Biathlon dla Każdego Piechowice

29.09.2018

Miejsce: Piechowice

Organizator: Polski Związek Biathlonu

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: bdk@biathlon.com.pl

Biathlon dla Każdego
Zgłoszonych / Registered: 263
Nazwisko Imie
Name Surname
Płeć
Sex
Kateg. Miejscowość
Town
ADAMCZYK ALEX M M1 SZKLARSKA PORĘBA
ADAMCZYK AMELIA K K1 SZKLARSKA PORĘBA
Adamski Mikołaj M M2 świeradów-zdrój
Arczyńska Weronika K K2 MUKN Pod Stróżą Miszkowice SP Lubawka
Arendarczyk Oliwia K K3
Artemiak Natalia K K2 Szczytna
Bagińska Małgorzata K K-Open UKS Olimpijczyk Sosnówka
BARANOWSKI NIKODEM M M1 KOWARY
Barszczewska Alina K K2
BARTKIEWICZ DARIA K K1 SZKLARSKA PORĘBA
Bednarek Mikołaj M M2 Szczytna
Bednarska Martyna K K2
Bednarski Dominik M M3 UKS Olimpijczyk Sosnówka
Bednarz Dominika K K3 Mieroszow
BIERNAT NATALIA K K2 SZKLARSKA POREBA
Biernat Natalia K K2 Szklarska Poręba
Bizoń Maria K K2 MUKN Pod Stróżą Miszkowice SP Lubawka
Bodzek Stanisław M M2 MUKN Pod Stróżą Miszkowice SP Lubawka
Bogusławska Zuzanna K K1 MUKN Pod Stróżą Miszkowice SP Lubawka
Bolek Dawid M M1 Piechowice
Boratyńska Emilia K K2 UKS Szczytna
BUCHLA EMILIA K PK SZKLARSKA PORĘBA
Bugajski Adam M M1 UKN Trójgarb Witków
Bukała Aleksander M M2 Piechowice
Burzynska OLIWIA K PK Piechowice
Cejko - Martowicz Szymon M M1 UKS Olimpijczyk Sosnówka
Charczuk Karol M M3 UKN Trójgarb Witków
Charczuk Michał M M2 UKN Trójgarb Witków
Charczuk Mariusz M M2 UKN Trójgarb Witków
Chmielewska Gabriela K K3 UKN Trójgarb Witków
Chrabąszcz Igor M M1 Piechowice
Chrostek Ada K K2 Szklarska Poręba
Chrzanowski Grzegorz M M2 UKS Muflon Duszniki - Zdrój
Czemarnik Natalia K K2 UKS Mieroszów
Czuba Emilia K K3 MUKN Pod Stróżą Miszkowice SP Lubawka
Dereń Hanna K K1 MUKN Pod Stróżą Miszkowice SP Lubawka
Domżał Julia K K1 Mieroszów
Dubas Patryk M M-Open Piechowice
Dymek Emilia K K2 MUKN Pod Stróżą Miszkowice SP Lubawka
Dziewulak Nikodem M M1 UKS Olimpijczyk Sosnówka
Fedoruk Julia K K2 MUKN Pod Stróżą Miszkowice SP Lubawka
Fic Maja K K2
Fidor Olgierd M PM
Fidor Olga K PK
Fiodor Oskar M M1
Fiszer Marysia K K2 Szklarska poreba
Fiszer Jan M M-Open
Fonfara Filip M M3 MIEROSZÓW
Foryś Sławomir M M-Open Mieroszów
Fulara Maja K K1 UKS Olimpijczyk Sosnówka
Gajda Aleksander M PM Mała Kamienica
Gajda Helena K K1 Mała Kamienica
Gajewska Maja K K2 UKS Muflon Duszniki - Zdrój
Gałęzia Julia K K2 Sokołowsko
Garncarek Piotr M M3 UKS Mieroszów
Gazdowicz Natalia K K3 UKS Olimpijczyk Sosnówka
Gazdowicz Maja K K1 UKS Olimpijczyk Sosnówka
Germata Majka K K2 MUKN Pod Stróżą Miszkowice SP Lubawka
Gliński Eryk M M3 UKS Muflon Duszniki - Zdrój
Głodek Wiktoria K K2 SZKLARSKA POREBA
Głowiński Sebastian M M3 UKS Olimpijczyk Sosnówka
Gorczyńska Anna K K2
Gorczyński Krzysztof M M1
Gorczyński Kajetan M M2
Graczyk Barbara K K1 Piechowice
Gregorczyk Piotr M M2 MUKN Pod Stróżą Miszkowice SP Lubawka
Grzebyk Marcin M M-Open Sokołowsko
Guliński Julian M M3 UKN Trójgarb Witków
Hajduk Jarosław M M2 Podgórzyn
Hen Kamil M M1 Piechowice
Hładyłowicz Michał M M3 Szklarska Poręba
Hotloś Jakub M M1 UKN Trójgarb Witków
Hyży Kamil M M1 UKN Trójgarb Witków
Janiak Tymoteusz M M2 MUKN Pod Stróżą Miszkowice SP Lubawka
Janicki Anatol M M2 Szklarska Poręba
Jarmakowicz Roksana K K3 UKS Olimpijczyk Sosnówka
Jedziniak Ewelina K K-Open Piechowice
Jedziniak JAKUB M M2 Piechowice
Jędrzejek Michał M PM
Just Miłosz M M-Open Piechowice
Just Miłosz M M-Open
Kachel Jakub M M2 Szczytna
Kamiński Emil M M2 Świeradów Zdrój
Karmazyn Maria K K2 UKS Muflon Duszniki - Zdrój
Kijanka Wojciech M M3 UKS Muflon Duszniki - Zdrój
Kijanka Mateusz M M2 UKS Muflon Duszniki - Zdrój
Klag Jagoda K K1 MUKN Pod Stróżą Miszkowice SP Lubawka
Klag Natalia K K3 MUKN Pod Stróżą Miszkowice SP Lubawka
Kluczyński Arkadiusz M M3 świeradow-Zdroj
Kmiecik Kornelia K K2 MUKN Pod Stróżą Miszkowice SP Lubawka
Kobiela MILENA K K2 SZKLARSKA POREBA
KOBYLAK JULIA K K2 SZKLARSKA PORĘBA
Kołodziejczyk IGOR M M2 Jelenia Góra
Komisarz Amelia K K1 Świeradów-Zdrój
Konieczny Jakub M M3 UKN Trójgarb Witków
Korzeniowska Paulina K K3 UKS Olimpijczyk Sosnówka
KOSMACZ MAKSYMILIAN M M2 SZKLARSKA POREBA
KOSMACZ MAJA K K1 SZKLARSKA POREBA
Kotlarek Natalia K K2 świeradów-zdrój
Kotlarz Amelia K K2 Szklarska Poręba
Kotylak Zofia K K1 Piechowice
Krawczyk Estera K K2 Świeradów-Zdrój
Krawczyk Kacper M M1 UKS Olimpijczyk Sosnówka
Krawczyk Bartek M M1 UKS Olimpijczyk Sosnówka
Krawiec Wiktoria K K3 UKS Olimpijczyk Sosnówka
Krok-Orzechowska Paulina K K2 MUKN Pod Stróżą Miszkowice SP Lubawka
Krzcot Zofia K K1 Świeradów-Zdrój
Kubacka Oliwia K K2 UKS Muflon Duszniki - Zdrój
Kucharewicz Adam M M1 Pasiecznik
Kucharewicz Joanna K K-Open Pasiecznik
Kuchta Patrycja K K2
Kulik Michalina K K1 Podgórzyn
Kurnyta Marek M M3 UKN Trójgarb Witków
Kuruc Andrzej M M-Open
Lach Katarzyna K K2 Piechowice
Lamch Magda K K3 UKS Olimpijczyk Sosnówka
Leszko Michał M M-Open Świdnica
LEWANDOWSKI MAKSYMILIAN M M1 SZKLARSKA PORĘBA
Liber Milena K K2 MUKN Pod Stróżą Miszkowice SP Lubawka
Linca Norbert M M2 Świeradów-Zdrój
Linke Szczepan M PM
Lubiak Szymon M M1 MUKN Pod Stróżą Miszkowice SP Lubawka
Lubos Małgorzata K K2 MUKN Pod Stróżą Miszkowice SP Lubawka
LUDWISIAK JAKUB M M2 SZKLARSKA POREBA
Ludwisiak Jakub M M2 Szklarska Poręba
Łabuń FILIP M M1 PIECHOWICE
Łaskarzewska Karolina K K2 Piechowice
Łata Mateusz M M2 Świeradów-Zdrój
ŁYJAK RÓŻA K K-Open Piechowice
Maczuba Małgorzata K K1 Mieroszów
Maczuba Zofia K K1 Mieroszów
Majchrzycki Snowit M M2
Malec Nikola K K2 świeradów-zdrój
Marchelewicz Patryk M M3 UKS Olimpijczyk Sosnówka
Marcinkowski Filip M M2 świeradów-zdrój
Marczak Justyna K K1 Kowary
Marek Małgorzata K K3 UKS Szczytnik Szczytna
Marszolik Amelia K K1
Martyński Igor M M-Open MUKN Pod Stróżą Miszkowice SP Lubawka
Mateuszów Mateusz M M1 Piechowice
Mateuszów Malwina K PK Piechowice
Mądrzyk Natalia K K3 UKS Muflon Duszniki - Zdrój
Melka Patrycja K K3 Podgórzyn
Melka Robert M M2 Podgórzyn
Michałowicz Ania K K1
Milewski Michał M M1 świeradów-zdrój
Miller Dawid M M3 Piechowice
Mucha Tymoteusz M PM
Musielski Jan M M2 UKS Olimpijczyk Sosnówka
Naglik Wiktoria K K2 UKS Muflon Duszniki - Zdrój
Nakiewicz Kinga K K3
Narkiewicz Emilia K K3 Piechowice
Narkiewicz Piotr M M-Open Piechowice
Narkiewicz Kamil M M1 Piechowice
Narkiewicz Borys M M1 Piechowice
Nawrot Aleksander M M1 Piechowice
Nicejewski Krystian M M3
Niemic Patryk M PM
Niemiec Przemek M PM
Olecha Maja K K1 UKS Muflon Duszniki - Zdrój
Olecha Aleksandra K K2 UKS Muflon Duszniki - Zdrój
Pabiś Nadia K K1 UKS Olimpijczyk Sosnówka
Pabiś Martyna K K1 UKS Olimpijczyk Sosnówka
Patuszczyk Paweł M M2 Piechowice
Pawluk Wiktor M M3 Szklarska Poręba
Piechulska Justyna K K1 Piechowice
Piechulski Kamil M M1 Piechowice
Pietruszka Robert M M2 PIECHOWICE UKS KROKUS
Pietruszka Marcin M PM PIECHOWICE UKS KROKUS
Pisowacki Maciej M M2 Mieroszów
PIŚ MILENA K K1 SZKLARSKA PORĘBA
Pleszczyńska Kaja K K2 Szklarska Poręba
Policht Paulina K K1 MUKN Pod Stróżą Miszkowice SP Lubawka
Potkański Natan M PM
Półtorzycki Daniel M M3 UKS Muflon Duszniki - Zdrój
Przybyła Dalia K PK Piechowice
Ptak Mariola K K3 Szklarska Poręba
Pyziak Wiktoria K K2 Szklarska Poreba
Raczyńska Maja K K2 Sokołowsko
Rogoś Dominika K K3 JELENIA GÓRA
Russek Zuzanna K K2 UKS Olimpijczyk Sosnówka
Russek Alicja K K1 UKS Olimpijczyk Sosnówka
Rutkowska Maja K K2 UKN Trójgarb Witków
Rutkowska Hanna K K1 UKN Trójgarb Witków
Rutkowska Martyna K K1 świeradów-zdrój
Rutkowska Natalia K K1 świeradów-zdrój
Rutkowska Hanna K K2 świeradów-zdrój
Rutkowski Kajetan M M1 świeradów-zdrój
Rybak Agnieszka K K-Open Piechowice
Ryś Anita K K2 UKS KROKUS Piechowice
Sadocha Tomasz M M2 świeradów-zdrój
Sadowski Kacper M M1 MUKN Pod Stróżą Miszkowice SP Lubawka
Sajdak Izabela K K2 MUKN Pod Stróżą Miszkowice SP Lubawka
SAJDAK HUBERT M M3 LUBAWKA
Schroeder Maja K K1 Piechowice
Schroeder Antoni K K1 Piechowice
Schulc Krzysztof M M3 Podgórzyn
Schulc Michał M M1 Podgórzyn
Selwit Amelia K K3 UKS Olimpijczyk Sosnówka
SERAFIN ALEKSANDRA K K1 SZKLARSKA PORĘBA
SERAFIN WIKTORIA K K2 SZKLARSKA PORĘBA
Sidorowska Kornelia K K1 UKS Olimpijczyk Sosnówka
Siekańska Antonina K PK UKS Olimpijczyk Sosnówka
SINICKI ANTONI M PM SZKLARSKA PORĘBA
SINICKI ADRIAN M M1 SZKLARSKA PORĘBA
SKROBISZEWSKI MARIUSZ M M-Open PIECHOWICE
Smykowski Szymon M M2 UKS Olimpijczyk Sosnówka
Sokół Mirosław M M-Open
Sokół Natalia K PK Piechowice
Sopata Antoni M M2 MUKN Pod Stróżą Miszkowice SP Lubawka
Stafin Kinga K K2 Mieroszów
Stawiarski Jakub M M3 UKN Trójgarb Witków
Stolarczyk Karol M M3 Piechowice
Stolarczyk Kamil M M1 Piechowice
Surma Miłosz M M2 MUKN Pod Stróżą Miszkowice SP Lubawka
SZAFARZ DAWID M M2 SZKLARSKA PORĘBA
Szajkowski Mateusz M M2 MUKN Pod Stróżą Miszkowice SP Lubawka
Szaniawska Agata K K3 Świeradów-Zdrój
Szaniawski Jacek M M3 Świeradów-Zdrój
Szczybura Zuzanna K K1 Piechowice
Szpargała Bartłomiej M M3 UKS MIEROSZÓW
SZULCZYNSKI MICHAŁ M M2 SZKLARSKA POREBA
Szulczyński Michał M M2 Szklarska Poręba
Szulist Gracjan M M2 Mieroszów
Szutenberg Ada K K2 Szklarska Poręba
Szymańska Weronika K K3 UKS Olimpijczyk Sosnówka
Szymczyk Jakub M M3 UKS Olimpijczyk Sosnówka
Świdziński Przemek M M1 Jelenia Góra
TAŃSKA MARTYNA K PK PIECHOWICE
TAŃSKI MICHAŁ M M1 PIECHOWICE
Tarach Dominika K K2 świeradów-zdrój
Tarnawska Gabriela K K1 Piechowice
Tarnawska Paulina K K1 Piechowice
Tobiasz Dawid M M3 UKN Trójgarb Witków
Tyczyńska Wiktoria K K2 UKS Olimpijczyk Sosnówka
Urbaniak Mikołaj M M1 Czarny Bór
Urbaniak Kajetan M M2 Czarny Bór
WERESZCZYŃSKI Kacper M M2 Mieroszów
Wereszczyński Mariusz M M-Open Mieroszów
WIELEBSKA JULIA K K1 SZKLARSKA PORĘBA
Wilczopolska Natalia K PK
Wilczopolska Natalia K PK
Wilczyński Kacper M M2 UKS Olimpijczyk Sosnówka
Winter Jakub M M2 MUKN Pod Stróżą Miszkowice SP Lubawka
Witek Weronika K K2 Szczytna
Wojciechowska Lena K K2 Mieroszów
Woźniak Kamila K K2 Mieroszów
Woźniak Mateusz M M2 Mieroszów
Woźny Michalina K K1 Czarny Bór
Wtorek Dawid M PM UKN Trójgarb Witków
Wtorek Marcel M PM UKN Trójgarb Witków
Zawadziłło Amelia K PK Piechowice
Ziemniak Miłosz M M3 UKS Olimpijczyk Sosnówka
Ziemniak Julian M M1 UKS Olimpijczyk Sosnówka
Zięcina Oliwia K K1 Mieroszów
Ziubrak Kinga K PK Piechowice
Znamirowska Weronika K K2 MUKN Pod Stróżą Miszkowice SP Lubawka
Znamirowska Aleksandra K K2 MUKN Pod Stróżą Miszkowice SP Lubawka
Znomirowska Weronika K K2
ZWOLIŃSKA ANITA K K2 SZKLARSKA PORĘBA
Żak Natalia K K1 UKS Olimpijczyk Sosnówka
Żygało Krystian M M-Open Kowalowa
Żyłkiewicz Tymon M M1 Świeradów-Zdrój

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: bdk@biathlon.com.pl