7. Dolina Leśnicy Bieg o Breńskie Kierpce

18.08.2019 r.

Miejsce: Brenna

Organizator: Ośrodek Promocji Kultury i Sportu Gminy Brenna

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: k.gawlas@brenna.org.pl

7. Dolina Leśnicy Bieg o Breńskie Kierpce

Zgłoszonych / Registered: 535

Numer Nazwisko Imie
Name Surname
Miejscowość
Town
Wpłata
Payment
14 Adamus Katarzyna Cieszyn TAK
15 Bandzerewicz Dawid Bestwina TAK
16 BARAON ARKADIUSZ ŁAZISKA GÓRNE TAK
17 Bartula Jan Libiąż TAK
18 Basta Adrian Gliwice TAK
19 bauer artur Bieruń TAK
20 Besztocha Marcin Lędziny TAK
21 Beśka Sławomir Rybnik TAK
22 Bezwiński Piotrek Pszczyna TAK
532 Białobrzycki Dominik Bielsko-Biała TAK
23 Białomazur Tomasz Bielsko-Biała TAK
24 Biestek Barbara Tychy TAK
25 Bieszczad Patrycja Jaworze TAK
26 Błaszczyk Dominik Kalety TAK
27 Błaszczyk Marek Ruda Śląska TAK
28 Bobla Walenty Bieruń TAK
29 Boczkowska Justyna Zakopane TAK
30 Bodnar Anna Cieszyn TAK
2 Bodurka Krzysztof Nielepice TAK
31 Bodzioch Grzegorz Gorlice TAK
32 BOGUCKI MICHAŁ PSZCZYNA TAK
33 BOHM JACEK MIKOŁÓW TAK
34 Bojda Zdzisław Pierściec TAK
35 Bojda Brygida Pierściec TAK
36 Bok Rafał Zabrze TAK
37 Bondarczuk Sylwia Bielsko-Biała TAK
38 Boniec Radosław Żary TAK
39 Boniec ALEKSANDER Żary TAK
40 Borsuk Mirosław Knurów TAK
41 Broda Łukasz Górki Wielkie TAK
42 Brudny Mirosław Skoczów TAK
43 Brzuska Katarzyna Cieszyn TAK
44 BUCHAŁA ANDRZEJ LĘDZINY TAK
45 Buchholtz Tomasz Górki Wielkie TAK
46 Buczek Paweł Tychy TAK
47 Bućko Marcin Jastrzębie-Zdrój TAK
48 Budzińska Dorota Kaczyce TAK
49 Bugiel Roman Tychy TAK
50 Burda Marek Brenna TAK
51 Burliga Marzena Knurów TAK
52 Burliga Mariusz Knurów TAK
53 Burnagiel Agata Leszczyny TAK
54 Burnagiel Tomasz Czerwionka-Leszczyny TAK
55 Bzdyk Katarzyna Katowice TAK
56 Cały Patryk Wrocław TAK
57 Chądzyński Jacek Częstochowa TAK
58 Cher-Kozdoń Beata Cieszyn TAK
59 Chęciński Krzysztof Łodygowice TAK
60 Chmiel Jacek Jastrzębie-Zdrój TAK
61 Chołuj Jarosław Koszalin TAK
1 Chrascina Marek Jablunkov TAK
64 Cichy Krzysztof Górki Wielkie TAK
65 Ciemborowicz Karol Katowice TAK
66 Cieszynska Jolanta Knurów TAK
67 Cieślar Kasia Ustroń TAK
68 Cuber Żaneta Lędziny TAK
69 Cyba Rafał Chorzów TAK
70 Cyba Piotr Chorzów TAK
71 Czarnota Leszek Marklowice TAK
72 Czerwiński Michał RYBNIK TAK
114 Czogała Paweł Racibórz TAK
5 Czok Maria Strzelce Opolskie TAK
73 Czupryński Krzysztof Pogórze TAK
74 Czylok Tomasz Kaniów TAK
75 Czyż Stanisław Wisła TAK
76 Dadaś Janusz Gliwice TAK
77 Dadaś Elżbieta Gliwice TAK
78 Dadok Janusz Bielsko-Biała TAK
79 DAMEC ALEKSANDER Rybnik TAK
80 Dawczyńska Wioletta Tychy TAK
81 Dawiec Anna Zabrze TAK
82 DAWIEC MICHAŁ Zabrze TAK
83 Dąbrowski Marek Pierściec TAK
84 Dejas Tomasz Myslowice TAK
85 Delewska Dorota Zabrze TAK
86 Dendra Beata Chorzów TAK
87 Dendra Marcin Chorzów TAK
88 Denkowski Wojciech Gliwice TAK
89 Dobber Paweł Kędzierzyn-Koźle TAK
90 Dobosz Andrzej Czerwionka-Leszczyny TAK
91 Dobrzyński Arkadiusz Częstochowa TAK
92 Domagała Agnieszka Ustroń TAK
93 Donocik Bogusława Cieszyn TAK
94 Dorobek Agata Zabrze TAK
11 Dubiel Joanna Wodzisław Śląski TAK
12 Dubiel Miłosz Wodzisław Śląski TAK
95 Dudzik Łukasz Kamienica TAK
96 Durbacz Magdalena Gołcza TAK
97 Duszyńska Marta Katowice TAK
98 Dwornicki Tomasz Rybnik TAK
99 DYBCZYŃSKA JADWIGA GÓRKI WIELKIE TAK
100 Dybczyński Tomasz Górki Wielkie TAK
101 Dziedziniewicz Agnieszka Kraków TAK
102 Dziedziniewicz Waldemar Kraków TAK
103 Dzierżawa Krzysztof Mizerów TAK
104 Dziewiątka Marek Czechowice Dziedzice TAK
105 Dziubany Sebastian Katowice TAK
106 Dziurzyński Adrian Bukowno TAK
107 Faj Sylwia Katowice TAK
108 Fieroch Karol Turza Śląska TAK
109 Filary Aneta Roztropice TAK
110 Firla Arkadiusz CIESZYN TAK
111 Flaga Iwona Kraków TAK
112 Flisiński Łukasz Sosnowiec TAK
113 Franek Marcin Cieszyn TAK
115 FRĄC Dariusz Gliwice TAK
234 Frącz Tomasz Bielsko-Biała TAK
116 Froń Mariusz Tychy TAK
117 Frosztęga Artur Katowice TAK
118 Gabrych Arkadiusz Jaworze TAK
119 Gabryś Jacek Pruchna TAK
120 Gadaj Grzegorz Radlin TAK
121 GAJEWSKI KRZYSZTOF Brenna TAK
122 Galas Grzegorz Chybie TAK
123 Gancarczyk Klaudia Sosnowiec TAK
124 Gańczak Waldemar Świętochłowice TAK
125 GAPIŃSKI ŁUKASZ Rybnik TAK
126 Garbowska Monika Gliwice TAK
127 Gaś Piotr Skoczów TAK
128 Gaudy Anna Jaskrów TAK
129 Gawlak Barbara Goczałkowice TAK
130 Gawlik - Rybińska Kasia Ruda Śląska TAK
131 Gawron Piotr Bytòw TAK
132 Gierlotka Maciej Katowice TAK
133 Gierula Artur Dzięgielów TAK
134 Giza Radosław Jaworzno TAK
135 Głód Rafał Międzyrzecze Górne TAK
533 Golba Andrzej Brenna TAK
136 Golonka Marek Mysłowice TAK
137 Gołkowski Radosław Zawiercie TAK
9 Gomołysek Kinga Wrocław TAK
138 Gorzawski Andrzej Rybnik TAK
139 Gowin Sylwia Twardorzeczka TAK
140 Góra Mateusz Będzin TAK
141 GÓRA MAREK Tarnowskie Góry TAK
142 Górny Mirosław Bielsko-Biała TAK
143 GRELA ALEKSANDRA Ruda Śląska TAK
144 Greń Dorota Ustroń TAK
145 Greń Radosław Brenna TAK
10 Greń Zygmunt Brenna TAK
146 Greszta Grzegorz Gliwice TAK
147 Groszyk Igor Rybnik TAK
149 Gruszka Grzegorz Siemianowice Śląskie TAK
148 Gruszka Tomasz Suszec TAK
150 Grzyb Kazimierz Kraków TAK
151 Grzyb Leszek Łąka TAK
152 Grzybek Antoni Pierściec TAK
153 Guga Paweł Tychy TAK
154 Hamik Rafał chełm śląski TAK
155 Hankus Przemek Czernichów TAK
156 Hejna Artur Radlin TAK
157 Hejna Izabela Radlin TAK
158 HELLER KARINA SKOCZÓW TAK
160 Heller Mikołaj Brenna TAK
159 HELLER SZYMON BRENNA TAK
161 Herliczka Tomasz Gliwice TAK
162 Herliczka Renata Gliwice TAK
163 Hermann Matthias katowice TAK
164 Hławiczka Tomasz Leszna Górna TAK
165 Hołda Mirosław Sosnowiec TAK
166 Horowski Tomasz Tychy TAK
167 Idzikowska Angelika Świętochłowice TAK
168 Idzikowski Adam Świętochłowice TAK
170 Izdebski Grzegorz Bielsko-Biała TAK
171 Jabłoński Łukasz Tychy TAK
172 Jach Paweł Cieszyn TAK
173 Jacko Marek Żory TAK
174 Janiczek Marcin Zabrze TAK
536 Janik Ireneusz Suszec TAK
177 Jarosz Katarzyna Katowice TAK
178 jasiulek kornelia skoczów TAK
535 Jastrząb-Standerska Joanna TAK
179 Jastrzębska Gabriela Bielsko - Biała TAK
180 JAWOREK DARIUSZ GLIWICE TAK
181 Jelonek Krzysztof Bielsko - Biala TAK
182 Jezusek Piotr Gliwice TAK
183 Jeż Maciej Tarnowskie Góry TAK
184 JĘDRZEJAK PIOTR Jastrzębie Zdrój TAK
185 Jojko Krzysztof Świętochłowice TAK
186 JONKISZ DOROTA Czechowice Dziedzice TAK
187 Juraszczyk Katarzyna Żory TAK
188 Jurkowski Łukasz Rybnik TAK
189 Juzof Arkadiusz Pogwizdów TAK
190 Juzof Iwona Pogwizdów TAK
191 Kabała Tomasz Ruda śląska TAK
193 Kaczmarczyk Mariusz Siemianowice Ślskie TAK
192 Kaczmarczyk Grzegorz Zabrze TAK
194 KALAMUS Mirosław Łodygowice TAK
195 Kałuża Basia Bielsko-Biała TAK
8 Kantor Martyna Kraków TAK
196 Kaptur Wojciech Wodzisław Śląski TAK
197 Karawacki Grzegorz Kęty TAK
198 Karpeta ZBIGNIEW Zamarski TAK
199 Kasolik Radosław Kęty TAK
200 Kawulok Arkadiusz ustron TAK
201 Kawulok Adrian Wilamowice TAK
202 Kąś Iwona Kraków TAK
203 Kędzior Jarek Rudnik TAK
204 Kierat Zbigniew Górki Wielkie TAK
205 Kierat Aniela Górki Wielkie TAK
206 Klag Marian Rybarzowice TAK
207 Kłosok Adam Marklowice TAK
208 Knap Jarosław Będzin TAK
209 Knapek Jan Radziechowy TAK
210 Kokoszka Tomasz Katowice TAK
211 KOŁOCZEK AGATA Czechowice-Dziedzice TAK
212 Komenda Ewelina Miechów TAK
213 Komorowska Żaneta Lędziny TAK
214 Konior Marek Brenna TAK
3 KOŃ PIOTR RĘCZNO TAK
215 Kopcoń Mateusz Bielsko-Biała TAK
216 Korzec Grzegorz Cieszyn TAK
217 Korzonkiewicz Michał Czechowice-Dziedzice TAK
218 Kosior Kamil Częstochowa TAK
219 Kościelnik Krzysztof Tychy TAK
220 Kościelny Łukasz Gorzyce TAK
221 Kotyla Irena Bibice TAK
222 KOWAL Łukasz Rybnik TAK
223 Kowalska Kinga Pogwizdów TAK
224 Kowalski Janusz Pogwizdów TAK
225 Kowalski-Neukirch Henryk Katowice TAK
226 Kowoll Bronisław TURZE TAK
227 KOZACZKA WŁODZIMIERZ Gliwice TAK
228 Kozieł Dariusz Brenna TAK
230 Kożdoń Przemysław Kisielów TAK
231 Kożdoń-Cher Jakub Cieszyn TAK
232 Krawczyk Sławomir Tomaszów Mazowiecki TAK
233 Kręczyński Jacek Gliwice TAK
235 Krwawnik Maciej Cieszyn TAK
236 Kryczek Piotrek Dąbrowa Górnicza TAK
237 Krzemień Adrian Jaworze TAK
238 Krzempek Ireneusz Brenna TAK
4 Kubica Marcin Bielsko-Biała TAK
239 Kubicius Piotr Kaczyce TAK
240 Kubkowski Mateusz Tarnowskie Gory TAK
241 Kuc Rafał Pogórze TAK
242 Kucharski Damian Częstochowa TAK
243 KULIK wojciech swietochlowice TAK
244 Kulpok Tomasz Ruda Śląska TAK
245 Kurasiński Konrad Brenna TAK
246 Kurek Jacek Tychy TAK
247 Kusy Rafał Międzyświeć TAK
248 Kuszka Michał Mikołów TAK
249 Kuś Małgorzata Katowice TAK
250 Kuźnik Sylwester Czechowice-Dziedzice TAK
251 KWIECIEŃ ZBIGNIEW Tychy TAK
252 Lachera Bogusław Zabrze TAK
253 Lachera Marysia Zabrze TAK
254 Laskowski Tomasz Gliwice TAK
255 LESZCZYŃSKA MAŁGORZATA Gliwice TAK
256 Lipiński Daniel TAK
257 Litwinczuk Gabriel Klucze TAK
258 Litwinczuk Aneta Klucze TAK
259 Lorek Dariusz Jasienica TAK
260 Luber Damian Goleszów TAK
261 Łachan Patryk Wrocław TAK
262 Łakomski Piotr Gliwice TAK
175 Łoboda Marcin Chybie TAK
263 Machej Michał Cieszyn TAK
264 Macholc Piotr Dąbrowa Górnicza TAK
265 MACHULIK MAREK ORNONTOWICE TAK
266 Maciejczyk Marcin Jawiszowice TAK
267 Maciejewski Artur Biskupice TAK
270 Macura Ewa Żory TAK
268 Macura Dawid Goleszów TAK
269 Macura Dorota Goleszów TAK
271 Maćkowiak Patrycja Katowice TAK
272 Madejczyk Ewa Katowice TAK
273 Maga Przemysław Jasienica TAK
274 MAGIERA JANUSZ WODZISŁAW ŚLĄSKI TAK
275 Magiera Marek Bielsko-Biała TAK
276 Malewski Robert Knurów TAK
278 Malinowska Małgorzata Gilowice TAK
277 Malinowska Aneta Cieszyn TAK
279 Małkowski Bogdan Murów TAK
280 Maniszewska Dorota Cieszyn TAK
281 Maniura Adam Bytom TAK
282 Marciniak Artur Brenna TAK
283 Marcol Mateusz Rybnik TAK
284 Marek Patryk Górki Wielkie TAK
285 Matuła Natalia Oświęcim TAK
286 Matuszek Marek Skoczów TAK
288 Mazur Łukasz Gliwice TAK
287 Mazur Wojciech Pierściec TAK
289 MAZUREK ROMAN Murów TAK
290 Mączka Krystyna Gliwice TAK
291 Mączka Bronisław Gliwice TAK
292 Mądrzyk Daniel Sosnowiec TAK
293 Mądrzyk Ewelina Sosnowiec TAK
13 Mendrek Błażej Brenna TAK
294 MENŻYK URSZULA STANOWICE TAK
295 Menżyk Marcin Stanowice TAK
296 michalczyk Wojciech Racibórz TAK
297 Michałek Bartosz Kęty TAK
298 Miech Szymon Ustroń TAK
299 Miedziak Ireneusz Wisła TAK
300 Mikusz-Mazur Małgorzata Pierściec TAK
301 Milarski Andrzej Skawina TAK
302 Milkowski Rafał Rybnik TAK
303 Milota Maciej Bielsko-Biała TAK
304 Miodek Grzegorz München TAK
305 Mocek Paweł Pszów TAK
306 Mosór Mariusz Klucze TAK
307 Możdżeń Janusz Drogomyśl TAK
308 Mrózek Tomasz Gliwice TAK
309 Mularczyk Agnieszka Zawiercie TAK
310 Muszyńska Bożena Bieruń TAK
311 Muszyński Piotr Bieruń TAK
312 Mynarska Ligia Bielsko-Biała TAK
313 Mynarski Sylwester Bielsko-Biała TAK
314 Myszor Mariusz zory TAK
315 Nakonieczny Karolina Ustroń TAK
316 NAWROCKI Szymon Mikołów TAK
317 Nieroba Krzysztof Orzesze - Zgoń TAK
318 Niesler Magdalena Gliwice TAK
319 Niesler Michał Gliwice TAK
320 Niewiadomski Artur Radzionków TAK
321 Nowak Mateusz Górki Wielkie TAK
322 Nowak Michał Bielsko-Biała TAK
323 Nowak Ewa Gliwice TAK
324 Nowakowska-Trzaska Joanna Gliwice TAK
325 Nowakowski Zenon Zabrze TAK
326 NOWAKOWSKI Adam Tychy TAK
327 Nowicka Monika Tychy TAK
328 Ociepka Daniel Sosnowiec TAK
329 Ocylok Adam Oświęcim TAK
330 Ogierman Grzegorz Cieszyn TAK
331 Olborski Andrzej Jastrzębie-Zdrój TAK
332 Olbrich Artur Tworków TAK
520 Olesiak Grzegorz Kraków TAK
334 Ołubek Robert Żory TAK
335 ORŁOWSKI ŁUKASZ Gołcza TAK
336 Osmańska Aneta Świętochłowice TAK
337 Oszczęda Bartosz Czerwionka-Leszczyny TAK
338 Owerko Tomasz Modlniczka TAK
339 Pachura Kinga Mszana Dolna TAK
340 Pala Jerzy Częstochowa TAK
341 Paliwoda Grzegorz Zabrze TAK
342 Pancerz Anna Tychy TAK
343 Pancerz Krzysztof Tychy TAK
344 Panek Ela Bielsko biała TAK
345 Paprocka Urszula Kraków TAK
346 Paruch Bogusław Pogórze TAK
347 Pastwa Grzegorz Jasienica TAK
348 Patro Bartłomiej Bielsko-Biała TAK
349 Petkiewicz Tomasz Mikołów TAK
351 Pichner Jacek Oświęcim TAK
352 Piech Izabela Jaworze TAK
353 Piech Janusz Jaworze TAK
354 Piechula Bobla Katarzyna Tychy TAK
355 Pieczonka Maciej CIESZYN TAK
356 Pieniowska Karolina Świętochłowice TAK
357 PIETRAS EDYTA Węgierska Górka TAK
358 PIETRYSIAK Stefan zabrze TAK
359 Pietrzyk Mariusz Brenna TAK
360 Piętko Dariusz Bielsko-biała TAK
361 Pindel Piotr Bielsko-Biała TAK
362 Piosek Grzegorz Piekary Śląskie TAK
363 Piór Krzysztof Brenna TAK
364 Piórek Aleksandra Wadowice TAK
365 PISAREK RADOSŁAW Pawłowice TAK
366 Pisignas Mariusz Gliwice TAK
367 Piwko Anna Czechowice-Dziedzice TAK
368 Plok Krzysztof Polkowice TAK
534 Płoskonka Piotr Brenna TAK
369 Podsadecki Witold Cięcina TAK
370 Prochaska Bartosz Cieszyn TAK
371 Pronobis Marek Bystra TAK
372 Przybylski Tomasz Witaszyce TAK
373 Przybylski Witek Gliwice TAK
374 Przybyła Wioletta Zabrze TAK
375 Przyłudzki Janusz Mikołów TAK
376 Pszczółka-Busch Aneta Tarnawa Górna TAK
377 Puchałka Waldemar Bielsko-Biała TAK
378 Puchałka Michał Bielsko-Biała TAK
379 PYTEL JANUSZ SOSNOWIEC TAK
382 Pyzik Krzysztof Zabrze TAK
381 Pyzik Tomasz Gliwice TAK
380 Pyzik Marek Gliwice TAK
383 Raczek Robert Czechowice-Dziedzice TAK
384 Radomski Grzegorz Mikołów TAK
385 Rajda Krzysztof Stara Wieś TAK
63 Rak Mirosław Jłownica TAK
386 RAKSZAWA Krzysztof Rybnik TAK
387 REINERT ALEKSANDRA PSZCZYNA TAK
388 Rejszel Łukasz Tychy TAK
389 Renkiel Tomasz Gliwice TAK
390 Rozmus Marzena Bojszowy Nowe TAK
391 Rozmus-Orczyk Anna Kozy TAK
392 Rusecka Agnieszka Katowice TAK
393 Rusin Anna Porąbka TAK
394 Rybczyński Jarosław Siemianowice Śląskie TAK
395 Rybiński Łukasz Ruda Śląska TAK
396 Rypuła Jacek Bojszowy TAK
397 Rypuła Zenon Lędziny TAK
398 Rypuła Grażyna Lędziny TAK
399 Rzeźnicki Sławomir Brzeziny TAK
400 Sadowski Tomasz Sosnowiec TAK
401 Samol Anna Ruda Śląska TAK
402 SANKALA WIESŁAW PSZÓW TAK
403 Sarecki Bartłomiej Bielsko-Biała TAK
404 Saternus Iwona Katowice TAK
406 Sawicki Lucjan Żywiec TAK
405 Sawicki Marek Lipowa TAK
407 Semik Grzegorz Hull TAK
408 Sękiewicz Janusz Częstochowa TAK
409 Siąkała Krystian górki wielkie TAK
410 Sieradzka Agnieszka Gliwice TAK
411 Sieradzki Dariusz Gliwice TAK
412 Siewko Piotr Dębowiec TAK
62 Sikora Mieczysław Ustroń TAK
413 Sikora Magdalena Cieszyn TAK
414 Sikora Anna Ustroń TAK
416 Siwek Piotr Katowice TAK
415 Siwek Anna Warszawa TAK
7 Skalska Anna Bytom TAK
417 SKAWIŃSKI PAWEŁ Trzebinia TAK
418 SKOKOWSKI STANISLAW Katowice TAK
229 Skudlik Adam Ruda Śląska TAK
419 Skworc Grzegorz Siemianowice Śląskie TAK
420 Smuda Krzysztof Tychy TAK
421 Sobel Łukasz Ujazd TAK
422 Sokołowski Marek Mysłowice-Wesoła TAK
423 Sonakowski Roman Słotwina TAK
424 SPECJALSKI PRZEMYSŁAW poznań TAK
425 Sporysz Agnieszka Bielsko-Biała TAK
426 Staniek Sławomir Rybnik TAK
427 Stanisz Marcin Pyskowice TAK
428 Stawarz Anna Żywiec TAK
429 STEBEL PIOTR SKOCZÓW TAK
430 Stec Jakub Godziszka TAK
431 Stekla Jakub Bielsko-Biała TAK
432 Stekla Anastazja Bielsko-Biała TAK
433 Stelmaszczyk Ryszard Skoczów TAK
434 Stępień Wojciech Gliwice TAK
435 Stolarczyk Zuzanna Rybnik TAK
436 Strzyżewski Tomasz Chełmno TAK
437 Styczeń Justyna Zabrze TAK
438 Suchoszek Sylwia Będzin TAK
439 Sułkowski Aleksander Katowice TAK
169 Surdel Aleksandra Leboszowice TAK
440 Surdy Anna Bielsko Biała TAK
441 Švach Janusz Katowice TAK
442 Swoboda Jan Pierściec TAK
443 SYMULA PIOTR BIELSKO-BIALA TAK
444 Szałas Weronika Katowice TAK
445 Szatanik Zbigniew Ujsoły TAK
446 Szczepaniak Joanna Warszawa TAK
447 SZCZĘSNA EDYTA CZECHOWICE - DZIEDZICE TAK
449 Szczotka Dorota Górki Wielkie TAK
448 Szczotka Arkadiusz Górki Wielkie TAK
450 Szczurek Lena Knurów TAK
451 Szczurek Wojtek Knurów TAK
452 szczurowski artur Bibice TAK
453 Szczypka Piotr Chybie TAK
454 Szczypka Krzysztof Cieszyn TAK
455 Szeląg Sławomir Klucze TAK
456 Szendzielorz Adrian Racibórz TAK
457 Szewczyk Damian Jejkowice TAK
458 Szolc Sebastian Gliwice TAK
459 Szota Magdalena Mikołów TAK
460 SZPAK DAMIAN Tychy TAK
461 Szperka Leszek Skoczów TAK
462 Sztylko Michał Warszawa TAK
463 Szynawa Marcin Siemianowicie slakie TAK
464 Śliwiński Marcin LIPOWA TAK
465 Śliwka Arkadiusz Leszna-Górna TAK
466 ŚLIWKA BEATA Dzięgielów TAK
467 Ślusarski Leszek Rogoźnik TAK
468 Śpiewak Wojciech Wilkowice TAK
469 Świątek Edyta Katowice TAK
470 Świder Zbyszek Skoczów TAK
471 Święs Wojciech Cieszyn TAK
350 Tajak Tomasz Żory TAK
473 Targosz Piotr Cieszyn TAK
472 Targosz Piotr Twardorzeczka TAK
474 Targoś Michał Piekary Śląskie TAK
475 TATAREK-KONIK AGNIESZKA Czeladz TAK
476 Teister Wojciech Tychy TAK
477 Tkocz Witek Mikołów TAK
478 TOKAREWICZ DAMIAN Zebrzydowice TAK
479 Tomasiczek Ryszard Stara Wieś TAK
480 Truszewski Grzegorz Brenna TAK
481 Trznadel Maciej Bytom TAK
482 Trzopek Marcin Ujsoły TAK
483 Tyczyńska Małgorzata POGWIZDÓW TAK
484 Tynior Michał Chorzów TAK
485 Ungehojer Małgorzata Czechowice Dziedzice TAK
486 Urban Mirosław Kraków TAK
487 Urbaś tomasz Jasienica TAK
488 Wach Paweł Kielce TAK
489 Wala Andrzej Bielsko-Biała TAK
490 Walczyńska Karolina Tychy TAK
491 Walczyński Mariusz Żory TAK
492 Wandzel Adrian Żywiec TAK
493 Wasilewska Justyna Górki Małe TAK
494 Wasztyl Tomasz Bielsko - Biała TAK
495 Wawro Małgorzata Katowice TAK
496 Wawrzeczko Tomasz Wilkowice TAK
497 Welm Grzegorz Częstochowa TAK
498 Weryho Krzysztof Mysłowice TAK
499 Westmaas Katarzyna Czechowice Dziedzice TAK
500 Westmaas Timothy Kingston upon Thames TAK
530 Widziak Piotr Rybnik TAK
501 Wika Sebastian Tychy TAK
6 Wilk Katarzyna TAK
502 Wilk Bogdan Bielsko-biała TAK
503 Winkler Katarzyna Rybnik TAK
504 Winstone Natalie Pilton TAK
505 WISEŁKA ZBIGNIEW Dębowiec TAK
506 Wiśniewski Tomasz Jastrzębie Zdrój TAK
507 Wita Krzysztof Turza Śląska TAK
508 Wlazło Marcin Sosnowiec TAK
509 Wlazło Monika SOSNOWIEC TAK
510 Woś Krzysztof Katowice TAK
511 Woś Anna Katowice TAK
514 Woźniak Jacek Rybnik TAK
512 Woźniak Marek Wojkowice TAK
513 WOŹNIAK PRZEMYSŁAW JASTRZĘBIE ZDRÓJ TAK
515 Wójcik Zbigniew Tarnowskie Góry TAK
516 Wójtowicz Kacper Jaworzno TAK
517 Wysłuch Tomasz Skoczów TAK
518 Zaleski Mateusz Kończyce Wielkie TAK
519 Zasucha Grzegorz Katowice TAK
333 Zawadzka-Gawlas Anna Mikołów TAK
522 Zawadzki Dariusz Radlin TAK
521 Zawadzki Karol Radlin TAK
523 ZAWISZ JÓZEF Bielsko-Biała TAK
524 Ząbczyński Dominik Jastrzębie-Zdrój TAK
525 Zdziebło Adam Żory TAK
526 Zembroń Mariusz Iłownica TAK
527 Zoran Henryk Ruda Śląska TAK
528 Zurek Wioleta Hull TAK
529 Żelazny Agnieszka Gorlice TAK
531 Żuchowski Daniel Kraków TAK

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: k.gawlas@brenna.org.pl