Biathlon dla Każdego Kaczki Średnie

21.06.2018

Miejsce: Kaczki Średnie

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: bdk@biathlon.com.pl

Biathlon dla Każdego
Zgłoszonych / Registered: 197
Nazwisko Imie
Name Surname
Płeć
Sex
Kateg. Miejscowość
Town
Antas Gabriela K K2 Turek
Antosiak Kacper M M2 Kaczki Średnie
Arent Igor M M2 Przykona
Arent Mateusz M M2 Przykona
Bakalarska Kinga K K3 Kaczki Średnie
Bamberska Amelia K K3 Przykona
Banasiak Damian M M3 Przykona
Baranowski Wiktor M M1 Turek
Bartczak Julia K K1 Kaczki Średnie
Bartosik Anna K K1 Turek
Bielicki Kacper M M2 Dobra
Biliński Błażej M M2 Turek
Buda Jakub M M3 Kaczki Średnie
Budka Dominika K K3 Grabiniec
Budner Wojciech M M1 Turek
Bursztyn Antoni M M1 Turek
Chojnacka Berenika K K1 Turek
Chrzuszcz Igor M PM Bibianna
Cichomska Olga K K3 Turek
Cichomski Kacper M M3 Przykona
Czekała Dawid M M2 Kaczki Średnie
Czerniak Jakub M M3 Kaczki Średnie
Człapa Oliwia K K2 Kaczki Średnie
Czupryński Kacper M M3 Kaczki Średnie
Deszcz Mateusz M M3 Kaczki Średnie
Dryjański Kacper M M2 Turek
Frącala Weronika K K3 Kaczki Średnie
Gajkowski Jakub M M3 Kaczki Średnie
Gatka Nina K K1 Turek
Gatka Witold M M1 Turek
Glada Katarzyna K K2 Kaczki Średnie
grabara patrycja K K-Open Turek
Grabara Patrycja K K-Open Kaczki Średnie
Graczyk Anna K K3 Kaczki Średnie
Gralińska Julia K K3 Kaczki Średnie
Grenda Zuzanna K K1 Turek
Grzelak Julia K K2 Przykona
Grzelakowski Paweł M M2 Turek
Grzelka Filip M M2 Przykona
Grzymski Stanisław M M3 Małoszyna Władysławów
Grzymski Franciszek M M1 Małoszyna Władysławów
Grzymski Antoni M M1 Małoszyna Władysławów
Idziak Aleksandra K K2 Kaczki Średnie
Ignaczak Anita K K2 Kaczki Średnie
Jałkiewicz Julia K K1 Turek
Janak Dariusz M M-Open Kaczki Średnie
Janak Zofia K K1 Kaczki Średnie
Jaroma Maja K K1 Turek
Jasiak Patrycja K K2 Turek
Jasiakiewicz Klaudia K K-Open Kaczki Średnie
Jasiakiewicz Dajana K K1
Jesiołowska Zofia K K2 Kaczki Średnie
Jesiołowska Sandra K K1
Jesiołowski Alan M M1 Kaczki Średnie
Jesionowska Zofia K K1 Turek
Józefowicz Dawid M M2 Turek
Kaliszak Dobrosława K K3 Kaczki Średnie
Kaminiarczyk Dawid M M3 Kaczki Średnie
Karbowy Marcin M M3 Przykona
Kaźmierczak Marcin M M1 Turek
Klejsamiolt Marlena K K3 Kaczki Średnie
Klimczak Dawid M M3 Kaczki Średnie
Kmieciak Jakub M M1 Turek
Kolasza Marcel M M2 Kaczki Średnie
Konefał Filip M M3 Kaczki Średnie
Korczyńska Oliwia K K2 Kaczki Średnie
Korzepa Piotr M M2 Przykona
Kos Radosław M M3 Kaczki Średnie
kostanska natalia K K3 konin
Kozłowski Szymon M PM
Krawczyk Kasjan M PM
Krawczyk Filip M M1 Kaczki Średnie
Krawczyk Wiktoria K K3 Kaczki Średnie
Król Julia K K1 Turek
Krych Oliwier M M2 Kaczki Średnie
Kubka Kacper M M2 Kaczki Średnie
Kujawa Julia K K2 Kaczki Średnie
Kurka Bartosz M M1 Turek
Kustosz Wiktor M M3 Kaczki Średnie
kwiatkowski wojtek M M1 szczepidło
kwiatkowski igor M M2 szczepidło
Kwietniewski Łukasz M M3 Przykona
Lament Konrad M M2 Turek
Łączna Gabriela K K1 Turek
Łuczak Kinga K K3 Słodków
Łysiak Wiktor M M2 Przykona
Maciaszek Hanna K K1 Słodków
Maćkowiak Matylda K K1 Turek
Majcherek Zuzanna K K1 Turek
Majda Hubert M M2 Kaczki Średnie
Majda Mateusz M M1 Kaczki Średnie
Majdoszek Izabela K K1
Majer Zuzanna K K1 Turek
Majtka Wiktor M M3 Przykona
Makowski Jakub M M1 Turek
Malesza Estera K K2 Kaczki Średnie
Małecki Igor M M2 Kaczki Średnie
Marczewski Mikołaj M M1 Turek
Marczyńska Karina K K1
Marczyńska Wiktoria K PK
Marecka Marta K K1 Turek
Markiewicz Maciej M M1 Turek
Matuszak Krzysztof M M-Open Turek
Melerowicz Damian M M2 Turek
Michalak Jan M M1 Turek
Michalak Mikołaj M M2 Kaczki Średnie
Mikołajczyk Piotr M PM
Mituta Jakub M M3 Kaczki Średnie
Młotkiewicz Bartosz M M2 Kaczki Średnie
Muller Klaudia K K1 Kaczki Średnie
Naguszewski Jakub M M2 Przykona
Nawrot Tymoteusz M PM Turek
Nowak Antonina K K1 Turek
Nowak Kacper M M3 Obrębizna
Nowakowska Jessica K K1 Turek
Nowicka Julia K K3 Grabiniec
Olas Agnieszka K K3 Kaczki Średnie
Olszak Amelia K K1
Oterski Mikołaj M M3 Przykona
Ozga Bartosz M M3 Grabiniec
Ozga Kinga K K2 Kaczki Średnie
Pacześny Jakub M M2 Turek
Pajszczyk Paweł M M3 Turek
Pałatyńska Patrycja K K1
Penfil Aleksandra K K1
Perlińska Natalia K K1 Turek
Piasecka Marta K K3 Kaczki Średnie
Piekarczyk Kamil M M3 Kaczki Średnie
Pietrzak Tobiasz M PM
Płóciennik Wojciech M PM Turek
Połatyńska Gabriel K K1
Przybyszowski Filip M M1 Turek
Rosiak Anna K K3 Przykona
Rosiak Maciej M M-Open Żuki
Rosiak Maciej M M-Open Kaczki Średnie
Rybak Paweł M M3 Kaczki Średnie
Rykowski Norbert M M3 Przykona
Rzetecki Kuba M M1
Sadok Wiktor M M1
Sadok Weronika K PK
Sałop Daria K K1 Turek
Seńko Piotr M M2 Turek
Sitarek Nikola K K3 Przykona
Siwek Antoni M M1
Skowron Konrad M M3 Przykona
Sochacki Marcel M M-Open I LO Turek
Sołdyńska Aleksandra K K3 Przykona
Sołdyński Wiktor M M2 Przykona
Statucka Łucja K K1 Kowale Pańskie Kolonia 52
Statucki Franciszek M M3 Kowale Pańskie Kolonia 52
Stawieraj Oliwier M M1 Turek
Stefaniak Michal M M3 Kaczki Średnie
Stefańska Wiktoria K K3 Kaczki Średnie
Stefańska Wiktoria K K3 Kaczki Średnie
Stefański Piotr M M2 Kaczki Średnie
Stefański Piotr M M2 Kaczki Średnie
Stołowski Dawid M M2 Przykona
Strzeliński Igor M M-Open I LO Turek
Szczepańska Kinga K K3 Kaczki Średnie
Szczęsny Michał M M-Open I LO Turek
Szmajda Jakub M M1 Turek
Szymankiewicz Sebastian M M2 Kaczki Średnie
Szymański Oliwier M M2 Przykona
Szymański Jan M M2 Turek
Szymański Jakub M PM Turek
Szymański Jan M M2 Kaczki Średnie
Szymański Jakub M PM Kaczki Średnie
Światłowska Martyna K K3 Przykona
Tokarski Tobiasz M M2 Przykona
Tomaszak Maciej M M1 Turek
Tomczyk Nikola K K3 Kaczki Średnie
Tutaj Weronika K K1 Turek
Urbaniak Gabriela K K3 Kaczki Średnie
Walczykowski Nikodem M M2 Turek
Waliszek Kamil M M-Open Kaczki Średnie
Warzych Szymon M M3 Słodków Kolonia
Wasilewska Weronika K K2 Kaczki Średnie
Wdowińska Maja K K1 Turek
Wdowiński Miłosz M M2 Turek
Witczak Szymon M M1
Witkowski Bartosz M M3 turek
Witkowski Oliwier M M3 Turek
Witkowski Przemysław M M-Open Turek
Witoszek Paulina K K3 Kaczki Średnie
Włodarczyk Nadia K K1 Turek
Wolkowska Alicja K K3 Kaczki Średnie
Woreta Kinga K K3 Przykona
Woźniak Wojciech M M1 Kaczki Średnie
Wożniak Konrad M M2 Przykona
Wszędybył Kacper M M2 Przykona
Wypiorczyk Zofia K K1 Turek
Wypiór Artur M M2 Przykona
Zagozda Gabriela K K1 Turek
Zegarska Danuta K K3 Kaczki Średnie
Zielińska Karolina K K3 Przykona
Zielińska Kornelia K K3 Kaczki Średnie
Żak Marcin M M-Open I LO Turek

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: bdk@biathlon.com.pl