Biegi Dzieci i Młodzieży - 7. Dolina Leśnicy Bieg o Breńskie Kierpce

18.08.2019

Miejsce: Brenna - Park Turystyki

Organizator: Ośrodek Promocji Kultury i Sportu Gminy Brenna

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: k.gawlas@brenna.org.pl

Biegi Dzieci i Młodzieży - 7. Dolina Lesnicy Bieg o Breńskie Kierpce

Zgłoszonych / Registered: 153

Nazwisko Imie
Name Surname
Miejscowość
Town
Wpłata
Payment
Bartnik Zuzia Cieszyn TAK
Basta Wojciech Gliwice TAK
Basta Przemysław Gliwice TAK
BEŚKA Karol Rybnik Ochojec TAK
Białek Zuzanna Bielsko-Biała TAK
Białek Mikołaj Bielsko-Biała TAK
Bielecka Zofia Górki Wielkie 43-436 TAK
Bielecki Antoni Górki Wielkie 43-436 TAK
Bizoń Jakub Lubomia TAK
Bogdański Olaf TAK
Bok Maja Zabrze TAK
Bok Tymon Zabrze TAK
Broda Mikołaj Górki Wielkie TAK
Broda Jagoda Górki Wielkie TAK
Buchholtz Michał Skoczów TAK
Czapla Krzysztof Cieszyn TAK
Czapla Anna Cieszyn TAK
Czok Agata Strzelce Opolskie TAK
Czopek Kamil Brenna TAK
Czylok Nikodem Kaniów TAK
Dendra Monika Chorzów TAK
Droździok Zofia Pielgrzymowice TAK
Dwornicka Agnieszka Rybnik TAK
Dwornicka Maja Rybnik TAK
Dybczyńska Amelia Górki Wielkie TAK
Dziurzyński Marcel Bukowno TAK
Ferfecka Ewelina Górki Wielkie TAK
Ferfecka Nadia Górki Wielkie TAK
Fieroch Leon Turza Slaska TAK
Fieroch Łucja Turza Śląska TAK
Foks Paweł Pielgrzymowice TAK
Foks Nadia Pielgrzymowice TAK
Gaś Antonina Skoczów TAK
Gatner Natalia Pielgrzymowice TAK
Gawlas Oliwia Górki Wielkie TAK
Gliszczyński Adam Zabrze TAK
Gliszczyński Wojtek Zabrze TAK
Głazowska Antonina Pogwizdów TAK
Głazowski Filip Pogwizdów TAK
Głód Maja Międzyrzecze Górne TAK
Golba Julia Brenna TAK
Golba Martyna Brenna TAK
Górniok Amelia Górki Małe TAK
Górniok Daniel Górki Małe TAK
Greń Oskar Tychy TAK
Greń Marcelina Ustroń TAK
Greń Antonina Ustroń TAK
Greń Filip Brenna TAK
Greń Jadwiga Brenna TAK
Greszta Franciszek Gliwice TAK
Gruszka Karol Suszec TAK
Hamik KRYSTIAN chełm śląski TAK
Hamik Oliwier Lędziny TAK
HELLER Mateusz SKOCZÓW TAK
Herliczka Dominik Gliwice TAK
Herliczka Szymon Gliwice TAK
Herliczka Oliwier Gliwice TAK
Holeksa Oliwier Pielgrzymowice TAK
Holeksa Mateusz Pielgrzymowice TAK
Hutyra Zofia Ruda Śląska TAK
Izdebska Zuzanna Bielsko Biała TAK
Janik Olaf Suszec TAK
Janik Iga Suszec TAK
Jeż Lena Tarnowskie Góry TAK
Kałuża Nikodem Brenna TAK
Kałuża Oliwia Brenna TAK
KAWA Maksymilian Bielsko-Biała TAK
KAWA Lena Bielsko-Biała TAK
Kontny Adam Bojszowy TAK
Kożdoń Szymon Skoczów TAK
Kożdoń Monika Skoczów TAK
Kożdoń Joanna Skoczów TAK
Krawczyk Antonina Tomaszów Mazowiecki TAK
Krwawnik Jakub Cieszyn TAK
Krwawnik Adam Cieszyn TAK
Kryczek Amelia Dąbrowa Górnicza TAK
Krzemień Gustaw Jaworze TAK
Krzemień Marcel Jaworze TAK
Kubicius Tymoteusz Kaczyce TAK
Kulpok Antoni Ruda Śląska TAK
Kulpok Martyna Ruda Śląska TAK
Kuszka Łucja Mikołów TAK
Kuszka Magdalena Mikołów TAK
Lubieniecki Jan Warszawa TAK
Lubieniecki Jerzy Warszawa TAK
Łopatka Maria Warszawa TAK
Maćkowiak Witold Katowice TAK
Madej Zofia Skoczów TAK
Madzia Zuzanna Dzięgielów TAK
Marciniak Nikola Pielgrzymowice TAK
Marciniak Jakub Pielgrzymowice TAK
Matłachowski Franciszek Mysłowice TAK
Matłachowski Antoni Mysłowice TAK
Młotek Mateusz Dzięgielów TAK
Moskała Gabriel Brenna TAK
Mularczyk Sebastian Zawiercie TAK
Mularczyk Jan Zawiercie TAK
Ochman Daniel Brenna TAK
Ogierman Dominik Cieszyn TAK
Ogierman Szymon Cieszyn TAK
Pancerz Gabriela Tychy TAK
Pancerz Ewelina Tychy TAK
Pawełek Eryk Czernichów TAK
Piechocki Jakub Ruda Śląska TAK
Plok Szymon Polkowice TAK
Porębska Lilianna Goleszów TAK
Przybyła Bartłomiej Zabrze TAK
Pszczółka Maciej SKOCZÓW-Wilamowice TAK
Pszczółka Mikołaj SKOCZÓW-Wilamowice TAK
Radomski Bartłomiej Mikołów TAK
Radomski Maciej Mikołów TAK
RUSIN Patrycja Porąbka TAK
Rypuła Mateusz Bojszowy TAK
Rypuła Aniela Bojszowy TAK
Rypuła Staś Bojszowy TAK
Sakwerda Alicja Ruda Śląska TAK
Sakwerda Hanna Ruda Śląska TAK
Serafin Jakub Lubliniec TAK
Sikora Alicja Brenna TAK
Sikora Natalia Brenna TAK
Sikora Lorena TAK
Skowron Julia Katowice TAK
Standerska Julia Częstochowa TAK
Standerski Jan Częstochowa TAK
STANIEK KATARZYNA RYBNIK TAK
Staś Józef Brenna TAK
Stolarska Aleksandra Czechowice-Dziedzice TAK
Strach Jan Brenna TAK
Szczepaniak Filip Warszawa TAK
Szczepaniak Kinga Warszawa TAK
Szczotka Oliwia Czerwionka-Leszczyny TAK
Szczotka Samuel Górki Wielkie TAK
Szendzielorz Anna Racibórz TAK
Szlezak Sebastian Pielgrzymowice TAK
Szlezak Patrycja Pielgrzymowice TAK
Śliwińska Łucja LIPOWA TAK
Śliwiński ANTONI LIPOWA TAK
Śmietana ANTOSIA PIELGRZYMOWICE TAK
Tajak Tymoteusz Żory TAK
Tarasiuk Jan Jastrzębie-Zdrój TAK
Tarasiuk Jakub Jastrzębie-Zdrój TAK
Targosz Gabrysia Cieszyn TAK
Targosz Kamil Cieszyn TAK
TOKAREWICZ Iwo Zebrzydowice TAK
Trybała Mateusz Pielgrzymowice TAK
Urban Jakub Ruda Śląska TAK
Wawrzeczko Michał Wilkowice TAK
Wawrzeczko Joanna Wilkowice TAK
Wierzbicka Agata Pielgrzymowice TAK
Woś Magdalena Katowice TAK
WYWIAŁ MIKOŁAJ RYBNIK TAK
Zawadzka Lena Krapkowice TAK
Zdejszy Marta Cieszyn TAK

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: k.gawlas@brenna.org.pl