XI Maraton Beskidy IV Mistrzostwa Polski w Maratonie Górskim NW

03.11.2018

Miejsce: Radziechowy k/Żywca

Organizator: RKB „BACA” Radziechowy

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: dudekedward@gmail.com

17 km Rajd NW
Zgłoszonych / Registered: 73
Numer Nazwisko Imie
Name Surname
Płeć
Sex
Rok
Year
Kateg. Klub
Team
Kraj
Country
Miejscowość
Town
Wpłata
Payment
335 K 2018 - POL -
301 BALLEK VLADIMIR M 1959 - N, W, PREšOV- SKALITE SVK SKALITE TAK
302 Biela Grzegorz M 1983 - UG Radziechowy - Wieprz POL Radziechowy TAK
303 Bojanek Małgorzata K 1977 - Stowarzyszenie Kijomaniacy POL Pustkowie Lgockie TAK
304 Borzyszkowski Andrzej M 1963 - POL Płotowo -
296 Bujok Maria K 1961 - Team Bujok POL Przezchlebie -
363 Bujok Andrzej M 1956 - Team Bujok POL Przezchlebie -
362 Caputa Stanisław M 1965 - Lipowa Team POL Lipowa -
305 Cempulik-Łakomska Agnieszka K 1973 - POL Wodzisław Śląski TAK
306 Charczuk ZENON M 1957 - Wesoły Borsuk Team POL Opole TAK
207 Chmielewska Anna K 1979 - POL Jedlina-Zdrój TAK
364 Cieślar Magdalena K 1983 - Team Bujok POL Przezchlebie -
365 Cieślar Anna K 2007 - Team Bujok POL Przezchlebie -
307 Cyrus Bogdan M 1970 - Silesia nordic team POL Strzebin TAK
308 Drozd Krystyna K 1961 - Cidry Lotajom POL Bytom TAK
309 Drzewiecka Julita K 1976 - SISteam Drzewieckie POL Kotulin TAK
310 Duda Blanka K 1978 - KS M.E.T.A. POL Wodzisław śl/kokoszyce TAK
311 Gawlik - Sarafandonis Violetta K 1958 - GRC Ateny TAK
368 Gdula Marta K 1983 - POL Radziechowy -
312 Głombica Wiktoria K 2003 - Wesoły Borsuk Team POL Biała TAK
313 Golak-Wegiera katarzyna K 1970 - ROXKIJE POL Rokietnica TAK
314 Grabowska Krystyna K 1958 - morsy Korzybie POL Kępice -
315 Grad-Drzewiecka Ilona K 1971 - SIS-Team Drzewieckie POL Toszek TAK
316 Greguš Dušan M 1954 - NW Ružomberok SVK Ružomberok -
317 Grenda-Jastrzembska Anna K 1977 - POL Bydgoszcz TAK
318 Grycman Katarzyna K 1985 - KS M.E.T.A. POL Czyżowice TAK
319 Jasek Paweł M 1991 - POL Lipowa TAK
320 Jungling Danuta K 1971 - rekiny Korzybie POL Kępice -
321 Katryniok Ewa K 1980 - KS M.E.T.A POL Uchylsko TAK
322 Klimczak Dorota K 1966 - POL Gliwice TAK
323 Klimczak Karolina K 1989 - POL Gliwice TAK
324 Klyszcz Honorata K 1977 - POL Uchylsko TAK
367 Kocoń Maria K 1957 - Klub Seniora Juszczyna POL Juszczyna -
325 Korab Maria K 1956 - morsy Korzybie POL Kępice -
326 Kosicka Beata K 1968 - ROXKIJE POL Rokietnica TAK
327 Kosicki Dariusz M 1966 - ROXKIJE POL Rokietnica TAK
328 Kwiecień Lucyna K 1982 - rekiny Korzybie POL Kępice -
329 Łakomska Michalina K 2002 - POL Wodzisław Śląski TAK
330 Łakomski Marcin M 1973 - POL Wodzisław Śląski TAK
331 Łysakowska Joanna K 1972 - morsy Korzybie POL Kępice -
332 Malska- Wyrozumska Malgorzata K 1980 - POL Gliwice TAK
333 Matuszczyk Maciej M 1971 - Czptychypl POL Katowice TAK
334 Matuszczyk Anna K 1971 - Czptychypl POL Katowice TAK
336 Mondry Aleksandra K 1989 - morsy Korzybie POL Kępice -
366 Noga Michał M 1948 - Kluby Seniora z Juszczyn POL Juszczyna -
337 Pancek Hanna K 1957 - TadMax POL Bydgoszcz TAK
338 Perlik Wiesław M 1954 - TadMax POL Zielonka TAK
339 Perlik Ewa K 1956 - TadMax POL Zielonka TAK
340 Pietrysko Barbara K 1966 - UG Radziechowy- Wieprz POL Bystra TAK
341 Ploska Grzegorz M 1971 - PLOSKA POL Katowice TAK
342 Ploska Iwona K 1972 - PLOSKA POL Katowice TAK
343 Próchnicki Lesław M 1947 - Górnik Wola POL Wola TAK
344 Rumpel Maria K 1987 - KS M.E.T.A. POL Czyżowice TAK
345 Ryś Ola K 1986 - KS M.E.T.A POL Rydułtowy TAK
346 Słomski Zenon M 1946 - morsy Korzybie POL Korzybie TAK
347 Słupianek Sonia K 1980 - parkrun Katowice POL Katowice TAK
348 Smaruj - Sadowska Janina K 1951 - POL Bydgoszcz TAK
349 Sokołowski Marek M 1965 - PTG Sokół Rymanów POL Rymanów-Zdrój TAK
350 Spychała Lesław M 1966 - CKZiU NYSA POL Biała TAK
351 STAŃCZYK Krystyna K 1961 - Górnik Wola POL Wola TAK
352 Straszewska Aleksandra K 1981 - KS M.E.T.A. POL Czyżowice TAK
278 Szeremeta Grzegorz M 1976 - Cidry Lotajom POL Radzionków TAK
353 Szwed-Dudek Anna K 1983 - POL Wieprz TAK
370 Świniańska Anna K 1955 - POL Juszczyna -
354 Taubert Anna K 1972 - ROXKIJE POL Rokietnica TAK
355 Taubert Piotr M 1973 - ROXKIJE POL Rokietnica TAK
317 Torłop Małgorzata K 1962 - POL Gdańsk -
356 Wegiera Grzegorz M 1974 - ROXKIJE POL Rokietnica TAK
357 Wyrozumski Wojciech M 1980 - POL Gliwice TAK
361 Zemczak Katarzyna K 1954 - Juszczyna Chodzi POL Juszczyna TAK
358 Zientek Barbara K 1963 - Cidry lotajom POL Radzionków TAK
359 Zmuda Wioleta K 1977 - KS META POL Gorzyczki TAK
360 Zoń Jan M 1948 - Samotny Emeryt POL Bielsko Biała TAK

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: dudekedward@gmail.com