5. Bieg o Złotą Szyszkę

27.10.2018

Miejsce: OSP Bystra Śląska

Organizator: Ultra Beskid Sport

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: kontakt@ultrabeskid.pl

5. Bieg o Złotą Szyszkę
Zgłoszonych / Registered: 360
Numer Nazwisko Imie
Name Surname
Płeć
Sex
Kateg. Klub
Team
Kraj
Country
Miejscowość
Town
Wpłata
Payment
Płatność
online
status
1 Adamczak Barbara K K30 TRAVOIS POL Katowice TAK SUCCESS
2 Adamus Katarzyna K K40 OLZA CIESZYN POL Cieszyn TAK SUCCESS
3 Adamus-Kowalska Justyna K K30 Lks imielin POL Imielin TAK SUCCESS
4 BARANOWSKI ADAM M M30 Adam Biega POL TYCHY TAK SUCCESS
5 Barcik Maciek M M40 PROKONTECH POL Bielsko-biała TAK
6 Barcik Witold M M30 POL Szczawnica TAK SUCCESS
7 Barczuk ANIA K K20 POL Wisła TAK SUCCESS
8 BARDALIŃSKI MICHAŁ M M30 POL Wilkowice TAK SUCCESS
9 BARTKOWSKI RAFAŁ M M30 Zryty beret run POL DOBIESZOWICE TAK SUCCESS
10 Bauer Artur M M30 RunTek 44 POL Bieruń TAK SUCCESS
11 Bąbski Szymon M M30 KS Halny Węgierska Górka POL Ujsoły TAK SUCCESS
12 BĄK PIOTR M M30 WILD BUCHAYS POL ŁODYGOWICE TAK SUCCESS
13 Bednarek Adrian M M20 POL Bydgoszcz TAK SUCCESS
14 Bednarski Mariusz M M40 Ostra Góra 351 POL Toporowice TAK SUCCESS
15 Bielańska Beata K K40 POL Katowice TAK SUCCESS
16 Bielnik Dariusz M M30 Bielska Liga Koszykówki POL Bielsko-Biała TAK SUCCESS
17 Bilski Błażej M M30 Biegajace insekty POL Bielsko-Biała TAK SUCCESS
18 Boczkowska Justyna K K50 POL Zakopane TAK
19 Bogacki Karol M M30 Husaria Race Team POL Jaworzno TAK SUCCESS
20 Bogdał Krzysztof M M30 Husaria Race Team POL Pewel Ślemieńska TAK
21 Bojdys Jarosław M M30 BB Runners POL Bielsko-Biała TAK PENDING
94 Bolechowska Dominika K K40 Alpin Sport Team POL Rabka Zdrój -
22 Bondarczuk Sylwia K K40 SZYBKIE ŻÓŁWIE POL Bielsko-Biała TAK
23 Boś Przemysław M M30 KB MCKiS Jaworzno POL Jaworzno TAK SUCCESS
24 Boś Natalia K K30 KB MCKiS Jaworzno POL Jaworzno TAK SUCCESS
25 Bożek Grzegorz M M40 Dzikie Życie RunTeam POL Krosno TAK SUCCESS
26 Bromboszcz Karol M M50 Truchtacz -Myslowice POL Katowice TAK SUCCESS
27 Bruliński Adam M M30 POL Bielsko Biała TAK SUCCESS
28 Burda Marek M M50 1962 POL Brenna TAK SUCCESS
29 Buzderewicz Daniel M M40 POL Bielsko-Biała TAK SUCCESS
30 CABAJ PRZEMYSŁAW M M30 Saint Gobain-Squad POL Jaworzno TAK SUCCESS
31 Cher-Kożdoń Beata K K40 POL Cieszyn TAK SUCCESS
32 Chęciński Krzysztof M M30 POL Łodygowice TAK SUCCESS
33 Chomicz Łukasz M M30 Klub Biegacza GLS POL Kozy TAK SUCCESS
34 Chorążewicz Łukasz M M20 POL Bielsko Biała TAK SUCCESS
35 Chrobok Gerard M M50 Olza Cieszyn POL Cieszyn TAK SUCCESS
36 Chrobok Józefa K K40 Olza Cieszyn POL Cieszyn TAK SUCCESS
37 Chrząszcz Dominik M M30 POL Warszawa TAK SUCCESS
38 Chuchro Michal M M40 Bwm POL Oswiecim TAK SUCCESS
39 Cieniawski Piotr M M30 CSRG POL Bytom TAK SUCCESS
41 Cieślar Piotr M M50 POL bielsko biała TAK SUCCESS
40 Cieślar Kasia K K30 POL Ustroń TAK SUCCESS
42 Cimała Katarzyna K K20 POL Pawłowice TAK
43 Ciochoń Rafał M M30 POL Bytom TAK SUCCESS
44 Ciuraszkiewicz Konrad M M30 POL Olkusz TAK SUCCESS
45 Cypcer Anna K K30 POL Bielsko-Biała TAK SUCCESS
46 CZERNIK BARBARA K K30 TGB LAKE RUNNERS POL TYCHY TAK SUCCESS
47 Czyżewski Marcin M M30 KW Jastrzębie POL Bielsko-Biała TAK SUCCESS
48 Daniel Piotr M M30 POL Bielsko-Biala TAK SUCCESS
49 Dąbrowska Agnieszka K K30 Kęckie Harpagany POL Nowa Wieś TAK SUCCESS
50 DENYSENKO LECH M M50 Oldboys Uniwersytecka POL Katowice TAK SUCCESS
51 Dokupil Kinga K K20 POL Nowa Wieś TAK
52 Domagała Agnieszka K K40 Olza Cieszyn POL Ustroń TAK SUCCESS
53 DOMARECKA IZABELA K K40 everrun pacaki POL RUDZICA TAK SUCCESS
54 Dorobek Agata K K40 Night Runners Zabrze POL Zabrze TAK
55 Drabik Jacek M M50 POL Krakow TAK SUCCESS
56 Dudzik Izabela K K20 Strefa Byków POL Zabrze TAK SUCCESS
57 Dura Tomasz M M40 POL Bielsko-biała TAK
58 Dusza Paweł M M30 POL Wilkowice TAK SUCCESS
59 Dwornik Maciek M M30 Warczące Szprychy POL Kraków TAK SUCCESS
60 Dwornik Małgorzata K K30 POL Kraków TAK SUCCESS
61 Dyduła Renata K K40 POL Kraków TAK
62 Dyduła Łukasz M M40 POL Kraków TAK
63 Dyrkacz Sylwia K K30 POL Łódź TAK SUCCESS
64 Dziki Maciej M M30 FarmaBrain Run POL Rogoźnik TAK SUCCESS
65 Dziki Marek M M30 Farmabrain run POL Rogoźnik TAK SUCCESS
67 Ekiert Kamil M M20 ELITKA POL Poznań TAK SUCCESS
68 Faber-Fałkowska Edyta K K30 POL Bielsko-Biała TAK SUCCESS
69 Fajkis Arkadiusz M M20 Valeo POL Iłownica TAK SUCCESS
70 Faron Robert M M40 POL Zalesie TAK SUCCESS
71 Ferfecka Barbara K K40 ŚWIRY STELA POL Kozakowice Górne TAK SUCCESS
72 Fijak Jan M M40 POL Żywiec Sienna TAK SUCCESS
73 Firek Adrian M M30 HIT THE TRAIL POL Bielsko-Biała TAK SUCCESS
74 Firek Iwona K K30 HIT THE TRAIL POL Bielsko-Biała TAK SUCCESS
75 Flaga Iwona K K40 Los Pantalones Rojos POL Kraków TAK SUCCESS
76 Flis Dariusz M M50 Olimp Zabrze POL Zabrze TAK
77 Formas Adrian M M20 BB-Runners POL Janowice TAK
78 Franek Marcin M M40 Olza Cieszyn POL Cieszyn TAK
79 Frankiewicz Andrzej M M40 POL Bytom TAK
80 Frosztęga Artur M M40 UKS Judo Mysłowice POL Katowice TAK PENDING
81 Fuczik Małgorzata K K40 Sklep Biegacza Running Team Bielsko POL Bielsko-Biała TAK
82 Fuczik Maciej M M40 Sklep Biegacza Running Team Bielsko POL Bielsko-Biała TAK
83 Gańczak Waldemar M M40 Silesia Runers Club POL Świętochłowice TAK SUCCESS
84 GARCORZ DAWID M M20 Mafia Team Lubliniec POL Dzielna TAK SUCCESS
85 Gawlas Dominik M M30 POL Cieszyn TAK
86 Gibiec Tomasz M M40 POL Brenna TAK SUCCESS
87 GLAJC ANDRZEJ M M50 WYPAS RUN POL Pierściec TAK SUCCESS
88 Głód Rafał M M30 Biegam bo lubię POL Międzyrzecze Górne TAK SUCCESS
89 Głuchowski Jacek M M40 BB Runners POL Bielsko-Biała TAK
90 Gomołysek Kinga K K30 1986 POL Głuchołazy TAK SUCCESS
91 GORCZEWSKA RENATA K K40 KS ISKRA RYBARZOWICE POL RYBARZOWICE TAK
92 Gorczyca Bartosz M M20 Salco Garmin Team POL Skołyszyn TAK SUCCESS
93 Gotkowski Tomasz M M40 POL Rajcza TAK SUCCESS
360 Górniak Adam M M50 HARPAGAN Sosonowiec POL Sosnowiec TAK SUCCESS
95 Górny Mirosław M M50 Nutrend Team POL Bielsko-Biała TAK SUCCESS
96 Grabowski Tomasz M M30 POL Radlin TAK SUCCESS
97 Greń Dorota K K30 OLZA CIESZYN POL Ustroń TAK SUCCESS
98 GROCHOT Edyta K K40 #AdamCzerwińskiTeam POL Wieliczka TAK SUCCESS
99 Gruszka Grzegorz M M40 Endurance Team POL Siemianowice Śląskie TAK
100 Grząś Rafał M M40 Ostra Góra 351 POL Twardowice TAK SUCCESS
101 Grzebieluch Katarzyna K K30 LedwoZipia POL Rybnik TAK SUCCESS
102 Grzyb Kazimierz M M40 Los Pantalones Rojos POL Kraków TAK SUCCESS
103 Gumula Izabela K K30 ChallengeFamily.pl POL Rybnik TAK SUCCESS
104 Gumula Wojtek M M50 ChallengeFamily.pl POL Rybnik TAK SUCCESS
105 Gunia Mariusz M M50 ZADYSZKA Oświęcim POL Oświęcim TAK SUCCESS
106 Guzdek Sławomir M M30 POL Bielsko-Biała TAK SUCCESS
107 HANKUS ŁUKASZ M M30 Hankus Team POL ŚWINNA TAK SUCCESS
108 HANKUS OLIMPIA K K30 Hankus Team POL ŚWINNA TAK SUCCESS
109 Heinc Artur M M30 DTR POL Bielsko-Biała TAK
110 HEJDUK TOMASZ M M40 Techniki Lakiernicze POL Tychy TAK SUCCESS
111 Hołda Mirosław M M50 Habasit Sport Team POL Sosnowiec TAK SUCCESS
112 Hordziejewicz-Karasińska Ewa K K40 Strefa Byków POL Bytom TAK SUCCESS
113 Izydorek Michał M M20 POL Meszna TAK
114 Jagosz Patryk M M30 POL Kozy TAK SUCCESS
115 Jakubas Grzegorz M M30 BB Runners POL Bielsko-Biała TAK
116 Jakubowski Mateusz M M20 POL Tychy TAK
117 Jasek Piotr M M30 Grupa Kryzys POL Buczkowice TAK SUCCESS
118 Jelonek Łukasz M M30 ET Tapes Running POL Tarnowskie Góry TAK SUCCESS
119 Jonkisz Dorota K K50 RYTM CZECHOWICE DZIEDZICE POL Czechowice dziedzice TAK
121 Józef Mateusz M M20 POL Katowice TAK SUCCESS
122 Józef Tomasz M M30 ADS MASNA POL Dąbrowa Górnicza TAK SUCCESS
120 JÓZEF Marek M M40 POL Katowice TAK SUCCESS
123 Jura Rafał M M30 Daniel Wosik Travel Team POL Kozy TAK SUCCESS
124 Kaczmarczyk Sebastian M M30 Mafia Team Lubliniec POL Lubliniec TAK SUCCESS
125 KACZOR ŁUKASZ M M30 WILD BUCHAYS POL Buczkowice TAK SUCCESS
126 Kamińska Ewa K K40 POL Pewel Wielka TAK
127 KANIA Tomasz M M30 1979 POL Bielsko-Biała TAK SUCCESS
128 Kania Katarzyna K K30 POL Bystra TAK SUCCESS
129 Kania Paweł M M40 POL Bystra TAK SUCCESS
130 Kania Marian M M40 LedwoZipia POL Rybnik TAK SUCCESS
131 Kapuśnik Tomasz M M40 Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-D POL Czechowice-Dziedzice TAK SUCCESS
132 Karawacki Grzegorz M M20 POL Kęty TAK SUCCESS
133 KASTELIK DARIUSZ M M40 Sprintex Team POL Pietrzykowice TAK SUCCESS
134 Klimczak Marek M M40 Rebellion of Free Runners POL Oświęcim TAK SUCCESS
135 Klimowski Daniel M M40 Fantastic Ania Sikora POL Pierściec TAK SUCCESS
136 Knura Aleksander M M30 KW Jastrzębie - Zdrój POL Połomia TAK SUCCESS
137 Kocemba Kamil M M30 Kęckie Harpagany POL Kobiernice TAK SUCCESS
138 Kocot Sebastian M M30 POL Sosnowiec TAK SUCCESS
139 Kondratiuk Ira K K20 POL Bielsko-Biała TAK SUCCESS
140 KOŃ PIOTR M M40 ALPIN SPORT TEAM POL RĘCZNO TAK
141 Kopiec Przemysław M M20 POL Tychy TAK SUCCESS
285 Koprowska Katarzzyna K K20 POL Tychy TAK SUCCESS
142 Kordiak Rafał M M40 POL Bielsko-Biała TAK SUCCESS
143 Koson Krzysztof M M30 POL Zielonki TAK SUCCESS
144 Kościelniak Kazimierz M M50 POL Bystra TAK SUCCESS
145 Kot Remigiusz M M40 RM Tri Team POL Bielsko-Biała TAK SUCCESS
146 Kotwicz Marcin M M40 POL Bielsko-Biała TAK SUCCESS
147 Kowalczyk Piotr M M40 Lake Runners Tyska Grupa Biegowa POL Tychy TAK SUCCESS
148 Kowalik Artur M M30 POL Jaworzno TAK SUCCESS
149 Kowalik Dorota K K40 POL Rędziny TAK SUCCESS
150 Kowalska Kinga K K40 Olza Cieszyn POL Pogwizdów TAK SUCCESS
151 Kowalski Janusz M M40 Olza Cieszyn POL Pogwizdów TAK SUCCESS
152 Kozieł Sylwester M M40 Koziki POL Tychy TAK SUCCESS
153 Kozieł Jadwiga K K40 Koziki POL Tychy TAK SUCCESS
154 Kozieł Konrad M M20 Koziki POL Tychy TAK SUCCESS
155 Kozieł Grzegorz M M30 Silesia Runners Club POL Chorzów TAK
157 Kożdoń-Cher Jakub M M30 POL Cieszyn TAK SUCCESS
158 Krasiejko Agnieszka K K20 POL Tychy TAK SUCCESS
159 Krawczyk Piotr M M30 POL Łaziska Górne TAK
160 Krowiak Jacek M M40 Klub Biegacza Fartlek POL Pawłowice TAK
161 Kruszek Małgorzata K K30 Przekoty POL Katowice TAK SUCCESS
162 Krzemien Adrian M M40 Slaskie Tasmoloty POL Jaworze TAK
Krzempek Krzysztof M M40 Ultra Beskid Sport POL Bielsko-Biała TAK
163 Kubica Dariusz M M40 Grupa Kryzys POL Buczkowice TAK SUCCESS
164 Kubis Witold M M30 Rodzina POL Czarków TAK PENDING
165 Kuźnik Sylwester M M30 POL Czechowice-Dziedzice TAK SUCCESS
166 Kwaśny Marcin M M40 WILD BUCHAYS POL Buczkowice TAK SUCCESS
167 Laskowski Tomasz M M30 AKMB Pędziwiatr Gliwice POL Gliwice TAK SUCCESS
168 Ledwoń Aneta K K40 Night Runners Gliwice POL Gliwice TAK SUCCESS
169 Ledwoń Jakub M M40 Wkurw Team POL Gliwice TAK SUCCESS
170 Lekki Jerzy M M50 BB Runners POL Bielsko - Biała TAK
171 Leśniak Kamil M M20 POL Toruń TAK
172 Ligęsa Karolina K K30 POL Bielsko-Biała TAK
173 Litwin Łukasz M M40 Saint-Gobain Squad - Sekurit Dąb POL Bielsko-Biała TAK SUCCESS
174 LORANC PAWEL M M30 WILD BUCHAYS POL KOZY TAK SUCCESS
175 Loska Michał M M30 Baran Trail Race POL Tychy TAK
176 Loska Tomasz M M20 POL Łaziska Górne TAK SUCCESS
177 Lulko Magdalena K K20 Sekcja Piaski POL Czeladź TAK
178 Luźniak Damian M M20 SCI Górscy Entuzjaści POL Pogwizdów TAK SUCCESS
179 ŁĘCKI ANDRZEJ M M30 KoperTeam POL Kety TAK SUCCESS
180 ŁĘŻNIAK JAROSŁAW M M30 WhitePower POL CHOCZNIA TAK SUCCESS
181 Łoboda Marcin M M30 Świry Stela POL Ustroń TAK SUCCESS
182 Ługowska Marzena K K30 KIETA POL Tychy TAK SUCCESS
183 Łukosz Tomasz M M30 xXx POL Ustroń TAK SUCCESS
184 Machura Arkadiusz M M40 POL Wola Jedlińska TAK SUCCESS
185 Macura Ewa K K50 HRmax Żory POL Żory TAK SUCCESS
186 Maga Przemysław M M40 POL Jasienica TAK SUCCESS
187 magdziorz mariusz M M40 POL mysłowice TAK SUCCESS
188 Majdak Renata K K20 POL Pewel Mała TAK
189 Majer Ewa K K30 Solgar Polska POL Dobczyce TAK
190 Malarczyk Sławomir M M30 POL Kęty TAK SUCCESS
191 Malec Arkadiusz M M20 BB Runners POL Bielsko-Biała TAK SUCCESS
192 Malik Paweł M M20 Olza Cieszyn POL Skoczów TAK SUCCESS
193 Malinowska Aneta K K40 Olza Cieszyn POL Cieszyn TAK SUCCESS
194 Maniszewska Dorota K K40 OLZA CIESZYN POL Cieszyn TAK SUCCESS
195 Maniura Adam M M40 Szombierki Runners POL Bytom TAK SUCCESS
196 Marchewka Grzegorz M M40 POL Warszawa TAK SUCCESS
197 Markowicz Dawid M M20 RyTM-Czechowice-Dziedzice. POL Czechowice-Dziedzice TAK SUCCESS
198 Mędrala Jacek M M40 Mędrala Team POL Bielsko-Biała TAK SUCCESS
199 Mędrala Czesław M M50 Mędrala Team POL Bielsko-Biała TAK SUCCESS
200 Migdoł Adam M M40 HRmax Żory POL Żory TAK SUCCESS
201 Mikołajczyk Tyberiusz M M40 Alpinka SkiTrab Team / KS Kandahar POL Brenna TAK
202 Milota Paweł M M50 POL Bielsko-Biała TAK
203 Misiak Bartosz M M30 Alpin Sport CZE Cesky Tesin TAK SUCCESS
204 Miśkiewicz Mariusz M M30 Biegiem przez Chybie POL Cieszyn TAK SUCCESS
205 Mleczko Monika K K50 POL Bielsko - Biała TAK SUCCESS
206 Morcinek Marcin M M40 Bluszcza POL Katowice TAK
207 Mrowiec Bernard M M50 Tempo Tworków POL Tworków TAK SUCCESS
208 Nalepka Ewa K K30 Biegiem przez góry POL Sosnowiec TAK
210 Nawrocki Tobiasz M M30 POL Tychy TAK SUCCESS
209 Nawrocki Szymon M M40 POL Mikołów TAK PENDING
211 Nawrot Łukasz M M30 Bieg z Chrystusem! POL Świętochłowice TAK SUCCESS
212 Niestroj Łukasz M M30 Nestle Biega POL Racibórz TAK SUCCESS
213 Nikiel Krzysztof M M30 POL Bielsko-Biała TAK SUCCESS
214 NIKIEL TOMASZ M M20 POL Bystra TAK SUCCESS
215 Noga Łukasz M M30 Zdzieraj Kapcie POL Sosnowiec TAK SUCCESS
216 Noga Angelika K K20 Kęckie harpagany POL Kozy TAK SUCCESS
217 Nosal Tomasz Nosal M M20 POL Zakopane TAK SUCCESS
218 Oboz Paweł M M30 URODZENI BIEGACZE POL Sosnowiec TAK
219 Ocylok Adam M M40 Chrono Service POL Oświęcim TAK SUCCESS
220 Oczkowski Wojciech M M30 POL Bielsko-Biała TAK SUCCESS
221 Orkwiszewska Ola K K30 Klub / Team:Scarpa Team Poland POL Bieruń TAK SUCCESS
222 Osadnik Anna K K30 POL Lisow TAK SUCCESS
223 Osiejewski Marcin M M30 POL Wilkowice TAK SUCCESS
224 Pach Janusz M M40 POL Bielsko-Biała TAK SUCCESS
225 Paliga Rafał M M40 Ostra Góra 351 POL Toporowice TAK SUCCESS
226 Paliwoda Grzegorz M M30 POL Zabrze TAK SUCCESS
227 Pałka Krzysztof M M40 HRMax Żory POL Żory TAK SUCCESS
228 Pancerz Mariusz M M30 POL Bielsko-Biała TAK SUCCESS
229 Panek Krzysztof M M40 Team Papry POL Bieruń TAK SUCCESS
230 Paterek Agata K K30 Wkurw_team POL Kraków TAK SUCCESS
231 Paterek Grzegorz M M30 Wkurw_team POL Kraków TAK SUCCESS
232 Patro Bartłomiej M M30 POL Bielsko-Biała TAK SUCCESS
233 Pawlik Nikodem M M40 POL Wilkowice TAK
234 Pawlik Andrzej M M30 POL Szczyrk TAK SUCCESS
235 Pawlikowski Bogusław M M50 Dzikie Zycie Run Team POL Katowice TAK SUCCESS
236 Pawlusiak Łukasz M M30 POL Wilkowice TAK SUCCESS
237 Peter Marcin M M40 POL Katowice TAK SUCCESS
238 Pezda Klaudia K K20 DoBoru SportTeam POL Wilkowice TAK SUCCESS
239 Piątek Ewa K K30 Dzik z Duszą Sarenki POL Sosnowiec TAK SUCCESS
240 PIĄTEK TOMASZ M M40 WILD BUCHAYS POL PISARZOWICE TAK SUCCESS
241 Piątek Rafał M M30 Befit24Team POL Kraków TAK SUCCESS
242 Piech Janusz M M50 Niezrzeszony POL Jaworze TAK SUCCESS
243 Piech Izabela K K50 Niezrzeszona POL Jaworze TAK SUCCESS
244 Pieniążek Katarzyna K K30 POL Czeladź TAK SUCCESS
245 Pierzchała Anna K K40 KB MCKiS Jaworzno /Jaworzno Runners POL Jaworzno TAK SUCCESS
246 Piesek Grzegorz M M30 Logtech Run Team Radzionków POL Piekary Śląskie TAK SUCCESS
247 PIETRAS EDYTA K K30 JustfeelFIT TEAM POL Węgierska Górka TAK SUCCESS
248 Pietrzyk Mariusz M M40 POL Brenna TAK SUCCESS
249 Piętko Dariusz M M40 ORANGE POLSKA POL Bielsko-Biała TAK SUCCESS
250 Piotrowska-Tronina Joanna K K30 TRNX Triathlon Team POL Mikołów TAK SUCCESS
251 Pisarek Radosław M M20 POL Pawłowice TAK SUCCESS
252 Podsadecki Witold M M40 JUSTFeelFIT POL Cięcina TAK
253 Ponikiewska Małgorzata K K30 POL Pewel Mała TAK
254 Procner Anna K K30 POL Wisła TAK SUCCESS
255 PROKOPCZUK WIKTOR M M30 Magna Formpol Running Team POL Tychy TAK SUCCESS
256 Proksa Robert M M50 POL Myłowice TAK SUCCESS
257 Pronobis Marek M M30 BWM Team POL Bystra TAK SUCCESS
258 Pszczółka-Busch Aneta K K40 POL Tarnawa górna TAK SUCCESS
259 Puzoń Robert M M30 Nutrend Team POL Bielsko- Biała TAK SUCCESS
260 PYTEL JANUSZ M M50 Truchtacz Mysłowice POL SOSNOWIEC TAK
261 Pytlarz Wojtek M M40 Goniacka team POL Bielsko-Biała TAK SUCCESS
262 Rabus-Kaczmarczyk Izabela K K30 Mafia Team Lubliniec POL Lubliniec TAK SUCCESS
263 Raciniewski Radosław M M40 jeep.org.pl POL Bielsko-Biała TAK SUCCESS
359 Radomski Zbigniew M M50 POL Bielsko-Biała TAK
264 Rawicz-Grotowski Rafał M M40 POL Ruda Śląska TAK SUCCESS
265 Rejszel Łukasz M M30 RunTek44 POL Tychy TAK SUCCESS
266 Rogóż Kamil M M30 Przekoty POL Będzin TAK SUCCESS
267 Romański Grzegorz K K40 POL Poręba Wielka TAK
268 Rozmus-Orczyk Anna K K50 Kozy biegają, a nie skaczą! POL Kozy TAK SUCCESS
269 Rusin Anna K K30 POL Porąbka TAK
270 Rybarz Witold M M40 Oświęcimski Klub KArate POL Brzeszcze TAK SUCCESS
271 Rychlik Magdalena K K20 ITMBW Kraków POL WILKOWICE TAK SUCCESS
272 SERĘGA TOMASZ M M40 wkurw_team POL BOLĘCIN TAK SUCCESS
273 Sikora Anna K K40 Wolf Team POL Ustroń TAK SUCCESS
274 Sitkiewicz Adam M M40 POL Ruda Śląska TAK SUCCESS
275 Skalska Anna K K30 Festiwal Biegowy Krynica Zdrój POL Bytom TAK SUCCESS
276 Skiba Adam M M30 Mafia Team Lubliniec POL Koszęcin TAK SUCCESS
277 Skokowski Stanisław M M50 Biegam 60+ POL Katowice TAK
278 Skrobot Tomasz M M30 RyTM - Czechowice-Dziedzice POL Czechowice-Dziedzice TAK SUCCESS
279 Skrobot Justyna K K30 RyTM - Czechowice-Dziedzice POL Czechowice-Dziedzice TAK SUCCESS
280 Skrzyp Tomasz M M30 POL Jasienica TAK
281 Skupień Tomasz M M30 POL Skawinki TAK SUCCESS
282 Słonka Sebastian M M30 POL Bielsko-Biała TAK SUCCESS
283 Słota Małgorzata K K30 TMTEAM POL Bielsko Biała TAK PENDING
66 Słup Paweł M M20 BB RUNNERS POL BIELSKO-BIAŁA TAK
284 Smoleń Jarosław M M40 POL Mysłowice TAK
286 Sobczyk Piotr M M30 Druzyna Przedzika POL Gdynia TAK
287 Sokołowska Anna K K50 Brak POL Meszna TAK
288 Sokołowski Piotr M M50 Brak POL Meszna TAK
289 Sokołowski Artur M M40 Team ZabieganeDni POL Otwock TAK SUCCESS
290 SOSNOWSKI MICHAŁ M M40 PGB Sportowa Paczka POL Chorzów TAK SUCCESS
291 Stanek Katarzyna K K30 POL Bytom TAK SUCCESS
292 Stankiewicz Ania K K20 POL Przybędza TAK SUCCESS
293 STAWARZ Anna K K30 POL Żywiec TAK SUCCESS
294 Stec Iwona K K20 POL Wilkowice TAK SUCCESS
295 Stec Marcin M M40 POL Buczkowice TAK SUCCESS
296 Stec Kuba M M20 UBS / Decathlon B-B POL Godziszka TAK SUCCESS
156 Stefański Wojciech M M30 Morena Czołowa POL Łódź TAK SUCCESS
297 Stodolski Mateusz M M30 POL Sosnowiec TAK SUCCESS
298 Stolarek Małgorzata K K40 POL Bytom TAK
299 Stryczek Tomasz M M30 Aktywny Weekend POL Bielsko-Biała TAK
300 STRZELCZYK MAGDALENA K K30 TGB LAKE RUNNERS POL TYCHY TAK SUCCESS
301 Studniarz Rafał M M30 Sekcja-Piaski POL Czeladź TAK SUCCESS
302 Suska Łukasz M M30 POL Bieruń TAK SUCCESS
303 SYMULA PIOTR M M50 SAN ESCOBAR POL BIELSKO-BIALA TAK SUCCESS
304 Szarek Rafał M M30 KB MCKIS Jaworzno POL Jaworzno TAK
305 Szatanik Zbigniew M M50 POL Ujsoły TAK SUCCESS
306 SZCZĘSNA Edyta K K30 RYTM Czechowice - Ddziadzice POL CZechowice - Dziedzice TAK
307 Szczucki Krzysztof M M40 POL Żory TAK SUCCESS
310 Szczypka Piotr M M20 BIEGIEM PRZEZ CHYBIE POL Chybie TAK SUCCESS
308 Szczypka Krzysztof M M40 Olza Cieszyn POL Cieszyn TAK
309 Szczypka Bartosz M M30 POL Sosnowiec TAK SUCCESS
311 Szczyrbowski Michał M M30 YOOBEE.PL POL Rybnik TAK
312 Szewczyk Katarzyna K K20 Forum Górski Świat POL Czechowice-Dziedzice TAK SUCCESS
313 Szklorz Dominika K K30 Olza Cieszyn POL Skoczów TAK SUCCESS
314 Szojda Paulina K K30 Viking Training Center POL Tychy TAK SUCCESS
315 Szolc Sebastian M M40 POL Gliwice TAK SUCCESS
316 Szota Magdalena K K40 POL Mikołów TAK SUCCESS
317 Sztefko Józef M M50 Ultra Beskid Sport/ GOPR Beskidy POL Kozy TAK
318 Ścieszka Ksenia K K30 POL Pewel Ślemieńska TAK SUCCESS
319 Śliwa Karolina K K20 1992 POL Tychy TAK SUCCESS
320 Śliwiński Marcin M M30 POL Lipowa TAK SUCCESS
321 Śliwka Arkadiusz M M40 OLZA CIESZYN POL Leszna-Górna TAK
322 Śmigielska-Stasicka Monika K K40 POL Oświęcim - Poręba Wielka TAK SUCCESS
324 ŚPIEWAK WOJCIECH M M40 POL Wilkowice TAK SUCCESS
323 Śpiewak Rafał M M40 POL Bystra TAK SUCCESS
325 Świątek Marcin M M40 Wataha-Łączy nas bieganie POL Bielsko-Biała TAK SUCCESS
326 ŚWIDER ZBYSZEK M M40 Fantastic Team Anna Sikora POL Skoczów TAK
327 Teszner Adrian M M20 Runteam Pawłowice POL Mizerów TAK SUCCESS
328 Tomala Janusz M M40 Kozy POL Kozy TAK SUCCESS
329 Tomczyk Tomasz M M30 NIGHT RUNNERS ZABRZE POL Zabrze TAK
330 Trzopek Marcin M M20 Iron Team Ujsoły POL Ujsoły TAK SUCCESS
331 Uniejewski Tomasz M M40 umba POL Katowice TAK SUCCESS
332 Urban Wiktor M M30 Night Runners Zabrze POL Zabrze TAK SUCCESS
333 Urgacz PIOTR M M30 Husaria Race Team POL Zakliczyn TAK SUCCESS
334 Uznański Piotr M M30 Euroclear Running Team POL Kraków TAK SUCCESS
335 Wacławik Ewa K K40 POL Bąków TAK SUCCESS
336 WALDON MARCIN M M30 HRmax Żory POL Żory TAK SUCCESS
337 Wandzel Adrian M M20 wkurw_team POL Żywiec TAK SUCCESS
338 Waniek Tomasz M M30 GBR KajTaMeta POL Tarnowskie Góry TAK SUCCESS
339 WASZTYL TOMASZ M M40 POL Bielsko-Biała TAK
340 Wąchała Grzegorz M M40 SPRINTEX TEAM POL Skawina TAK SUCCESS
341 Węgrzynkiewicz Maria K K20 POL Bielsko-Biała TAK SUCCESS
342 Wiewióra Krzysztof M M50 Bielska Liga Koszykówki POL Bielsko-Białą TAK SUCCESS
343 Więcek Przemysław M M30 KĘCKIE HARPAGANY POL Kęty TAK SUCCESS
344 Wilczak Michał M M30 POL Skawina TAK
345 Wilk Magdalena K K40 Team ZabieganeDni POL Warszawa TAK SUCCESS
346 Wiśniewska-Ulfik Dominika K K30 POL Zabrze TAK SUCCESS
347 Witalińska Agnieszka K K30 POL Bielsko-Biała TAK
348 Wolny Maciej M M40 Panewnickie Lisy POL Katowice TAK SUCCESS
350 Wójcik Ryszard M M40 POL Kozy TAK SUCCESS
349 Wójcik Jacek M M40 POL Bytom TAK SUCCESS
351 Wyleżałek Alina K K30 POL Gliwice TAK SUCCESS
352 Wysocka Agnieszka K K40 RyTM - Czechowice-Dziedzice POL Czechowice-Dziedzice TAK SUCCESS
353 Wysocki Tomasz M M40 RyTM Czechowice-Dziedzice POL Czechowice-Dziedzice TAK SUCCESS
354 Zatorska Izabela K K50 Alpin Sport Team POL Wrocanka TAK SUCCESS
355 ZIELENIECKI JACEK M M40 POL BIELSKO-BIAŁA TAK SUCCESS
356 Ziomek Tomasz M M30 Decathlon Bielsko-Biała POL Bielsko-Biała TAK SUCCESS
357 Żuchowski Daniel M M30 MUAY RUNNING TEAM POL KRAKÓW TAK SUCCESS

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: kontakt@ultrabeskid.pl