
Niemyt Adam
Nosal Tomasz Nosal
Nowak Bartłomiej
Nowak Jakub
Nowak Mariusz
Nowicki Łukasz
Nyka Jan
Obradović Paweł
Ohla Krzysztof
Okoń Bartosz
Olawiński Karol
Olkis Rafał
Orkwiszewska Ola
Orzech Michał
Orzeszko Grzegorz
Paluch Tobiasz
Pałka Tomasz
Para Jakub
Parwa Michał
Pasiecznik Miłosz
Paś Tomasz
Pawlak Bartosz
Pawlica Paweł
Pawłowski Tomasz
Peplak Jaroslaw
Perkowski Jarosław
Perucka Kamila
Piechota Łukasz
Piechula Bobla Katarzyna
Piecuch Małgorzata
Piecuch Marcin
PIEKARZ MARIUSZ
PODOLUK MAREK
Pogorzelska Katarzyna
Pogorzelski Grzegorz
Popiel Andrzej
Porębski Łukasz
Potykanowicz Aleksandra
Pradziad Andrzej
Pradziad Justyna
Puła Waldemar
Rabiej Paweł
Rabsch Bartek
Ranosz Piotr
Rembowska-Czajka Joanna
Repa Vojtech
Roszak Mateusz Kamil
Ruta Maciej
Rutkowski Janusz
Rybarz Witold
Sajewski Przemek
Satała Michał
Sawa Jarosław
Schaefer Marius
Schmidt Roland
Schramm Rafał
Sedlak Michał
Serwatkiewicz Grzegorz
Sęk Zofia
Simka Kamil
SITNIK BARTŁOMIEJ
Skiba Maciej
Skrzypczak Hubert Daniel
Skupień Tomasz
Skwierawski Grzegorz
Smolis Ivo
SOKOŁOWSKI MAREK
Stanuchiewicz Oskar
Starzak Paweł
Starzynski Wojciech
Stawiński Piotr
Stec Krzysztof
Stefański Kamil
Stolarz Piotr
Stopa Michał
Stykowski Robert
Surma Dawid
Szabelak Witold
Szalak Paweł
Szapar Przemyslaw
Szczerba Rafał
Szcześniewski Miłosz
SZECÓWKA ZBIGNIEW
SZLĘZAK Edward
Szmidt Karol
Szopa Łukasz
ŚCIESZKA Wojciech
Śmiałkowska Jolanta
Świderski Sławomir
Świerad Dariusz
Świerc Marcin
Tabaszewska Karolina
Tabiś Sebastian
Tadeusz Bartosz
TALIK MONIKA
Tarchala Krzysztof
Timofiejuk Pawel
Topolski Marcin
Trąmpczyński Jakub
Turlej Dariusz
TYMICKI ZBIGNIEW
Uber Marcin
Wahl Daniel
Wajerowski Krzysztof
Walczak Damian
Warski Patryk
Wąs Grzegorz
Wdowiak Szymon
Weinberg Kamil
Wesolowski Maciej
Wesołowski Marcin
Wesołowski Mariusz
Wieczorek Maria
Wieczorek Łukasz
Wieczorek Krystian
Wielogórska Natalia
Wijas Mariusz
wilk katarzyna
Witek Karolina
Włodarczyk Teresa
Wolczko Grzegorz
Wolski Jakub
Wołoszyn Piotr
Woźniak Radosław
Woźniak Michał
Wójcik Bartosz
WRÓBEL Stanisław
Yvy Kohl
Zajączkowski Paweł
Zakroczymski Michał
Zalewski Krzysiek
Zarzycka Alicja
Zarzycki Marcin
Zdyb GRZEGORZ
Ziejewski Grzegorz
Zielak Dariusz
Zięba Sabina
Ziętek Andrzej
Zych Katarzyna
Żebracki Wojtek
ŻŁOBECKI PIOTR
Żuraw Wiktor
Żyrek Adam

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: tg.sokol.zakopane@gmail.com