7. Dolina Leśnicy Bieg o Breńskie Kierpce

18.08.2019 r.

Miejsce: Brenna

Organizator: Ośrodek Promocji Kultury i Sportu Gminy Brenna

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: k.gawlas@brenna.org.pl

7. Dolina Leśnicy Bieg o Breńskie Kierpce

Zgłoszonych / Registered: 551

Numer Nazwisko Imie
Name Surname
Miejscowość
Town
Wpłata
Payment
Adamus Katarzyna Cieszyn TAK
Banaś Justyna Jaworze
Barcik Maciek Bielsko-Biała
Bartula Jan Libiąż TAK
bauer artur Bieruń TAK
Besztocha Marcin Lędziny TAK
Beśka Sławomir Rybnik TAK
Bezwiński Piotrek Pszczyna TAK
Bielańska Beata Katowice
Biestek Barbara Tychy TAK
Bieszczad Patrycja Jaworze
Błaszczyk Dominik Kalety TAK
Błaszczyk Marek Ruda Śląska TAK
Bobla Walenty Bieruń TAK
Boczkowska Justyna Zakopane
Bodnar Anna Cieszyn TAK
Bodurka Krzysztof Nielepice TAK
Bodzioch Grzegorz Gorlice TAK
Bojda Zdzisław Pierściec
Bojda Brygida Pierściec
Bok Rafał Zabrze
Bondarczuk Sylwia Bielsko-Biała TAK
Borowicz Roksana Gierałtowice
Borowski Piotr Gliwice
Borsuk Mirosław Knurów
Borsuk Mirosław Knurów
Borus Mateusz Cieszyn
BRACHMAŃSKI DARIUSZ MARKLOWICE
Broda Łukasz Górki Wielkie TAK
Bromboszcz Karol Katowice
Bruzda Joanna Będzin
Bruzda Piotr Będzin
Brzuska Katarzyna Cieszyn TAK
Buchholtz Tomasz Górki Wielkie TAK
Budzińska Dorota Kaczyce
Budzińska Dorota Kaczyce
Bugiel Roman Tychy TAK
Bujok Damian Ustroń
Burda Marek Brenna TAK
Burliga Marzena Knurów TAK
Burliga Mariusz Knurów TAK
Burnagiel Agata Leszczyny
Burnagiel Tomasz Czerwionka-Leszczyny TAK
Byrski Daniel Bielsko-Biała
Bzdyk Katarzyna Katowice TAK
Cały Patryk Wrocław TAK
Chądzyński Jacek Częstochowa
Cher-Kozdoń Beata Cieszyn
Chęciński Krzysztof Łodygowice TAK
Chmiel Jacek Jastrzębie-Zdrój TAK
Chołuj Jarosław Koszalin TAK
Chrascina Marek Jablunkov TAK
Ciemborowicz Karol Katowice TAK
Ciengiel Hanna Cieszyn
Cieszynska Jolanta Knurów TAK
Cieślak-Sawicka Katarzyna Kraków
Cieślar Kasia Ustroń TAK
Cyba Rafał Chorzów TAK
Cyba Piotr Chorzów TAK
Czarnota Leszek Marklowice TAK
Czerwińska Katarzyna warszawa
Czerwiński Michał RYBNIK TAK
Czok Maria Strzelce Opolskie TAK
Czudek Szymon Skoczów
Czupryński Krzysztof Pogórze
Czylok Tomasz Kaniów TAK
Ćwikła Kinga Sosnowiec
Dadaś Janusz Gliwice TAK
Dadaś Elżbieta Gliwice TAK
Dadok Janusz Bielsko-Biała TAK
DAMEC ALEKSANDER Rybnik TAK
Dawczyńska Wioletta Tychy TAK
Dawiec Anna Zabrze
DAWIEC MICHAŁ Zabrze
Dąbrowska Natalia Opole
Dąbrowski Marek Pierściec
Delewska Dorota Zabrze TAK
Dendra Beata Chorzów
Dendra Marcin Chorzów
Denkowski Wojciech Gliwice TAK
Denysenko Lech Katowice
Dobosz Andrzej Czerwionka-Leszczyny TAK
Domagała Agnieszka Ustroń
Domaradzka Ewa Pyskowice
Donocik Bogusława Cieszyn
Dorobek Agata Zabrze TAK
Dubiel Joanna Wodzisław Śląski
Dubiel Miłosz Wodzisław Śląski
Dubiel Igor Będzin
Duda Wojtek Tychy
Dudzik Łukasz Kamienica
Duleba Dominika Ustroń
Durbacz Magdalena Gołcza
Duszyńska Marta Katowice TAK
Dwornicki Tomasz Rybnik TAK
Dyrda- Zaradna Iwona Katowice
Dzierżawa Krzysztof Mizerów TAK
Dziewiątka Marek Czechowice Dziedzice TAK
Dziubany Sebastian Katowice TAK
Dziubiński Lleszek Libiąż
Dziubiński Leszek Libiąż
Dziurzyński Adrian Bukowno
Faj Sylwia Katowice TAK
Ferfecka Barbara Kozakowice Górne
Fieroch Karol Turza Śląska TAK
Firla Arkadiusz CIESZYN TAK
Flaga Iwona Kraków TAK
Flisiński Łukasz Sosnowiec
Franek Marcin Cieszyn TAK
Franica Krystian Pszów
FRĄC Dariusz Gliwice
Froń Mariusz Tychy
Frosztęga Artur Katowice TAK
Gabrych Arkadiusz Jaworze TAK
Gabryś Jacek Pruchna TAK
Galas Grzegorz Chybie
Gambuś Monika Kalety
Gancarczyk Klaudia Sosnowiec TAK
Gańczak Waldemar Świętochłowice
GAPIŃSKI ŁUKASZ Rybnik
Garbowska Monika Gliwice TAK
Gaś Piotr Skoczów TAK
Gaudy Anna Jaskrów TAK
Gawlak Barbara Goczałkowice TAK
Gawlas Krzysztof Górki Wielkie
Gawlas Zbigniew Brenna
Gawlas Dominik Gawlas Cieszyn
Gawlik - Rybińska Kasia Ruda Śląska TAK
Gibek Paweł Wilkszyn
Gierula Artur Dzięgielów TAK
Gigoń Robert Oświęcim
Giza Radosław Jaworzno TAK
Gliszczyński Mirosław Międzybrodzie Bialskie
Głód Rafał Międzyrzecze Górne TAK
Gnot Katarzyna Opole
Golonka Marek Mysłowice TAK
Gołąbek Piotr Sosnowiec
Gomola Paweł Brenna
Gowin Sylwia Twardorzeczka
Goździcki Leszek Zabrze TAK
Góra Mateusz Będzin TAK
GÓRA MAREK Tarnowskie Góry TAK
Górak Przemysław Sobótka TAK
Górny Mirosław Bielsko-Biała TAK
GRANICA DANI CIESZYN TAK
Grela Bożena Katowice
Grela Dariusz Katowice
Greń Wacław Tychy
Greń Dorota Ustroń TAK
Greń Radosław Brenna TAK
Greń Zygmunt Brenna TAK
Groszyk Igor Rybnik
Gruszka Grzegorz Siemianowice Śląskie
Gruszka Tomasz Suszec TAK
Grzanecka Mirosława Konstancin-Jeziorna
Grzyb Kazimierz Kraków TAK
Grzyb Leszek Łąka
Grzybek Antoni Pierściec
Guga Paweł Tychy TAK
Gwiazdowska Joanna Ustroń
Hajnrich Adam Chorzów
Hamik Rafał chełm śląski TAK
Hapek Tomasz Wyry
Harewski Andrzej Ruda Śląska
Hasnik Daria Bieruń
Hassak Maciej Gorlice
HELLER KARINA SKOCZÓW
Heller Mikołaj Brenna TAK
HELLER SZYMON BRENNA TAK
Heluszka Monika Kuźnica Lechowa
Herman Anna Siemianowice Śląskie
Hermann Matthias katowice TAK
Herok Joanna Bielsko -Biała
Hołda Mirosław Sosnowiec TAK
Horowski Tomasz Tychy
Idzikowska Angelika Świętochłowice
Idzikowski Adam Świętochłowice
Ignatowicz-Sołtys Ryszard Brenna
Imiołek Arkadiusz Pilchowice
Izdebski Grzegorz Bielsko-Biała TAK
Jabłoński Łukasz Tychy
Jach Paweł Cieszyn TAK
Jachym-Drewniak Joanna Kraków
Jacko Marek Żory TAK
Janiczek Marcin Zabrze TAK
Janik Ilona Chybie TAK
Janik Ireneusz Suszec TAK
Jarosz Katarzyna Katowice TAK
JAROSZEWICZ MARIA RACIBÓRZ
JAROSZEWICZ SŁAWOMIR RACIBÓRZ
jasiulek kornelia skoczów
JAWOREK DARIUSZ GLIWICE TAK
Jelonek Łukasz Tarnowskie Góry
Jelonek Krzysztof Bielsko - Biala TAK
Jezusek Piotr Gliwice
Jeż Maciej Tarnowskie Góry TAK
JĘDRZEJAK PIOTR Jastrzębie Zdrój TAK
JĘDRZEJOWSKA-DEC ANNA Gliwice
Juraszczyk Katarzyna Żory TAK
Kaczmarczyk Mariusz Siemianowice Ślskie TAK
Kaczmarczyk Grzegorz Zabrze
Kafka Ewelina Skoczów
KALAMUS Mirosław Łodygowice TAK
Kalemba Beata Chorzów
Kałuża Basia Bielsko-Biała TAK
Karawacki Grzegorz Kęty TAK
Kawulok Arkadiusz ustron TAK
Kawulok Adrian Wilamowice TAK
Kędzior Jarek Rudnik TAK
Kędzior Marcin Rudnik
Kiepiela Dawid Jastrzebie-Zdroj
Kierat Zbigniew Górki Wielkie TAK
Kierat Aniela Górki Wielkie TAK
Klag Marian Rybarzowice TAK
Klappholz Adriana Cieszyn
Klappholz Adriana Tobago
Klekowski Włodzimierz Zabrze
Klimowski Daniel Pierściec
Kłosok Adam Marklowice
Knap Jarosław Będzin TAK
Koczy Martyna Wodzisław Śląski
Kokoszka Tomasz Katowice
Kołek Sebastian Międzybrodzie Bialskie
KOŁOCZEK AGATA Czechowice-Dziedzice TAK
Kołodziejczyk Kamil Rybnik
Komaniecki Lukasz Rybnik
Komenda Ewelina Miechów
Kondrat Aneta Bielsko-Biała
Konior Marek Brenna
Kopeć-Wójcik Monika Knurów TAK
Korzonkiewicz Michał Czechowice-Dziedzice TAK
Kosiński Kamil Żory
Kosior Kamil Częstochowa
Kościelny Łukasz Gorzyce TAK
Kowalska Kinga Pogwizdów TAK
Kowalski Janusz Pogwizdów TAK
Kowoll Bronisław TURZE TAK
KOZACZKA WŁODZIMIERZ Gliwice
Koziolkiewicz Lukasz Mirsk
Kożdoń-Cher Jakub Cieszyn
Krakowczyk Adam Gliwice
Krawczyk Sławomir Tomaszów Mazowiecki TAK
Kręczyński Jacek Gliwice TAK
Kryczek Piotrek Dąbrowa Górnicza TAK
Krzemień Adrian Jaworze TAK
Krzempek Ireneusz Brenna TAK
Krzuś Michał Czechowice-Dziedzice
Kubicki Mariusz Kluczbork
Kucharski Damian Częstochowa
KULAWIAk JULIA Żarki
KULIK wojciech swietochlowice TAK
Kulpok Tomasz Ruda Śląska
Kurasiński Konrad Brenna TAK
Kurek Jacek Tychy
Kuriata Andzelika Wilkszyn
Kusy Rafał Międzyświeć TAK
Kuszka Michał Mikołów TAK
Kuszka Anna MIKOŁÓW TAK
Kuś Małgorzata Katowice TAK
Kuś Paweł Simoradz
Kuźnik Sylwester Czechowice-Dziedzice
Kuźnik Sylwester Czechowice-Dziedzice
KWIECIEŃ ZBIGNIEW Tychy TAK
Lachera Bogusław Zabrze
Lachera Marysia Zabrze
LEGOMIŃSKI WERNER MYSŁOWICE
Leitner Rafał Rybnik
LESZCZYŃSKA MAŁGORZATA Gliwice TAK
Lipiński Tomasz Skoczów
Lisoń Kornel Górki Wielkie
Litwinczuk Gabriel Klucze
Litwinczuk Aneta Klucze
Lorek Dariusz Jasienica TAK
Lulko Magdalena Czeladź
Łachan Patryk Wrocław TAK
Łakomski Piotr Gliwice TAK
Łoboda Marcin Ustroń
MACHULIK MAREK ORNONTOWICE TAK
Maciejczyk Marcin Jawiszowice TAK
Macura Ewa Żory TAK
Macura Dawid Goleszów TAK
Macura Dorota Goleszów TAK
Maćkowiak Patrycja Katowice TAK
Madejczyk Ewa Katowice TAK
Madejczyk Marek Katowice
Maj-Dziubańska Izabela Pyskowice TAK
Majcherczyk Mateusz Sosnowiec
Malarczyk Sławomir Kęty
Malik Paweł Skoczów
Malinowska Małgorzata Gilowice
Malinowska Aneta Cieszyn
Małek Marzena Tychy TAK
Małkowski Bogdan Murów
Małkowski Bogdan Murów TAK
Maniszewska Dorota Cieszyn TAK
Maniszewska Dorota CIESZYN
Marciniak Artur Brenna TAK
Marcol Mateusz Rybnik
Marcol Mateusz Rybnik
Marek Patryk Górki Wielkie TAK
Markowicz Dawid Czechowice-Dziedzice
Matłaszek Radosław Brzeszcze
Matuszek Marek Skoczów
Mazur Wojciech Pierściec TAK
MAZUREK ROMAN Murów TAK
Mączka Krystyna Gliwice
Mączka Bronisław Gliwice
Mendrek Błażej Brenna TAK
MENŻYK URSZULA STANOWICE TAK
Menżyk Marcin Stanowice TAK
Michalik Michal Gorki Wielkie
Michalik Natalia GLIWICE
Michalski Mateusz Jaworze
Michałek Bartosz Kęty TAK
Miech Szymon Ustroń TAK
Mikusz-Mazur Małgorzata Pierściec TAK
Milarski Andrzej Skawina TAK
Misztal Rafał Chrzanów
Miśkiewicz Mariusz Cieszyn
Miśkiewicz Mariusz Tobago
Mrochem Mariusz Ruda Śląska
Mrózek Tomasz Gliwice TAK
Mularczyk Agnieszka Zawiercie TAK
MUSIK ŁUKASZ Bielsko-biała
Muszyńska Bożena Bieruń TAK
Muszyński Piotr Bieruń TAK
Nagiel Andrzej Częstochowa
Nalepka Ewa Sosnowiec
NAWROCKI Szymon Mikołów TAK
Niesler Magdalena Gliwice TAK
Niesler Michał Gliwice TAK
Noga Łukasz Sosnowiec
Nowak Roman Świętochłowice
Nowak Mateusz Górki Wielkie
Nowak Michał Bielsko-Biała
Nowak Ewa Gliwice TAK
Nowakowska-Trzaska Joanna Gliwice TAK
Nowakowski Zenon Zabrze TAK
Ociepka Daniel Sosnowiec TAK
Ocylok Adam Oświęcim TAK
Ogierman Grzegorz Cieszyn TAK
Ogrocka Agnieszka Brenna TAK
Olbrich Artur Tworków TAK
Olesiak Grzegorz Kraków TAK
Olesiak Barbara Kraków
Ołubek Robert Żory
ORŁOWSKI ŁUKASZ Gołcza
Osmańska Aneta Świętochłowice
Oszczęda Bartosz Czerwionka-Leszczyny TAK
Owerko Tomasz Modlniczka
OZIĘBŁO RAFAŁ Chorzów
Pachura Kinga Mszana Dolna
Paliwoda Grzegorz Zabrze TAK
Panek Ela Bielsko biała TAK
Paruch Bogusław Pogórze TAK
Pasławska Katarzyna Jastrzębie Zdrój
Pasternak Stanisław Olkusz
Petkiewicz Tomasz Mikołów TAK
Petrykowski Grzegorz Żory TAK
Pezda Klaudia Wilkowice
Piech Izabela Jaworze
Piech Janusz Jaworze
Piechula Bobla Katarzyna Tychy TAK
Pieniowska Karolina Świętochłowice TAK
PIETRYSIAK Stefan zabrze TAK
Pietrzyk Mariusz Brenna TAK
Piętka Radosław Sosnowiec
Piętko Dariusz Bielsko-biała TAK
Pindel Piotr Bielsko-Biała TAK
Piór Krzysztof Brenna TAK
Piórek Aleksandra Wadowice TAK
Piwko Anna Czechowice-Dziedzice TAK
Piwko Michał Tychy
Piwko Patricja Tychy
Plok Krzysztof Polkowice TAK
Podlewska Karolina Katowice
Powko Patrycja Tychy
Prochaska Bartosz Cieszyn
Proksa Robert Mysłowice
Pronobis Marek Bystra TAK
PRYSZCZ MIROSŁAW Ruda Śląska TAK
Przybylski Tomasz Witaszyce TAK
Przybyła Wioletta Zabrze TAK
Przyłudzki Janusz Mikołów
Pszczółka-Busch Aneta Tarnawa Górna
PYTEL JANUSZ SOSNOWIEC TAK
Pytlarz Łukasz cieszyn
Pytlarz Wojtek Bielsko-Biała
Pyzik Krzysztof Zabrze
Pyzik Tomasz Gliwice TAK
Pyzik Marek Gliwice TAK
Raczek Robert Czechowice-Dziedzice TAK
Radomski Grzegorz Mikołów TAK
Rajda Krzysztof Stara Wieś
RAKSZAWA Krzysztof Rybnik TAK
Rejszel Łukasz Tychy TAK
Renkiel Tomasz Gliwice
Rokicka Anna Gliwice
Rokicki Krzysztof Gliwice
Rozmus Marzena Bojszowy Nowe TAK
Rumian Jakub Kraków
Rusecka Agnieszka Katowice TAK
Rusin Anna Porąbka TAK
Rybak Tadeusz Częstochowa
Rybiński Łukasz Ruda Śląska TAK
Rypuła Jacek Bojszowy TAK
Rypuła Zenon Lędziny TAK
Rypuła Grażyna Lędziny TAK
Rzeźnicki Sławomir Brzeziny TAK
Rzucidło Kamil Warszawa
Sadowski Tomasz Sosnowiec TAK
Samol Anna Ruda Śląska
Saternus Iwona Katowice TAK
Sawicki Lucjan Żywiec
Sawicki Marek Lipowa TAK
Semik Grzegorz Hull TAK
Sękiewicz Janusz Częstochowa TAK
Siąkała Krystian górki wielkie TAK
Sieradzka Agnieszka Gliwice TAK
Sieradzki Dariusz Gliwice TAK
Siewko Piotr Dębowiec TAK
Sikora Anna Knurów TAK
Simankowicz Sebastian Kraków
Siwek Piotr Katowice TAK
Siwek Anna Warszawa TAK
Skalska Anna Bytom TAK
SKAWIŃSKI PAWEŁ Trzebinia TAK
SKOKOWSKI STANISLAW Katowice TAK
Skotniczny Michał Kraków
Skowron Rafal Katowice
Skrobot Tomasz Bielsko-Biała
Skrobot Justyna Czechowice-Dziedzice
Skworc Grzegorz Siemianowice Śląskie
Sobel Łukasz Ujazd TAK
Sokołowski Marek Mysłowice-Wesoła TAK
Sójka Sebastian Zabrze
Sówka Grzegorz Chorzów
SPECJALSKI PRZEMYSŁAW poznań TAK
Sporysz Agnieszka Bielsko-Biała
Staniek Sławomir Rybnik TAK
STEBEL PIOTR SKOCZÓW TAK
Stefańczuk Waldemar Katowice
Stekla Jakub Bielsko-Biała TAK
Stekla Anastazja Bielsko-Biała TAK
Stelmaszczyk Ryszard Skoczów TAK
Stępień Wojciech Gliwice TAK
Stodolski Mateusz Chełm śląski
Stolarczyk Aleksandra Pawłowice
Stolarczyk Zuzanna Rybnik
Strojna Brygida Knurów
Strzyżewski Tomasz Chełmno TAK
Styczeń Justyna Zabrze TAK
Suchanek Radosław Kłobuck
Sułkowski Aleksander Katowice TAK
Surdy Anna Bielsko Biała TAK
Švach Janusz Katowice
Szalbot Łukasz Wisła
Szczepaniak Joanna Warszawa
SZCZĘSNA EDYTA CZECHOWICE - DZIEDZICE
Szczurek Lena Knurów TAK
Szczypka Piotr Chybie TAK
Szczypka Krzysztof Cieszyn
Szczypka Krzysztof Cieszyn
Szendzielorz Adrian Racibórz TAK
Szewczyk Damian Jejkowice TAK
Sznajder Joanna Michałowice
Szolc Sebastian Gliwice TAK
SZPAK DAMIAN Tychy TAK
Szpila Agnieszka Chorzów
Sztefko Józef Kozy
Sztylko Michał Warszawa TAK
Szyja Marcin Tychy
Szymura Karol Brenna
Szynawa Marcin Siemianowicie slakie
Ściebura Agnieszka Chorzów
Śleziński Przemysław Bielsko-Biała
Śliwa Mateusz Czechowice - Dziedzice
Śliwiński Marcin LIPOWA TAK
Ślusarski Leszek Rogoźnik TAK
Śpiewak Wojciech Wilkowice TAK
Świątek Edyta Katowice TAK
Świątek Marcin Bielsko-BIała
Świder Zbyszek Skoczów
Święs Wojciech Cieszyn TAK
Tabiś-Hubka Rafał Zabrze
Targosz Piotr Cieszyn TAK
Targosz Piotr Twardorzeczka TAK
TATAREK-KONIK AGNIESZKA Czeladz
Teister Wojciech Tychy TAK
TOKAREWICZ DAMIAN Zebrzydowice TAK
Tomasiczek Ryszard Stara Wieś TAK
Tomczyk Tomasz Zabrze
Truszewski Grzegorz Brenna TAK
Trznadel Maciej Bytom TAK
Tumidajewicz Beata Zabrze
Tyczyńska Małgorzata POGWIZDÓW TAK
Tyka Edward Swietochlowice
Tynior Michał Chorzów TAK
UBDA Łukasz Cieszyn
Ungehojer Małgorzata Czechowice Dziedzice TAK
Wach Paweł Kielce
Wajman-Grasza Katarzyna Gliwice TAK
Wala Andrzej Bielsko-Biała
Wala Andrzej Bielsko-Biała
Walczyńska Karolina Tychy
Wasztyl Tomasz Bielsko - Biała TAK
Watoła Marek PYSKOWICE
Wawro Małgorzata Katowice TAK
Wawryk-Bizoń Żaneta Lubomia
Wawrzeczko Tomasz Wilkowice
Weryho Krzysztof Mysłowice TAK
Westmaas Katarzyna Czechowice Dziedzice
Westmaas Timothy Kingston upon Thames
Widera Elżbieta Żory
WIESIOŁEK Paweł Katowice
Wilczyńska Aneta Jaworzno
Wilczyńska-Kogut Aleksandra Gliwice
wilk mariusz pyskowice
Wilk Bogdan Bielsko-biała TAK
Winkler Katarzyna Rybnik
WISEŁKA ZBIGNIEW Dębowiec TAK
Wistuba Wiesława Żory
Wistuba Wiesława Żory
Wita Krzysztof Turza Śląska TAK
Wojdyło Mateusz Ustroń
Woś Krzysztof Katowice TAK
Woś Anna Katowice TAK
Woźniak Marek Wojkowice TAK
Wójtowicz Kacper Jaworzno TAK
Wylężek Paweł Piekary Śląskie
Wypych - Ślusarska Agata Rogoźnik
Zając Piotr Opatów
Zając Wojciech Radzionków TAK
Zaleski Mateusz Kończyce Wielkie
Zaradna Klaudia Katowice
Zasucha Grzegorz Katowice
Zawadzka-Gawlas Anna Mikołów TAK
Zawadzki Dariusz Radlin TAK
Zawadzki Karol Radlin TAK
Ząbczyński Dominik Jastrzębie-Zdrój TAK
Zdziebło Adam Żory TAK
Ziemińska Patrycja Skoczów
Zimoń Dawid Rybnik
Ziomek Tomasz Bielsko-Biała
ZONTEK SABINA Bielsko-Biała
Zoran Henryk Ruda Śląska TAK
Zurek Wioleta Hull TAK
Żak Sonia Knurów
Żelazny Agnieszka Gorlice
ŻMUDKA Bartłomiej Rybnik TAK
Żuchowski Daniel Kraków

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: k.gawlas@brenna.org.pl