Biathlon dla Każdego Czarny Bór

20.05.2018

Miejsce: Czarny Bór

Organizator: Polski Związek Biathlonu

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: bdk@biathlon.com.pl

Biathlon dla Każdego
Zgłoszonych / Registered: 171
Nazwisko Imie
Name Surname
Płeć
Sex
Rok
Year
Kateg. Miejscowość
Town
Arczyńska Weronika K 2008 K2 MUKN Pod Stróżą SP Lubawka
Arendarczyk Oliwia K 2005 K3 Lubawka
Arendarczyk Kornelia K 2004 K3 Lubawka
ARTEMIAK NATALIA K 2007 K2 SZCZYTNA
Bandurska Marcelina K 2003 K3 Mieroszów
Baraniecka Beata K 1991 K-Open Boguszów- Gorce
Baraniecka Zuzanna K 2015 PK Boguszów
Baraniecki Łukasz M 1986 M-Open Boguszów
Bednarz Dominika K 2005 K3 Mieroszów
Bińkowski Szymon M 2008 M2 sokołowsko
Biskup Izabela K 2011 K1 Ukn Melafir Czarny Bór
Biskup Joanna K 2010 K1 Ukn Melafir Czarny Bór
Bizoń Maria K 2008 K2 MUKN Pod Stróżą SP Lubawka
Bochenek Emilia K 2007 K2 Wałbrzych
Bochenek Ewa K 2014 PK Wałbrzych
Bodzek Stanisław M 2008 M2 MUKN Pod Stróżą SP Lubawka
Bodzek Artur M 1975 M-Open Lubawka
Bogusławska Zuzanna K 2011 K1 MUKN Pod Stróżą SP Lubawka
Boratyńska Emilia K 2007 K2 UKS Szczytnik
Bugajski Adam M 2009 M1 Czarny Bór
Cydzik Mikołaj M 2004 M3 UKS MIEROSZÓW
Czemarnik Natalia K 2006 K2 UKS MIEROSZÓW
Dereń Hanna K 2010 K1 MUKN Pod Stróżą SP Lubawka
Dymek Emilia K 2006 K2 MUKN Pod Stróżą SP Lubawka
Fedoruk Julia K 2007 K2 MUKN Pod Stróżą SP Lubawka
Filip Maja K 2010 K1 Ukn
Filip Jan M 2017 PM Ukn Melafir Czarny Bór
Filip Nikola K 2005 K3 Czarny bór
Filip Dawid M 2005 M3 Czarny bór
FILIP Bartłomiej M 1996 M-Open Witków
Filip WOJCIECH M 1999 M-Open Witków
Filip Sara K 1998 K-Open Witków
Foryś Sławomir M 1974 M-Open UKS Mieroszów
Foryś Danuta K 1958 K-Open Boguszów- Gorce
Gajda Helena K 2011 K1 Stara Kamienica
Gajda Ludmiła K 1981 K-Open Stara Kamienica
Gajda Aleksander M 2016 PM Stara Kamienica
Garncarek Piotr M 2003 M3 UKS MIEROSZÓW
Garnkowska Nikola K 2006 K2 MUKN Pod Stróżą SP Lubawka
Gdzidło Kamil M 2004 M3 Lubaw
Gierczyk Mateusz M 2000 M-Open Witków UKN Melafir
Głowala Dawid M 2003 M3
Gołębiewska Jolanta K 1988 K-Open Boguszów- Gorce
Gorczyńska Ania K 2008 K2 UKS Sokołowsko
Gorczyński Krzysztof M 2011 M1 UKS Sokołowsko
Gorczyński Kajetan M 2006 M2 UKS Sokołowsko
Grzegrzółka Norbert M 1985 M-Open Walbrzych
Gulińska Amelia K 2010 K1 Ukn Melafir Czarny Bór
Hernas Karina K 2012 PK Boguszów- Gorce
Horka Wiktoria K 2012 PK Boguszów- Gorce
Horka Patryk M 2011 M1 Boguszów- Gorce
Jałocha Julia K 2011 K1 Boguszów
Janiak Tymoteusz M 2008 M2 MUKN Pod Stróżą SP Lubawka
Jankiewicz Brajan M 2011 M1 Boguszów- Gorce
Jarosz Dominik M 2005 M3 Piechowice
JEDZINIAK JAKUB M 2007 M2 UKS KROKUS PIECHOWICE
Jedziniak Ewelina K 1976 K-Open UKS KROKUS PIECHOWICE
Kałużny Kinga K 1998 K-Open Witków
Karamon Wiktoria K 2012 PK Boguszów- Gorce
Kasprzyk Dominik M 2011 M1 Boguszów- Gorce
Klag Jagoda K 2010 K1 MUKN Pod Stróżą SP Lubawka
Klag Natalia K 2004 K3 MUKN Pod Stróżą SP Lubawka
Kmiecik Kornelia K 2008 K2 MUKN Pod Stróżą SP Lubawka
Konieczna Zuzanna K 2015 PK Boguszów-Gorce
Konieczny Michał M 2013 PM Boguszów-Gorce
Kowalski Dawid M 2009 M1 Ukn Melafir Czarny Bór
KRAJEWSKA WIKTORIA K 2008 K2 UKN MELAFIR CZARNY BÓR
Krok-Orzechowska Paulina K 2007 K2 MUKN Pod Stróżą SP Lubawka
KRÓL WERONIKA K 2007 K2 UKN MELAFIR CZARNY BÓR
Kubiszyn Paweł M 1988 M-Open Wałbrzych
Kucharska Martyna K 2006 K2 MUKN Pod Stróżą SP Lubawka
Kuchta Patrycja K 2008 K2 Mieroszów/ UKS Sokołowsko
Kuźniacka Agnieszka K 1983 K-Open Boguszów- Gorce
Kuźniacki Bartek M 2013 PM Boguszów- Gorce
Kuźniacki Daniel M 2015 PM Boguszów- Gorce
Kuźniacki WOJCIECH M 2015 PM Boguszów- Gorce
Kuźniacki Sebastian M 1980 M-Open Boguszów- Gorce
Kwiatkowska Agata K 2004 K3 UKN MELAFIR CZARNY BÓR
Leszko Michał M 1980 M-Open Świdnica
LESZKO JERZY M 1955 M-Open Sokołowsko
Leszko Teresa K 1955 K-Open Sokołowsko
Leśniana Dominika K 2004 K3 Lubawka
Liber Milena K 2007 K2 MUKN Pod Stróżą SP Lubawka
Lubos Małgorzata K 2008 K2 MUKN Pod Stróżą SP Lubawka
Majka Wojtek M 2007 M2 Nowa Ruda
Majka Bartek M 2009 M1 Nowa Ruda
Majka Kajetan M 2012 PM Nowa Ruda
Majka Roman M 1979 M-Open Nowa Ruda
MAŃSKA VICTORIA K 2011 K1 UKN MELAFIR CZARNY BÓR
Mańska Sylwia K 1983 K-Open Boguszów
Mański OSKAR M 2015 PM Ukn Melafir Czarny Bór
Mański Grzegorz M 1983 M-Open Boguszów-Gorce
MARCZAK JUSTYNA K 2010 K1 UKN MELAFIR CZARNY BÓR
Martyński Igor M 2005 M3 MUKN Pod Stróżą SP Lubawka
MATUSIK KONRAD M 2008 M2 UKN MELAFIR CZARNY BÓR
MATUSIK GRZEGORZ M 1976 M-Open Czarny Bór
MATUSIK HUBERT M 2004 M3 UKN Melafir Czarny Bór
Mędrala Maria K 2011 K1 MUKN Pod Stróżą SP Lubawka
Miller Dawid M 2005 M3 Piechowice
Młynarczyk Kacper M 2003 M3 Boguszów
Moneta Rafał M 2011 M1 Boguszów- Gorce
Moneta Katarzyna K 1976 K-Open Boguszów
Narkiewicz Emilia K 2004 K3 Piechowice
Narkiewicz Piotr M 1980 M-Open Piechowice
Narkiewicz Kamil M 2010 M1 Piechowice
Oleksyk Luis M 2008 M2 Niemcy
PIOTROWSKA PATRYCJA K 2004 K3 UKN MELAFIR CZARNY BÓR
PIOTROWSKI BARTŁOMIEJ M 2007 M2 UKN MELAFIR CZARNY BÓR
Policht Paulina K 2009 K1 MUKN Pod Stróżą SP Lubawka
Policht Sebastian M 2007 M2 Ukn Melafir Czarny Bór
Policht Julia K 2010 K1 Ukn Melafir Czarny Bór
PORĘBA WALDEMAR M 1974 M-Open Czarny Bór
Poręba Waldemar M 1974 M-Open Czarny Bór
Potoniec Jakub M 2005 M3 Lubawka
Poxniak Kamila K 2011 K1 Boguszów- Gorce
PROSKURA DARIUSZ M 1982 M-Open Wałbrzych
Proskura MARTA K 1983 K-Open Wałbrzych
PROSKURA Margot K 2010 K1 Wałbrzych
Racholak Igor M 2011 M1 Boguszów- Gorce
Razmus Izabela K 2004 K3 Piechowice
Ryś Anita K 2008 K2 UKS Krokus Piechowice
Sajdak Izabela K 2008 K2 MUKN Pod Stróżą SP Lubawka
Serbeńska Oliwia K 2011 K1 Boguszów- Gorce
Sierosławski Kamil M 1998 M-Open Kamienna Góra
SINKIEWICZ JUSTYNA K 2007 K2 UKN MELAFIR CZARNY BÓR
SINKIEWICZ ŁUKASZ M 2010 M1 UKN MELAFIR CZARNY BÓR
Sinkiewicz Anna K 1984 K-Open Boguszów-Gorce
Sinkiewicz Mariusz M 1982 M-Open Boguszów-Gorce
Skoczeń Zofia K 2016 PK Czarny Bór
Sławiński Sławomir M 1982 M-Open Kamienna Góra
Sobiecki Szymon M 2011 M1 Boguszów- Gorce
Sopata Antoni M 2008 M2 MUKN Pod Stróżą SP Lubawka
Stankiewicz Kornel M 2012 PM Krzeszów
Stankiewicz Kacper M 2004 M3 Krzeszów
Stec Mateusz M 1990 M-Open Borówno
Stefanow Marcin M 1980 M-Open Wałbrzych
Szajkowski Mateusz M 2008 M2 MUKN Pod Stróżą SP Lubawka
Szatkowski Michał M 2005 M3 Piechowice
Szczepaniak Maja K 2005 K3 UKN MELAFIR CZARNY BÓR
Szczukiecka Paulina K 2011 K1 Boguszów- Gorce
Szpargała Bartłomiej M 2003 M3 UKS MIEROSZÓW
Szymczukiewicz Natalia K 2011 K1 Boguszów- Gorce
Tarnawska Gabriela K 2009 K1 UKS KROKUS PIECHOWICE
Tarnawska Paulina K 2009 K1 UKS KROKUS PIECHOWICE
TOMASIAK ZUZANNA K 2011 K1 UKN MELAFIR CZARNY BÓR
Tomasiak Julia K 2005 K3 Ukn Melafir Czarny Bór
Tomasiak Milena K 2013 PK Ukn Melafir Czarny Bór
Tomasiak Katrzyna K 1982 K-Open Grzędy
TRUSZCZYŃSKA ALICJA K 2009 K1 UKN MELAFIR CZARNY BÓR
Turek Karol M 1997 M-Open Witków
Walter-Sokołowska LENA K 2010 K1 Sokołowsko
Waśkiewicz Nadia K 2012 PK UKS Lider Katowice
Wąsiewski Tymek M 2004 M3 Piechowice
Winiarz Wiktoria K 2007 K2 Szczytna UKS Szczytnik
Winiarz Kacper M 2012 PM Szczytna
Winter Jakub M 2007 M2 MUKN Pod Stróżą SP Lubawka
Witek Mariusz M 1976 M-Open Czarny Bór
Wodziak Kamil M 2003 M3 UKN Melafir Czarny Bór
Wodziak Kamil M 2003 M3 UKN Melafir Czarny Bór
wojda maja K 2013 PK wałbrzych
Wojda Michalina K 2017 PK Wałbrzych
Wowk Damian M 2011 M1 Walbrzych
Wowk Anna K 2014 PK Walbrzych
Woźny Michalina K 2010 K1 Ukn Melafir Czarny Bór
Zaleska Julia K 2011 K1 UKN Melafir Czarny Bór
Zaleska Natalia K 1986 K-Open Czarny Bór
Zaleski Bartosz M 2015 PM Czarny Bór
Znamirowska Weronika K 2008 K2 MUKN Pod Stróżą SP Lubawka
Znamirowska Aleksandra K 2006 K2 MUKN Pod Stróżą SP Lubawka
Zonenberg Natalia K 2007 K2 UKS MIEROSZÓW
Zonenberg Julia K 2006 K2 UKS MIEROSZÓW

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: bdk@biathlon.com.pl