Gródek Trail

28.10.2018

Miejsce: Jaworzno

Organizator: Max Fun

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: maxfun@maxfun.com.pl

Gródek Trail
Zgłoszonych / Registered: 260
Numer Nazwisko Imie
Name Surname
Płeć
Sex
Rok
Year
Kateg. Klub
Team
Miejscowość
Town
Wpłata
Payment
1 Adamowska Asia K 1978 K35 Olkusz TAK
Atłas Filip M 1998 M18 Sosnowiec -
Bałdyga Daniel M 1993 M18 SOCIOS SILESIA Ruda śląska -
Barchanowski Wojciech M 1973 M35 Harpagan Sosnowiec Sosnowiec -
Bartecka Sabina K 1977 K35 HRmax Żory Żory -
2 Bartula Jan M 1980 M35 parkrun Chrzanów Libiąż TAK
3 Bąk Tymoteusz M 1977 M35 i-systems Gliwice TAK
Bernacki Leszek M 1963 M50 Jaworzno -
4 BĘBENEK MIECZYSŁAW M 1962 M50 Niezrzeszony Jaworzno TAK
5 Bębenek Marcin M 1986 M18 Jaworzno TAK
6 Będkowski Paweł M 1995 M18 #czeladzbiega Czeladź TAK
7 Biela Marcin M 1988 M18 Jaworzno TAK
8 Binko Miłosz M 1987 M18 Kuźnia Damiana Chorzów TAK
9 Błaut Marta K 1989 K18 Jaworzno TAK
Boba Rafał M 1981 M35 Jaworzno -
10 Boba Monika K 1975 K35 Jaworzno Runners Jaworzno TAK
11 Bogacki Andrzej M 1963 M50 Trail Runners Jaworzno Jaworzno TAK
12 Bogacz Monika K 1988 K18 ADS Masna Ruda Śląska TAK
Borek Joanna K 1978 K35 YelloBike Katowice -
177 Boś Przemysław M 1982 M35 KB MCKIS JAWORZNO/JAWORZNO RUNNERS Jaworzno -
13 BÓL KATARZYNA K 1984 K18 Jaworzno TAK
Brzezińska Ania K 1985 K18 Wolbrom team Chrząstowice -
14 Brzozowska Teresa K 1969 K35 KB MCKiS JAWORZNO JAWORZNO TAK
15 Brzozowski Piotr M 1969 M35 KB MCKiS JAWORZNO JAWORZNO TAK
16 Buchowicz Agnieszka K 1981 K35 KB MCKiS Jaworzno JAWORZNO TAK
17 Budka Agata K 1971 K35 KB MCKiS Jaworzno Jaworzno TAK
83 Bujak Marek M 1977 M35 #czeladźbiega Czeladź TAK
18 BUKOWSKI EDWARD M 1969 M35 Kluczborska Grupa Biegowa KLUCZBORK TAK
Cabaj Przemysław M 1984 M18 Saint Gobain - Squad Jaworzno -
Chonicz Łukasz M 1983 M35 Klub biegacza GLS Kozy -
178 Chorzempa Tomasz M 1985 M18 Karviná / CZ -
19 Ciezak Magdalena K 1981 K35 Jaworzno TAK
Colik Przemysław M 1980 M35 Tychy -
20 Cupiał Dariusz M 1966 M50 W pogoni za duchem Sosnowiec TAK
21 Cupiał Mariola K 1966 K50 W pogoni za duchem Sosnowiec TAK
22 Czarnecki Marcin M 1987 M18 Olkusz TAK
23 Czarny Mariusz M 1978 M35 JaworznoŁBC Jaworzno TAK
24 Czarny MARZENA K 1979 K35 JaworznoŁBC Jaworzno TAK
25 Czopek Agnieszka K 1978 K35 KB MCKiS Jaworzno Jaworzno TAK
26 Dąbrowiak Marcin M 1982 M35 Harpagan Sosnowiec Sosnowiec TAK
27 Dembecki Marcin M 1978 M35 Łemko Staff Siemianowice Śląskie TAK
28 Dobosz Mariusz M 1978 M35 1978 Balin TAK
29 Drabiński Mariusz M 1989 M18 KB MCKiS Jaworzno Jaworzno TAK
30 drabiński jacek M 1965 M50 jaworzno TAK
Drobniak Rafał M 1984 M18 JAWORZNO -
31 Drogosz Damian M 1978 M35 Crazy Runners Czechowice -Dziedzice TAK
Dubiel Nikodem M 2011 - Jaworzno -
32 Dul Przemysław M 1990 M18 Jaworzno TAK
33 Dygoń Gosia K 1977 K35 Gliwice TAK
34 Dymanus Damian M 1981 M35 parkrun Chrzanów Jaworzno TAK
35 Dzidt Małgorzata K 1987 K18 Gliwice TAK
Elwicki Adam M 1976 M35 A.D.D.A.N Katowice -
36 Faj Sylwia K 1977 K35 Carbon Paws Katowice TAK
37 Feliksiewicz Iwona K 1986 K18 Radziszów TAK
38 FILIPEK Przemysław M 1980 M35 KB MCKiS Jaworzno Jaworzno TAK
39 Gawron Konrad M 1982 M35 HARPAGAN SOSNOWIEC Sosnowiec TAK
40 Gędłek Tomasz M 1973 M35 Chciałemsepobiegać Jaworzno TAK
41 Gierat Marcin M 1983 M35 Świętochłowice TAK
42 Gierlotka Maciej M 1976 M35 Katowice TAK
Gigoń Dariusz M 1967 M50 KB MCKIS JAWORZNO Jaworzno -
43 Giza Radosław M 1986 M18 Jaworzno TAK
44 Gliniecki Bartlomiej M 1975 M35 KB MCKIS JAWORZNO Jaworzno TAK
GŁOWACZ MATEUSZ M 1988 M18 KB MCKiS JAWORZNO Jaworzno -
Głowacz Kamil M 1999 M18 Wkurw_Team Jaworzno -
45 Górniak Jeremiasz M 1990 M18 KB MCKIS JAWORZNO Jaworzno TAK
Grabowska Anita K 1978 K35 Sosnowiec -
46 Grabowski Zbigniew M 1967 M50 autobike.com.pl Chrzanów TAK
47 Gruszka Kamil M 1980 M35 Gruszki - Wim Hof Team ;- Jaworzno TAK
48 Hamik Rafał M 1982 M35 Hamster Team Chełm Śląski TAK
49 Herman Anna K 1976 K35 Runonline Team Siemianowice Śląskie TAK
50 HOŁDA Konrad M 1976 M35 Jaworzno TAK
51 Jachymczyk Norbert M 1978 M35 KB MCKiS Jaworzno Jaworzno TAK
Jagieła Adam M 1973 M35 KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska Siemianowice Śląskie -
52 Jania Marta K 1990 K18 Mysłowice TAK
53 Janoszka Piotr M 1986 M18 Banda z Południa Zabrze TAK
54 JEZIERSKI MAREK M 1975 M35 shamrock Chrzanow TAK
55 Jędrzejczak Anna K 1972 K35 Kb mckis Jaworzno Jaworzno TAK
56 Jurewicz Krzysztof M 1976 M35 Harpagan Sosnowiec Sosnowiec TAK
57 Jurewicz Piotr M 2004 - Harpagan Sosnowiec Sosnowiec TAK
58 Kacprzak Anna K 1979 K35 W Kręgu Formy Jaworzno TAK
59 kadula piotr M 1974 M35 Jaworzno TAK
kafarowski dariusz M 1975 M35 -
kafarowski jakub M 2004 - Wielkolud Team/Kandahar Jaworzno -
60 Kajtoch Roman M 1985 M18 wulkan Bieruń TAK
Kamola Monika K 1980 K35 Dąbrowa Górnicza -
61 Kaszuba Łukasz M 1976 M35 #czeladzbiega Czeladź TAK
62 KASZUBA-ŚMIEJA MAŁGORZATA K 1976 K35 BANDA Z POŁUDNIA Gliwice TAK
63 Kawulak Kazimierz M 1963 M50 Kb MCKiS Jaworzno Jaworzno TAK
64 Kaźmierski Rafał M 1992 M18 Banda z Południa Zabrze TAK
186 Kielonka Wiesław M 1960 M50 -
65 KILJAN MARIUSZ M 1979 M35 KB Mckis Jaworzno Jaworzno TAK
66 Klejnowska Katarzyna K 1989 K18 SOCIOS SILESIA Gliwice TAK
67 Klejnowski Mateusz M 1988 M18 SOCIOS SILESIA Gliwice TAK
Klich Izabela K 1986 K18 Truchtacz Mysłowice Mysłowice -
68 Knap Mateusz M 1996 M18 KS Kandahar / DYNAFIT Katowice TAK
69 Kolka Piotr M 1987 M18 KB MCKiS Jaworzno Jaworzno TAK
70 Konewka Błażej M 1987 M18 Jaworzno TAK
Konwerski Jędrzej M 1982 M35 SBN Sidzina -
71 Kopeć Artur M 1970 M35 KB MCKiS JAWORZNO JAWORZNO TAK
72 KORCZ DANIEL M 1979 M35 KB MCKiS Jaworzno JAWORZNO TAK
73 Korczyńska-Zdąbłarz Marta K 1984 K18 Chrzanów TAK
74 Kowalczyk Grochla Agata K 1978 K35 KB MCKIS Jaworzno Jaworzno TAK
75 Koźmienko Beata K 1983 K35 KB MCKIS Jaworzno Jaworzno TAK
76 Krajecka Solarz Alina K 1972 K35 Harpagan Sosnowiec Sosnowiec TAK
77 KRAJEWSKA- PALUCH Ewa K 1975 K35 Biegowa Kuźnia Dąbrowa Górnicza TAK
78 Kral Sebastian M 1981 M35 Jaworzno TAK
79 Krupa-Szczęsny Izabela K 1973 K35 #czeladzbiega Czeladź TAK
80 Kubecka Anna K 1993 K18 Katowice TAK
KUBIK JAROSŁAW M 1970 M35 Pocztylion JAWORZNO -
81 Kuciel Agnieszka K 1984 K18 Jaworzno TAK
82 Kuciel Artur M 1983 M35 Jaworzno TAK
84 Kuliński Maciej M 1971 M35 Grupa Jura PL Zawiercie TAK
Kułakowska Monika K 1983 K35 w pogoni za duchem Dąbrowa Górnicza -
85 Kura Monika K 1985 K18 Będzin TAK
86 Kurowski Michał M 1987 M18 Night Runners Gliwice Gliwice TAK
Kusio Basia K 1983 K35 parkrun Chrzanów Chrzanów -
87 Kuś Gabriela K 1973 K35 KB MCKiS Jaworzno Jaworzno TAK
88 Kuś Paweł M 1978 M35 Sosnowiec TAK
Kuźniak Filip M 1976 M35 Katowice -
89 Kwaśkiewicz Oliwia K 1998 K18 AZS AWF Katowice Dąbrowa Górnicza TAK
90 KWIATKOWSKI RAFAŁ M 1974 M35 Chrzanów TAK
LIBERA KLAUDIA K 1991 K18 Harpagan Team jaworzno -
Lisowski Adam M 1982 M35 SOCIOS SILESIA Mysłowice -
185 Lucka Judyta K 1978 K35 -
Łach Żanetta K 1967 K50 JAWORZNO -
Mach Dominika K 1993 K18 Mach team Wadowice -
Mach Kornel M 1988 M18 Mach team Wadowice -
Maciejewska Aleksandra K 2000 K18 Sosnowiec -
187 Magnucki Adam M 1986 M18 -
91 Majka Tomasz M 1987 M18 KB MCKiS Jaworzno Jaworzno TAK
92 MALCIAK IRENEUSZ M 1976 M35 Jaworzno TAK
93 MALIK RAFAŁ M 1984 M18 Jastrzębie zdrój TAK
94 Małkiewicz Dariusz M 1974 M35 PGB Sportowa Paczka Katowice TAK
Marcinowska Marta K 1984 K18 KB MCKIS JAWORZNO Jaworzno -
95 Marcinowski Tomasz M 1984 M18 KB MCKIS JAWORZNO Jaworzno TAK
Maronka Agnieszka K 1972 K35 Kraków -
96 Minor Iwona K 1976 K35 Olkusz biega.pl Olkusz TAK
97 Momot Paweł M 1994 M18 Speed Team Brzeszcze Jawiszowice TAK
Mól Wioletta K 1971 K35 #czeladz biega Czeladź -
98 Musioł Andrzej M 1978 M35 Team Papry Tychy TAK
99 Nadacy Eliza K 1991 K18 4DRINKI Racibórz TAK
Natkaniec Adam M 2013 - Sosnowiec -
Niedbał Maja K 1993 K18 Zabrze -
183 Nikiel Szymon M 1970 M35 -
Noga Łukasz M 1982 M35 Zdzieraj Kapcie Sosnowiec -
100 Noras Alina K 1987 K18 PwC SDC Runners Team Imielin TAK
Nowak Małgorzata K 1974 K35 Czeladź -
101 Nowak-Kurnyta Aneta K 1977 K35 Jaworzno TAK
103 Nowicka Katarzyna K 1992 K18 Jaworzno TAK
102 Nowicka Monika K 1985 K18 Team Papry Tychy TAK
104 Nusbaum Irek M 1979 M35 Jaworzno TAK
Nykiel Mariusz M 1989 M18 SOCIOS SILESIA Mysłowice -
105 Obertyn Roman M 1970 M35 JAWORZNO TAK
106 Oleszek Magdalena K 1985 K18 #czeladzbiega Czeladź TAK
Ołubek Robert M 1975 M35 HRmax Żory Żory -
107 Orlik-Binko Jadwiga K 1987 K18 Chorzow TAK
108 Padewski Artur M 1972 M35 Trail Runners Jaworzno Jaworzno TAK
Palion Marcin M 1980 M35 HARPAGAN BEAST Jaworzno -
109 Paluch Daniel M 1976 M35 KUŹNIA BIEGOWA DĄBROWA GÓRNICZA TAK
Pałac Marcel M 1985 M18 Jaworzno -
110 Pamuła Krystian M 1985 M18 SRTG Niepołomice Niepołomice TAK
Panek Agata K 1978 K35 Grupa Jura pl Zawiercie -
111 Panek Krzysztof M 1976 M35 Team Papry Bieruń TAK
112 PAPROCKI WIESŁAW M 1963 M50 KB MCKIS JAWORZNO Jaworzno TAK
Partyka Jakub M 1981 M35 KB MCKiS Jaworzno/Trail Runners Jaw Jaworzno -
Pasich Agnieszka K 1984 K18 Kwaśniów -
Pasich Dawid M 1981 M35 Kwaśniów -
Pasuto Grzegorz M 1979 M35 1Liga Triathlon Team katowice -
113 Pawelczak Adam M 1970 M35 Stare Babice TAK
114 Pawelec Sebastian M 1973 M35 HARPAGAN SOSNOWIEC Sosnowiec TAK
115 Pawłowski Rafał M 1974 M35 DSV Jaworzno TAK
Piątek Ewa K 1988 K18 Sosnowiec -
116 Pieczara Marcin M 1973 M35 Jaworzno TAK
117 Pieczara Ewa K 1973 K35 Jaworzno TAK
118 Pieczara Krzysztof M 1981 M35 KB MCKiS Jaworzno Jaworzno TAK
119 Pierzchała Anna K 1974 K35 KB MCKiS Jaworzno /Jaworzno Runners Jaworzno TAK
120 Piętak Jacek M 1978 M35 PRESS GLASS Biegamy i Wspieramy Jaworzno TAK
121 Pióro Grzegorz M 1976 M35 Zadyszka Oświęcim Oświęcim TAK
122 Plesinski Sebastian M 1976 M35 DSV Running Team Sosnowiec TAK
123 Plewa Zofia K 1980 K35 Jaworzno TAK
124 POPĘDA PAULINA K 1986 K18 HARPAGAN SOSNOWIEC Sosnowiec TAK
125 Potoczny Mirosław M 1974 M35 Trail Runners Jaworzno Jaworzno TAK
Półchłopek Janusz M 1971 M35 Morsy z Chechła Rodem Tarnowskie Góry -
126 Przybyla Amadeusz M 1990 M18 4Drinki Racibórz TAK
Przybył Elżbieta K 1978 K35 Cidry lotajom Radzionków -
127 Pytlarz Wojtek M 1978 M35 Goniacka team Bielsko-Biała TAK
128 Pyzalski Wojciech M 1991 M18 HARPAGAN BEAST Jaworzno TAK
184 Rachwał Adrian M 1990 M18 -
129 Radziejewski Zenon M 1971 M35 Jaworzno TAK
180 Rijnvis Małgorzata K 1967 K50 Bielsko Biała -
130 ROCZKALSKI MIROSŁAW M 1969 M35 Jaworzno TAK
131 Rola Marek M 1968 M50 Bie-run Bieruń TAK
Rybka Jakub M 1988 M18 Aquarium team Jaworzno -
132 RYBKA SONIA K 1988 K18 Aquarium team Chrzanów TAK
133 Rybka Jakub M 1988 M18 Aquarium team Chrzanów TAK
134 Rykalski Damian M 1981 M35 KB MCKiS Jaworzno Jaworzno TAK
Ryskalok Piotr M 1991 M18 Jaworzno Runners Jaworzno -
Sadowski Tomasz M 1977 M35 W Pogoni Za Duchem Sosnowiec -
135 Sadowski Kuba M 1982 M35 Dąbrowa Górnicza TAK
136 Sadowski Tomasz M 1977 M35 W Pogoni Za Duchem Sosnowiec TAK
137 Sieradzka Agnieszka K 1986 K18 Biegaj z Trenerami Gliwice TAK
138 Sieradzki Dariusz M 1984 M18 Biegaj z Trenerami Gliwice TAK
139 SKIBICKI KRZYSZTOF M 1970 M35 ZADYSZKA OŚWIĘCIM Oświęcim TAK
140 Słowiński Kamil M 1985 M18 Power Studio Chrzanów TAK
141 Smalcerz Michał M 1981 M35 NajlepszaForma.pl Dąbrowa Górnicza TAK
SMALCZYŃSKI DARIUSZ M 1964 M50 Pocztylion DABROWA GORNICZA -
142 SMOLIK MICHAŁ M 1981 M35 JAWORZNO TAK
143 Sobola Grzegorz M 1990 M18 4Drinki Racibórz TAK
144 Sobota Mariusz M 1981 M35 KB MCKIS JAWORZNO Jaworzno TAK
Solik Agnieszka K 1981 K35 KS Kandahar Siemianowice -
145 Sosenka Daria K 1992 K18 Jaworzno TAK
176 Spruch Dorota K 1979 K35 -
Spruch Dorota K 1979 K35 Sosnowiec -
Stachowicz Tomasz M 1983 M35 KS Olkusz Zawada Olkusz -
181 Stachowicz Tomasz M 1983 M35 KS Olkusz Olkusz -
Staniszewska-Colik Magdalena K 1982 K35 Tychy -
146 Starzycki Przemysław M 1990 M18 KB MCKiS JAWORZNO Jaworzno TAK
147 Stawska Joanna K 1965 K50 biegaj z trenerami Gliwice TAK
148 Sternalska RENATA K 1973 K35 Jaworzno TAK
Stolarzewicz Marek M 1955 M50 Jaworzno -
149 Sułek Cezary M 1968 M50 Jaworzno TAK
150 Syguła Katarzyna K 1973 K35 KB MCKiS Jaworzno Jaworzno TAK
151 Szarek Rafał M 1979 M35 KB MCKIS Jaworzno Jaworzno TAK
152 Szczyrba Jessica K 1993 K18 Cross Sport Rybnik Jaworzno TAK
153 Szkamruk Małgorzata K 1981 K35 Gliwice TAK
154 Szkoda Dariusz M 1980 M35 SOCIOS SILESIA Ruda Śląska TAK
155 SZOZDA Teresa K 1967 K50 Kb MCKiS Jaworzno Jaworzno TAK
156 Śmieja Tomasz M 1978 M35 BANDA Z POŁUDNIA Ģliwice TAK
157 Tarnwski Andrzej M 1976 M35 Kb Mckis Jaworzno Jaworzno TAK
158 Tomal Andrzej M 1985 M18 Chrzanów TAK
182 Tuchowska Anna K 1981 K35 One Team Sosnowiec -
159 Tura Emilia K 1988 K18 Wielkolud Team Jaworzno TAK
160 ULMAN MARCIN M 1983 M35 Jaworzno TAK
161 Walczak Agnieszka K 1977 K35 olkuszbiega.pl Bolesław TAK
162 Walczak Marcin M 1984 M18 Olkuszbiega.pl Olkusz TAK
Warzecha Julia K 2001 - Jaworzno -
Widawski Paweł M 1983 M35 Harpagan Sosnowiec Sosnowiec -
163 Wiesław Zielonka M 1960 M50 COVERIS-POLSKA Katowice TAK
179 Wilczyńska Aneta K 1974 K35 KB MCKiS Jaworzno Jaworzno -
164 Wildner Dariusz M 1983 M35 8A Bytom TAK
Wisniowski Grzegorz M 1979 M35 Archimod Team Katowice -
165 Wiśniowski Mariusz M 1983 M35 Jaworzno TAK
Witoszek Agata K 1994 K18 Katowice -
Wizner Czesław M 1954 M50 IPA Katowice VIII Mysłowice -
166 Wlodarczyk Patrycja K 1980 K35 JKLA JAWOR Jaworzno TAK
167 Woźniak Marek M 1964 M50 Wojkowice TAK
168 Wójcik Paweł M 1998 M18 Zadyszka Oświęcim Brzeszcze TAK
169 Wójcik Dawid M 1980 M35 parkrun Chrzanów Luszowice TAK
Wójcikiewicz Joanna K 1988 K18 Katowice -
Wrona Pawel M 1982 M35 Jaworzno -
170 Wrona Agnieszka K 1975 K35 Jaworzno TAK
171 Wyszyński Artur M 1984 M18 Sosnowiec TAK
Zawadzki Damian M 1983 M35 Lecymy Durś Piekary Śląskie -
172 Zdąbłarz Marcin M 1983 M35 Chrzanów TAK
173 Ziębiński Adam M 1973 M35 olkuszbiega.pl Bukowno TAK
Zychalski Konrad M 1992 M18 69 Brygada Alkoholowa Jaworzno -
Zymon Basia K 1968 K50 Jaworzno -
174 Żalińska Teresa K 1962 K50 Jaworzno Runners Jaworzno TAK
Żaliński Zbigniew M 1962 M50 Jaworzno Runners Jaworzno -
175 Żurawik Daniel M 1984 M18 PPI SYSTEMY GRZEWCZE JAWORZNO TAK

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: maxfun@maxfun.com.pl