VI Skiturowy Memoriał im. Edwarda Hudziaka

26.01.2019

Miejsce: Markowe Szczawiny

Organizator: Schronisko Górskie PTTK Markowe Szczawiny

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: markowe.szczawiny@op.pl

Skiturowy Memoriał im. Edwarda Hudziaka
Zgłoszonych / Registered: 50
Nazwisko Imie
Name Surname
Płeć
Sex
Klub
Team
Kraj
Country
Miejscowość
Town
Wpłata
Payment
Andrzejewski Piotr M MXE Cieszyn POL Wisla -
badura wojtek M zielona trafffka i biały puuuch POL bielsko-biała -
Bąkowski Włodzimierz M POL Warszawa -
Bąkowski Daniel M POL Warszawa -
Boratyński Adam M POL Warszawa TAK
Bruzda Adam M KANDAHAR POL OŚWIĘCIM -
Czernik Krzysztof M Fast & light POL Rybnik -
Dymek Mateusz M POL Rzeszów -
Finster Dariusz M Klub Wysokogórski Kraków POL Kraków -
Frejowski Jan M POL Tychy TAK
Gonciarz Karol M CHRUM TEAM POL Warszawa TAK
Gradzi Dariusz M Krakowska Izba Adwokacka POL Kraków -
Grasela Marcin M Od Grzegorza POL Mysłowice TAK
Jawień Magdalena K TEAM KCUF POL Tychy TAK
Klamut Michał M Gopr Karkonosze/TatraCamp POL Karpacz -
Knap Mateusz M KS Kandahar / DYNAFIT POL Katowice -
Kondracki Artur M POL Kielce TAK
Konik Grzegorz M KS Kandahar POL Przeciszów -
Konwerski Jędrzej M POL Sidzina -
Kościelny Jakub M KW Kraków POL Skawina -
Król-Jędraga Aneta K POL Zakopane -
Kuziel Rafał M POL Kraków/Czarny Dunajec -
Kuźniak Filip M KS Kandahar POL Katowice -
Marok K. M babia POL zawoja -
Michalski Andrzej M GP GOPR / KW Kraków POL Tarnów -
Nawara Mateusz M GP GOPR POL SKAWA -
Niedzielski Albert M Adiostry Team POL warszawa -
Niżnik Grzegorz M GP GOPR POL Skawa -
Nowicki Michał M POL Rumia TAK
Orłowski Zbigniew M K.S. Kandahar POL Wola Kopcowa TAK
Pastwa Karol M POL Międzybrodzie Żywieckie -
Piotrowski Andrzej M Ortoreh team POL Warszawa -
Piórecki Michał M POL Kraków -
Polak Daniel M POL Mszana -
Półtawska Weronika K KW Kraków POL Kraków -
PROKOP JAROSŁAW M CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM POL RYCERKA GÓRNA -
Rochatka Marcin M Skiturowe Sudety POL Poznań -
Saciuk Elżbieta K POL Warszawa -
Siemieniec Grzegorz M Kw Jastrzebie POL Zebrzydowice TAK
Stawiarski Rafał M POL Katowice TAK
Striczek Marcin M Garmin Team Babia POL Wolbórz -
Szlachtowski Andrzej M POL Nowy Targ -
Szlachtowski Łukasz M POL Nowy Targ -
Szyszko Lidia K TEAM KCUF POL BIELSKO-BIAŁA TAK
Twardosz Paweł M TatraHard Nowy Targ POL Nowy Targ -
Wąsik Krzysztof M POL Kraków TAK
Wiśniewski Marek M KS Kandahar POL Warszawa -
Wojarski Michał M GOPR Beskidy POL Bielsko-Biała TAK
Załuska Paulina K POL Tychy TAK
Zugaj Robert M www.ciaglebiec.pl POL Katowice -

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: markowe.szczawiny@op.pl