6. Dolina Leśnicy Bieg o Breńskie Kierpce - Biegi Dzieci i Młodzieży

19.08.2018

Miejsce: Brenna

Organizator: Ośrodek Promocji, Kultury i Sportu Gminy Brenna

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: k.gawlas@brenna.org.pl

Biegi Dzieci i Młodzieży - 6. Dolina Leśnicy Bieg o Breńskie Kierpce

Zgłoszonych / Registered: 160

Numer Nazwisko Imie
Name Surname
Miejscowość
Town
Beśka Karol Rybnik
Beśka Julianna Rybnik
BIAŁECKI ZBIGNIEW JASTRZEBIE ZDROJ
Białek Zuzanna M. Bielsko-Biała
Białek Mikołaj M. Bielsko-Biała
Bielecka Zofia Górki Wielkie 43-436
Bielecki Antoni Górki Wielkie 43-436
Bielnik Anna Bielsko-Biała
Bielnik Maria Bielsko-Biała
Bień Natalia Dąbrowa Górnicza
Birlet Michał Rudniki
Birlet Marta Rudniki
Bok Maja Zabrze
Bok Tymon Zabrze
Broda Jagoda Górki Wielkie
Broda Mikołaj Górki Wielkie
Broda Julia Górki Wielkie
Broda Ola Górki Wielkie
Brzezińska Aleksandra Gliwice
Całus Eliasz Bielsko Biała
Ciaciura Zuzanna Bielsko-Biała
Cieślar Robert Brenna
Ciućka Joanna Leśna
COHLA Julia Cieszyn
Czarnecki Witold Rokietnica
Czarnecki Gustaw Rokietnica
Czendlik Nikola Skoczów
Czylok Nikodem Kaniów
Czylok Emilia Kaniów
Czyż Judyta Ochaby Wielkie
DROZDZIOK ZOFIA PIELGRAYMOWICE
Dybczyńska Amelia Górki Wielkie
Dybczyński Kacper Górki Wielkie
DYCZKA JAKUB BIELSKO - BIAŁA
Dyjach Daniel Gruczno
Dyjach Szymon Gruczno
Fieroch Leon Turza Śląska
Fieroch Łucja Turza Śląska
Firek Dawid Bielsko-Biała
Firek Amelia Bielsko-Biała
Froń Martyna Tychy
FUDALI Piotr Szczerbice
Gabryś Hanna Pruchnai
Gabryś Szymon Pruchna
Gambuś Adrianna Kalety
Gambuś Nikodem Kalety
Gasch Maria Ruda Śląska
Gaszczyk Aleksander Brenna
Gaszczyk Maja Brenna
Gawlas Jan Brenna
Górniok Amelia Górki Małe
Górniok Daniel Górki Małe
Greń ANTONINA Ustroń
Greń Marcelina Ustroń
Grzegorzek Natalia Bielsko-Biala
Hamik Krystian Chełm Śląski
Holeksa MATEUSZ Pielgrzymowice
Holeksa Oliwier Pielgrzymowice
Horzela Amelia Katowice
Jakubiec Natasza Bielsko-Biała
Janik OLAF Suszec
Janik Iga Suszec
Jaworska Julia Górki Wielkie
Jaworski Igor Górki Wielkie
Kałuża Emilia Bielsko-Biała
Kałuża Maja Bielsko-Biała
KARPIŁOWSKI MIKOŁAJ Warszawa
Kasprzak Nikodem Mikolow
Kawa Lena Bielsko-Biała
Kawa Maksymilian Bielsko-Biała
Kisiała Maciej Górki Wielkie
Kisiała Zuzanna Górki Wielkie
Kłosok Milena Marklowice
Kołoch Marek Żory
Kołoch Mateusz Żory
Kołoch Weronika Żory
Kowalski Maciej Pogwizdów
Kowalski Miłosz Pogwizdów
Kroczyk Emilia Knurów
Krzemień Marcel Jaworze
Krzemień Gustaw Jaworze
Krzempek Nadia Brenna
Krzempek jakub Brenna
Krzempek lena Brenna
Kurpet Jan Gliwice
Kusy Aleksandra Międzyświeć
Kuś Wiktor Marklowice
Kuźnik Krystian Czechowice Dziedzice
Lesiński Ignacy Bielsko Biała
Lipińska Lena Skoczów
Lisowska Daria Mikołów
Litwinczuk Julia Klucze
Litwinczuk Wiktor Klucze
Luźniak Jagoda Pogwizdów
Łęcka Natalia Gliwice
Łopatka Maria Warszawa
ŁYSEK KONRAD JASTRZEBIE ZDROJ
ŁYSEK FAŁSTYNA JASTRZEBIE ZDROJ
Maciejczek Zuzanna górki wielkie
Majchrzak Hanna Gliwice
Majchrzak Wojciech Gliwice
Małysz Zuzanna BRENNA
Małysz Maja BRENNA
Małysz Emilia BRENNA
Marchewka Michał Warszawa
MARCINIAK NIKOLA PIELGRAYMOWICE
MARCINIAK JAKUB PIELGRAYMOWICE
Marek Antoni Brenna
marek Maciej Brenna
Meissner Franciszek Brenna
Meissner Stanisław Brenna
Molek Mateusz Puńców
Mueller Michał Brenna
Naczyńska Justyna Brenna
Naczyński Dawid Brenna
Nowak Anastazja Trzebinia
Odrzywołek Karol Bielsko-Biała
Olszowski Patryk Czechowice-Dziedzice
PASECKA Marcelins GLIWICE
PASECKI Dominik GLIWICE
Pawełek Eryk Czernichów
Pawełek Paulina Czernichów
Piechocki Jakub Brenna
Piętka Wiktor Sosnowiec
Piętko Daniel Bielsko-Biała
Podżorska Magdalena Brenna
Poparda ZUZIA Bielsko-Biala
POPARDA Antek Bielsko-biała
Rucinska Karina Bielsko -Biała
Rucinska Magdalena Bielsko -Biala
Sadio Alan Brenna
Skworc Damian Siemianowice Śląskie
Skworc Kamila Siemianowice Śląskie
Słowik Jesika Świętochłowice
Sola Natalia Bełżyce
Sola Gabriel Bełżyce
Starzyk Zofia Górki Wielkie
Stokłosa Bartosz Bełk
Stolarska Aleksandra CZECHOWICE DZIEDZICE
Švach Magdalena Katowice
Švach Krzysztof Katowice
Szczotka Oliwia Bełk
Szczypka Roksana Strumień
Targosz Gabrysia Cieszyn
Targosz Kamil Cieszyn
Tiszbierek borys Gliwice
Tiszbierek szymon Gliwice
Trela Michał Bielsko-Biała
TRYBAŁA MATEUSZ PIELGRAYMOWICE
Wala Martyna Bielsko-Biała
Wasztyl Zuzanna Bielsko-Biała
Wezner Mikołaj Bydgoszcz
WIDENKA MILENA BRENNA
WIERZBICKA AGATA PIELGRAYMOWICE
Zawada Maja Gliwice
Zawada Martyna Gliwice
Zawadzka Lena Krapkowice
Zdejszy Marta Cieszyn
Ziebura Oliwier Brenna
Zygmunt Zuzanna Gorlice

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: k.gawlas@brenna.org.pl