Rodzinny Rajd Rowerowy

30.06.2018

Miejsce: Górki Małe - praking k/Przedszkola-Ośrodka Zdrowia - ul. Zalesie 3

Organizator: Ośrodek Promocji Kultury i sportu Gminy Brenna

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: k.gawlas@brenna.org.pl

Rodzinny Rajd Rowerowy
Zgłoszonych / Registered: 100
Nazwisko Imie
Name Surname
Płeć
Sex
Kateg.
Balcar Szymon M -
Bawoł Żaneta K -
Bawoł Darek M -
Bawoł Tomasz M -
Bawoł Zuzanna K -
Bawoł Oliwier M -
Bubik Mariusz M -
Chojnowska Barbara K -
Chojnowski Mariusz M -
CHWASTEK WOJCIECH M -
CHWASTEK ALEKSANDRA K -
Dec Dominik M -
Drzewiecka Gabriela K -
Faruga Artur M -
Faruga Magdalena K -
Faruga Oliwia K -
Gańczarczyk-Dec Maja K -
Gawlas Krzysztof M -
Gawlas Oliwia K -
Gawlas Zdzisław M -
Gawlas Czesława K -
Grabowiecka Antonina K -
Grabowiecka Anna K -
Grabowiecki Dariusz M -
Grabowiecki Jan M -
Hajduk Sandra K -
Holeksa Sandra K -
Jaworska Sylwia K -
Jaworska Julia K -
Jaworska Wiktoria K -
Jaworski Igor M -
Jaworski Rafał M -
Juraszczyk Anna K -
Juraszczyk Jakub M -
Juraszczyk Marta K -
Juraszczyk Jarosław M -
Kidon Ewa K -
Kidon Grzegorz M -
Kidon Borys M -
Kobiela Natalia K -
Krzywda Wiktoria K -
Krzywda Weronika K -
Krzywda Michał M -
Krzywda-Zamarska Renata K -
Kubiak Anna K -
Kubiak Natalia K -
Łysek Stanisław M -
Łysek Kamil M -
Łysek Grzegorz M -
Markwat Ewa K -
Maślanka Przemysław M -
Maślanka Jakub M -
Maślanka Kacper M -
Nejman Wiktoria K -
Nejman Dariusz M -
Nielaba Maja K -
Nielaba Maksymilian M -
Nittner-Łysek Marcelina K -
Nowak Ramona K -
Nowak Marek M -
Nowak Marian M -
Olma Władysław M -
Pietrzyk Mateusz M -
Pietrzyk Mariusz M -
Pietrzyńska Katarzyna K -
PODSIADŁO MIŁOSZ M -
Przyłudzki Marek M -
Przyłudzki Borys M -
Przyłudzki Sonia K -
Raszka Franciszek M -
Staś Gabriela K -
Stebel Tomasz M -
Stebel Igor M -
Strońska Katarzyna K -
Stroński Przemysław M -
Stroński Antoni M -
Stroński Leon M -
Stroński Adam M -
Suchy Szymon M -
Suchy Sylwia K -
Suchy Edyta K -
Suchy Bartosz M -
Śliwińska Mirosława K -
Śliwiński Bartosz M -
Śliwiński Mirosław M -
Śliwiński Marcel M -
Śliwiński Wiktor M -
Śliwiński Oliwier M -
Tęcza Bartlomiej M -
Tęcza Jakub M -
Tęcza Grażyna K -
Węglorz Alexandra K -
Węglorz Alicja K -
Węglorz Elżbieta K -
Węglorz Marek M -
Wydmańska Sylwia K -
Zamojski Mateusz M -
Zamojski Nikodem M -
Zamojski Aleksander M -
Zawadzka Anna K -

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: k.gawlas@brenna.org.pl