Beskidy FAT BIKE Challenge 2019

03.02.2019

Miejsce: Węgierska Górka

Organizator: Beskidzkie Stowarzyszenie Sportowe Rysianka

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: kontakt@rysiankateam.pl

Beskidy FAT BIKE Challenge

Zgłoszonych / Registered: 81

Nazwisko Imie
Name Surname
Miejscowość
Town
Wpłata
Payment
Atłas Filip Sosnowiec
Augustyn Wojtek Kraków
Barglik Jacek Dąbrowa Górnicza
Bąk Adam Bolesławiec
Biegun Krzysztof Żywiec
Błachut Mariusz Bystra
Błaszkiewicz Michał Sosnowiec
Bobola Maciek Kraków
Bosek Lucjan Boguchwała
Budzyn Łukasz Rybnik
Cieślar Tomasz Cieszyn
Czerwiński Michał Brzuśnik
Dąbrowski Rafał Warszawa
Dotoń Łukasz Kraków
Duraj Marcin Węgierska Górka
Faryński Rafał Bochnia
Francuz Piotr Wrocław
Gembala Szymon Bełk
Grabowski Paweł Serock
Grzesiak Zbigniew Kowary
Grzesik Marcin Sandomierz
Grzywa Iga Kraków
Helizanowicz Łukasz Tuchów
Holewa Krystian Lędziny
Hubka Marcin Węgierska Górka
Hula Stanisław Świnna
Hyra Przemek Przystajń
Jakubowski Tomasz Bielsko Biała
Jekel Marcin Katowice
Jędrzejczyk Adam Rybnik
JURASZEK Andrzej USTROŃ
Karcz Wojtek Kraków
Karpeta-Klimek Magdalena Węgierska Górka
Kędziora Marcin Staszów
Kistowski Marcin Jaworze
Klimek Robert Węgierska Górka
Kłos Krzysztof Kraków
Kopciński Łukasz Kraków
Kramek Grzegorz Mikołów
Kučavík Igor Bytča
Kuźma Michalina Cieszyn
Laskowski Michał Dąbrowa Górnicza
Lászlók Zsolt Salgótarján
Machl Maciek Kraków
Martinek Tomáš Žilina
Martyka Michał Borzęcin
Mazurek Przemysław Węgierska Górka
Miodoński Jarek Żywiec
Moskal Beata Kraków
Moskal Paweł Kraków
Nowokunski Andrzej Palczowice
Pac Michał Tarnów
Paterak Maciej Bestwina
Pawlica Piotr Jeleśnia
Piątek Jacek Dębica
Pietyra Szymon Jeleśnia
Prochownik Marcin Żywiec
Rapacz Dawid Bochnia
Rudzki Artur Cisiec
Sadecki Bogdan Katowice
Sikora Darek Dąbrowa Górnicza
Skowyra Monika Sadowo
Skrzypek Kornel Cięcina
Słowik Adam Bielsko-biala
SPILOK TADEUSZ USTRON
Stanowicz Maciej ŚWIEBODZICE
STANOWICZ Maciej Świebodzice
Stanowski Grzegorz Świnna
Szczepańczyk Karol Sosnowiec
SZWARC Wacław KRAKÓW
Szwed Bartosz Bochnia
Ślusarz Dariusz Orzesze
Śmieszek Michał Warszawa
Walczak Rafał Kraków
Wężyk Paweł Skarżysko Kamienna
Wlauś Szymon Wrocław
Wnętrzak Kamil Żywiec
Wojtal Bartosz Zator
Wójcik Zbigniew Goleszów
Wrotniak Mateusz Sucha Beskidzka
Zygmunt Sabina Świnna

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: kontakt@rysiankateam.pl