Biathlon dla Każdego Mieroszów

08.09.2018

Miejsce: Mieroszów

Organizator: Polski Związek Biathlonu

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: bdk@biathlon.com.pl

Biathlon dla Każdego
Zgłoszonych / Registered: 229
Nazwisko Imie
Name Surname
Płeć
Sex
Kateg. Miejscowość
Town
Adamczak Magdalena K K2
ADAMCZYK SZYMON K K2
Altheim Miłosz M M1
Antonini Crisitian M M2
Arczyńska Weronika K K2
BADACZ JOANNA K K-Open
Bagińska Małgorzata K K-Open
Bajer Milena K K2
Bandurska Marcelina K K3
BARSZCZEWSKA ALINA K K2
BARTKIEWICZ DARIA K K1
BEDNARSKA AMELIA K K3
BEDNARSKA MARTYNA K K2
Bednarz Dominika K K3
Bednarz Mariusz M M-Open
BIERNAT NATALIA K K2
Biskup Julian M M1
Biskup Leon M PM
Bizoń Maria K K2
Bizoń Martyna K K2
Bochenek Maria K K1
Bochenek II Maria K K1
Bodzek Stanisław M M2
Bogusławska Zuzanna K K1
Boratyńska Emilia K K2
BUCHLA EMILIA K PK
BUDNIK NIKOLA K K3
Bugajski Adam M M1
Bukała Aleksander M M2
Burnat Amelia K K2
Cejko - Martowicz Szymon M M1
Charczuk Karol M M3
Charczuk Michał M M2
Charczuk Mariusz M M2
Chmielewska Gabriela K K3
CHROSTEK ADRIANA K K2
Czemarnik Natalia K K2
Czernik Paulina K K-Open
Dereń Hanna K K1
Dereń Iwona K K-Open
Dewiszek Bartosz M M1
Dymek Emilia K K2
Dziewulak Nikodem M M1
Faron Patryk M M2
Fic Maja K K2
Filip Dawid M M3
Filip Nikola K K3
Filip Maja K K1
Fiszer Maria K K2
Fonfara Filip M M3
Foryś Sławomir M M-Open
Foryś Sławomir M M-Open
Fulara Maja K K1
Gadawska Laura K K1
Gajda Helena K K1
Gałęzia Julia K K2
Gałęzia Maciej M M2
Garncarek Piotr M M3
Garnkowska Nikola K K2
Gazdowicz Natalia K K3
Gazdowicz Maja K K1
Germata Majka K K2
Głowacka Julia K K1
Głowiński Sebastian M M3
Golec Bartłomiej M M-Open
Gorczyńska Anna K K2
Gorczyński Kajetan M M2
Gorczyński Krzysztof M M1
GRACZYK DOBROCHNA K K3
Gregorczyk Piotr M M2
Grzebyk Marcin M M-Open
Gulińska Amelia K K1
Guliński Julian M M3
Hładyłowicz Michał M M3
Hyży Kamil M M1
Jacenowicz Aleksandra K K1
Janiak Tymoteusz M M2
JANICKI ANATOL M M2
Jankowska Patrycja K K2
Jarmakowicz Roksana K K3
Jedziniak JAKUB M M2
Jedziniak EWELINA K K-Open
Jedziniak Szymon M M3
JOŚKO RADOSŁAW M M2
Kachel Jakub M M2
KARP Dominik M M2
KARP Agata K K3
KARP DARIUSZ M M-Open
Klag Jagoda K K1
Kmiecik Kornelia K K2
Kobiela Milena K K2
KOBYLAK Julia K K2
Konieczny Jakub M M3
Korzeniowska Paulina K K3
Kosmacz Maksymilian M M2
Kosmacz Maja K K1
Kowalski Dawid M M1
Kozłowska Dagmara K K3
Krawczyk Bartek M M1
Krawiec Wiktoria K K3
Krok-Orzechowska Paulina K K2
Król Weronika K K2
Krzystek Michał M M1
KUCHTA Patrycja K K2
Kuruc Andrzej M M-Open
Kuruc Maksymilian M M2
Kwiatkwoska Natalia K PK
Kwiatowska Wiktoria K K2
Leszko Michał M M-Open
Liber Milena K K2
Lubiak Szymon M M1
Lubos Małgorzata K K2
LUDWISIAK JAKUB M M2
Łachut Inka K K3
Łyzuń Dawid M M2
Łyzuń Michał M M1
Maczuba Małgorzata K K1
Maj Kinga K K3
Mańska Victoria K K1
Mańska Sylwia K K-Open
Mański Oskar M PM
Marczak Justyna K K1
Marczak Maciej M M2
Marek Mikołaj M M3
Martyński Igor M M3
Mazurek Anna K K3
Miecznik Franek M PM
Miecznikowski Janek M PM
Miller Dawid M M3
Motyka Jakub M PM
Mrówka Karolina K K2
Musielski Jan M M2
NAKIEWICZ KINGA K K3
Narkiewicz Emilia K K3
Narkiewicz Piotr M M-Open
Narkiewicz Kamil M M1
OSIOŁ ROKSANA K K3
Ossowska Jagna K K1
Pabiś Nadia K K1
Pabiś Martyna K K1
Pacześny Patryk M M3
Patuszczyk Paweł M M2
PAWLUK WIKTOR M M3
Pietruszka Robert M M2
Piotrowska Patrycja K K3
Piotrowski Bartłomiej M M2
Pisowacki Maciej M M2
PLESZCZYŃSKA KAJA K K2
Płochacka Anna K K2
Płochacka Anna K K2
Policht Sebastian M M2
Praseki Joanna K K3
Proskura Dariusz M M-Open
Proskura Margot M M1
PTAK MARIOLA K K3
Pyziak Wiktoria K K2
Raczyńska Maja K K2
Raczyńska Dagmara K K-Open
Raczyński Marcin M M-Open
Rogoś Dominika K K3
Rutkowska Maja K K2
Rutkowska Hanna K K1
Ryś Anita K K2
Rytau Lena K K2
Sadownik Zuzanna K K3
Sajdak Izabela K K2
Selwit Amelia K K3
SERAFIN Wiktoria K K2
SERAFIN ALEKSANDRA K K1
Sinkiewicz Łukasz M M1
Sinkiewicz Justyna K K2
Sinkiewicz Anna K K-Open
Siwa Kazimierz M M2
Skalski Tomasz M M2
Skalski Kacper M M2
Skorupa Michał M M2
Sopata Antoni M M2
Stachów Jaśmina K K1
STACHÓW AGATA K K-Open
Stachów Dariusz M M-Open
Stachów Jacek M M2
Stafin Kinga K K2
Stawiarski Jakub M M3
Stolarczyk Kamil M M1
Surma Miłosz M M2
Szajkowski Mateusz M M2
Szpargała Bartłomiej M M3
SZULCZYNSKI MICHAŁ M M2
SZUTENBERG ALICJA K K2
Szymańska Weronika K K3
Tarnawska Gabriela K K1
Tarnawska Paulina K K1
Tomasiak Zuzanna K K1
Truszczyńska Alicja K K1
Urbaniak Mikołaj M M1
Urbaniak Kajetan M M2
Urbaniak Marcin M M-Open
Urbanowicz Zuzanna K K2
Urbanowicz Wiktoria K PK
Walter - Sokołowska Lena K K1
Walus Antoni M PM
Walus Julia K K2
Walus Julia K K2
Wardzińska Iga K K2
Wardzińska Kaja K K1
Wereszczyński Kacper M M2
Wielebska Julia K K1
Winiarz Wiktoria K K2
Winter Jakub M M2
Woźny Michalina K K1
Wtorek Dawid M PM
Wtorek Marcel M PM
Zalas Wiesław M M-Open
Zalewska Julia K K1
Zalewski Bartłomiej M PM
ZAWADZIŁŁO Julia K K3
ZAWÓŁ MACIEJ M M3
Ziemniak Miłosz M M3
Zięcina Oliwia K K1
Zimnowodzka Weronika K PK
Zimnowodzki Paweł M M-Open
Znamirowska Aleksandra K K2
Znamirowska Weronika K K2
Zonenberg Julia K K2
Zonenberg Natalia K K2
ZWOLINSKA ANITA K K2
Żygało Urszula K K-Open
Żygało Krystian M M-Open
Żygało Krystian M M-Open

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: bdk@biathlon.com.pl