9 Bieg Niepodległościowy - Jedenastka na 11 Listopada

11.11.2018

Miejsce: Oświęcim

Organizator: Zadyszka Oświęcim

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: kbzadyszka@wp.pl

9 Bieg Niepodległościowy - Jedenastka na 11 Listopada

Zgłoszonych / Registered: 416

Numer Nazwisko Imie
Name Surname
Miejscowość
Town
1 Adamski Robert Bieruń
2 Andruszko Stefan Oświęcim
3 Augustyniak Sławomir Oświęcim
301 Baran Łukasz Libiąż
302 Baran Michalina Libiąż
217 BARTULA JOLANTA GROJEC
4 Bartuś Marcin Las
303 Bąk Tadeusz Bieruń
5 Bebak Krzysztof Bobrek
6 Białas Michał Brzeszcze
304 Bies Sylwia Hecznarowice
7 Bogus Łukasz Bieruń
8 Borowski Jarosław Brzeszcze
9 Borowski Dariusz Oświęcim
Bryndza Sławomir Klecza Gorna
10 Buchta Bogdan Bobrek
Bućko Marcin Jastrzębie-zdrój
11 Budzeń Jerzy Oświęcim
12 Bukała Jarosław Bieruń
305 Byrska Sylwia Wadowice
13 Caban Mateusz Oświęcim
14 Capanda Grzegorz Kęty-Witkowice
306 Capiak Jakub Bielsko-Biala
15 Chanek Robert Dobczyce
16 Chowaniak Marcin Jaworzno
17 Chowaniak Krzysztof Chrzanów
18 Chrapkiewicz Agnieszka Roczyny
19 Chrobok Marcin Oświęcim
20 Chrószcz Klaudia Bieruń
21 Chuchro Michał Oswiecim
22 CHUDY DAWID Przeciszów
23 Cieluch Dorian Ziębów
24 Cieniecka Ewelina Wola
Cieślar Kasia Ustroń
25 Cygan Robert Polanka Wielka
26 czaja roman oświęcim
Czernik Artur Bieruń
Didovodiuk Dmytro Ivano Frankivsk
27 Długosz Patrycja Mysłowice
28 Dobiczek Łukasz Lędziny
307 Domurat Zdzisław Alwernia
29 DORYWALSKI MAREK OŚWIĘCIM
30 Dudek Tomasz Oświęcim
Dudek Donata Chorzów
31 Dudek Jan Tarnowskie Góry
32 DUDZINSKA MAGDALENA West Molesey
33 Dudzińska Katarzyna Wadowice, MA
34 Dusza Piotr Przecieszyn
35 Duży Monika Bieruń
Dyk Tomasz Sosnowiec
36 Dymurski Wojciech Tychy
37 Dyrdoń Daria Dankowice
38 Dziedzic Dariusz Polanka Wlk.
39 Dziuba Michał Półwieś
40 Figołuszka Dawid Studzienice
41 Fornagiel Katarzyna Oświęcim
42 Frączek Paulina Piotrowice
43 Frączek Paweł Oświęcim
44 FRYC ANNA Spytkowice
45 Gabryś Łukasz Bielsko-Biała
308 Gaj Paulina Jaworzno
46 Galos ZBIGNIEW Płaza
Gałuszka Halina Porąbka
47 Garbuz Katarzyna Rajsko
48 Garbuz Marcin Rajsko
49 Gawełek Grzegorz Brzeszcze
50 Gawełek Piotr Tylicz
51 Gębołyś Beata Bieruń
52 Gierez-Dobiczek Sylwia Lędziny
53 Głos Marek Oświęcim
54 Głowiczka Adam Oświęcim
55 Głowiczka Tomasz Oświęcim
56 GNATOWSKY WALDEMAR BIELSKO-BIALA
57 GOCAŁEK WIESŁAW TYCHY
Godzic Dariusz Frydek
58 Gołąb Justyna Tychy
59 Gołąb Radosław Tychy
309 Góralczyk Joanna Kęty
310 Góralczyk Katarzyna Oświęcim
311 Góralczyk Mariusz Kęty
60 Górka Krzysztof Guras Jawiszowice
61 Grabowska-Szyszka Elżbieta Zasole
62 Graca Ewelina Oświęcim
312 GRAJCAR ŁUKASZ KONOPISKA
63 Gromek Michał Kocierz Moszczanicki
64 Grzebniewska Judyta Tychy
65 Grzesica Paweł Lędziny
66 Grzesina Arkadiusz Oświęcim
67 GUJA BOGUSŁAW Jaworzno
313 gunia piotr Osiek
69 Gwóźdź Mariola Wola
68 GWÓŹDŹ EDYTA Jaworzno
70 Handy Samanta Kęty
71 Handzlik - Starzyk Anna Poręba Wielka
72 Herman Iwona Katowice
73 Heród Jakub Oświęcim
74 Hipner Marcin Babice
75 Jachimowski Waldemar Knurów
76 Jaguś Przemysław Oświęcim
77 Jakób Beata Oświęcim
314 Jakubiec Katarzyna Wilkowice
78 Jankowska Marta Oświęcim
79 Jans Magdalena Oświęcim
80 Janusik Natalia Oświęcim
81 Janusz Agnieszka Katowice
82 Januszek Jakub Bukowno
Januszyk Artur Oswiecim
315 Jarosz Szymon Oświęcim
83 Jarosz Tomek Oświęcim
84 Jarzębowicz Paweł Oświęcim
85 Jarzyna Urszula Polanka Wielka
86 JARZYNA ADAM Polanka Wielka
87 Jesionek Bogusław Jastrzębie Zdrój
88 Jesionek Krzysztof Imielin
89 Jesionek Małgorzata Imielin
90 Jędrusik Mateusz Brzeszcze
91 JĘDRYSIK Michał Oświęcim
92 Jitner Grzegorz Ruda Śląska
216 JODŁOWIEC MARCIN IMIELIN
206 JODŁOWIEC CZESŁAW IMIELIN
Jodłowiec Czesław Imielin
316 Jung Kinga Oświęcim
93 JURASZEK MARIUSZ Lipowa
94 Kajfasz Sabina Lgota
215 KAJTOCH JOLANTA BIERUŃ
Kajtoch Jolanta Bieruń
95 Kaleta Agnieszka Brzeszcze
96 Kalita Marcin Chełmek
317 Kasperczyk Anna Oświęcim
97 Kasperek Janusz Pisarzowice
Kasperkieiwcz Krzysztof Rzyki
98 KASTELIK WACŁAW RYCHWAŁDEK
99 Kastelik Mariusz Brzeszcze
100 Katerla Jakub Zaborze
101 Kawecka Ania Maków
Kawik Tomasz BRENNA
102 Kawulak Iwona Bojszowy Nowe
103 Kędzierski Adrian Poręba Wielka
Kiełbasa Henryk Libiąż
104 Kiryjczuk Karolina Oświęcim
105 Kissa Barbara Tychy
Klik Tomasz Oswiecim
106 Klimek Katarzyna Płaza
107 Klimek Krzysztof Płaza
Kliś Andrzej Kraków
Kliś Andrzej BielskoBiała
108 Kobosko Paweł Rajsko
318 KOCZUR ALDONA ZAGÓRZE
110 Komraus Damian Pszczyna
111 Konik Krzysztof Przeciszów
251 Koprowska Katarzyna Tychy
112 Korbut Anna Libiąż
Korczyk Anna OŚWIĘCIM
Korczyk Rafał Jawiszowice
113 Kos Marcin Oświęcim
Kostrzewa Wojciech Oświęcim
319 Kościelnik Krzysztof Tychy
Kotfis Jarosław Oświęcim
Koziarz Przemysław Jankowice
114 Kozieł Piotr Oświęcim
115 Kozieł Jan Oświęcim
116 Kozieł Wojciech Zator
Krajzel Przemysław Oświęcim
117 Krakowczak Ryszard Oświęcim
320 Krawczyński Sławomir Pszczyna
KRETEK ŁUKASZ Lyski
118 Kręczyński Jacek Gliwice
Krochmal Mateusz Wrocław
119 Kruczek Monika Tychy
120 Kruczek Artur Tychy
121 KUBAREK ANNA SPYTKOWICE
321 Kubiczek Anna Brzeszcze
122 Kucharczyk Tomasz Oswięcim
322 Kuczek Elżbieta Miedzyrzecze
123 Kudzia Anna Lędziny
124 Kukla Agata Brzeszcze
125 Kulczyk Paweł Chrzanów
126 Kulig Sebastian Poręba Wielka
Kumięga Joanna Mysłowice
127 Kurzak ANDRZEJ Żarki
Kuśnierz Dagmara Goszyce
128 Kuwik Waldemar Oświęcim
295 KUWIK ALEKSANDRA WADOWICE
129 Kwarciak Adam Chrzanów
323 KWIATKOWSKI RAFAŁ Chrzanów
324 Lech MIłosz Jaworzno
LIS PAWEŁ Lędziny
130 Liszewski Tadeusz Oswiecim
131 Liszewski Rafał Oświęcim
325 LITWIŃSKI Piotr Chrzanów
132 Lorencki Andrzej Tarnowskie Góry
133 Lotek Ela Kęty
Lubecki Tomasz Oświęcim
134 Łacny Sebastian Brzeszcze
135 Łakomy Dariusz Oświęcim
136 ŁUCKA JAROSŁAW ZABORZE
Ługowska Marzena Tychy
137 Maciołek Krzysztof Oświęcim
138 Maga Przemysław Jasienica
Magiera Marcin Chrzanów
Magiera Nikolina Chrzanów
139 Magiera Ewelina Iimielin
140 Majkowski Konrad Polanka Wielka
141 Malczyk Wiesław Libiąż
142 Malecki Marcin Babice
143 Malina Michalina Bojszowy
144 Malina Adam Bojszowy
145 Marcak Przemysław Oświęcim
146 Marcisz Michał Brzeszcze
147 Matuła Natalia Oświęcim
193 MATUZEWICZ DOMINIK Oświęcim
326 Mendyk Przemysław Bobrek
148 Mendyka Marcin Oświęcim
149 Merta Marek Zasole Bielańskie
Merta Ewa Kęty
150 Michalak Sandra Sosnowiec
Mieszczak Paweł Żywiec
151 Miklasz Marcin Katowice
152 Mikołajek Zbigniew Brzezinka
250 MILCARZ ARON WADOWICE
153 MŁOCEK IGNACY RZYKI
154 Młocek Jarosław Rzyki
327 Młynarski Wojciech Bielsko-Biała
328 Młynarski Mateusz Bystra
329 Momot Paweł Jawiszowice
Mostowik Marcin Brzeszcze
330 Mucha Adam Bytom
155 Murański Piotr Brzeszcze
156 Musioł Piotr Imielin
157 Muszyńska Joanna Tychy
158 Myrcik Bernard Tarnowskie Góry
331 Niemas Mariusz Rajsko
332 Niemas Anna Rajsko
159 Nizioł Jacek Oświęcim
160 Niziołek Marek Zaborze
333 Noga Angelika Międzyrzecze Gorne
161 Noszczyk Sebastian Tychy
162 NOWAK JAN ROMAN Gilowice
163 Nowicka Monika Tychy
164 Nowogrodzka Katarzyna Rajsko
165 NOWOGRODZKI MATEUSZ Rajsko
166 Noworyta Grzegorz Zator
167 Obstarczyk Mirosław Oświęcim
Olesiak Michał Kęty
168 Olesiak Szymon Kęty
169 Olesiak Paulina Kęty
170 Oprzondek Piotr Tychy
171 Orlanka Waldemar Polanka Wielka
172 Osiecka Iwona Oświęcim
334 Pacułt Wojciech Bystra
335 Pala Marcin Bieruń
173 Papuga Iwona Jawiszowice
174 Papuga Dariusz Jawiszowice
175 Papuga Kamil Jawiszowice
176 Paradecki Piotr Wola
Paradecki Wojciech Oświęcim
336 Parzygnat Sylwia Klikuszowa
177 Pasierbek Katarzyna Bystra
Pastwa Karol Międzybrodzie Żywieckie
178 Paszek Żaneta Tychy
179 Pater Janusz Oświęcim
Pawlak Magdalena Trzebinia
180 Pawlica Szymon Oświęcim
181 Pawlus Ewelina Brzeszcze
337 Pawlus Paweł Brzeszcze
182 Pawlus Mariusz Brzeszcze
183 Pawlus Dawid Jawiszowice
338 Pełka Aneta Brzeszcze
Piątek Tomasz Osiek
184 Piątek Kordian Oświęcim
185 Pichner Jacek Oświęcim
186 Pilarz Mirek Bujaków
187 Pilarz Ewa Bujaków
339 Piotrowski Marcin Chrzanów
188 Pióro Grzegorz Oświęcim
189 PLOCH ANDRZEJ Pławniowice
190 Płonka Małgorzata Poręba Wielka
Płonka Kornel Kęty
340 PODGÓRNI RAFAŁ ZAGÓRZE
341 PODGÓRNI ILONA ZAGÓRZE
191 Podsiadło Marcin Mysłowice
192 Porębski Marek Oświęcim
224 PORĘBSKI Wojciech
194 Przesór Barbara Brzezinka
195 Przewoźnik Marek Brzeszcze
196 PRZYBYŁ Elżbieta Radzionków
197 PRZYBYŁ Rafał Radzionków
198 Puchajda Monika Oświecim
199 PUDEŁKO DAWID Oświęcim
200 PYZA ŁUKASZ OSIEK
201 Rachwalik Piotr Jaworzno
202 Rafalski Adam Bieruń
203 Rak Jolanta Maków
204 Rapucha Adam Żory
Reinert Aleksandra Pszczyna
205 Respondek Tomasz Oswiecim
208 Rozmus Wojciech Góra
207 Rozmus Ewa Góra
209 Rusin Anna Porąbka
211 Rybarz Artur Brzeszcze
210 Rybarz Witold Brzeszcze
212 Ryłko Krzysztof Oświęcim
342 Ryszka Piotr Grojec
213 Saduś Paulina Jawiszowice
SALAMON JERZY Pszczyna
Salamon Alicja Pszczyna
SAŁATA Marcin Hecznarowice
214 Sambak Tadeusz Brzeszcze
218 Seweryn Magdalena Tychy
219 SĘPIOŁ ADAM Tychy
220 Siata Sebastian Trzebinia
221 Siata Luiza Trzebinia
Sidzina Jakub Brzeszcze
222 Siewierski Adam Frydek
223 Sikora Skarbimir Oświęcim
225 SKIBICKI KRZYSZTOF Oświęcim
Skoczylas-Ligocka Anna Oświęcim
226 Smoleń Sebastian Libiąż
227 Smoleń Dawid Chrzanów
228 Smółka Rafał Libiąż
229 Sobczyk Sławomir Tychy
343 Sobota Michał Przecieszyn
230 SOBÓL KRZYSZTOF JAWISZOWICE
231 Sojka Wojciech Jankowice
232 SONAKOWSKI ROMAN Słotwina
SPRUCH DOROTA SOSNOWIEC
233 Stafiej Katarzyna Dąbrowa Górnicza
234 Stafiej Sylwester Dąbrowa Górnicza
235 Stankiewicz Artur Lubaczow
Stańco Marcin Nowa Wieś
Stańco Agnieszka Nowa Wieś
236 STAŃCZYK ANDRZEJ Wola
344 STAŃKOWSKA EMILIA Jaworzno
237 Starzec Zbigniew Oświęcim
345 Stefański Antoni Lędziny
346 Stefański Zbyszek Libiąż
238 STOLECKI GRZEGORZ CHEŁM ŚLĄSKI
239 Stroiński Kamil Tychy
347 STUDNIK GRZEGORZ RYBNIK
240 Sudia Krzysztof Oświęcim
241 SUROWIAK OLGA Trzebinia
242 Surowiak Tomasz Trzebinia
243 Synowiec Rafał Chełmek
244 Syryński-Giro Sebastian Oświęcim
Szałaśny Piotr Kobiór
245 Szałaśny Paweł brzeszcze
Szeja Przemek Imielin
246 Szkudlarz Ilona Oświecim
247 Szkudlarz Mateusz Oświęcim
248 Szromba Szymon Oświęcim
249 Szulc Dariusz Bieruń
252 Szypuła Krzysztof Osiek
253 Ścigała Adam Imielin
Śliwa Dawid Godziszka
Śliwa Asia Godziszka
254 Śluz Rafał Lędziny
255 Śmigielska-Stasicka Monika Oświęcim - Poręba Wielka
256 Środa Janusz Tarnowskie Góry
348 Świątek-Młynarska Paulina Bielsko-Biała
257 Tkacz Tomasz Sosnowiec
258 TOKARZ DOMINIK OŚWIĘCIM
259 TOMALA DAWID OSIEK
260 Tomalik Anna Oświęcim
Tomasiczek Dawid Dankowice
261 Toporczyk Daniel Tychy
262 TRZCINSKI MIROSLAW OSWIECIM
URBAŚ ROMAN Jaworze
263 Wadowski Paweł Łączany
264 Walkiewicz Marek Tychy
265 Walkowski Kamil Tychy
266 Warzecha Joanna Oświęcim
267 Wasztyl Marek Oświęcim
268 Wawrzyniak Dariusz KĘTY
269 Wawrzyniak Kamil Kęty
270 Wągroda Łukasz Krzeszowice
271 Wąsowicz Sławomir Jaworzno
272 Wąsowicz Agnieszka Jaworzno
273 Wąsowicz Grzegorz Jaworzno
274 Wiczok Agata Tychy
275 Wieczorek Maciej Oświęcim
Więzik Jacek Witkowice
276 Wika Sebastian Tychy
Wiktorzak Michał Oświęcim
277 Winkler Dawid Oświęcim
Wisniowska Izabela Tychy
278 WITEK SZYMON KĘTY
279 Witek Adrian Kraków
280 Wojniusz Beniamin Tychy
281 Wolant Sylwester Brzeszcze
Wolnik Mateusz Lyski
283 Wójcicki Grzegorz Oświęcim
282 WÓJCICKI RAFAŁ OŚWIĘCIM
284 Wójcik Paweł Brzeszcze
285 Wójcik Tomasz Rudze
286 WÓJCIK JERZY Rudze
349 WÓJCIK WIESŁAW RUDZE
287 Wrona Marek Libiąż
288 Wróbel Przemysław Mikołów
289 Wytrykus Barbara Tychy
350 ZACNY KRZYSZTOF KĘTY
470 ZACNY Oskar KĘTY
290 Zalewski Paweł Oświęcim
291 ZAWADZKI KONRAD Libiąż
292 Zawadzki Łukasz Libiąż
293 ZELECH RAFAŁ CHEŁMEK
294 ZEMAN SYLWESTER PILA KOSCIELECKA
ZIELIŃSKI MARCIN Tychy
296 Zielonka Robert Chrzanów
297 Zogrodnik Andrzej Lędziny
298 Zubel Aron Zaborze
109 Żak Wojciech Rajsko
471 Żak Jakub Rajsko
472 Żak Wojciech Rajsko
299 ŻOGAŁA JAN Katowice
300 Żurawik Daniel Jaworzno
Żydek Grzegorz Roczyny

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: kbzadyszka@wp.pl