VI Otwarte Mistrzostwa Polski w Biathlonowym Nordic Walking

14.07.2018

Miejsce: Kościelisko - Kiry

Organizator: Stowarzyszenie Rozwoju Turystyki w Gminie Kościelisko

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: turystyka.koscielisko@gmail.com

BIATHLONOWE NORDIC WALKING
Zgłoszonych / Registered: 37
Nazwisko Imie
Name Surname
Płeć
Sex
Rok
Year
Kateg. Klub
Team
Kraj
Country
Miejscowość
Town
Wpłata
Payment
Barczyk Jolanta K 1960 K-5 Viking Nordic Time Częstochowa POL Częstochowa TAK
Barczyk Bogdan M 1964 M-5 Viking Nordic Time Częstochowa POL Częstochowa TAK
Czakiert Marek M 1968 M-5 Viking Nordic Team Częstochowa POL Częstochowa TAK
Czarnecka Karolina K 1984 K-3 KB Śnieżka 1602 POL Kościelisko TAK
Dusiel Ewa K 1967 K-5 Viking Nordic Team Częstochowa POL Częstochowa -
Dylewski Andrzej M 1952 M-6 Dąbrowa Nordic Team POL Dąbrowa Gornicza -
Furman Marian M 1957 M-6 POL Biecz -
Gonet Grzegorz M 1975 M-4 POL Zręcin TAK
Gonet Adam M 2002 M-1 POL Zręcin TAK
Grządziel Darek M 1969 M-4 Bieszczadzki Klub Nieruchomości Wal POL Ustrzyki Dolne -
Grządziel Aleks M 2004 M-1 Bieszczadzki Klub Nordic Walking POL Ustrzyki Dolne -
Jurczyńska Bożena K 1959 K-5 Viking Nordic Team Częstochowa POL Częstochowa -
Kaniowska Beata K 1969 K-4 Viking Nordic Team Częstochowa POL Częstochowa -
Kierys Renata K 1986 K-3 POL Ciche -
Kolarska Agnieszka K 1981 K-3 Viking Nordic Team Częstochowa POL częstochowa TAK
Kolarska Nadia K 2008 K-1 Viking Nordic Team Częstochowa POL częstochowa TAK
KOWALCZYK Tadeusz M 1954 M-6 POL Kraków TAK
KUCHARCZYK JACEK M 1951 M-6 POL Kutno -
Kustal Marcin M 1979 M-3 Viking Nordic Team Częstochowa POL Częstochowa -
Lipińska Urszula K 1972 K-4 Face Nordic Walking Team POL Dęblin -
Misiniec Bogdan M 1963 M-5 Podbabiogórskie Nordic Walking POL Zubrzyca Górna -
Mrowiec Maria K 1943 K-6 Stadion Śląski POL Bytom TAK
Natorska Beata K 1969 K-4 POL Kraków TAK
Nędza Maria K 1978 K-4 POL Kościelisko -
Olejczyk Renata K 1967 K-5 POL Zator TAK
Oleksyk Malgorzata K 1962 K-5 MKS Halicz BK nordic walking Ustrz POL Ustrzyki Dolne -
Parzuchowski Paweł M 1984 M-3 KB Śnieżka 1602 POL Kościelisko TAK
RACZYŃSKA Aleksandra K 1938 K-6 STADION śLĄSki POL CHORZÓW TAK
Rogalska Pawlik Celina K 1958 K-6 POL Zakopane -
Sala Andrzej M 1963 M-5 Podbabiogórskie Nordic Walking POL Kojszówka -
Stępniewski Paweł M 1989 M-2 Viking Nordic Team Częstochowa POL Częstochowa -
Thomalla Bogdan M 1942 M-6 OBR Tomchem Zabrze POL Zabrze TAK
Topór Małgorzata K 1961 K-5 POL Gorlice -
Wajdzik Renata K 1973 K-4 POL Bielsko-Biała -
Wajdzik Karol M 2008 M-1 POL Bielsko-Biała -
Winnicki Robert M 1973 M-4 Bieszczadzki Klub Nordic Walking POL Ustrzyki Dolne -
Wojtowicz Tomasz M 1990 M-2 Nordic Walking Poland POL Widacz -

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: turystyka.koscielisko@gmail.com