Biathlon dla Każdego Gdynia

16.06.2018

Miejsce: Gdynia

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: bdk@biathlon.com.pl

Biathlon dla Każdego
Zgłoszonych / Registered: 77
Nazwisko Imie
Name Surname
Płeć
Sex
Kateg. Miejscowość
Town
Balewski Filip M M1 Gdynia
Bartczak Aleksander M M2 Gdynia
Bąbel Eryk M M3 Gdynia
Bednarczyk Bartosz M M1 Gdynia
Benert Natalia K K3 Gdynia
BŁASZCZUK Maja K K-Open Gdynia
BŁASZCZUK Julian M PM Gdynia
Boiński Tomasz M M-Open Gdynia
Boiński Szymon M PM Gdynia
Bronk Filip M M-Open Gdynia
Czapiewski Szymon M M3 Gdynia
Dauksaite-Mikulska Dominika K K1 Gdynia
DOŁUBIZNO tomasz M PM Gdynia
DOŁUBIZNO WOJCIECH M M2 Gdynia
DOŁUBIZNO HANNA K PK Gdynia
Dubiak Dominik M M2 Gdańsk
Dubiak Daniel M M2 Gdańsk
Folega Jakub M M2 Gdynia
Folega Oskar M M3 Gdynia
Frankiewicz Karolina K K2 Gdynia
Gabryś Marcin M M-Open Gdynia
Gawłowski Borys M M2 Gdynia
Gawryś Hubert M M2 Gdynia
Gawryś Martyna K PK Gdynia
Giergielewicz Jakub M M2 Gdynia
Gontarz Orłowska Olga K K-Open Gdynia
Gostomczyk Krzysztof M M-Open Gdynia
Grzegorowski Jerzy M M3 Gdynia
Hubiński Olivier M M2 Gdynia
Hukowicz Antoś M PM Gdańsk
Jeliński Krzysztof M M2 Gdynia
Kazubski PIOTR M M-Open Reda
Koniuszy Krzysztof M M2 Banino
Koniuszy Agata K K-Open Gdynia
Korycki Stanisław M M2 Gdynia
Kowalska Hanna K PK Sychowo
Kowalska Krystyna K K1 Gdynia
Kowalski Franek M M1 Gdynia
Kropisz Karol M M3 Gdynia
Królewicz Milan M M1 Gdańsk
Kubicz Marcel M PM Gdynia
Kubicz Mariusz M M-Open Gdynia
Kujałowicz Alicja K K1 Sopot
Lanzer Kacper M M3 Gdynia
Lipko Adrianna K K-Open GDYNIA
ŁAPIUK AMELIA K K2 Gdynia
Magiera Grzegorz M M2 Gdynia
Mania Jacek M M1 Gdynia
Micewicz Oskar M M2 Gdynia
Micewicz Mateusz M M1 Gdynia
Mikulski Paweł M M-Open Gdynia
Misztal Maciej M M-Open Gdynia
Nuszel Paweł M M-Open GDYNIA
Obrębska-Wyżlic Agnieszka K K-Open Gdynia
Oelrich Adrian M M3 Gdynia
Oskar Misztal M PM Gdynia
Pakulska Jagna K PK Gdynia
Pakulski Milosz M M2 Gdynia
Piaseczny Piotr M M2 Gdynia
Plata Tomasz M M-Open Kościerzyna
Sarapuk Anna K K2 Gdynia
Smól Tomasz M M-Open Gdynia
Syremak Zofia K K2 Gdynia
Szleszyńska Zuzanna K K2 Gdynia
Szleszyńska Żaneta K K2 Gdynia
Szymański Przemysław M M-Open Gdańsk
Teska Patrycja K K2 Gdynia
Teska Martyna K PK Gdynia
Teska Michał M M-Open Gdynia
Teska Izabela K K-Open Gdynia
Toczek Dominika K K2 Gdynia
Waleńczak Hubert M M3 Gdynia
Walter Jan M M-Open Gdynia
Warmbier Michał M M3 Gdynia
WAWRZYNIAK IGOR M M2 Gdynia
Wyżlic Oskar M M2 Gdynia
Wyżlic Damian M M2 Gdynia

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: bdk@biathlon.com.pl