9 Bieg Niepodległościowy - Jedenastka na 11 Listopada

11.11.2018

Miejsce: Oświęcim

Organizator: Zadyszka Oświęcim

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: kbzadyszka@wp.pl

9 Bieg Niepodległościowy - Jedenastka na 11 Listopada
Zgłoszonych / Registered: 49
Numer Nazwisko Imie
Name Surname
Płeć
Sex
Rok
Year
Kateg. Klub
Team
Miejscowość
Town
Koszulka Wpłata
Payment
Augustyniak Sławomir M 1983 M2 Zadyszka Oświęcim Oświęcim L TAK
Bartuś Marcin M 1977 M3 Zadyszka Oświęcim Las M TAK
Chrószcz Klaudia K 1984 K2 Bieruń M TAK
DORYWALSKI MAREK M 1957 M5 UKP UNIA OŚWIĘCIM L TAK
Dudek Tomasz M 1972 M3 Zadyszka Oświęcim Oświęcim L TAK
Frączek Paulina K 1992 K1 Piotrowice S TAK
Garbuz Katarzyna K 1978 K3 Zadyszka Oświęcim Rajsko L TAK
Garbuz Marcin M 1973 M3 Zadyszka Oświęcim Rajsko L TAK
Głos Marek M 1985 M2 Drim Robotics Oświęcim S TAK
Graca Ewelina K 1990 K1 Oświęcim S -
GUJA BOGUSŁAW M 1953 M5 KB MCKiS JAWORZNO Jaworzno S TAK
Hipner Marcin M 1984 M2 SPOT Pszczyna Babice L TAK
Jans Magdalena K 1982 K2 Oświęcim M TAK
Jarzyna Urszula K 1989 K1 Polanka Wielka M TAK
JURASZEK MARIUSZ M 1985 M2 KW BB Lipowa XL TAK
Kędzierski Adrian M 1996 M1 Poręba Wielka M TAK
Kostrzewa Wojciech M 1982 M2 Speed Team Brzeszcze Oświęcim M -
Koziarz Przemysław M 1991 M1 Don t Give Up Jankowice M -
Krakowczak Ryszard M 1977 M3 Oświęcim M TAK
Kręczyński Jacek M 1950 M5 Gliwice M TAK
Liszewski Tadeusz M 1965 M4 Oswiecim M TAK
Madej Józef M 1951 M5 Zadyszka Oświęcim Oświęcim L TAK
Marcak Przemysław M 1980 M2 Oświęcim L TAK
Miklasz Marcin M 1979 M2 Spokojny Dreptacz Katowice L TAK
Mól Tomasz M 1981 M2 Zadyszka Oświęcim XL TAK
Nizioł Jacek M 1969 M3 OKB Zadyszka Oświęcim XXL TAK
Niziołek Marek M 1972 M3 Zadyszka Zaborze L TAK
Obstarczyk Mirosław M 1960 M4 zadyszka Oświęcim L TAK
Papuga Iwona K 1968 K4 Zadyszka Oświęcim Jawiszowice S TAK
Pawlus Ewelina K 1978 K3 Brzeszcze M TAK
Pióro Grzegorz M 1976 M3 Zadyszka Oświęcim Oświęcim L TAK
Płonka Małgorzata K 1961 K4 lecebochce Poręba Wielka M TAK
Porębski Marek M 1971 M3 Speed team Brzeszcze /Zadyszka Oświ Oświęcim M TAK
Przesór Barbara K 1982 K2 Zadyszka Oświęcim Brzezinka L TAK
PYZA ŁUKASZ M 1992 M1 OSIEK XL TAK
Rapucha Adam M 1983 M2 Żory L TAK
Rozmus Ewa K 1978 K3 PoWoli do Celu Góra M TAK
Rusin Anna K 1981 K2 Porąbka M -
Sambak Tadeusz M 1969 M3 Zadyszka Oświęcim Brzeszcze M TAK
SKIBICKI KRZYSZTOF M 1970 M3 ZADYSZKA OŚWIĘCIM Oświęcim L TAK
Soj Przemysław M 1976 M3 Katowice XXL -
SPRUCH DOROTA K 1979 K2 SOSNOWIEC S -
STUDNIK GRZEGORZ M 1981 M2 Global Run RYBNIK M -
Sudia Krzysztof M 1979 M2 Oświęcim M -
Szwec Paweł M 1984 M2 Uliczny Biegacz Tychy NIE -
TOKARZ DOMINIK M 1978 M3 ENERGY OŚWIĘCIM OŚWIĘCIM L TAK
Tomasiczek Dawid M 1992 M1 Robiegani Pasjonaci Dankowice M -
Zubel Michał M 1975 M3 Zadyszka Oświęcim Zaborze L TAK
Zubel Aron M 2002 M1 Zadyszka Oświęcim Zaborze M TAK

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: kbzadyszka@wp.pl