Biathlon dla Każdego Witków

19.05.2018

Miejsce: Witków

Organizator: Polski Związek Biathlonu

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: bdk@biathlon.com.pl

Biathlon dla Każdego
Zgłoszonych / Registered: 187
Nazwisko Imie
Name Surname
Płeć
Sex
Rok
Year
Kateg. Miejscowość
Town
ADAMCZYK ALEKSANDER M 2009 M1 UKS Kamieńczyk Szklarska Poręba
ADAMCZYK AMELIA K 2010 K1 UKS Kamieńczyk Szklarska Poręba
Arczyńska Weronika K 2008 K2 MUKN Pod Stróżą SP Lubawka
ARTEMIAK NATALIA K 2007 K2 SZCZYTNA
BADACZ JOANNA K 1975 K-Open PIECHOWICE
Bafia Mikołaj M 2008 M2 Sokołowsko
Bajor Marcelina K 2006 K2 UKS Muflon
Bandurska Marcelina K 2003 K3 Mieroszów
BARTKIEWICZ DARIA K 2009 K1 UKS Kamieńczyk Szklarska Poręba
Bednarz Dominika K 2005 K3 Mieroszów
BIERNAT NATALIA K 2007 K2 UKS Kamieńczyk Szklarska Poręba
Bińkowski Szymon M 2008 M2 Sokołowsko
Bizoń Maria K 2008 K2 MUKN Pod Stróżą SP Lubawka
Bodzek Stanisław M 2008 M2 MUKN Pod Stróżą SP Lubawka
Bogusławska Zuzanna K 2011 K1 MUKN Pod Stróżą SP Lubawka
Boratyńska Emilia K 2007 K2 UKS Szczytnik
BUCHLA EMILIA K 2012 PK UKS Kamieńczyk Szklarska Poręba
Budnik Nicola K 2005 K3 MKS Karkonosze jelenia Góra
Bugajski Adam M 2009 M1 UKN Trójgarb Witków
Chmielewska Gabriela K 2005 K3 UKN Trójgarb Witków
Chrzanowski Grzegorz M 2008 M2 UKS Muflon
Cydzik Mikołaj M 2004 M3 UKS MIEROSZÓW
CZAJ KAROL M 1984 M-Open SZCZAWNO ZDRÓJ
Czemarnik Natalia K 2006 K2 UKS MIEROSZÓW
Czuba Emilia K 2005 K3 Lubawka
Daniło Oliwia K 2010 K1 Piechowice
Dereń Hanna K 2010 K1 MUKN Pod Stróżą SP Lubawka
Dudek Martyna K 2006 K2 UKS Muflon
Dymek Emilia K 2006 K2 MUKN Pod Stróżą SP Lubawka
Dziuba Alicja K 2005 K3 UKS Muflon
Faryniarz Andrzej M 2004 M3 UKS Kamieńczyk Szklarska Poręba
Fedoruk Julia K 2007 K2 MUKN Pod Stróżą SP Lubawka
Fic Maja K 2008 K2 Polanica-Zdrój
Filip Nikola K 2005 K3 Czarny bór
Filip Dawid M 2005 M3 Czarny bór
Foryś Sławomir M 1974 M-Open UKS Mieroszów
Foryś Martyna K 1998 K-Open Mieroszów
Garncarek Piotr M 2003 M3 UKS MIEROSZÓW
Garnkowska Nikola K 2006 K2 MUKN Pod Stróżą SP Lubawka
Gasperowicz Dawid M 2007 M2 UKS Kamieńczyk Szklarska Poręba
Głowacka Julia K 2010 K1 Walbrzych
Gorczyńska Anna K 2008 K2 Mieroszów
Gorczyński Krzysztof M 2011 M1 Mieroszów
Gorczyński Kajetan M 2006 M2 Mieroszów
Graczyk Dobrochna K 2004 K3 MKS Karkonosze jelenia Góra
Grzegrzółka Norbert M 1985 M-Open Walbrzych
Gulińska Amelia K 2010 K1 Witków
Guliński Julian M 2005 M3 UKN Trójgarb Witków
Hładyłowicz Michał M 2005 M3 UKS Kamieńczyk Szklarska Poręba
Hyży Michał M 2005 M3 UKN Trójgarb Witków
Janiak Tymoteusz M 2008 M2 MUKN Pod Stróżą SP Lubawka
JEDZINIAK JAKUB M 2007 M2 UKS KROKUS PIECHOWICE
Jedziniak Ewelina K 1976 K-Open UKS KROKUS Piechowice
Jedziniak Szymon M 2004 M3 Piechowice
Jośko Radosław M 2007 M2 Piechowice
Jukniewicz Mikołaj M 2007 M2 UKS Kamieńczyk Szklarska Poręba
Kachel Jakub M 2006 M2 UKS Szczytnik Szczytna
Kacprzyk TOBIASZ M 2008 M2 Jedlina-Zdrój
Karmazyn Maria K 2007 K2 UKS Muflon
Kijanka Mateusz M 2006 M2 UKS Muflon
Klag Jagoda K 2010 K1 MUKN Pod Stróżą SP Lubawka
Klag Natalia K 2004 K3 MUKN Pod Stróżą SP Lubawka
Kmiecik Kornelia K 2008 K2 MUKN Pod Stróżą SP Lubawka
Kobylak Julia K 2008 K2 Szklarska Poręba
Kojro-Richter Anna K 1979 K-Open Freital
Konieczny Jakub M 2005 M3 UKN Trójgarb Witków
KOSMACZ MAKSYMILIAN M 2007 M2 UKS Kamieńczyk Szklarska Poręba
KOSMACZ MAJA K 2011 K1 UKS Kamieńczyk Szklarska Poręba
Kotlarz Amelia K 2007 K2 UKS Kamieńczyk Szklarska Poręba
KOWALSKI Konrad M 2009 M1 UKS Kamieńczyk Szklarska Poręba
Kowalski Dawid M 2009 M1
Kozłowska Dagmara K 2005 K3 Piechowice
Krok-Orzechowska Paulina K 2007 K2 MUKN Pod Stróżą SP Lubawka
Kubiszyn Paweł M 1988 M-Open Wałbrzych
Kucharska Martyna K 2006 K2 MUKN Pod Stróżą SP Lubawka
Kuchta Patrycja K 2008 K2 Unistew Sląski
Kudzbalski Ksawery M 2007 M2 UKS Muflon
Kujałowicz Aleksandra K 2010 K1 Piechowice
Kukian Alan M 2010 M1 Stara Bystrzyca
Kukian Alex M 2013 PM Stara Bystrzyca
Kulik Michalina K 2009 K1 MKS Karkonosze jelenia Góra
Kurnyta Marek M 2005 M3 UKN Trójgarb Witków
Kurnyta Stanisław M 1969 M-Open Witków
Leszko Michał M 1980 M-Open Świdnica
Leszko Teresa K 1955 K-Open Sokołowsko
Leśniara Weronika K 2002 K3 Lubawka/Szklarska Poręba
Lewandowska Martyna K 2010 K1 Witków
Lewandowska Milena K 2013 PK
Liber Milena K 2007 K2 MUKN Pod Stróżą SP Lubawka
Lubos Małgorzata K 2008 K2 MUKN Pod Stróżą SP Lubawka
Ludwik Samanta K 2005 K3 UKS Kamieńczyk Szklarska Poręba
Łachut Inka K 2004 K3 MKS Karkonosze jelenia Góra
MAJ Kinga K 2005 K3 Szczytna
Majewska Zuzanna K 2006 K2 UKS Muflon
Małys Eric M 2008 M2 Sokołowsko
Małys Paweł M 1980 M-Open Uks Sokołowsko
MAŃSKA VICTORIA K 2011 K1 Ukn Melafir Czarny Bór
Mańska Sylwia K 1983 K-Open Boguszów
Mański OSKAR M 2015 PM Ukn Melafir Czarny Bór
Mański Grzegorz M 1983 M-Open Boguszów-Gorce
Marczak Justyna K 2010 K1 Ukn Melafir Czarny Bór
Marek Małgorzata K 2005 K3 Szczytna
Marek Mikołaj M 2003 M3 Szklarska Poręba
Martyński Igor M 2005 M3 MUKN Pod Stróżą SP Lubawka
MATUSIK KONRAD M 2008 M2 UKN Melafir Czarny Bór
Mazurek Anna K 2005 K3 Czarny Bór
Mądrzyk Natalia K 2004 K3 UKS Muflon
Melka Robert M 2008 M2 MKS Karkonosze jelenia Góra
Melka Patrycja K 2005 K3 MKS Karkonosze jelenia Góra
Mędrala Maria K 2011 K1 MUKN Pod Stróżą SP Lubawka
MICHALIK Maja K 2003 K3 Szklarska Poręba
Mielcarek Kamil M 2005 M3 UKS Muflon
Miller Dawid M 2005 M3 Piechowice
Mrówka Karolina K 2007 K2 UKN Melafir Czarny Bór
Nakiewicz Kinga K 2005 K3 MKS Karkonosze jelenia Góra
Narkiewicz Emilia K 2005 K3 Piechowice
Olecha Maja K 2010 K1 UKS Muflon
Olecha Ola K 2008 K2 UKS Muflon
Osioł Roksana K 2004 K3 MKS Karkonosze Jelenia Góra
Owsiak Natalia K 2007 K2 Lubawka
Piotrowska Patrycja K 2004 K3 Ukn Melafir Czarny Bór
Piotrowski Bartłomiej M 2007 M2 Ukn Melafir Czarny Bór
PLESZCZYŃSKA KAJA K 2005 K3 UKS Kamieńczyk Szklarska Poręba
Policht Paulina K 2009 K1 MUKN Pod Stróżą SP Lubawka
Półtorzycka Natalia K 2004 K3 UKS Muflon
Półtorzycki Daniel M 2005 M3 UKS Muflon
PROSKURA DARIUSZ M 1982 M-Open Wałbrzych
PROSKURA MARTA K 1983 K-Open Wałbrzych
PROSKURA Margot K 2010 K1 Wałbrzych
PRZYBYŁ PATRYK M 2008 M2 UKS Kamieńczyk Szklarska Poręba
PRZYBYŁ GRZEGORZ M 2006 M2 UKS Kamieńczyk Szklarska Poręba
Ptak Mariola K 2004 K3 MKS Karkonosze Jelenia Góra
Pyziak Wiktoria K 2008 K2 UKS Kamieńczyk Szklarska Poręba
Raczyńska Maja K 2008 K2 Sokołowsko
Raczyńska Dagmara K 1977 K-Open Sokołowsko
Raczyński Marcin M 1974 M-Open Sokołowsko
Razmus Izabela K 2004 K3 Piechowice
Richter Elena K 2004 K3 Freital
Richter Jens M 1969 M-Open Freital
Richter Karol M 2012 PM Freital
Rutkowska Maja K 2007 K2 UKN Trójgarb Witków
Rutkowska Hanna K 2009 K1 UKN Trójgarb Witków
Sadownik Zuzanna K 2005 K3 Szczytna
Sajdak Izabela K 2008 K2 MUKN Pod Stróżą SP Lubawka
Schroeder Maja K 2010 K1 Piechowice
Schulc Michał M 2010 M1 MKS Karkonosze jelenia Góra
Sinkiewicz Justyna K 2007 K2 Ukn Melafir Czarny Bór
Sinkiewicz Łukasz M 2010 M1 Ukn Melafir Czarny Bór
Sinkiewicz Anna K 1984 K-Open Boguszów-Gorce
Sinkiewicz Mariusz M 1982 M-Open Boguszów-Gorce
SIWA KAZIMIERZ M 2007 M2 UKN MELAFIR CZARNY BÓR
SKALSKI Kacper M 2008 M2 Sokołowsko
SKALSKI Tomasz M 2007 M2 Sokołowsko
Skorupa Ola K 2007 K2 UKS Muflon
Sopata Antoni M 2008 M2 MUKN Pod Stróżą SP Lubawka
Stawiarski Jakub M 2005 M3 UKN Trójgarb Witków
Stec Mateusz M 1990 M-Open Borówno
Szajkowski Mateusz M 2008 M2 MUKN Pod Stróżą SP Lubawka
Szatkowski Michał M 2005 M3 Piechowice
Szpargała Bartłomiej M 2003 M3 UKS MIEROSZÓW
SZTAC HUBERT M 2005 M3 UKS Kamieńczyk Szklarska Poręba
Ślaz Hanna K 2008 K2 UKS Kamieńczyk Szklarska Poręba
Świdzińska Joanna K 1985 K-Open Wałbrzych
Tarnawska Gabriela K 2009 K1 UKS KROKUS PIECHOWICE
Tarnawska Paulina K 2009 K1 UKS KROKUS PIECHOWICE
Tobiasz Dawid M 2005 M3 UKN Trójgarb Witków
Tuaszczyńska Alicja K 2009 K1
Walter-Sokołowska LENA K 2010 K1 Sokołowsko
WARCHOŁ MAJA K 2007 K2 UKS Kamieńczyk Szklarska Poręba
WARCHOŁ BIANKA K 2007 K2 UKS Kamieńczyk Szklarska Poręba
Warowny Lena K 2011 K1 Wałbrzych
Wietchy Weronika K 2005 K3 UKS Muflon
Winiarz Wiktoria K 2007 K2 Szczytna UKS SZCZYTNIK
Winiarz Kacper M 2012 PM Szczytna
Winter Jakub M 2007 M2 MUKN Pod Stróżą SP Lubawka
Włodarczyk Jakub M 2005 M3 UKS Kamieńczyk Szklarska Poręba
Zając Robert M 1988 M-Open Witków
Zaleska Nata K 1986 K-Open Czarny Bór
Zaleska Julia K 2011 K1 Czarny Bór
Zaleski Bartosz M 2015 PM Czarny Bór
Zawadziłło Julia K 2004 K3 MKS Karkonosze Jelenia Góra
Zawół Maciej M 2005 M3 MKS Karkonosze jelenia Góra
Zięba Wiktoria K 2005 K3 UKS Muflon
Znamirowska Weronika K 2008 K2 MUKN Pod Stróżą SP Lubawka
Znamirowska Aleksandra K 2006 K2 MUKN Pod Stróżą SP Lubawka
Zonenberg Natalia K 2007 K2 UKS MIEROSZÓW
Zonenberg Julia K 2006 K2 UKS MIEROSZÓW

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: bdk@biathlon.com.pl