XIV Polar Sport Skitour im. Basi German

02.03.2019

Miejsce: Zawoja - PKL Mosorny Groń

Organizator: Fundacja NA START IM. BASI GERMAN

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: zawody@polarsport.pl

XIV Polar Sport Skitour im. Basi German
Zgłoszonych / Registered: 170
Nazwisko Imie
Name Surname
Płeć
Sex
Kateg. Klub
Team
Kraj
Country
Miejscowość
Town
Wpłata
Payment
Płatność
online
status
Adamczyk Agnieszka K JunMŁ-K AKPT POL Zakopane -
Aleksandra Sewerynek K JunMŁ-K POL Warszawa -
Andrzejewski Piotr M JunMł-M MXE Cieszyn POL Wisła -
badura wojtek M JunSt-M zielona trafffka i biały puuuch POL bielsko-biała TAK SUCCESS
Bala Janusz M JunSt-M JMP POL Nowy Targ -
Bałaś Rafał M JunMł-M POL Żywiec TAK SUCCESS
Barszcz Tomasz M JunMł-M POL Gorlice -
Barut-Skupień Barbara K JunSt-K Speleo Klub Bielsko-Biała POL Bielsko-Biała -
Bąkowski Włodzimierz M JunSt-M Wiosna POL Warszawa TAK SUCCESS
Bąkowski Daniel M JunMł-M Wiosna POL Warszawa -
Biernawski Piotr M JunSt-M ATTIQ Team/Salming POL Nowy Targ -
Biesiadecki Tomasz M JunMł-M POL Warszawa -
Bilczewski Tomasz M JunSt-M POL Krakow TAK SUCCESS
Bilczewski Michał M JunMł-M POL Kęty TAK SUCCESS
Boratyński Adam M JunSt-M POL Warszawa TAK
Bormann Margrit K JunMŁ-K POL Oświęcim TAK SUCCESS
Boryczka Przemek M JunSt-M FunTeam POL Kraków TAK SUCCESS
Bruzda Adam M JunSt-M KANDAHAR POL Oświęcim TAK SUCCESS
BRZECZKOWSKI JAKUB M JunSt-M TATRA TEAM POL WARSZAWA -
Budzyńska Małgorzata K JunSt-K POL Rzeszow -
Busz Jerzy M JunSt-M POL Rzeszow -
Chmura Katarzyna K JunMŁ-K POL Kraków TAK SUCCESS
Chruściel Aleksandra K JunMŁ-K KAGB GOPR POL Bielsko-Biała TAK SUCCESS
CICHACZ Adam Cichacz M JunSt-M POL Oświęcim TAK
Cyran Dominik M JunMł-M KW SAKWA GOPR Beskidy POL Bielsko-Biała TAK SUCCESS
Czajkowska Agnieszka K JunSt-K Zakos Zakopane POL Zakopane TAK
Czajkowski Wojciech M JunSt-M Zakos Zakopane POL Zakopane TAK
Czeczott Małgorzata K JunSt-K UKA POL Warszawa -
Czernik Krzysztof M JunMł-M KS Kandahar / Fast & Light POL Jejkowice -
Czyżewicz Grzegorz M JunSt-M POL Kraków TAK SUCCESS
Czyżewski Marcin M JunMł-M KW Jastrzębie-Zdrój POL Bielsko-Biała -
Daniel Jarek M JunSt-M Dynafit POL Bielsko-Biała TAK
Dubik Marcin M JunMł-M TKTJ POL Tarnowskie Góry TAK SUCCESS
Dudek Maria K JunMŁ-K POL Kraków TAK SUCCESS
Duliński Mateusz M JunMł-M POL Kraków -
Dymek Mateusz M JunMł-M POL Rzeszów TAK SUCCESS
Dziemba Piotr M JunSt-M Dynafit POL Bielsko-Biała TAK SUCCESS
Dziuban Łukasz M JunMł-M GOPR Bieszczady POL Orelec TAK
Dziubek Ireneusz M JunSt-M POL Kraków TAK SUCCESS
Elantkowski Paweł M JunSt-M Żywczańskie Kierdel POL Zakopane TAK SUCCESS
Elantkowski Jaś M Młodz-M TKN Tatra Team POL Zakopane TAK SUCCESS
Fijałkowska Anna K JunSt-K POL Skoczów -
FIJAŁKOWSKI JÓZEF M JunSt-M POL SKOCZÓW -
GABRYŚ - CICHACZ KATARZYNA K JunSt-K POL OŚWIĘCIM TAK
Gałka Marcin M JunMł-M Dziki Trzy POL Jasień TAK SUCCESS
Gaweł Damian M JunMł-M Babiogorcy POL Zawoja -
Grabski Maciej M JunMł-M www.kolcenaptaki.pl POL Kraków TAK SUCCESS
Gramacki Szymon M JunMł-M Projekt Bracia POL Kraków TAK SUCCESS
Greń Dominik M Młodz-M Żywiecki Klub Narciarski POL Żywiec TAK SUCCESS
Gutek Zosia K JunSt-K KAGB POL Cieszyn -
Harasimowicz Adrian M JunMł-M POL Rzeszów -
Herud Ján M JunSt-M SVK Oravská Polhora TAK PENDING
Hulbój Wojciech M JunMł-M Żywiecki Klub Narciarski POL Żywiec TAK SUCCESS
Jagielak Janusz M JunSt-M POL Kraków TAK SUCCESS
Jagieła Dominik M JunMł-M GOPR BIESZCZADY MERRELL POL Krosno - PENDING
Jarosz Tomek M JunSt-M POL Oświęcim TAK SUCCESS
Jawień Magdalena K JunSt-K POL Tychy TAK SUCCESS
Jawień Jacek M JunSt-M POL Tychy TAK
JELEŃ JANUSZ M JunSt-M amator POL Maków Podhalański TAK PENDING
Jurek Izabela K JunMŁ-K KW JASTRZĘBIE POL Jastrzebie zdrój -
Kacwin Adrian M JunMł-M KHZ POL Krościenko Nad Dunajcem TAK SUCCESS
Kafarowski Dariusz M JunSt-M Nivea Team POL Jaworzno -
Kafarowski Jakub M Młodz-M KS Kandahar POL Jaworzno -
Kalita Arek M JunSt-M KAMAK POL Jaworze -
Kałuża Jerzy M JunMł-M POL Skoczów -
Kasiński Tomasz M JunSt-M POL Limanowa TAK SUCCESS
Klamut Michał M JunMł-M GOPR Karkonosze/ATTIQ POL Karpacz -
Klęka Zuza K JunMŁ-K POL Przyłęków TAK SUCCESS
Kluz Jarek M JunSt-M Żywiecki Klub Narciarski POL Żywiec TAK SUCCESS
Kłoda Kacper M Młodz-M SAKWA POL Ustroń TAK SUCCESS
Knap Mateusz M JunMł-M KS Kandahar / DYNAFIT POL Katowice TAK SUCCESS
Kołodziński Radosław M JunSt-M POL Warszawa -
Kondracki Dariusz M JunSt-M KW KRAKÓW POL Kraków TAK SUCCESS
Konik Grzegorz M JunSt-M KS Kandahar POL Przeciszów TAK SUCCESS
Kordecki Bartłomiej M JunMł-M WCHZT POL Brzesko -
Korzeniowski Marcin M JunMł-M POL Kraków TAK
Kozielska Magdalena K JunMŁ-K Dynafit POL Banska Nizna TAK
krawczyk grzesiek M JunSt-M POL Wieliczka TAK SUCCESS
Król-Jędraga Aneta K JunMŁ-K POL Zakopane -
Krygowski Piotr M JunMł-M POL Kraków -
Kryjak Tomasz M JunMł-M POL Kraków TAK SUCCESS
Krzysztofik Ryszard M JunSt-M POL Kielce TAK SUCCESS
Kuziel Rafał M JunMł-M POL Kraków TAK SUCCESS
Kuźniak Filip M JunSt-M KS Kandahar POL Katowice -
Latocha Waldemar M JunMł-M POL Krakow TAK SUCCESS
Legoń Krzysztof M JunSt-M POL Zakopane TAK SUCCESS
Lenczowski Jakub M JunSt-M Iron Dragon Triathlon/dobrenarty.pl POL Kraków TAK SUCCESS
Lorens Wiktor M JunMł-M KW Kraków POL Kraków -
Malek Andrzej M JunSt-M BKN GRONIE PTTK Bielsko B POL Bielsko Biala TAK SUCCESS
Marcinkowska Anna K JunMŁ-K KW Kraków POL Oświęcim -
Marcinkowski Paweł M JunMł-M KW Kraków POL Oświęcim -
Maronka Przemysław M JunMł-M POL Kraków TAK
Matłosz Mariusz M JunSt-M POL Gbiska -
Mazurkiewicz Tomasz M JunSt-M Zaporowy Maraton Team POL Sanok -
Michałkiewicz Marek M JunSt-M KW Kraków POL Kraków TAK SUCCESS
Milaniak Marek M JunMł-M POL Krościenko TAK SUCCESS
Molek Szymon M JunMł-M POL Cieszyn -
Molek Szymon M JunMł-M POL Cieszyn -
Moskalik Marcin M JunMł-M POL Kraków TAK SUCCESS
Moszumańska Magdalena K JunSt-K POL Kraków TAK SUCCESS
Moszumańska-Kolegowicz Katarzyna K JunSt-K szumka team POL Kraków TAK SUCCESS
Muniak Kamil M JunMł-M KUKUCZSPORT.PL POL Kraków TAK SUCCESS
Nawieśniak Jan M JunMł-M JM Sport POL Mszana Dolna TAK
Nesterowicz Marek M JunMł-M Jm Sport POL Brzesko TAK SUCCESS
Nodzyński Jakub M JunMł-M POL kraków TAK SUCCESS
Ogorzałek Mateusz M JunMł-M POL Bielsko-Biała -
Owerko Tomasz M JunMł-M SNW KW Kraków POL Modlniczka TAK SUCCESS
Piekarczyk Michał M JunMł-M JM Sport POL Mszana Dolna TAK SUCCESS
Pieniążek Krzysztof M JunSt-M POL Kraków -
Pieniążek Ignacy M Młodz-M POL Kraków -
Piętka Tomasz M JunMł-M KS Kandahar POL Bielsko-Biała TAK SUCCESS
Pilśniak Krzysztof M JunSt-M POL Kraków TAK SUCCESS
Piotrowski Andrzej M JunSt-M Ortoreh team POL Warszawa TAK SUCCESS
Piórecki Michał M JunSt-M POL Kraków TAK SUCCESS
Podlasińska Paulina K JunMŁ-K Dziki trzy POL Kobyłka -
Polak Andrzej M JunMł-M KW Kraków POL Tylmanowa TAK SUCCESS
Polak Daniel M JunMł-M GOPR Bieszczady POL Dukla TAK SUCCESS
Popielarski Kubuś M Młodz-M TKN Tatra Team POL Zakopane -
Pyrć Barnaba M Młodz-M POL Kraków TAK
Pyrć Szymon M JunSt-M POL Kraków TAK
Pyrek Przemysław M JunMł-M Training By PP POL Oświęcim TAK SUCCESS
Radwańska Ola K JunMŁ-K Polar Sport POL Kraków TAK
Radwańska Aleksandra K JunMŁ-K Polar Sport POL Kraków TAK
Radwańska Krystyna K JunSt-K Polar Sport POL Głogoczów TAK
Rębkowski Piotr M JunSt-M POL Otwock TAK
Ring Marcin M JunSt-M FunTeam POL Zielonki TAK SUCCESS
Rochatka Marcin M JunSt-M POL Poznan -
Romanowicz Paweł M JunSt-M POL Kraków TAK SUCCESS
Rudnicki Tomasz M JunSt-M POL Rzeszów -
Ryłko Krzysztof M JunSt-M POL Oświęcim TAK SUCCESS
Sawicki Kacper M Młodz-M TKN TATRA TEAM POL Nowy targ -
Sczansny Robert M JunMł-M POL Rydułtowy TAK SUCCESS
Siemieniec Grzegorz M JunSt-M KW Jastrzebie POL Zebrzydowice TAK SUCCESS
Skórzak Marta K JunMŁ-K POL łodygowice TAK SUCCESS
Soszka Gustaw M Młodz-M POL Brzegi TAK SUCCESS
Soszka Iwo M Młodz-M POL Brzegi TAK SUCCESS
Spędzia Marcin M JunMł-M KW Kraków POL Szczyrzyc TAK SUCCESS
Stachowska Monika K JunSt-K POL Gdańsk TAK
Stachowski Andrzej M JunSt-M POL Gdańsk TAK
Stawiarski Rafal M JunMł-M POL Katowice TAK SUCCESS
Stochel Teresa K JunSt-K AKPT POL Krakow -
Strzała Magdalena K JunSt-K FunTeam POL Kraków TAK SUCCESS
Surdel Paweł M JunMł-M POL Leboszowice -
Synowski Maciek M Młodz-M POL Kraków TAK SUCCESS
Syrek Lena K JunMŁ-K POL Rzeszow -
Syrek Bartosz M JunMł-M POL Rzeszow -
Szczecina Katarzyna K JunMŁ-K ABlandia POL Nowy Sącz -
Szeremeta Sara K JunMŁ-K KW Krakow POL Krakow TAK SUCCESS
Szlachtowski Andrzej M JunSt-M POL Nowy Targ TAK SUCCESS
Szmigiel Stanisław M JunMł-M POL Kraków TAK SUCCESS
Szyjka Radosław M JunSt-M POL Chełmek - PENDING
Śliwiński Oskar M Młodz-M KS Kandahar POL Kraków -
Thier Dominik M JunSt-M Tatracamp / KS Kandahar POL Warszawa TAK SUCCESS
Trojnarski Michał M JunMł-M KW SAKWA POL Szczawnica TAK SUCCESS
Trojnarski Maciej M JunSt-M POL Szczawnica TAK SUCCESS
Trznadel Maciej M JunSt-M KS Kandahar / SPLA Tychy POL Bytom TAK SUCCESS
Tyszecki Adam M JunMł-M KAGB GOPR/ GOPR Beskidy POL Bielsko-Biała -
Tywonek Tomasz M JunSt-M TKN Tatra Team POL Warszawa TAK SUCCESS
Wałaszek Monika K JunSt-K KW Kraków POL Kraków -
Wargocki Mariusz M JunSt-M Kw Zakopane POL Zakopane -
Winczura Michał M JunMł-M Wątorio ski team POL Brzesk9 -
Winczura Michał M JunMł-M Wątorio TEAM POL Brzesko -
Wojciech Piotr M JunSt-M POL Świerklany TAK SUCCESS
Wojciechowski Krzysztof M Młodz-M PADAKY GANG POL Zakopane -
Wojnowski Michał M JunMł-M JM SPORT TEAM POL Brzesko TAK SUCCESS
Zachwieja Przemysław M JunSt-M POL Kraków TAK SUCCESS
Zawadzki Wiesław M JunSt-M Zakos POL Brzoskwinia -
Ząbik Marek M JunMł-M POL Godowa -
Zugaj Robert M JunSt-M www.ciaglebiec.pl POL Katowice TAK SUCCESS
Żołnierczyk Stan M JunMł-M POL Kraków TAK SUCCESS

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: zawody@polarsport.pl