Biathlon dla Każdego Siemianowice Śląskie

15.09.2018

Miejsce: Siemianowice Śląskie

Organizator: Polski Związek Biathlonu

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: bdk@biathlon.com.pl

Biathlon dla Każdego
Zgłoszonych / Registered: 194
Nazwisko Imie
Name Surname
Płeć
Sex
Kateg. Miejscowość
Town
Babinski Michał M M1 Chorzów
Babinski Filip M M2 Chorzów
Bażan Sylwia K K3 UKS STRZAŁ WODZISŁAW
Bednarek Jakub M M2
Bednarek Kacper M M2
Bednarska Ewa K K-Open
Bednarski Mateusz M M2 Chorzów
Bednarski Łukasz M M1 Chorzów
Bednarski Piotr M M-Open
Bednarz Filip M PM Katowice
Bełtowski Mateusz M M-Open Chorzów
Błasiak Dominika K K2 KS SKI TEAM WODZISŁAW ŚL./Gołkowice
Bochyńska Gaja K K1 UKS Lider Katowice
Bonar Aleksandra K K2 Wodzisław SP10
Brzozowski Radosław M PM Dąbrowa Górnicza
BRZÓSKA KACPER M M3 Wodzisław Śl
Bubała Rafał M M3 Siemianowice Śląskie
Celczyńska Wiktoria K K-Open Siemianowice Śląskie
Chrząszcz Kamila K K1 Wodzisław SP10
Chwedoruk Anna K K2 KS SKI TEAM WODZISŁAW ŚL./Gołkowice
Cierpioł Piotr M PM Siemianowice Śląskie
Cierpioł Mateusz M PM Siemianowice Śląskie
Czaja Krzysztof M M-Open Świętochłowice
Długi Julia K K3 KS SKI TEAM WODZISŁAW ŚL./Gołkowice
Długi Natalia K K2 KS SKI TEAM WODZISŁAW ŚL./Gołkowice
Ferfecki Patryk M M2 Wodzisław Śląski
Franielczyk Rafał M M-Open Siemianowice Śląskie
Furtak Monika K K-Open Chorzów
Furtak ŁUKASZ M M-Open Chorzów
Furtak Emilia K K1 Chorzów
Gałązka Adrian M M-Open Świętochłowice
Gamza Ania K K1 Siemianowice Śl.
Gamza Bogna K K-Open Siemianowice Śl.
Garncarz Jakub M M-Open Dąbrowa Górnicza
Gilewicz Kinga K K2 Wodzisław
Glejzner Natalia K K3 Uks Statima Biathlon team Chorzów
Glinesińska Jagoda K K2 Wodzisław SP10
Głowniak Sara K K2 Chorzów
Górecka Weronika K K3 Wodzisław Śląski
Grabiec Kamila K K1 Wodzisław SP10
Grzonka Agata K K2 UKS STRZAŁ WODZISŁAW
Guzek Kacper M M2
Hauton Monika K K-Open Sosnowiec
Hauton Amelia K K3 Sosnowiec
Irojiuwa Justin M M1
Jarosz Katarzyna K K-Open KATOWICE
Jaskólska Martyna K K2 Chorzów
Jaskólski Piotr M M-Open Chorzów
Józefiak Amelia K K2 Wodzisław SP10
Kaczmarczyk Sebastian M M-Open Siemianowice Śląskie
Kadziela Paulina K K2 Wodzisław SP10
Kałuża Adam M M3 Wodzisław śl.
Kałuża Julia K K-Open Wodzisław śl.
Karbowniczyn Martyna K K2 Wodzisław SP10
Karbowniczyn Emilia K K1
Kasprowicz Adam M M2 Wodzisław SP10
Kieres Filip M M-Open Katowice
Kochanek Agnieszka K K-Open Siemianowice Śląskie
Kochanek Maksymilian M M2 Siemianowice Śląskie
Kochanek Magdalena K K1 Siemianowice Śląskie
KOCUR OTYLIA K K2 Wodzisław Śląski
Kopiec Michał M M-Open Siemianowice Śląskie
Kopiec Bartosz M M1 Siemianowice Śląskie
Kowalska Oliwia K K2 KS SKI TEAM WODZISŁAW ŚL./Gołkowice
Kozera Sebastian M M-Open
Kozera Michał M M3
Koźlik Justyna K K-Open Siemianowice Śląskie
Krupanek Adam M PM Siemianowice Śląskie
Krupanek Izabela K K-Open
Krusz Dominika K K-Open Ruda Śląska
KUBICA ANTONINA K PK UKS STRZAŁ WODZISŁAW
KUBICA JAN M PM UKS STRZAŁ WODZISŁAW
KUBICA SŁAWOMIR M M-Open UKS STRZAŁ WODZISŁAW
Kufieta Dawid M M3 Wodzisław Śląski
Kuruc Andrzej M M-Open Białka Tatrzańska
Kwiecień Ola K K-Open
Latuszewski Aurelio M M1 Wodzisław SP10
LESNIEWSKI MATEUSZ M M2 KATOWICE UKS LIDER KATOWICE
Leszko Michał M M-Open Świdnica
Ligocka Michalina K K2 Siemianowice Śląskie
Ligocki Tomasz M M-Open Siemianowice Śląskie
Ligocki Mateusz M M3 Siemianowice Śląskie
Lipka Grzegorz M M-Open Siemianowice Śląskie
Lutowska Julia K K1 Chorzów
Machnik Gabriel M M1 Wodzisław
Majewski Aleksander M M1
Malina Paweł M M2 Wodzisław SP10
Małyszek Alicja K PK Siemianowice Śląskie
Małyszek Maja K K2 Siemianowice Śląskie
Małyszek Leszek M M-Open
Marcinek Karolina K K1 Siemianowice Śląskie
Marcinek Łukasz M M-Open Siemianowice Śląskie
Marszałek Weonika K K1 Wodzisław SP10
Mazur Oliwier M M2
Mączka Michał M M-Open Siemianowice Śląskie
Mączka Szymon M M2 Siemianowice Śląskie
Mierzwa Agnieszka K K-Open Siemianowice Śląskie
Mika Szymon M M1 Wodzisław SP10
Moczała Aleksander M M1 Wodzisław SP10
Mól Wioletta K K-Open Czeladż
Mucha Mateusz M M-Open
Musik Julia K K2 Wodzisław SP10
Najbor Rozalia K PK CZELADŹ
Najbor Agata K K-Open CZELADŹ
Najbor Rafał M M-Open Czeladź
Nawrat Daniel M M2 Siemianowice Śląskie
Nawrat Oliwia K K1 Siemianowice Śląskie
Niedurny Klaudia K K2 UKS STATIMA Biathlon team
Niemczyk Sebastian M M2 Strumień
Niemczyk Dawid M M1 Strumień
Niemczyk Justyna K PK Strumień
Niemczyk Anna K K-Open Strumień
Nowak Paulina K K3 UKS Strzał Wodzisław Śląski
Nowakowski Bartosz M M-Open Siemianowice Śląskie
Odróbka Stanisław M M-Open
Ogierman Artur M M3
Ormański Tomasz M M1 Siemianowice Śląskie
Ormański Jakub M M2 Siemianowice Śląskie
Ormański Jarosław M M-Open Siemianowice Śląskie
Pendolski Franciszek M M-Open
Piętek Małgorzata K K2 Wodzisław SP10
Piguła Milena K K1 Wodzisław SP10
Pinecka Zuzanna K K1 Wodzisaw Śląski
Pińkowska Klara K K2 Katowice
Pińkowska Lidia K K1 Katowice
Piskowska Emilia K K3 KS SKI TEAM WODZISŁAW ŚL./Gołkowice
Polok Wojciech M M-Open Ruda Śląska
Pontus Kuba M M3 Ruda Śląska
PRAJSNAR MARTYNA K K2 UKS Strzał Wodzisław
Radek Nikola K K1 TYCHY
Radek WIKTORIA K K3 Tychy
Ryszka Aleksandra K K2 Wodzisław SP10
Ryszka Małgorzata K K1 Wodzisław SP10
Sambak Tadeusz M M-Open Brzeszcze
Sigulska Magda K K-Open Chorzow
Skiba Dobrawa K K1 Siemianowice
Skiba Damian M M-Open Siemianowice Śląskie
Skiba Dorota K K-Open Siemianowice Śl
Skop Florian M M1 Psary
Skop Paweł M M-Open Psary
Skorupa Michał M M2 KS SKI TEAM WODZISŁAW ŚL./Gołkowice
Skworc Grzegorz M M-Open
Skworc Damian M PM
Smakosz Wiktoria K K-Open
Sprot JULIA K K2 Chorzów
Sprot Igor M M1 Chorzów
Stanieczek Olga K K1 Katowice
Stanieczek Ewa K K-Open Katowice
Steininger Maja K K2 Zabrze
Sternal Vanessa K K2 Wodzisław SP10
Suchodolski Fabian M M3 Wodzisław śl
Suchy Denis M M-Open Ruda Śląska
Suchy Oliwia K K2 UKS Statima Biathlon Team
Suchy Sylwia K K-Open Ruda Śląska
Szatańska Nikola K K3 Chorzów
Szołtysik Borys M M1 Siemianowice Śląskie
Szołtysik Tomasz M M-Open Siemianowice Śląskie
Szołtysik Izabela K K-Open Siemianowice Śląskie
Szyndrowska Paula K K2 Uks Satima biathlon
Szyndrowski Milan M M1 Uks Satima biathlon
Śliwiński Hubert M M3 Ula Lider Katowice
Tatarczuk Nadia K K2 Wodzisław SP10
toma dariusz M M-Open siemianowice śląskie
toma dominik M M2 siemianowice śląskie
toma franciszek M M2 siemianowice śląskie
toma antonina K K1 siemianowice śląskie
toma róża K PK siemianowice śląskie
toma łucja K PK siemianowice śląskie
Toporek Adam M M-Open Siemianowice Śląskie
Trybuś Anna K K2 Wodzisław SP10
Trybuś Ania K K2
Wajsman Dawid M M2
Warwas Marcin M M-Open Siemianowice Slaskie
Warwas Lena K PK Siemianowice Slaskie
Waśkiewicz Nadia K PK Katowice
Wiekieta Marek M M-Open Siemianowice Śląskie
Wiekieta Daniel M M-Open Siemianowice Śląskie
Wiewióra Dawid M M1 Wodzisław SP10
Witek Oliwia K K1 KS SKI TEAM WODZISŁAW ŚL./Gołkowice
Witkowicz Martyna K K1 Wodzisław SP10
Witkowicz Emilia K K2 Wodzisław SP10
Wolny Marta K K1 Siemianowice Śląskie
Wójcik Mateusz M M-Open Paniówki
Zając Wojciech M M1 Wodzisław Śląski
Zając Marta K K3 Wodzisław Śląski
Zając Piotr M M1 Wodzisław UKS Strzał Wwodzisław
Zając Jadwiga K PK UKS Strzał Wodzisław
Zając Rafał M M3 Wodzisław śląski
Zieliński Radosław M M1 Wodzisław SP10
Ziętek Tomasz M M1 Wodzislaw slaski
Ziuziańska Emilia K K1 Siemianowice Śląskie
Ziuziański Mateusz M M2 Siemianowice Śląskie
Ziuziański Krzysztof M M-Open Siemianowice Śląskie
Ziuziański Roman M M-Open

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: bdk@biathlon.com.pl